Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка пробиває чергове дно - тепер в екологічних вимогах

Ти в Каліфорнії хоч раз була?

А якщо не була то що там бачити?

Деградацiя йде повним ходом, не так?
Швидкiсний поiзд вже побудували?, - я маю на увазi мости в чистому полi для графiтi та скейбордистiв :)

Потяги БАрту бачив що до СФ ходять?, позорисько, вже гiршi нiж в iндii.

ЛА засраний гiрше вiд мiст латинськоi америки, СФ не вiдстае.

Так, е непоганi мiсця за огорожею, недавно дивився з людьми будинок в Калабасас, непоганий, 4 мiльйони, думаю це не твоя лiга :), а якщо дивитись далi то тих гетто в коммiфорнii вже половина Бей Ареi та i в гранд ЛА хватае.
   
Я краще ці зекономлені гроші відам на благочиність, це значно розумніше.

О, та ви, благародний дон, е меценатом :)!!!

Ну i скiльки вiддали за 2020?
Невже бiльше ста баксiв?
   
О, та ви, благародний дон, е меценатом :)!!!

Ну i скiльки вiддали за 2020?
Невже бiльше ста баксiв?

На благочиність я не жалію якщо за цим стоіть гарна причина. Ми відносно непогано заробляємо і віддячую за це тим що допомогаю тим кому потрібно.
   
Ну і на додаток, ілюстрація до тези «страдающая Калифорния, обедневшая до немогу». Загальна заможність в грошах по всім штатам:



   
На благочиність я не жалію якщо за цим стоіть гарна причина. Ми відносно непогано заробляємо і віддячую за це тим що допомогаю тим кому потрібно.

Так як ви, благородний дон, себе презентуете як мецената, скажіть нам сірим яку суму на благодійництво ви потратили за 2020?

Ми вам повіримо на слово, як джентельмену :)

Останнє редагування: 28 липня 2021 22:34:23 від Chako
   
Ти в Каліфорнії хоч раз була?

Вона далі свого ольгіно нікуди не виїжджала, тому і пише постійно маячню.
Бо деталей життя в штатах не знає, лише те, що їй в методичці написали.
   
Ну і на додаток, ілюстрація до тези «страдающая Калифорния, обедневшая до немогу». Загальна заможність в грошах по всім штатам:

Показати зображення...

Ну да, 95% этих денег поделены между Голливудом и Силиконовой Долиной. Поэтому там и столько идиотов. Поехали крышей на шальных китайских деньгах.
   
Вона далі свого ольгіно нікуди не виїжджала, тому і пише постійно маячню.
Бо деталей життя в штатах не знає, лише те, що їй в методичці написали.

А вот и собачка под столбиком выссалась. Мочевой пузырёк опять переполнен.
   
Загальна заможність в грошах по всім штатам:

А что это за такой интересный показатель "заможність"? Не уточните?

Может все таки лучше посмотреть на доход на семью?



Ну а если прибавить нелегалов, то там вообще без содрогания нельзя смотреть.



Останнє редагування: 28 липня 2021 23:24:22 від Valentyn
   
А что это за такой интересный показатель "заможність"? Не уточните?

Может все таки лучше посмотреть на доход на семью?

Показати зображення...

Якось в першій десятці з червоними штатами не густо.  :shuffle:
Совпадєніє? Не думаю.  :fuck:
   
Ну да, 95% этих денег поделены между Голливудом и Силиконовой Долиной. Поэтому там и столько идиотов. Поехали крышей на шальных китайских деньгах.
Щось мені здається що індекс джині в ка краще за тексас
Де типу все по правильному, по капіталістичному

   
А что это за такой интересный показатель "заможність"? Не уточните?

Может все таки лучше посмотреть на доход на семью?

Показати зображення...
Ну а если прибавить нелегалов, то там вообще без содрогания нельзя смотреть.
Цікава статистика
Скіки з цього списку керується капіталістами з республіканців в скільки соціалістами ліааками ?
   
Так як ви, благородний дон, себе презентуете як мецената, скажіть нам сірим яку суму на благодійництво ви потратили за 2020?

Ми вам повіримо на слово, як джентельмену :)

Десь стабільно 5% від net income.
   
А что это за такой интересный показатель "заможність"? Не уточните?

Может все таки лучше посмотреть на доход на семью?

Показати зображення...
Ну а если прибавить нелегалов, то там вообще без содрогания нельзя смотреть.

Каліфорнія це не тільки Гугл, Квалком та інші Убери, Дісней з усіма хай-тек, біотех, митцями та юридичною підтримкою що їх обслуговують, з зарплатнями коли починаєш плутатись в нулях, але ще і сама велика в світі агроіндустрія, де оплата по годинам і дуже маленька. Працюють переважно іспаномовні, і я дякую їм за іжу на мому столі.
   
Каліфорнія це не тільки Гугл, Квалком та інші Убери, Дісней з усіма хай-тек, біотех, митцями та юридичною підтримкою що їх обслуговують, з зарплатнями коли починаєш плутатись в нулях, але ще і сама велика в світі агроіндустрія, де оплата по годинам і дуже маленька. Працюють переважно іспаномовні, і я дякую їм за іжу на мому столі.

Так о чём и речь. Типичная помойка третьего мира. Кучка супербогатых в охраняемых поселениях и море дикой бедноты с крохотной прослойкой среднего класса который как может бежит из этого зачумленого барака.

Останнє редагування: 29 липня 2021 00:11:18 від Olga Taylor
   
Так о чём и речь. Типичная помойка третьего мира. Кучка супербогатых в охраняемых поселениях и море дикой бедноты с крохотной прослойкой среднего класса который как может бежит из этого зачумленого барака.

Ти би краще подякувала тим хто працює на безкінечних полях та садах центральної долини за їх працю завдяки якій в тебе є щодня їжа на столі, а не називали тих хто працює в сільському господарстві помийкою третього світу.
   
Ти би краще подякувала тим хто працює на безкінечних полях та садах центральної долини за їх працю завдяки якій в тебе є щодня їжа на столі.

В смысле? По вашему я не плачу за то что покупаю? Или меня за мою работу поблагодарить не надо? А не переели ли вы ухи любезный?
   
Каліфорнія це не тільки Гугл, Квалком та інші Убери, Дісней з усіма хай-тек, біотех, митцями та юридичною підтримкою що їх обслуговують, з зарплатнями коли починаєш плутатись в нулях, але ще і сама велика в світі агроіндустрія, де оплата по годинам і дуже маленька. Працюють переважно іспаномовні, і я дякую їм за іжу на мому столі.

И я говорю спасибо. И вам спасибо за понимание, что Калифорния это не только Гугл и Голливуд. И не все Цукенберги или Брины.

Стоимость жизни в Калифорнии вторая после Гавайев:


   
Цікава статистика
Скіки з цього списку керується капіталістами з республіканців в скільки соціалістами ліааками ?

По этому показателю в десятку входят преимущественно демократические штаты. Но у них же и самый высокий индекс стоимости жизни.

Другими словами, если во Флориде нужно для достойной жизни, например, абстрактно $100 000 в год то в Калифорнии это уже будет $160 000.





Останнє редагування: 29 липня 2021 00:58:24 від Valentyn
   
Ти би краще подякувала тим хто працює на безкінечних полях та садах центральної долини за їх працю завдяки якій в тебе є щодня їжа на столі, а не називали тих хто працює в сільському господарстві помийкою третього світу.

Дружок, вони працюють на безкінечних полях не для того щоб в тебе була іжа  на столі, 1) а за зарплату, 2) щоб зробити мільйонерами і мільярдерами власників землі 3) щоб зробити мультимільйонерами чиновників які розбазарюють водичку для власників землі, продовжувати чи досить?

А ще може почнемо дякувати асенізаторам за проточну каналізацію в трубі, працівниць сексу за оргазм на ліжку, повітряним акробатам в цирку ще десь там за щось

Останнє редагування: 29 липня 2021 01:07:20 від Chako
   
А по общему уровню обучения даже реднековская Флорида выше чем Калифорния. Это конечно не значит что в Калифорнии нет достойных учебных заведений, но в целом Флорида выглядит в этом плане немного лучше. А по качеству обучения Флорида вообще на втором месте.



   
А по общему уровню обучения даже реднековская Флорида выше чем Калифорния. Это конечно не значит что в Калифорнии нет достойных учебных заведений, но в целом Флорида выглядит в этом плане немного лучше. А по качеству обучения Флорида вообще на втором месте.

Показати зображення...

Не коректно зрівнювати мікроскопічні штати з постійним населенням зі штатом, в якому значна частина населення і відповідно школярів це сезоні робітники в сільському господарстві. Чи ти дійсно думаєш що діти працівників хай-тек чи біотех недоотримумують щось в освіті?

Техас за цією таблицею має шкільну освіту ще гірше Каліфорнії. Але це не значить що в Остіні чи в Даласі немає гарних шкіл. Це так само як з Каліфорнією - великий відсоток людей, як сезоні працівники в сільському господарстві, діти яких не дуже вчаться.

Останнє редагування: 29 липня 2021 01:41:25 від Dobre
   
Дружок, вони працюють на безкінечних полях не для того щоб в тебе була іжа  на столі, 1) а за зарплату, 2) щоб зробити мільйонерами і мільярдерами власників землі 3) щоб зробити мультимільйонерами чиновників які розбазарюють водичку для власників землі, продовжувати чи досить?

А ще може почнемо дякувати асенізаторам за проточну каналізацію в трубі, працівниць сексу за оргазм на ліжку, повітряним акробатам в цирку ще десь там за щось

Главное не забыть поблагодарить Джека Дорси его команду мудаков. Ото уже работнички.
   
А по общему уровню обучения даже реднековская Флорида выше чем Калифорния. Это конечно не значит что в Калифорнии нет достойных учебных заведений, но в целом Флорида выглядит в этом плане немного лучше. А по качеству обучения Флорида вообще на втором месте.

Показати зображення...

І знову таки в першій десятці як кіт наплакав червоних штатів.
Та що ж це за невезуха така? :fuck:
   
І знову таки в першій десятці як кіт наплакав червоних штатів.
Та що ж це за невезуха така? :fuck:

Гавнусь - главное не вздумайте перется к нам на Юг. У вас санитары, тёплая ванна и мягкие стены. Они о вас позаботятся на ура. 
   
це добре що піндоси самі себе обмежують в технологіях
може колись і до дерев*яних знарядь повернуться - а що екологічно...

а технології всі поглинає Китай, за ним наше майбутнє.
   
Чи ти дійсно думаєш що діти працівників хай-тек чи біотех недоотримумують щось в освіті?

Нет конечно. И опять же, мы не оцениваем качество обучения или его доступность только для определенной группы населения. Тот кто сваял этот рейтинг учитывает всех проживающих, в том числе и детей сезонных работников.

Давай вместе посмотрим methodology. Мне сложно навскидку сказать по каким конкретно показателям Флорида выше. Вполне возможно что по Math&Reading scores а может по количеству Bachelor Degree.





Останнє редагування: 29 липня 2021 01:42:06 від Valentyn
   
Нет конечно. И опять же, мы не оцениваем качество обучения или его доступность только для определенной группы населения.

Ще раз, за цією таблицею, рівень шкільної освіти в Техасі гірше ніж в Каліфорнії. Хоча я з перших рук знаю що зі шкільною освітою в Остіні, Даласі, Сан Антоніо та Хьюстоні проблем немає. Просто Техас як великий штат, так само як Каліфорнія, має великий відсоток неосвіченого населення.


Останнє редагування: 29 липня 2021 01:46:52 від Dobre
   
Этот идиот реально считает Флориду микроскопическим штатом.   :facepalm1: Образование зашкаливает.
   
Этот идиот реально считает Флориду микроскопическим штатом.   :facepalm1: Образование зашкаливает.

Я знаю що теке Флоріда. Тільки в цьому році я там був вже два рази. Непотрібно мені розповідати про супер класні школи у Флориді, бо це як міряти середню температуру в лікарні.
   
Ще раз, за цією таблицею, рівень шкільної освіти в Техасі гірше ніж в Каліфорнії. Хоча я з перших рук знаю що зі шкільною освітою в Остіні, Даласі, Сан Антоніо та Хьюстоні проблем немає. Просто Техас як великий штат, так само як Каліфорнія, має великий відсоток неосвіченого населення.

Не буду спорить. Мое мнение субьективное. Вы можете сами почитать как они это считали.

Most & Least Educated States in America
 

Но не буду возражать и с удовольствием ознакомлюсь если вы представите альтернативные данные.

   
Я знаю що теке Флоріда. Тільки в цьому році я там був вже два рази. Непотрібно мені розповідати про супер класні школи у Флориді, бо це як міряти середню температуру в лікарні.

Меня поразило словоупотребление "микроскопический штат". Флорида это больше чем пол Калифорнии. И там тоже далеко не только Диснейленд в Орландо.
   
я плачу за ту електрику
і коли він не фуричить в режимі очікування вони всі споживають однаково

Раста, не треба тут про CPU idle state. Тупо не збагнуть.
   
Отже що ми маємо, за рівнем і якістю освіти, за рівнем медицини, за рівнем комфортності життя, за ріанем доходів - всюди попереду сині штати.

А якщо подивитись на традиційно червоні штати, наприклад, Техас, то там аналогічна картина в синіх містах.
   
Но не буду возражать и с удовольствием ознакомлюсь если вы представите альтернативные данные.

Америка краіна екстримально сегригована по освіті та відповідно по статкам. Є райони та школи де кожен школяр це відміник підготовлений до участі в Олімпіаді штата по мінімум одному предмету, є райони де в школах діти нічому не вчаться бо їх діди не вчились, їх батьки не вчились, і для них освіта нічого не значить. І чим більше штат і більш диверсифікована економіка та населення, як Каліфорнія чи Техас - тим глибше таке розділення. У Вермонті, який є більш уніфікований цей рейтинг можливо має зміст, в Техасі чи Каліфорнії це порівнюване я яблук з апельсинами, середня температура по лікарні.
   
Ще раз, за цією таблицею, рівень шкільної освіти в Техасі гірше ніж в Каліфорнії. Хоча я з перших рук знаю що зі шкільною освітою в Остіні, Даласі, Сан Антоніо та Хьюстоні проблем немає. Просто Техас як великий штат, так само як Каліфорнія, має великий відсоток неосвіченого населення.

Перші слова, які я почув від американця, коли перший раз в'їхав в штати в 2006 році, це були слова від таксиста в аеропорту Остіна:"Austin is not George Bush's land!"
   
Отже що ми маємо, за рівнем і якістю освіти, за рівнем медицини, за рівнем комфортності життя, за ріанем доходів - всюди попереду сині штати.

А якщо подивитись на традиційно червоні штати, наприклад, Техас, то там аналогічна картина в синіх містах.
гавнусь, де самий більший ріст злочинності за останній рік?

де більший ріст вбивств, сині чи червоні міста?

Давай ідь за комфортністю в Чікаго, Балтімор чи Нью-Йорк, довбодятел блін. Ще можеш потім заіхати в Мінеаполіс чи Портланд
   
Америка краіна екстримально сегригована по освіті та відповідно по статкам. Є райони та школи де кожен школяр це відміник підготовлений до участі в Олімпіаді штата по мінімум одному предмету, є райони де в школах діти нічому не вчаться бо їх діди не вчились, їх батьки не вчились, і для них освіта нічого не значить. І чим більше штат і більш диверсифікована економіка та населення, як Каліфорнія чи Техас - тим глибше таке розділення. У Вермонті, який є більш уніфікований цей рейтинг можливо має зміст, в Техасі чи Каліфорнії це порівнюване я яблук з апельсинами, середня температура по лікарні.
оце ти зараз дуже політкоректо написав)).
   
бо це як міряти середню температуру в лікарні.

Мне кажется вот здесь именно и находится корень нашего взаимонепонимания.

Утрируя, это именно и есть "средняя температура" по штатам Калифорния и Флорида.

Другое дело если бы мы сравнивали школы в округе где находится Беверли Хиллс и округ в Bradford County, FL тогда я с вами согласен.

Но во Флориде есть и St Johns County с лучшими школами а в Калифорнии Desert Center Unified School District с худшими.


Останнє редагування: 29 липня 2021 02:15:32 від Valentyn
   
гавнусь, де самий більший ріст злочинності за останній рік?

де більший ріст вбивств, сині чи червоні міста?

Давай ідь за комфортністю в Чікаго, Балтімор чи Нью-Йорк, довбодятел блін. Ще можеш потім заіхати в Мінеаполіс чи Портланд
ага, оце я зранку їду на роботу і бачу як чорні як зайці через турнікети в метро скачуть і такіж чорні ледарі працівники мта стоять на це дивляться і їм похер. місто котиться в жопу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія