Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Українська армія є найпотужнішою в Європі

на винищувачах лазери вже встановили?

Це тільки  питання часу
   
ну я не бачу ніякої потужності
армія має старе ще радянське озброєння
імхо навіть з польською не має шансів в протистоянні
   
та не те що слабкі - їх взагалі немає. сидять там якісь трактористи з бомжами, стріляють з рогаток по горобцям. бо ж більше там немає в кого.

А если полезете на Донецк то пере(х)уярим всех укровоинов. А если мы  не справимся, то нам северный Брат поможет. Мы это уже проходили....
   
Re: Українська армія є найпотужнішою в Європі

А если полезете на Донецк то пере(х)уярим всех укровоинов. А если мы  не справимся, то нам северный Брат поможет. Мы это уже проходили....

1. В бан
2. Треба буде - не буде Діри, не переймайся.
   
))))

 (tu)

армія яка без жодноого спротиву просрала крим  , армія яка зазнали винятково поразок і системнх котлів н а донбасі, армія яка є але "військових рішень не має", про звільнення криму найбоєзатнішою ова навіт не йеться. як і про звільнення донбсу. то вчому  найбоєздатнішість зокрема і буття армією взагалі?

у нас армія як і суди прокуратури митниці податкові етс .

Скільки можна говорити,  що армія 2013року і теперішня - дві великі різниці.  Ну а щодо Криму, то там не армія була причиною. Добре підготовлена операція ГРУ,  а СБУ провтикало
   
1. В бан
2. Треба буде - не буде Діри, не переймайся.


В бан - уже обосратушки воЕн диванный?

Смешные вы тут!

Я тут иногда посматриваю за вами, как на паноктимум.

Цирк уехал, а клоуны остались......
   
1. В бан
2. Треба буде - не буде Діри, не переймайся.

Мы есть и будем!

А ты колбасник из какой страны вылез?

Я например живу в Донецке.
   
Re: Українська армія є найпотужнішою в Європі

Скільки можна говорити,  що армія 2013року і теперішня - дві великі різниці.  Ну а щодо Криму, то там не армія була причиною. Добре підготовлена операція ГРУ,  а СБУ провтикало

Армії різні, а потенціал - однаково низький.
Навчання проводяться або на низьких рівнях, або еомандно-штабні.
Зараз ЗСУ не здатні проводити ні наступальні, ні оборонні дії ефективно на рівні вище БТГ.
Тобто зараз рівень ЗСУ - умовний бій за об'єкт типу села.
   
Re: Українська армія є найпотужнішою в Європі

В бан - уже обосратушки воЕн диванный?

Смешные вы тут!

Я тут иногда посматриваю за вами, как на паноктимум.

Цирк уехал, а клоуны остались......

В бан просто для порядку.
Дивись хоч до всерачки.
   
А если полезете на Донецк то пере(х)уярим всех укровоинов. А если мы  не справимся, то нам северный Брат поможет. Мы это уже проходили....

От скажи як розумна людина, навіщо українцям лізти в донецьк? Я особисто не хочу платити за те що зруйнували інфраструктуру.  Той самий ларьок к Євро 2012 побудований за народний кошт.





   
Re: Українська армія є найпотужнішою в Європі
TC

А если полезете на Донецк то пере(х)уярим всех укровоинов. А если мы  не справимся, то нам северный Брат поможет. Мы это уже проходили....



Эти примерно так же думали.
   
сильнейшая армия Европы - это швейцарская. и у нее есть одно главное преимущество - они не кричат об этом на каждом углу. но они всегда готовы. и резервисты в том числе.

Згоден щодо резервістів. І у нас такі повинні бути. Відмінність з швейцарською армією все ж є. Якщо ти йому 20 франків в годину в казармі, або 1000 в окопі, не заплатиш, він воювати не піде
   
Показати зображення...
Эти примерно так же думали.

Это 27-е (или 28-е) мая 14-го. Ваши уже ответили сторицей.

Вам мало примерно 30 000-ти погибших укровоинов??? Сводки и статистику глянь.

Дебилы!
   
Это 27-е (или 28-е) мая 14-го. Ваши уже ответили сторицей.

Вам мало примерно 30 000-ти погибших укровоинов??? Сводки и статистику глянь.

Дебилы!

Тому, думаю,  вас звільняти буде великою помилкою . Хоча як розумієш ресурси для цього є
   
Згоден щодо резервістів. І у нас такі повинні бути. Відмінність з швейцарською армією все ж є. Якщо ти йому 20 франків в годину в казармі, або 1000 в окопі, не заплатиш, він воювати не піде

О

Буду мати на увазі

І ще цінності мають бути.  За які воювати

Швейцарцям Швейцарія щось дала.  І дає. 
А Україна українцям щось прийнятне дала?  Ну крім ідеї безвізового вільного козакування на теренах Європи ? 
   
Добре продовжую

Воювати за такий оксюморон то дико.
Під гаслами Україна це Європа і європейські цінності понад усе в позапрроцедурний спосіб прийти до влади і знову ж таки абсолютно позапрцедурно застосовувати збройні сили проти своїх громадян то нормально?
   
Таким може займатися тільки по фантасмагоричному збочена людина. 
Гротескно упорена
   
Re: Українська армія є найпотужнішою в Європі

Тому, думаю,  вас звільняти буде великою помилкою . Хоча як розумієш ресурси для цього є

Питання "звільняти" чи "завойовувати" залежить від точки зору того, хто про це каже.  :shuffle:

Росія весь час когось "звільняла" або "йшла на допомогу братньому народові....(потрібне підставити)" останні років так з 300.
   
О

Буду мати на увазі

І ще цінності мають бути.  За які воювати

Швейцарцям Швейцарія щось дала.  І дає. 
А Україна українцям щось прийнятне дала?  Ну крім ідеї безвізового вільного козакування на теренах Європи ? 

Україна не може бути порівнянням з Швейцарією. Хтось воює, хтось торгує, хтось зберігає накопичення.  Тому і козаки були як охоронці кордонів. І швейцарська армія може розслабитись зараз.  Хоча ніхто зараз і не згадає, коли вона останній раз напружувалась
   
Україна не може бути порівнянням з Швейцарією. Хтось воює, хтось торгує, хтось зберігає накопичення.  Тому і козаки були як охоронці кордонів. І швейцарська армія може розслабитись зараз.  Хоча ніхто зараз і не згадає, коли вона останній раз напружувалась

А чого не може?
Давай Ввп порівняємо

Населення і площу

Багато що порівняти можна. 
Навіть споживання психоактивних речовин на душу населення
   
Козаки були пірати і бандити.
   
не помню где-то промелькнула инфа американского офицера , который работал с нашими на полигоне. Так вот его оценки, про то что он увидел совсем не радостные. Ленивые, неграмотные и не хотят учиться, к тому же способные на обиан и кражи...

Ватний фейк.але показово,що ви його згадали
   
Это 27-е (или 28-е) мая 14-го. Ваши уже ответили сторицей.

Вам мало примерно 30 000-ти погибших укровоинов??? Сводки и статистику глянь.

Дебилы!

Давай статистику про саме 30 тис загиблих.подивимось разом
   
Re: Українська армія є найпотужнішою в Європі
TC

Это 27-е (или 28-е) мая 14-го. Ваши уже ответили сторицей.

Вам мало примерно 30 000-ти погибших укровоинов??? Сводки и статистику глянь.

Дебилы!

Лично мне маловато дохлых сепаров.
   
Козаки були пірати і бандити.

Ну да, нє синя кров. Давно такого брєда не чув:-)
   
Тому, думаю,  вас звільняти буде великою помилкою . Хоча як розумієш ресурси для цього є

Ты так и не ответил, откуда ты!!

Просто я презираю колбасников предавших свою Родину, а теперь мявкающих про патриотизим хрен знает откуда!!!!

   
Люди, ві ахуели с сепарской мразью "Донецкий" общаться? Колибри им сепар, мать вашу. :facepalm:
   
Люди, ві ахуели с сепарской мразью "Донецкий" общаться? Колибри им сепар, мать вашу. :facepalm:

я взагалі не розумію, чому воно може писати тут
   
я взагалі не розумію, чому воно може писати тут

Тут +1
   
Давай статистику про саме 30 тис загиблих.подивимось разом

Ищи сам мне влом, без обид!

А если ты из Львова, жму лапу тебе! Какой красивый город! Я бывал у вас много раз в свое время, и нациков за памятником я помню. У меня тогда на сумке был герб СССР и ваши нацики мне вежливо(!) предложили его поменять на наклейку жовто-блакитного флага. Я ради прикола согласился.
   
Питання "звільняти" чи "завойовувати" залежить від точки зору того, хто про це каже.  :shuffle:

Росія весь час когось "звільняла" або "йшла на допомогу братньому народові....(потрібне підставити)" останні років так з 300.

Так. Вони ж постійно хочуть щоб знову прийшла україна, все їм відбудувала, накормила варениками, і не їзяла російський паспорт з російською  пенсією. Самі так захотіли. І всі нормальні люди звідти вже переїхали.  Незважаючи на лишення. Втрату якогось комфорту. А ці ведуть себе як гопники, якщо не розведуть лоха, день дарма пройшов
   
Люди, ві ахуели с сепарской мразью "Донецкий" общаться? Колибри им сепар, мать вашу. :facepalm:

Тихо шифером шурша, крыша едет не спеша????

А ведь придется вам общаться с нами, хоть нам это сто лет не нужно!!!!!!!!

Мы не простим тех, кто обстр
   
Ищи сам мне влом, без обид!

А если ты из Львова, жму лапу тебе! Какой красивый город! Я бывал у вас много раз в свое время, и нациков за памятником я помню. У меня тогда на сумке был герб СССР и ваши нацики мне вежливо(!) предложили его поменять на наклейку жовто-блакитного флага. Я ради прикола согласился.

Ні,так це не працює.Якщо ти щось стверджуєш,то будь готовим підтверджувати свої слова фактами.Бо я абсолютно не вірю в цифру про 30 тис.Але ж ти ж не балабол і не вигадав про 30 тис?Чи балабол,який злиється,коли в нього попросили факти?
   
Так. Вони ж постійно хочуть щоб знову прийшла україна, все їм відбудувала, накормила варениками, і не їзяла російський паспорт з російською  пенсією. Самі так захотіли. І всі нормальні люди звідти вже переїхали.  Незважаючи на лишення. Втрату якогось комфорту. А ці ведуть себе як гопники, якщо не розведуть лоха, день дарма пройшов
---------------

пане вестерн, оце "всі нормальні звідти вже виїхали"(с), звідки вам з Італій знати? Папа сказав?

Навпаки, велика кількість вимушена була повернутися до "діри" з різних причин, основна житло.

   
---------------

пане вестерн, оце "всі нормальні звідти вже виїхали"(с), звідки вам з Італій знати? Папа сказав?

Навпаки, велика кількість вимушена була повернутися до "діри" з різних причин, основна житло.

В США багато людей живе в картонних домах. Просто треба працювати,  або думати головою,  що можна щось втратити. А то як бтри на кордон зупиняти---герої. Як паспорти російські отримувати- двічі герої. Як брудом Україну поливати-тричі.
   
В США багато людей живе в картонних домах. Просто треба працювати,  або думати головою,  що можна щось втратити. А то як бтри на кордон зупиняти---герої. Як паспорти російські отримувати- двічі герої. Як брудом Україну поливати-тричі.
------------

 з вами все зрозуміло,  ковбасне ораторське чудо. :facepalm:

   
------------

 з вами все зрозуміло,  ковбасне ораторське чудо. :facepalm:

Взагалі тут тема про армію. А не скиглиння, квартиру дайте
   
Если честно то украинская армия особо не впечатляет. Годится для подавления бандформирований а для большой войны явно не готова.

Быть сильнее европейцев вообще не фокус, они на оборону в принципе не тратятся за малыми исключениями. 
   
Re: Українська армія є найпотужнішою в Європі

то формальная статистика, не имеющая ни чего общее с реальностью. посчитали что у неньки более двух тысяч танков, за счет чего и попали на 30 место в мире. а то что реально может выехать за ворота в лучшем случае пару сотен никто не учитывает. а если считать реальные танки вместо бумажных, то индекс мощности вс резко падает и откатывается на 60 место.

думаешь у рашки в тій статистиці 20 тисяч танкив також усі на ходу?  :laugh:
   
Ты так и не ответил, откуда ты!!

Просто я презираю колбасников предавших свою Родину, а теперь мявкающих про патриотизим хрен знает откуда!!!!

Я з України . Не переживай
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія