Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Воздушный коридор для Украины.

Re: Воздушный коридор для Украины.

Нам внутрішні авіаперевезення потрібно розвинути, і виробництво АН-140 для цього відновити.

С нашими расстояниями целесообразен только литак Харьков - Львов. Все остальные расстояния отлично выполняет ж.д. И автодороги. Надо только их причесать к нормальному уровню
   
Re: Воздушный коридор для Украины.

абсолютно вірно.
кому ннах впала та сира холодна Балтика

У меня москали Карелию забрали. Только и осталась отдушина - Балтика да Скандинавия
   
Re: Воздушный коридор для Украины.

кому це нам? Я не хочу літати на експериментальних літаках, я хочу на боінгу.

Ти можеш літати хоч на фанері, а за нас не розписуйся.
Ніякий він не експериментальний, майже щодня спостерігаю як заходить на Жуляни.
Чудовий літак, і при нормальній організації квитки були б недорогими.
   
Re: Воздушный коридор для Украины.

Нам внутрішні авіаперевезення потрібно розвинути, і виробництво АН-140 для цього відновити.
там российских комплектующих выше крыши. они его до сих пор собирают по-моему на ВАСО или чёрт их знает где. Антонов, как обычно, обосрамшись. Им надо было напрягать МС решать вопрос с винтовентилятором на д-27 и работать над чем-нибудь типа ан-26, только с парой д-27 и был бы сейчас ан-70 и какой-нибудь ан-126/124 на едином двигателе, вместо непонятно кому нужного ан-132, на движках с названиями на латиннице и нафиг никому не нужного, ан-77 на движках с названиями на латиннице и нафиг никому не нужного и бестолкового ан-158/ан-178 для богатых, который вообще непонятно нафига нужен, но его нахлобучили воякам "абы покрасоваться на камеру".
   
Re: Воздушный коридор для Украины.

У меня москали Карелию забрали. Только и осталась отдушина - Балтика да Скандинавия

Скандинавия нормально заменяет Карелию, уже поверь (вопросы стоимости не в счет)
   
Re: Воздушный коридор для Украины.

Скандинавия нормально заменяет Карелию, уже поверь (вопросы стоимости не в счет)

Не заменяет  полностью - очень много частной земли, дороже в раз 7, нельзя много чего что можно в Карелии
   
Re: Воздушный коридор для Украины.

там российских комплектующих выше крыши.
менше ніж в будь якому іншому АНі, двигуни наші, і зараз не виробляється в рф.
Жд і автодороги - то для вантажів, а пасажирів літаками возити треба.
Чим Дніпро-Ужгород не маршрут, чи Житомир-Одеса?
   
Re: Воздушный коридор для Украины.

Да. А так же Нью Йорк, Торонто. Ну с этими ладно. А вот все страны Балтии, на час рейс увеличится так точно. Соотвественно билеты дороже, а скорее всего лоукосты их вообще уберут будет пересадка в Варшаве

Ти чого ниєш ? Ти злидень ?

Чи у груди б*є карельска кров ?

   
Re: Воздушный коридор для Украины.

Ти чого ниєш ? Ти злидень ?

Чи у груди б*є карельска кров ?

Кожно літо с дитинства я як птах летів на північ. Коли птах не летить по відомому йому маршруту, його гірокомпас збиваеться і йому становиься зле. Він може захворіти і навіть вмерти
   
Re: Воздушный коридор для Украины.

Посмотри на Ригу через Польшу или на Хельсинки  :weep: особенно из Харькова

5 років мак не вродив і ніхто й не помітив.
Так само з тими північними єбєнями.
На 99%, що таких рейсів до Гельсінкі та Риги з Харкова просто навіть не існує :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія