Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Так чого не добивають? В антоновський постріляли і все. Добивать треба.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Так чого не добивають? В антоновський постріляли і все. Добивать треба.
Пиши в ГШ, записуйся в ЗСУ.
   
Так чого не добивають? В антоновський постріляли і все. Добивать треба.

змеиный остров.. рашисты навезли туда кучу техники, и только после этого получили так, что пришлось бежать оставив эту же технику на острове. многие писали и говорили... ну как же, куда смотрит Генштаб, почему дают возможность выгружаться на острове???  Закончилось чем?   Ну почему вы думаете что в генштабе сидят люди не видящие очевидные речи и почему думаете что у них нет плана о этому или какому то другому мосту?
   
Ще трохи перфорації мосту. Херсонці, агов питання - це через Інгулець чи через дніпро міст?
"Всі в ряд, наче сверлили..."(с) :D
   
Інгулець
   
Пишуть, Україна відмовила в коридорі
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Так чого не добивають? В антоновський постріляли і все. Добивать треба.

Якщо вантажні автомобілі не йдуть через міст, то в чому проблема?
   
Якщо вантажні автомобілі не йдуть через міст, то в чому проблема?

Їдуть, туди ще так штук 20-30 покласти і тоді буде всьо
   
Пиши в ГШ, записуйся в ЗСУ.
Написав, сказали зайвого гаймерса для мене нема  :(
   
Пишуть, Україна відмовила в коридорі

Треба було пообіцяти їм "іловайський коридор", з розстрілом артилерією  8-)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Їдуть, туди ще так штук 20-30 покласти і тоді буде всьо

Останнє що читав, що якраз пустили вантажі через дамбу і той міст що вчора бомбили.
Ну якщо їдуть, то значить ще будуть вирішувати проблему.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Останнє що читав, що якраз пустили вантажі через дамбу і той міст що вчора бомбили.
Ну якщо їдуть, то значить ще будуть вирішувати проблему.

 А може він грохниться під ними. Російське "авось" воно дуже не надійне...
   
 Буде диво, якщо Херсон не розіб'ють з часом. Раз наші почали працювати з мостами, то можна вангувати звільнення і лінію фронту по Дніпру, і летітиме РСЗВ...
   
Те як точно вкладають 155 мм на мости може говорити тільки про чудову роботу наших ССО а тилу кацапні.
Кацапи виглядають наші БПЛА з-за лінії фронту, а наші коригують вогонь маленькими квадрокоптерами біля цілі
   
Пишуть, Україна відмовила в коридорі
Піздец! Це сука яку надо мати сука наглючу природу.. прийти з війною, ще і просити коридори...і це після іловайска .
   
   

Треба ще
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Кацапи виглядають наші БПЛА з-за лінії фронту, а наші коригують вогонь маленькими квадрокоптерами біля цілі
Я шото не дуже уловлюю логіку. Коригувати вогонь можна, коли є перші, не надто влучні удари. Коло мосту такі були?
Бо якщо наведення суто по координатах gps, то навряд чи там потрібне пристрілювання і корекція, нє?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)
dmp

Я шото не дуже уловлюю логіку. Коригувати вогонь можна, коли є перші, не надто влучні удари. Коло мосту такі були?
Бо якщо наведення суто по координатах gps, то навряд чи там потрібне пристрілювання і корекція, нє?

Координати GPS перевірити треба і продемонструвати, що ми їх маємо :) 
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Координати GPS перевірити треба і продемонструвати, що ми їх маємо :) 
Як це - перевірити?
Ну і певно ж, що ми маємо координати стаціонарних об'єктів, як от міст. :)
   
Да что этот ниггер HIMARS себе позволяет?

Мост в селе Дарьевка, Херсонская область (46.743401, 32.811497) шесть отверстий от попадания управляемых ракет HIMARS - в идеальную равноудалённую линию строго на одной полосе!
Интересно, что с такой точностью прилётов ВСУ спокойно могли вывести из строя мост, но вместо этого, видимо, "по-джентельменски" предупредили ВС РФ, чтобы те тикали делали жест доброй воли с правого берега Днепра по оставшейся полосе, и далее - по плотине Каховской ГЭС.

   
Да что этот ниггер HIMARS себе позволяет?

Мост в селе Дарьевка, Херсонская область (46.743401, 32.811497) шесть отверстий от попадания управляемых ракет HIMARS - в идеальную равноудалённую линию строго на одной полосе!
Интересно, что с такой точностью прилётов ВСУ спокойно могли вывести из строя мост, но вместо этого, видимо, "по-джентельменски" предупредили ВС РФ, чтобы те тикали делали жест доброй воли с правого берега Днепра по оставшейся полосе, и далее - по плотине Каховской ГЭС.

https://t.me/m0sc0wcalling/8987

Думаю,шо це не хаймарс, але далі буду собі думати
   
Цікаве відео, вибачаюсь якщо вже було.
Все, що відбувалося на півдні в перші дні, від безпосереднього учасника.
І хлопець герой!
   
Залишається питання: чи дають нам такі снаряди
Канада дала.
Але є ще колгоспне рішення від буржуйського ВПК
PGK
Така штучка заміняє детонатор у звичайному снаряді і він стає майже екскалібуром
   
Цікаве відео, вибачаюсь якщо вже було.
Все, що відбувалося на півдні в перші дні, від безпосереднього учасника.
І хлопець герой!
https://youtu.be/aBY6AOYrrME

Дякую ! Подивився з задоволенням .
Хлопець , це сіль землі нашої.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Думаю,шо це не хаймарс, але далі буду собі думати

я теж знаю таку штуку яка кладе снаряди в ряд при тому одночасно :)
   
я теж знаю таку штуку яка кладе снаряди в ряд при тому одночасно :)

арчери?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

арчери?

M982 Excalibur
   
HIMARS вновь поджарили оккупантов в Новой Каховке
В этот раз наши прицельно попали по ГЭС. Это подтвердили и сами рашисты. Судя по всему ракета ударила по дороге на дамбе. С той стороны виднеется дым. Одну из ракет сбило вражеское ПВО над городом.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Нарешті не тільки вони по нас стріляють але й ми добряче відповідаємо
   
1 ракета. Цікаво, яка саме?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Таки Экскалибур?
   
Дірки в мосту це круто, але в необхідний момент у необхідному місці. Просто так зроблена дірка через невеликий проміжок часу ремонтується місцевими бомж командами  
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Дірки в мосту це круто, але в необхідний момент у необхідному місці. Просто так зроблена дірка через невеликий проміжок часу ремонтується місцевими бомж командами https://twitter.com/view/status/1551111042775875584

Не спеціаліст, але щось є сумніви що таке латання дірок якось допомагає покращити стабільність мосту.
   
Щоб ви розуміли як виглядають наслідки удару Хаймарсом (фото моста на Каховській ГЕС) B-)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія