Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Марш 24 числа, разброд і шатанія

Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

так само підло, як і завжди
(tu)
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

І так, я впевнена що організатори знали, а фінт ушамі то була домовленість типу миніпрічьом, не думаю що безкоштовно
Не знаю чи буде стільки ж людей наступного року, після такого кидка , все до чого свиня торкається, перетворює зовсім не на золото
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Навіть не збираюсь
Тобі не соромно , зовсім ?

Ну а тепер правду, як сива Кнуряка заради піару колону очолив...

 Тетяна Барвінська

Педро не вів колону Маршу. Він вчинив так само підло, як і завжди. Його ходоки збиралися окремо біля метро "Університет", до місця збору Маршу вони не підходили, бо їх би зразу погнали. Стояли зі своїм банером на бульварі Шевченка, перед перехрестям з Володимирською і вичікували. Коли Марш рушив, то вклинилися майже в самому кінці, перед цивільними. Не знаю, на якому етапі вони сформували порожній "загон", оточений по периметру людьми в камуфляжі. Всередині йшло декілька чоловік, серед них Турчинов, який здав Крим. Спереду його прикривала машина зі знімальною групою, які фіксували"батька нації" для історії. Цим "загоном" розсікли колони Маршу і почали витісняти людей з дороги, в тому числі й журналістів. Іноді й доволі грубо, штовхали, хапали за руки. Я ще подумала, що щось відбувається незрозуміле. На Бесарабці в цей "загон", як чорт з табакерки, вскочив порошенко. Йшов і насолоджувався вигуками "Дякую!", які адресувалися воїнам. Бо хто там йшов в тому "загоні" видно було не всім. Хто бачив, вигукували "Ганьба!" Не знаю, чи відомо було про це організаторам, але думаю підозрювали. В будь якому разі, фінт вухами вдався. І це було огидно.
Свыни идут клином.(с)
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Генеральна репетиція була на стадіонних дебатах.
пам"ятаєте, як тоді Іруська миттю зорієнтувалася і вистрибнула поперед свиней на коліна?
От так і зараз головСвин "очолив" всі паради і ходи
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Генеральна репетиція була на стадіонних дебатах.
пам"ятаєте, як тоді Іруська миттю зорієнтувалася і вистрибнула поперед свиней на коліна?
От так і зараз головСвин "очолив" всі паради і ходи
так вишкіл же чий

   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Генеральна репетиція була на стадіонних дебатах.
пам"ятаєте, як тоді Іруська миттю зорієнтувалася і вистрибнула поперед свиней на коліна?
От так і зараз головСвин "очолив" всі паради і ходи

 :lol: так , колінами вона гарно в'їхала  :lol:
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

 :facepalm1:

Усім привіт, це Антон Колумбет, заступник голови Руху Ветеранів України та співорганізатор Маршу Захисників України.

По-перше, я хочу сказати “дякую” вам усім. Ми й мріяти не могли, що цей Марш вийде навіть більшим за попередній. Ми й мріяти не могли, що народне святкування найважливішого дня країни - коли влада не допамагає, а лише створює контраст своїми недолугими кривляннями - може бути настільки потужним.

Але нам вдалося. І нам - це нам усім. Особисто мені це вартувало дуже багато крові та нервів. Хто колись спробував організувати подібні акції - той знає.

По-друге, я хотів би торкнутися скандалу, що виник після маршу. Скандалу, що виник через присутність на Марші п’ятого президента України Петра Порошенко.

Рух Ветеранів Україні - аполітична організація. І ми не хочемо перетворювати наші акції на майданчик для політичного піару. Аж ніяк не тому, що ми не віримо в політичні засоби боротьби. А просто тому, що якщо ми почнемо це робити - усі наші акції, усі наші рухи розіб’ються на купу клубів за політичними інтересами. Окремо Національний Корпус, окремо ЄС, окремо Свобода - і кожний намагається, що його знам’я майорило вище за інші. Ми можемо так зробити. Але це буде неправильно, і ми про це знаємо.

Після того, як Оргкомітет виявив реєстрацію Справою Громад паралельного заходу "Марш Незалежності" в той же час і в тому ж місці, що і Марш Захисників України, стало зрозуміло, що можливо на заході з'явиться Петро Порошенко. Та частина ветеранської спільноти, яка надзвичайно вороже налаштована до нього, тут же приступила до планування майбутнього конфлікту. І я зараз не говорю про "свинарчуківство" - це були абсолютно реальні погрози.

З найлегшого, що я чув - вихід навпроти нього ланки солдатів в простріляних бронежилетах. Без оцінок - це був би конфлікт та безумство на радість ворогам. Тому Оргкомітетом було обіцяно цій частині ветеранського ком'юніті, що цього не буде. Це ж прохання було ретрансльовано тим членам ЄС, з якими Оргкомітет Маршу на зв'язку - і після надзвичайно довгих перемовин були отримані запевнення, що Петро Олексійович Порошенко не буде вести свою колону.

Крім того. Велика кількість "опозиційних" ветеранських об'єднань після виходу в пресі релізів про очолювання Забродським Маршу прямо звинуватила Рух Ветеранів України в тому, що він планує використати духовний порив людей як майданчик для піару ЄС. Це теж ледь-ледь вдалося спростувати.

Але сталось як сталось. Я не хотів виходити в публічну площину з цього питання, але мені показують скріни моєї розмови, в якій я прийняв та програв, парі та емоційно на це відреагував. Так, я програв. І оскільки я вмію тримати слово - мені доведеться виконати зарок.

Деякі кажуть, що таких домовленостей з партією ЄС не було. Що ж, я б попросив це прокоментувати тих людей, з якими ми розмовляли про це особисто. В тому числі і тих членів Руху Ветеранів України, які виступали гарантами. Ми не зафіксували ці домовленості на папері - і, можливо, це було помилкою. Але я вірю, що вони здатні підтвердили факт усних домовленостей - і не вірю, що я можу помилятися в людях аж настільки.

Деякі коментатори звинувачують мене, що я начебто щось образливе кричав у мікрофон, коли Петро Олексійович все ж очолив колону. Розчарую: це просто не так. Я взагалі не мав доступу до мікрофону. Це, втім, могли зробити мої колеги по РВУ у межах власного розуміння ситуації.

Особисто я вважаю, що домовленості, яких ми досягли попередньо, було порушено. Що я особисто підставив деяку велику людей, яких благав не виступати на Марші як політики, гарантуючи під своє слово, що так не будуть робити й інші. І особисто мене це дуже емоційно пригнічує. Так само, як і звинувачення мене у брехні.

Але Рух Ветеранів України значно більший за мене, як і за будь-яку окрему особу. Тому як далі будувати нашу взаємодію із різними політиками, і чи будувати взагалі - ми вирішимо колегіально.

Про що, звісно ж, обов’язково повідомимо вас.

Дякуємо.
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Після того, як Оргкомітет виявив реєстрацію Справою Громад паралельного заходу "Марш Незалежності" в той же час і в тому ж місці,

 от  воно що. Ще  й  тут  намутили. Відомо  де  допомогли? В  мерії  баксьора?
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

я вірю, що вони здатні підтвердили факт усних домовленостей
і даремно
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

https://www.facebook.com/sergonaumovich/posts/1597662990413397
Педріла та "пживун по-новому", а також бухарь який бере міські трамваї "на таран" Барна на війні в зоні АТО героїчно отримав кілька медалей, але не пам'ятає позивний свого командира.
Я чув що таке буває у "диванних".

Барна просто ідіот,через таких "опричників " Порох і програв. Він просто неадекват"саме цей Барна бо ще брат є,ексголова нашої ОДА" назвав атовців у Тернополі купою пиячків.Просто дурень.
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Барна просто ідіот,через таких "опричників " Порох і програв. Він просто неадекват"саме цей Барна бо ще брат є,ексголова нашої ОДА" назвав атовців у Тернополі купою пиячків.Просто дурень.
То це Барна спонукав Жмурука до ганебного вилізання в очільники колони ветеранів?
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Петруха пидар, и манеры у него пидарские. Влезть свынячым рылом куда его не просили - вполне в его стиле. B-)
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Навіть не збираюсь
Тобі не соромно , зовсім ?

Ну а тепер правду, як сива Кнуряка заради піару колону очолив...

 Тетяна Барвінська

Педро не вів колону Маршу. Він вчинив так само підло, як і завжди. Його ходоки збиралися окремо біля метро "Університет", до місця збору Маршу вони не підходили, бо їх би зразу погнали. Стояли зі своїм банером на бульварі Шевченка, перед перехрестям з Володимирською і вичікували. Коли Марш рушив, то вклинилися майже в самому кінці, перед цивільними. Не знаю, на якому етапі вони сформували порожній "загон", оточений по периметру людьми в камуфляжі. Всередині йшло декілька чоловік, серед них Турчинов, який здав Крим. Спереду його прикривала машина зі знімальною групою, які фіксували"батька нації" для історії. Цим "загоном" розсікли колони Маршу і почали витісняти людей з дороги, в тому числі й журналістів. Іноді й доволі грубо, штовхали, хапали за руки. Я ще подумала, що щось відбувається незрозуміле. На Бесарабці в цей "загон", як чорт з табакерки, вскочив порошенко. Йшов і насолоджувався вигуками "Дякую!", які адресувалися воїнам. Бо хто там йшов в тому "загоні" видно було не всім. Хто бачив, вигукували "Ганьба!" Не знаю, чи відомо було про це організаторам, але думаю підозрювали. В будь якому разі, фінт вухами вдався. І це було огидно.
Та с какой табакерки, на Бессарабке ж один из его главных лабазов, в нем и ждал момента
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

 :lol:  :lol:

   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

 "Благодійна діяльність родини Порошенко.

2014-2018 – понад 1,2 млрд.грн. (600 млн. – ЗСУ; 600 млн. – соціальні проекти).
За рахунок власних грошей (у 14-15-му) відновив систему ППО навколо Києва. У 2017-му кілька десятків мільйонів витратив для 3-го окремого полку СП ССО - автомобілі, бронежилети, спорядження, форма, теплі речі, 100 снайперських комплексів, оптика, далекоміри і десятки тисяч патронів."

   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Зелька прочитает светкину тему на ФУПе и подумает :
" А какого хрена я буду тратить свои денежки , свою энергию и свое здоровье  на украинцев ?
Вот, Порошенко, и деньги свои тратил на армию, и много сил на укрепление военной мощи страны, а светка плюет в его сторону.
Нахрен мне этого не надо "
И светка будет довольна, ей этого и надо, чтобы работать в Украину было немодно, не престижно, не выгодно.
Светка - паразитка.
 :)

   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Ну, чтобы мы не забывали, что сделали украинцы и команда Порошенко для украин кой армии:
( щас светка лопнет от ненависти к укрармии  :D )

Створена потужна боєздатна АРМІЯ - одна з найбільш ефективних армій у Європі. Статус країни-аспіранта в НАТО.
1. Забезпечення речовим майном наближається до натівського, а за якістю – вже не поступається.
2. За 2017-2018 роки 73 в/ч (майже 50% всіх ЗСУ) переведено на нову систему харчування - раціон з 32 до 348 позицій; нові сухпайки – кращі натівських.
3. Будівництво службового житла. 2018–2019 - «184 гуртожитки» (2-поверхові на 125 ліжко-місць) для розміщення 23 000 контрактників за стандартами НАТО; 2019-2022 - 28 будинків на майже 1500 квартир для сержантського складу (4-поверхові будинки по 53 невеликі квартири-студіо); 2020-2024 – квартири для офіцерів; майже 3 200 квартир отримали військові ЗСУ, НГ, ДСНС.
4. 25 800 одиниць зброї та військової техніки передано до війська, зокрема понад 500 танків.
5. Затвердження вітання «Слава Україні! Героям Слава!» як офіційного вітання у Збройних Силах.
6. ДК “Укроборонпром” - новітня крилата ракета “Нептун”, оновлений високоточний 152-мм снаряд “Квітник”, РСЗВ “Берест”, ракетний комплекс «Вільха» - керований 300-мм ракетний боєприпас. оптико-прицільна станція ОПСН-І та контрбатарейний радар 1Л220УК; 2018-ий – понад 4900 зразків нового та модернізованого озброєння передано до українського війська; за 2017-2018 заміщено понад 50 тисяч найменувань продукції для ВПК, яка раніше постачалася з Московії. Зараз в Україні на «оборонку» працює 447 підприємств.
І це при щорічному фінансуванні сектору безпеки лише у межах 60% від реальних потреб (а де тих грошей набрати?)!
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

У 2017-му кілька десятків мільйонів витратив для 3-го окремого полку СП ССО - автомобілі, бронежилети, спорядження, форма, теплі речі, 100 снайперських комплексів, оптика, далекоміри і десятки тисяч патронів.
И конечно эти вещи не НАТО передало Украине, а купил лично ПАП. На полк снайперских 100 винтовок.
А до этой передачи в 3 спецназе и снайперских винтовок не было  ?
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

І так, я впевнена що організатори знали, а фінт ушамі то була домовленість типу миніпрічьом, не думаю що безкоштовно
Не знаю чи буде стільки ж людей наступного року, після такого кидка , все до чого свиня торкається, перетворює зовсім не на золото
:good: он уже пересварило сокиру з колумбетом.. :facepalm:
до речі десь читала що сокира то петровий політичний рошен.
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Зелька прочитает светкину тему на ФУПе и подумает :
" А какого хрена я буду тратить свои денежки , свою энергию и свое здоровье  на украинцев ?
Вот, Порошенко, и деньги свои тратил на армию, и много сил на укрепление военной мощи страны, а светка плюет в его сторону.
Нахрен мне этого не надо "
И светка будет довольна, ей этого и надо, чтобы работать в Украину было немодно, не престижно, не выгодно.
Светка - паразитка.
 :)
Пшла
 :lol:
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

:good: он уже пересварило сокиру з колумбетом.. :facepalm:
до речі десь читала що сокира то петровий політичний рошен.

А що там сварити, то Пєтькині кишенькові чіхуахуа  :)
Фанати бєркута )
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

:good: он уже пересварило сокиру з колумбетом.. :facepalm:
до речі десь читала що сокира то петровий політичний рошен.
"Сокира" до ПЄСа
це як "Молоді Регіони" до "Партії Районів".
У Підра, коли він ще був "синяком" та не косив "під патріота" було багато досвіду як будувати крило з молодих тітушок для "Партії Районів".
Молодіжне крило "штурмовиків" та покидьків виключно за гроші. Фінансується "друзями Кнура".
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

А що там сварити, то Пєтькині кишенькові чіхуахуа  :)
Фанати бєркута )
а колумбет?
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Пшла
 :lol:

Выпей гидазепаму, шизофреничка.
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

"Благодійна діяльність родини Порошенко.

2014-2018 – понад 1,2 млрд.грн. (600 млн. – ЗСУ; 600 млн. – соціальні проекти).
За рахунок власних грошей (у 14-15-му) відновив систему ППО навколо Києва. У 2017-му кілька десятків мільйонів витратив для 3-го окремого полку СП ССО - автомобілі, бронежилети, спорядження, форма, теплі речі, 100 снайперських комплексів, оптика, далекоміри і десятки тисяч патронів."
Чому ці цифри не знайшли відображення у щорічних деклараціях "родини Порошенко"?
Зрозуміло, що тупориленьким Лесям достатньо, щоб було написано хоч на паркані, але у цивілізованому світі так не прийнято.
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Чому ці цифри не знайшли відображення у щорічних деклараціях "родини Порошенко"?
Зрозуміло, що тупориленьким Лесям достатньо, щоб було написано хоч на паркані, але у цивілізованому світі так не прийнято.
Ищи лучше, дура, и все найдешь.
Уже стопясот раз про это говорилось и пережевывалось.
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Выпей гидазепаму, шизофреничка.
нууууууууууууууу...аргументація такого "рівня" то вже взагалі несолідно ...навіть для діячки рівня Лесюні  :D
Лесю, ти головне не нервуй. Спробуй зібратися з думками. А раптом щось розумне надумаєш?...
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Ищи лучше, дура, и все найдешь.
Уже стопясот раз про это говорилось и пережевывалось.
взагалі то ти сам дурак
навіщо говорити і пережовувати ?
Благодійна діяльність має відповідну графу у будь-якій декларації, у т.ч. і "родини Порошенка". І - де?
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

а колумбет?
Колумбет по ходу вирішив зняти з себе відповідальність, бо в фб купа скрінів де він рвав тєльняшку на грудях, що кнуря не буде ніяк і ніколи  :)
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

нууууууууууууууу...аргументація такого "рівня" то вже взагалі несолідно ...навіть для діячки рівня Лесюні  :D
Лесю, ти головне не нервуй. Спробуй зібратися з думками. А раптом щось розумне надумаєш?...
Та Лесюня вже навіть не намагається українською очі замилювати ) гавкає ще по інерції, але бєз огонька )
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Та Лесюня вже навіть не намагається українською очі замилювати ) гавкає ще по інерції, але бєз огонька )
Леся2014 - типовий ольгінській бот, як "медаль за взяття Криму", яка теж датована 2014 роком.


Цікаво, звідки вона це постить - це "call-center" який чисто обслуговує шоко-свина кількістю своїх операторів?

Останнє редагування: 26 серпня 2020 14:16:57 від Michigan
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Ищи лучше, дура, и все найдешь.
Уже стопясот раз про это говорилось и пережевывалось.

Безсовісні, ниці людиська

------------------------------
На сьогодні, зібравши інформацію з різних джерел, я маю підстави стверджувати, що саме "зімпровізована" участь коробки ЄС створила хаос в другій половині колони, яка формувалась так, щоби Петра Олексійовича з його симпатиками не погнали з маршу ветеранів. УДА, замість 34 коробки, стала після "Азову" (відомого своєю любов'ю до Порошенка) та ГО "Центурія", яка також орієнтується на Білецького. По суті Дмитро Ярош порушив попередні домовленості і прикрив своїми бійцями Петра Олексійовича та його почт. Бог і побратими судді Дмитру...

На якомусь етапі "колона ЄС", наплювавши на підкреслену позапартійність Маршу захисників вітчизни та зазделегідь затверджений регламент, стала в кінець величного маршу ветеранів. А коли, як і було передбачено планом заходу, десятки тисяч захисників вітчизни дійшли до Майдану Незалежності, "коробка" ЄС рушила далі в бік Європейської площі, використавши вщент заповнений ветеранами Майдан як масовку для фотографій Порошенка на чолі "багатотисячної колони ветеранів". Ба більше, попереду прихильники Петра Олексійовича несли банер з одним з офіційних гасел партії ЄС: "З незалежністю не жартують", який наразі розвішаний у партійних кольорах по всій Україні.

А далі цілком в стилі Соловйова та Кисельова прес-служба ЄС розповсюдила інформацію, що "Петро Порошенко з дружиною Мариною пройшли на чолі колони ветеранів війни проти російської агресії під час багатотисячного Маршу Незалежності, який відбувся в центрі Києва."

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157705465733412&id=552648411



   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Леся2014 - типовий ольгінській бот, як "медаль за взяття Криму", яка теж датована 2014 роком.
Кто-то писал шо это Геращенчиха по зову сердца пишет. По уровню глупости кагбе и похоже. :lol:
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Кто-то писал шо это Геращенчиха по зову сердца пишет. По уровню глупости кагбе и похоже. :lol:
Надто тупа навіть для Геращенчихи. та хоч чітко знає в яку "постіль" треба стрибати, щоб залишитися на політичному небосхилі.
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Надто тупа навіть для Геращенчихи. та хоч чітко знає в яку "постіль" треба стрибати, щоб залишитися на політичному небосхилі.
Ну чего? На коленях справно ездит. :laugh:
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

а колумбет?
А Колумбет, схоже, зніс нафіг свій пост
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Ну чего? На коленях справно ездит. :laugh:
Та ну, 3 роки видавала себе "за українку", потім перейшла на рідну-кацапську.
Звичайний ботний акаунт - постять з-під нього кілька різних людей, причому помітно коли постить "чоловік".
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Та ну, 3 роки видавала себе "за українку", потім перейшла на рідну-кацапську.
Звичайний ботний акаунт - постять з-під нього кілька різних людей, причому помітно коли постить "чоловік".
Типа Зирка№4?
   
Re: Марш 24 числа, разброд і шатанія

Да и тут 90% справных поросячых украйинцив дома балакают как минимум на суржике, а то и на кацапском, как их Свын.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія