Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

мало відпочив. хочу поїхати на кращий чорноморський курорт України.

підскажіть .  що є кращим чорноморським курортом України. днів на 5 .
   
Кирилоууууука
   
Чорне море і курорт це вже смішно.
Краще вже в Трускавєц
 :gigi:
   
Чорне море і курорт це вже смішно.
Краще вже в Трускавєц
 :gigi:

ок. з курортом я загнув. не курорт а добряче поплавати. з хвилямии, чудовим дном без водорослів медуз і злииву міської селиної каналізації в море
   
ок. з курортом я загнув. не курорт а добряче поплавати. з хвилямии, чудовим дном без водорослів медуз і злииву міської селиної каналізації в море

Тарханкут.
 :gigi:
   
ок. з курортом я загнув. не курорт а добряче поплавати. з хвилямии, чудовим дном без водорослів медуз і злииву міської селиної каналізації в море

тоді яка ще може бути україна
   
Тарханкут.
 :gigi:

тарханкут це західнй крим. поки мамчурі не звільнять крим я туди ні ногою
   
Ще можна поїхати в Скадовськ, там переплисти на Джарилгач.
Все,  на цьому мої знання про більш менш адекватні місця на Чорному морі в Україні закінчились
   
Мауі

Хвилі, скляне прозоре море, екзотичні риби
   
Ще можна поїхати в Скадовськ, там переплисти на Джарилгач.
Все,  на цьому мої знання про більш менш адекватні місця на Чорному морі в Україні закінчились

в скадовську відпочиивав від школи з 6 по 11 клас. набрид))). але південне узбережжя острова джарилгач -  цікава ідея. права то дикий відпочиинок.  ні душа ні туалету .
   
в скадовську відпочиивав від школи з 6 по 11 клас. набрид))). але південне узбережжя острова джарилгач -  цікава ідея. права то дикий відпочиинок.  ні душа ні туалету .

Не був там 25 років, думав що хоч якось підтягнули сервіс.
Скадовськ то просто лютий совковий памятник, а от на острові могли замутити сучасний пляж, хоча б рівня Хорватії
   
Не був там 25 років, думав що хоч якось підтягнули сервіс.
Скадовськ то просто лютий совковий памятник, а от на острові могли замутити сучасний пляж, хоча б рівня Хорватії

джарилгач наскільки памятаю якиийсь заповідник. якщо там і справді щось вартує заповідності. то хай краще буде незасрана еколоічна ніша ніж перетворити в рядовий український засранець-пляж
   
джарилгач наскільки памятаю якиийсь заповідник. якщо там і справді щось вартує заповідності. то хай краще буде незасрана еколоічна ніша ніж перетворити в рядовий український засранець-пляж

здається точно, щось там є про заповідник.
Хоча я там окрім голих тьоток ніякої заповідності не помітив.
   
здається точно, щось там є про заповідник.
Хоча я там окрім голих тьоток ніякої заповідності не помітив.

що. голі мавпи добрались і туди. от кляті клячі))) засеруть все
   
Кинбурнская коса. Там даже отель есть

А вертолетом от Одессы 17 минут
   
джарилгач наскільки памятаю якиийсь заповідник. якщо там і справді щось вартує заповідності. то хай краще буде незасрана еколоічна ніша ніж перетворити в рядовий український засранець-пляж

Джарылгач не заповедник, а заказник. Его посещать можно без ограничений. А засрать достаточно сложно ввиду обширности территории и малого количества источников воды.
   
нас  катером возили з скадовськ ана екскурсію. сподобалось.   заповідності він вартий . а голих шльондр тре гнати звідти
   
ок. з курортом я загнув. не курорт а добряче поплавати. з хвилямии, чудовим дном без водорослів медуз і злииву міської селиної каналізації в море
   
що. голі мавпи добрались і туди. от кляті клячі))) засеруть все

це було ще за Кучми в 90-х.
Тьотки (ну це мені тоді вони були тьотки, 25-30) жили в Скадовську і моталися туди шоб позагарать голяком.
Знаючи, що охочі дядьки там приціняються і вечером буде впасти до когось за столік в ресторані, а там як карта ляже
 :gigi:

Треба буде якось знайти фотки з того відпочинку, ностальжі, як етнічний туризм десь на краю землі.
   
Показати зображення...

Залік, але місць плавати і дивитися риб там майже немає
Але для пляжного відпочинку саме те що треба

Якщо не лякатися лівостороннього руху
   
Мне Кацивели нравился, но где же он? Лучший курорт Украины нынче в Болгарии. Вить, не заморачивайтесь и посмотрите разные Черногории. Зачем вам проблемы?

Останнє редагування: 31 серпня 2019 17:20:02 від beggy
   
Аеліт, розказуй де був.
   
Український берег Чорного моря треба зробити місцем відпочинку вихідного дня, умовно кажучи.
Тобто коротке відвідування не стільки на море, скільки на розваги з приємним пейзажем.
Поставити курятник і дерти гроші за те що він на морі то треш, тому що моря то по суті немає, це не Корфу і не Сардінія.
Інакше все це залишиться тим що воно і є -  :bueee:
   
вопщєм сиджу дома
   
вопщєм сиджу дома

та хай море, озера не використовувати для нормального відпочинку.
Я дивлюсь по німцям, полякам, чехам, австрійцям - шикарно оздоблено все, будиночки, стояночки, кафе.
Хочеш рибалка, хочеш під вітрила, тут і дітей навчають, дорожка навколо щоб на ровері або пішки, тріатлон.
Народу валом.

Приїхали якось з друзями на озеро в Україні, на якому ловили рибу 20 років тому, так півгодини тільки намагалися під'їхати.
Хащі, повалені дерева, болото
   
був в переяславі . купався в озері біля порту . сподобалось недалеко від дороги
   
Катайте, пан Аэлит, на Шацкие озера. Там хорошо и вся инфраструктура есть, раз уж хотите в Украине потратить деньги.
   
Катайте, пан Аэлит, на Шацкие озера. Там хорошо и вся инфраструктура есть, раз уж хотите в Украине потратить деньги.

був я на шацьких озерах. по перше засранство. по ддруге озер і біля києва повно . хочеться щоб гойдало хвиилями і саме солоними хвиилями)
   
був я на шацьких озерах. по перше засранство. по ддруге озер і біля києва повно . хочеться щоб гойдало хвиилями і саме солоними хвиилями)
и чтоб принесли мулатку, что сделает вам минета. Понятно. Железный порт.
   
Железный порт. Дорого, грязно, глупо.
   
и чтоб принесли мулатку, что сделает вам минета. Понятно. Железный порт.
звідки там мулатки?  а-a, засмаглі аборигенки?
   
маємо ще сотні і сотні кілометрів ще  не просраного чорноморського узережжя - і жодного пристойного місця вдпочиинку на ньому.

-хтось здивований?
   
Стрілково, на Арбатскій.....
   
Стрілково, на Арбатскій.....

та що ви з тією арбатською. наскільки я памятаю шкільний курс географії - арбатська це азовське .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія