Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Потрібно готуватись до зими **(опалювальний сезон 2022-2023)


всякі там пальники обігрівачі .
теплий одяг і все таке
це я про військових
   
Re: Потрібно готуватись до зими


всякі там пальники обігрівачі .
теплий одяг і все таке
це я про військових

Нажаль, це стосуватиметься не лише військових. Запасів газу на наступну зиму буде обмаль
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Нажаль, це стосуватиметься не лише військових. Запасів газу на наступну зиму буде обмаль


Будинків, придатних для житла, також.
   
Re: Потрібно готуватись до зими
den

++
Бкржуйки якісь слід готувати
Взуття
Білизну теплу

   
Re: Потрібно готуватись до зими

У нас пару тижнів тому почали масово вигрібати зимні речі.  Але у більшості бабла немає на покриття поточних потреб, тому усе зимове не на часі. Це держава має чухатись.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

++
Бкржуйки якісь слід готувати
Взуття
Білизну теплу
+=====================================================================+
Буржуйки без дров нікому не потрібні. А ціна на дрова взлетіла щонайменше в 2 рази.
Бо вже прикупив перший куб дров...
   
Re: Потрібно готуватись до зими
den

+=====================================================================+
Буржуйки без дров нікому не потрібні. А ціна на дрова взлетіла щонайменше в 2 рази.
Бо вже прикупив перший куб дров...

Це для армії
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Нажаль, це стосуватиметься не лише військових. Запасів газу на наступну зиму буде обмаль
Вистачить
Виробництво впало
Власного видобутку вистачить
   
Re: Потрібно готуватись до зими

ох, Слав, тут на лето не знаешь что где брать

зато ольха завалена объявами о продаже военки
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Вистачить
Виробництво впало
Власного видобутку вистачить

Вы не путайте одно с другим, собственной добычи хватит для населения но не хватит для работы тэс и тец.
Так шо не ипи людям моск своим оптимизмом и пусть готовятся по возможности, зима будет ооооочень непростой
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Вы не путайте одно с другим, собственной добычи хватит для населения но не хватит для работы тэс и тец.
Так шо не ипи людям моск своим оптимизмом и пусть готовятся по возможности, зима будет ооооочень непростой

ТЭС на газе точно не работают, а ТЭЦ ( часть) это тоже население,по сути..Т.е. вырабатывают и ЭЭ и тепло
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Вистачить
Виробництво впало
Власного видобутку вистачить
а є іякась інфа з цього приводу? типу "газ власного видобутку почали закачувати в ПГС. зимою будем з опаленням".
треба інформувати населення з цього приводу, щоб люди плабували щось на зиму.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Я готовлюсь на всякий случай. Купила запчасти для масляного обогревателя в розетке сегодня
Но это для дома. Не для армии
Не будет электричества или отопления - буду уезжать
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Вистачить
Виробництво впало
Власного видобутку вистачить
Я шось думаю що газ ніхто не закачує. відразу в європу.за єври.а то закачати 10 млрд.куб. в сховище-одна ракета і десять млрд.євро коту під хвіст.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

У нас пару тижнів тому почали масово вигрібати зимні речі.

Це де?
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Пацаны, надо отменять плату за отопление. Брать ее сейчас бессмысленно и бесчеловечно. Хотя бы пусть скостят долги. У меня нет, но у людей жопа полная. Поставки электроэнергии это святое. Есть хоть маслянные радиаторы.
 
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Пацаны, надо отменять плату за отопление. Брать ее сейчас бессмысленно и бесчеловечно. Хотя бы пусть скостят долги. У меня нет, но у людей жопа полная. Поставки электроэнергии это святое. Есть хоть маслянные радиаторы.
Якщо не буде опалення, то й не буде плати за опалення. Вольтер добалакається.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Якщо не буде опалення, то й не буде плати за опалення. Вольтер добалакається.
ще й за електрику брати не будуть...
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Це де?
Британія. Там вже давно економлять на опаленні. Вдягаються тепліше і прикручують/вимикають опалення.
   
Re: Потрібно готуватись до зими
Ale

Пацаны, надо отменять плату за отопление. Брать ее сейчас бессмысленно и бесчеловечно. Хотя бы пусть скостят долги. У меня нет, но у людей жопа полная. Поставки электроэнергии это святое. Есть хоть маслянные радиаторы.
Дійсно, за опалення, за електрику, за воду, та і податки відмінити та і гроші - комунізм )
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Британія. Там вже давно економлять на опаленні. Вдягаються тепліше і прикручують/вимикають опалення.
гарно в них там (tu)
кажуть +16 найздоровіша температура, а спати краще при +13
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Британія. Там вже давно економлять на опаленні. Вдягаються тепліше і прикручують/вимикають опалення.
=================
 У нас хер! В Запорожье у меня 4-х комнатная на 4 стояка. Какие нах прикручивания и сЧОтчики?  Ну у кого на три или на два. Довыйобывались, честно гря. Раньше надо было.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Британія. Там вже давно економлять на опаленні. Вдягаються тепліше і прикручують/вимикають опалення.
:facepalm: вимітають волонтери щоб для армії.

Місцеві тримають у хаті +18 завжди, українці скоро будуть так само тримати.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

:facepalm: вимітають волонтери щоб для армії.

Місцеві тримають у хаті +18 завжди, українці скоро будуть так само тримати.
розкошуєте (tu)
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Я шось думаю що газ ніхто не закачує. відразу в європу.за єври.а то закачати 10 млрд.куб. в сховище-одна ракета і десять млрд.євро коту під хвіст.
цікаво, їх що такими вразливими будували?

Я готовлюсь на всякий случай. Купила запчасти для масляного обогревателя в розетке сегодня
Но это для дома. Не для армии
Не будет электричества или отопления - буду уезжать
я теж думала, що як з газом попередять(сподіваюся) про напряжонку, поставлю в 2кімнатах кондишени зима-літо.
а хтось тут написав, що як газу не буде, то з світлом теж трабли будуть.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

цікаво, їх що такими вразливими будували?

я теж думала, що як з газом попередять(сподіваюся) про напряжонку, поставлю в 2кімнатах кондишени зима-літо.
а хтось тут написав, що як газу не буде, то з світлом теж трабли будуть.
Знаючи люди тут на хвупі казали шо все буде добре, і я їм вірю.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

гарно в них там (tu)
кажуть +16 найздоровіша температура, а спати краще при +13
при 13 ніс мерзне. 15-16 і тепла постільна білизна, піжама - ок.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

при 13 ніс мерзне. 15-16 і тепла постільна білизна, піжама - ок.
мерзне поки не звикне
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Знаючи люди тут на хвупі казали шо все буде добре, і я їм вірю.
це стьоб?
я хочу почути прогнози і плани від уряду. вже треба починати говорити, літо починається.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

це стьоб?
я хочу почути прогнози і плани від уряду. вже треба починати говорити, літо починається.
я б теж не відмовився почути як можна гарантувати що леп, газокомпресорні станції, підстанції та інша критична інфраструктура не буде розпіздячена.

   
Re: Потрібно готуватись до зими

при 13 ніс мерзне. 15-16 і тепла постільна білизна, піжама - ок.
Лайфхак - вдягнути маску, звичайну з аптеки. Принаймні взимку на вулиці трохи допомагає.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

розкошуєте (tu)
В мене 21  :laugh:
   
Re: Потрібно готуватись до зими

мерзне поки не звикне
до цього не звикнеш. просто холодно.
для мене нормальна температура це десь в районі 22°
18° це або ходити в светрі або відразу пірнати під ковдру
   
Re: Потрібно готуватись до зими

Лайфхак - вдягнути маску, звичайну з аптеки. Принаймні взимку на вулиці трохи допомагає.
:facepalm1:
   
Re: Потрібно готуватись до зими

ТЭС на газе точно не работают, а ТЭЦ ( часть) это тоже население,по сути..Т.е. вырабатывают и ЭЭ и тепло

Не ипи моск, угля тоже нет.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

я б теж не відмовився почути як можна гарантувати що леп, газокомпресорні станції, підстанції та інша критична інфраструктура не буде розпіздячена.
а, тобто якщо не розхреначать, то все ок буде?
   
Re: Потрібно готуватись до зими

а, тобто якщо не розхреначать, то все ок буде?
ніт.

Це найважча проблема яка на сьогодні немає рішення.

 Все інше можно вирішити як мати бажання.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

З власного досвіду - добре допомагає економити на опаленні матрац з електропідігрівом. Можна спати при нижчиій температурі у кімнаті. Споживає близько 0,1 кВт . Чудова річ.
   
Re: Потрібно готуватись до зими

З власного досвіду - добре допомагає економити на опаленні матрац з електропідігрівом. Можна спати при нижчиій температурі у кімнаті. Споживає близько 0,1 кВт . Чудова річ.
Ще в комплект докупити інвертор, акумулятор та сонячну станцію. https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1124902.0
   
Re: Потрібно готуватись до зими

в порівнянні до британії думаю є різниця прогріти хату хоч би до 18 коли на зовні зимою -10 і +5 як в юк
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія