Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому дівчата обожнюють сумочки?

Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Пішов перерахував сумочки жінчині(((
21(((
І вона ж не зупиняється((((


пс. До речі якось показала мені на ютубчику які там проблеми навколо дорогих та модних сумочок)))
Там цілі квести щоб просто купити щось таке))
Ви знали наприклад що зайшовши в магазин Ерме ви не купите собі  певну сумочку з прилавку?))——
Там за ними черга стоіть ——на рік вперед)))
Ну і багато всякого—різного.
она инвестирует в сумки? какого сегмента?
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Пішов перерахував сумочки жінчині(((
21(((
І вона ж не зупиняється((((


пс. До речі якось показала мені на ютубчику які там проблеми навколо дорогих та модних сумочок)))
Там цілі квести щоб просто купити щось таке))
Ви знали наприклад що зайшовши в магазин Ерме ви не купите собі  певну сумочку з прилавку?))——
Там за ними черга стоіть ——на рік вперед)))

Ну і багато всякого—різного.

Авжеж, Сергію, це відомий факт.

Дивно, що ти, шопоголік, тільки дізнався про це.
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Без аргументів  :) але виключно на власному прикладі. Зовсім не загребуща - швидше віддам, ніж загребу.
А торба завжди потрібна, коли працюєш, рухаєшся, бо в торбі не тільки косметичка.
Це у чоловіків є великі кишені, а жінка мусить усе кудись сховати: документи, гроші, папери, телефони, помади, гребінець, ще одну пару колготок (на всякий випадок), ще різні деталі (уточнювати не буду...)  ;) , книжка, нотес, ключі, і ще відімо-нєвідімо..
+тормозок часто-густо)
я судочки-баночки с собой таскаю. моей торбой и нае.нуть нехило можно))
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

+тормозок часто-густо)
я судочки-баночки с собой таскаю. моей торбой и нае.нуть нехило можно))
ага, коли машини немає, то сумка, це ще такий собі міні багажник. я і взуття на зміну бувало носила. а якщо нічого крім телефона, карток і мінімальної косметики не потрібно таскати, то мінісумки - гаманці, клатчі зручні. через голову набік натягнула, і не відчуваєш її.
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

+тормозок часто-густо)
я судочки-баночки с собой таскаю. моей торбой и нае.нуть нехило можно))
Я їжу завжди десь окремо кладу - торби шкода.  :)
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

А торба завжди потрібна, коли працюєш, рухаєшся, бо в торбі не тільки косметичка.
Це у чоловіків є великі кишені, а жінка мусить усе кудись сховати: документи, гроші, папери, телефони, помади, гребінець, ще одну пару колготок (на всякий випадок), ще різні деталі (уточнювати не буду...)   , книжка, нотес, ключі, і ще відімо-нєвідімо..

   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Показати зображення...
рюкзачки - фарт кишенькових злодіїв.
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

она инвестирует в сумки? какого сегмента?

Чтобы был смысл говорить о "инвестициях" и "сегменты"))——
То начальная цена "вхождения в рынок" должна быть в районе 300—500( до 1000евро)
Тогда есть смысл говорить об "инвестициях"))
Следующий "сегмент"—— это сумки стоимостью в несколько штук——Вутоны—Ботеги всякие.
Ну и дальше уже "тяжелый" люкс и нишевые фирмы))—— тот же Эрме.
пс. Про Эрме я( "шопоголик"))) знал давно))—— никто не спрашивал просто)))

ппс. Жена моя "инвестирует" в тот низовой сегмент))
Максимальная цена пока была что—то около 350(((
Обычные сумки за обычные цены в принципе(
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Пішов перерахував сумочки жінчині(((
21(((
І вона ж не зупиняється((((


пс. До речі якось показала мені на ютубчику які там проблеми навколо дорогих та модних сумочок)))
Там цілі квести щоб просто купити щось таке))
Ви знали наприклад що зайшовши в магазин Ерме ви не купите собі  певну сумочку з прилавку?))——
Там за ними черга стоіть ——на рік вперед)))
Ну і багато всякого—різного.

Каким же надо быть епаньком, что бы пойти и посчитать сумки жены
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Каким же надо быть епаньком, что бы пойти и посчитать сумки жены
Нє, просто гостям час-від-часу виставки роблять. Мусять похвалитися.  :gigi:
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Каким же надо быть епаньком, что бы пойти и посчитать сумки жены
а ты у своей знаешь? просто ради любопытства поинтересуйся.
я страсть как люблю за 3 копейки найти чтото эдакое. потом раздаю-раздариваю, благо девок в родне и окружении дофига)
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Нє, просто гостям час-від-часу виставки роблять. Мусять похвалитися.  :gigi:
я даже не знаю где сумки моей жены лежат но считать их :facepalm:
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

а ты у своей знаешь? просто ради любопытства поинтересуйся.
я страсть как люблю за 3 копейки найти чтото эдакое. потом раздаю-раздариваю, благо девок в родне и окружении дофига)
не знаю, она их раздает после пару - тройки лет носки
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

наверно девушки  показывают свой статус дорогой сумкой
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Каким же надо быть епаньком, что бы пойти и посчитать сумки жены

100 %
туфлі ще хай порахує  :D

і труси  :D
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Так а удобно. Всё что надо всегда в одном месте. Бросила сумочку на пассажирское сиденье и можно ехать и не надо каждый раз перекладывать кошелёк, документы, косметику, телефон, оружие и так далее. Плюс да - создаёт акцент если удачно подобрана. 
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Нє, просто гостям час-від-часу виставки роблять. Мусять похвалитися.  :gigi:

Я і для вас якось відосик зніму))——
Рум тур по Квартирі))
Тільки ось Кухню дочекаюся і закінчу всі обнови))
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Так а удобно. Всё что надо всегда в одном месте. Бросила сумочку на пассажирское сиденье и можно ехать и не надо каждый раз перекладывать кошелёк, документы, косметику, телефон, оружие и так далее. Плюс да - создаёт акцент если удачно подобрана. 
это если сумка только одна
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Спосіб виразити своє я - це одежа, часіки сумочки, телефон... Вираження власного я.
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

До речі я декілька років тому купив собі наплічну сумку——
Тепер і не уявляю собі як я без неі жив до того))
Дуже зручно.
Раніше все по карманах——тепер все в сумочці.
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Я і для вас якось відосик зніму))——
Рум тур по Квартирі))
Тільки ось Кухню дочекаюся і закінчу всі обнови))
Не старайтеся, бо в мене квартира краща і сумки вашої жони не на мій смак.
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Не старайтеся, бо в мене квартира краща і сумки вашої жони не на мій смак.

Ну не саме вам))
Іншим——кому буде цікаво і в кого "квартири не кращі"))) і "сумки жони на іх смак")))
   
По-перше, не сумочки, а торбинки. По-друге, торбинка тішить око власниці. Себе вона не бачить, а на торбинку завжди око зазирає.
Хоча деякі тепершіні панІ і панночки не про це думають. Їх тішить вартість такої речі і бренд. А воно дуже часто ніяке і ні в тин, ні у ворота.

Хто дійсно розуміється на торбах і торбинках і має гарний смак, той виглядає стильно, а не пихато.

Зірка! Агов! Допоможіть викласти на ФУПі ролик, який крутить Прямий, де Зеленський, Єрмак і Безмозгла щось мимрають і белькочуть про вагнерівьку операцію.
Бо це шедевр!

Да-да, Зірка. Не забудьте ще про сумочку Фенді Марини Порошенко, яку вона вигулювала у 2015 році. За півмільйона гривень. Каже, минулого року чоловік подарував. Цинічні потвори. Це коли вся країна на війну відправляла, що могла.
   
Не старайтеся, бо в мене квартира краща і сумки вашої жони не на мій смак.
Головне зарані повідомити, що баба Яга проти.)))))))))
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Чому дівчата обожнюють сумочки?
Бо люблять попонтуватися перед подружками. Сумочка це мабуть остання річ, на яку чоловіки звертають увагу.
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Не забудьте ще про сумочку Фенді Марини Порошенко, яку вона вигулювала у 2015 році.
Тигрик, а ви з якоїсь комуняцької родини походите? Зазіхаєте на чиїсь статки?
Так у Юльки не менші, тільки неправидно нажиті, тому приховані. А "торб" у неї нємєряно. Власне вона стала тим першим екземпляром, що займався показухою. Згадайте, як міняла дорогезні строї 3 рази на день. І приїджала у села та малі містечка у дорогущих норкових манто.
І народ подумав, що як за нею піде, то теж так вбиратися буде.  :laugh:
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Не фанатію від сумочок і не збираю їх. Та й який сенс збирати сумки з мас-маркету?

Але коли все ж таки купую, притримуюсь двох правил - не купую сумок зі штучної шкіри, намагаюсь з натуральної, та ніколи не купую підробки, навіть більш-менш якісні,  під відомі бренди.

Бо виглядає дуже недолуго, коли кілька років тому кожна третя дівчина, яка йшла назустріч,  мала сумку-підробку "Шанель" або "Луї Віттон".

А останні два роки ковід та постійні локдауни  внесли свої корективи - практично в повсякденні перейшла на  кежуал та напівспортиний стилі і мені зараз дуже зручно ходити з наплічником або з тими невеликими сумочками через плече, коли взагалі не замислюєшся над тим, де в тебе та сумка.
   
Тигрик, а ви з якоїсь комуняцької родини походите? Зазіхаєте на чиїсь статки?
Так у Юльки не менші, тільки неправидно нажиті, тому приховані. А "торб" у неї нємєряно. Власне вона стала тим першим екземпляром, що займався показухою. Згадайте, як міняла дорогезні строї 3 рази на день. І приїджала у села та малі містечка у дорогущих норкових манто.
І народ подумав, що як за нею піде, то теж так вбиратися буде.  :laugh:
Ви прекрасно розумієте, що не зазіхаю, а гидую. Бажано не виривати з контексту. Ключове, що ці потвори бавилися та хизувалися півмільйонною сумочкою, коли навіть пенсіонери останні сто гривень, а хто й 5ть, відправляли на війну. Де були босі, голі, голодні наші захисники. Тимошенко перші воєнні роки навіть не сміялася. Навіть у вузькому колі.

   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Ви прекрасно розумієте, що не зазіхаю, а гидую. Бажано не виривати з контексту. Ключове, що ці потвори бавилися та хизувалися півмільйонною сумочкою, коли навіть пенсіонери останні сто гривень, а хто й 5ть, відправляли на війну. Де були босі, голі, голодні наші захисники. Тимошенко перші воєнні роки навіть не сміялася. Навіть у вузькому колі.

Я міг би подумати що ви за раз на зарплаті... Тому таку ахінею несете, всі помнять аферу з тисячами добровольців з бют в АТО...

Нажаль я знаю що ви щиро вірите в ту дурню яку всім втираєте...

 :(
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Чи можна її легко затягнути в ліжко, якщо купити їй нову сумочку, яка їй подобається?
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Чи можна її легко затягнути в ліжко, якщо купити їй нову сумочку, яка їй подобається?

   
Я міг би подумати що ви за раз на зарплаті... Тому таку ахінею несете, всі помнять аферу з тисячами добровольців з бют в АТО...

Нажаль я знаю що ви щиро вірите в ту дурню яку всім втираєте...

 :(
Да канєшно.
Цитувати
Інший момент – чи тактично зараз носити таку сумку. Скажімо так, просто напевно треба було бути більш передбачливою, щоб не викликати зайвих емоцій у народу, який зараз ледве виживає", - наголосила дизайнер Юлія Айсіна.

ПЕРША ЛЕДІ З'ЯВИЛАСЯ МІЖ ЛЮДИ З ДУЖЕ ДОРОГОЮ СУМКОЮ
Перша леді з'явилася між люди з дуже дорогою сумкою
Кореспонденти ТСН Тетяна Боковня, Наталка Волосацька, Валерія Ковалінська

https://тсн/glamur/druzhina-poroshenka-rozpovila-zvidki-vzyala-sumochku-za-22-5-tisyachi-yevro-492241.html

   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Поки ви скубетесь, у Юлі онучечка вже підросла. Вже в театр водять малечу.

   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Сумки фігня, а от чому баби роблять пілінг  - питання ?! :weep:
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Сумки фігня, а от чому баби роблять пілінг  - питання ?! :weep:
Пилинг когда-то избавил меня от пигментных пятен на лице.
Потом больше уже не делала.
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

Пилинг когда-то избавил меня от пигментных пятен.
Больше его не делала.
а мене він позбавляє шкіри  :weep:
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

а мене він позбавляє шкіри  :weep:
А з шкіри, шиєте сумочки?  :)
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

А з шкіри, шиєте сумочки?  :)
почну з рукавичок
   
Re: Чому дівчата обожнюють сумочки?

А з шкіри, шиєте сумочки?  :)

а є попит7
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія