Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Таблетки від Covid від Merck можуть становити серйозну небезпеку, — попереджають вчені

Сторонникам вакцинации не читать. Вы и это в себя запхаете.

Компанія Merck & Co в понеділок оголосила про те, що вони подали в Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) заяву на дозвіл екстреного використання свого перорального противірусного препарату для лікування COVID-19.

Медикаментозний препарат призначений для боротьби з випадками легкої або помірної форми COVID-19.

Минулого тижня Merck & Co заявила, що проміжний аналіз її дослідження фази 3, що вивчає препарат показав його ефективність в зниженні ризику госпіталізації, ключовим показником при лікуванні COVID-19.

Противірусний препарат молнупіравір вдвічі знизив ризик госпіталізації або смерті для дорослих, які вважаються групою ризику, але не були госпіталізовані, згідно з резюме, опублікованому компанією Merck.

Однак повні результати ще не опубліковані, а інші експерти заявили, що їх турбує те, як препарат впливає на вірус.

Молнупіравір впроваджується в генетичний матеріал вірусу і викликає велику кількість мутацій, в кінцевому підсумку доводячи його до вимирання, цей процес відомий як летальний мутагенез.

Дослідники заявили, що цей метод несе в собі потенціал ризику, оскільки “має ту саму мутагенну активність, яка впливає на вірусну реплікацію, має потенціал для проникнення в мутагенез ДНК господаря”, що може сприяти розвитку раку або викликати вроджені дефекти у ненародженої дитини. Саме це і сталося під час тестування NHC, речовини, яка створює молнупіравір.

https://www.theepochtimes.com/merck-seeks-authorization-from-us-regulators-for-antiviral-covid-19-treatment_4042496.html
   
Треба підняти питання відповідальності власників форуму за поширення анти-вакцинаторської дезиформації.
   
лікування мутагенним препаратом  :pooh_on_b:
та ну нах таке,  та ще й з дозволом на екстрене використання.
   
Треба підняти питання відповідальності власників форуму за поширення анти-вакцинаторської дезиформації.
Гремлин, ты снова здесь?
Где в статье хоть слово про вакцины?
   
В FDA не дурні сидять, розберуться
   
Дослідники заявили, що цей метод несе в собі потенціал ризику, оскільки “має ту саму мутагенну активність, яка впливає на вірусну реплікацію, має потенціал для проникнення в мутагенез ДНК господаря”, що може сприяти розвитку раку або викликати вроджені дефекти у ненародженої дитини. Саме це і сталося під час тестування NHC, речовини, яка створює молнупіравір.

зате це не вакцина з чіпом!
антивакси мають бути задоволені, їм не обов'язково колотися, можна таблєточку ковтнути!
   
зате це не вакцина з чіпом!
антивакси мають бути задоволені, їм не обов'язково колотися, можна таблєточку ковтнути!
Я же просил не читать  :-)o
Хоспидя, за что Господь вас так наказал?
   
Треба підняти питання відповідальності власників форуму за поширення анти-вакцинаторської дезиформації.

Саме так.

Не дарма на початку українці вакцінувались охоче, а вже зараз голови повні антиваксерсткої маячні і пункти вакцінації порожні.
Тим часом насувається...
   
Питання - накуя це тут?? Хтось чув про ті таблетки в Україні це актуально ?? Але методично капають і капають свою маячню.
   
Питання - накуя це тут?? Хтось чув про ті таблетки в Україні це актуально ?? Але методично капають і капають свою маячню.
Кто в курсе вакциноистерии, тот слышал. Это здесь для тех, кто не слышал. И кому через пару месяцев скажут: "или жрешь таблетку, или уволим с работы"
   
Питання - накуя це тут?? Хтось чув про ті таблетки в Україні це актуально ?? Але методично капають і капають свою маячню.
Ну може є розрахунок що "підніметься хвиля" із вимогами закупок тих пігулок, а потім хтось здуру брякне що "гівно привезли" і "підніметься зустрічна хвиля"  X(   ... і срачу буде багато і вельми різноманітного  :-)o 
   
Кто в курсе вакциноистерии, тот слышал. Это здесь для тех, кто не слышал. И кому через пару месяцев скажут: "или жрешь таблетку, или уволим с работы"

 :facepalm1:
Й оця людина відкидає звинувачення у антиваксерській маячні
ти взагалі йопнувся головою?

на роботі про "таблєтку" тобі ніхто ні слова не скаже, бо це є засобом лікування, а не запобігання зараженню
Це ти, сам, особисто попросиш своїх рідних бігти за "таблєткою" до аптеки, якщо, не приведи боже, попадеш до лікарні під кисень
   
Сторонникам вакцинации не читать. Вы и это в себя запхаете.

Компанія Merck & Co в понеділок оголосила про те, що вони подали в Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) заяву на дозвіл екстреного використання свого перорального противірусного препарату для лікування COVID-19.

Медикаментозний препарат призначений для боротьби з випадками легкої або помірної форми COVID-19.

Минулого тижня Merck & Co заявила, що проміжний аналіз її дослідження фази 3, що вивчає препарат показав його ефективність в зниженні ризику госпіталізації, ключовим показником при лікуванні COVID-19.

Противірусний препарат молнупіравір вдвічі знизив ризик госпіталізації або смерті для дорослих, які вважаються групою ризику, але не були госпіталізовані, згідно з резюме, опублікованому компанією Merck.

Однак повні результати ще не опубліковані, а інші експерти заявили, що їх турбує те, як препарат впливає на вірус.

Молнупіравір впроваджується в генетичний матеріал вірусу і викликає велику кількість мутацій, в кінцевому підсумку доводячи його до вимирання, цей процес відомий як летальний мутагенез.

Дослідники заявили, що цей метод несе в собі потенціал ризику, оскільки “має ту саму мутагенну активність, яка впливає на вірусну реплікацію, має потенціал для проникнення в мутагенез ДНК господаря”, що може сприяти розвитку раку або викликати вроджені дефекти у ненародженої дитини. Саме це і сталося під час тестування NHC, речовини, яка створює молнупіравір.

https://www.theepochtimes.com/merck-seeks-authorization-from-us-regulators-for-antiviral-covid-19-treatment_4042496.html

За ці пігулки більшо всього рвали дупи кацапські пропагандони-антиваксери валік, ОТ, і т.д.

Я конечно не вчений,  но вот формула нового подозрительно похожа на формулу другого лекарства той же фирмы Ivermectin.
Formula Molnupiravir  - C13H19N3O7 ,  Ivermectin- C48H74O14.
   
Треба підняти питання відповідальності власників форуму за поширення анти-вакцинаторської дезиформації.
+1000
Можна зробити підборку, скільки нових тем та повідомлень, кожен день викладають тут "дослідники калу".
Спрямованість абсолютно однозначна.
   
А х*лі тут непонятного? Обичний мутагенез. (с)
   
Вы и это в себя запхаете.
а ви що будете запихувати, сечу з перекисом водню?
   
Як препарат останньої надії то піде. Хоча я не дохтор і можу помилятись.
   
Що, знову москаль гілку відкрив?
   
Як препарат останньої надії то піде. Хоча я не дохтор і можу помилятись.
там жеж головна проблема в іншому
неконтрольована мутація. У організмі хворого випадково змутувало у наднебезпечний штам, у порівнянні з яким H5N1 дитяча забавка, пішло по лікарні, звідтіля далі й далі....
вірогідність, звичайно, не дуже висока, за умови жорсткого обмеження застосування, але все одно, почнуть масово застосовувати - вірогідність  зросте й рано чи пізно така мутація відбудеться.
   
Сторонникам вакцинации не читать. Вы и это в себя запхаете.
Навіщо нам щось пхати, ми вже вакциновані. Це пхатимуть вам, коли захворієте.
   
мутатор мити тре!(с)
   
Навіщо нам щось пхати, ми вже вакциновані. Це пхатимуть вам, коли захворієте.

Во во, зачем так возбуждаться, это же все антиваксам пойдет, вы надежно защищенны.
Так что будете стоять в стороне и курить бамбук.  :rotate:
   
якщо Сорос накаже, то Блазень візьме під козирьок, і почне експеремент на папуасах.
   
Навіщо нам щось пхати, ми вже вакциновані. Це пхатимуть вам, коли захворієте.
Мы уже переболели и имеем иммунитет. Вся надежда на ваксеров. Без них Фарма загнется.
   
Європа дурна. Єдині українські антиваксери розумні
   
Сінгапур розумний. Взяв ці пігулки для масового застосування. Подивимося на їх приклад.
   
там жеж головна проблема в іншому
неконтрольована мутація. У організмі хворого випадково змутувало у наднебезпечний штам, у порівнянні з яким H5N1 дитяча забавка, пішло по лікарні, звідтіля далі й далі....
вірогідність, звичайно, не дуже висока, за умови жорсткого обмеження застосування, але все одно, почнуть масово застосовувати - вірогідність  зросте й рано чи пізно така мутація відбудеться.

Чомусь у тебе зовсім не така логіка у випадку з генною терапією.
   
За ці пігулки більшо всього рвали дупи кацапські пропагандони-антиваксери валік, ОТ, і т.д.

Valentyn, 11 жовтня 2021 17:58:40
Я конечно не вчений,  но вот формула нового подозрительно похожа на формулу другого лекарства той же фирмы Ivermectin.
Formula Molnupiravir  - C13H19N3O7 ,  Ivermectin- C48H74O14.

Убогий, ты же со своми подельниками с уверенностью утверждал что это разные по составу лекарства.

Цитата: Tatus
Між цими двома сполуками взагалі немає нічого спільного.

И откуда из моих дописов видно, что я я рвал дупу за Molnupiravir? Я приводил сравнение стоимости этого лекарства  с Ivermectin, которое ты и дебилы как ты, называют "horse dewormer"
Ирония заключается в том, что в то время как CNN и имбицылы как ты говном поливают это лекарство, NIH еще в июле 2021 издал протокол в котором разрешил использовать Ivermectin как средство борьбы с COVID-19


   
Вот не пойму, что ТС хочет доказать? Что нужно не брыкаться, а природньо сдохнуть от ковида? И что-то мне подсказывает, что если его прижмет то будет он лопать этот мутаген за обе щеки.
   
Треба підняти питання відповідальності власників форуму за поширення анти-вакцинаторської дезиформації.
так
   
 :( І пігулки будуть ....двух кольорів- синя та червона...
Десь я вже це бачив...
   
Чомусь у тебе зовсім не така логіка у випадку з генною терапією.

тому що контрольовані та неконтрольовані зміни - це різні речі
   
так

Однозначно, старый импотент. А ещё нужно определять айпи и адреса всех противников вакцинации, и в лепризории и в лагеря сук. А ты будешь своими потными ладошками стучать по клавишам и улыбаться во весь свой гнилой рот.
   
Так можно стать супергероем  8-)
   
Так можно стать супергероем  8-)

Або панголіном  :laugh:

Взагалі дістали малохольні - зібрались жити 300 років?
Жерем гімно, дихаєм гімном, купа стресів і канцерогенів - ок.
Вакцина - нєєє
   
тому що контрольовані та неконтрольовані зміни - це різні речі

Де контрольоані, а де неконтрольовані зміни?
   
Сторонникам вакцинации не читать. Вы и это в себя запхаете.

Компанія Merck & Co в понеділок оголосила про те, що вони подали в Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) заяву на дозвіл екстреного використання свого перорального противірусного препарату для лікування COVID-19.

Медикаментозний препарат призначений для боротьби з випадками легкої або помірної форми COVID-19.

Минулого тижня Merck & Co заявила, що проміжний аналіз її дослідження фази 3, що вивчає препарат показав його ефективність в зниженні ризику госпіталізації, ключовим показником при лікуванні COVID-19.

Противірусний препарат молнупіравір вдвічі знизив ризик госпіталізації або смерті для дорослих, які вважаються групою ризику, але не були госпіталізовані, згідно з резюме, опублікованому компанією Merck.

Однак повні результати ще не опубліковані, а інші експерти заявили, що їх турбує те, як препарат впливає на вірус.

Молнупіравір впроваджується в генетичний матеріал вірусу і викликає велику кількість мутацій, в кінцевому підсумку доводячи його до вимирання, цей процес відомий як летальний мутагенез.

Дослідники заявили, що цей метод несе в собі потенціал ризику, оскільки “має ту саму мутагенну активність, яка впливає на вірусну реплікацію, має потенціал для проникнення в мутагенез ДНК господаря”, що може сприяти розвитку раку або викликати вроджені дефекти у ненародженої дитини. Саме це і сталося під час тестування NHC, речовини, яка створює молнупіравір.

https://www.theepochtimes.com/merck-seeks-authorization-from-us-regulators-for-antiviral-covid-19-treatment_4042496.html

Так ти китайський бот, іпанько антиваксівське?
Бо газета ця спонсорується урядом Китаю, хуньсуйчай ти наш
   
Гарно кацапський пропагандон валік обісрався.  :fuck:

То цей довбойоб заявляє, що це одна і та сама сполука

Я конечно не вчений,  но вот формула нового подозрительно похожа на формулу другого лекарства той же фирмы Ivermectin.
Formula Molnupiravir  - C13H19N3O7 ,  Ivermectin- C48H74O14
.

А тепер почав відмазуватись "я не я і хата не моя".  :lol:

Це ж треба бути таким довбойом і брехуном, валік - класичний кацапський пропагандон на зарплаті.  :bueee:
   
Гарно кацапський пропагандон валік обісрався.  :fuck:

То цей довбойоб заявляє, що це одна і та сама сполука

А тепер почав відмазуватись "я не я і хата не моя".  :lol:

Це ж треба бути таким довбойом і брехуном, валік - класичний кацапський пропагандон на зарплаті.  :bueee:

Убогий кретин, ты хотя-бы попросил кого-то со строны обьяснить, как выглядят твои высеры. Ты сидишь в дерьме по уши но обвиняешь в этом других.

Как соотносится мой допис "подозрительна похожа" с твоим бредом который ты мне приписываешь - "що це одна і та сама сполука"

Я уже даже и не говорю о том, что ты выблядок не цитируешь меня дальше, где я пишу "Не знаю, может это и совсем другое лекарство, посмотрим скоро нам специалисты расскажут"

На всякий случай, под "специалистами" я имел ввиду совсем не тебя тупоголовый.

А формула таки подозрительно похожа.
   
 :weep:

У валіка почалася істерика, як у його колежанки ОТ.  :fuck:
Як тільки натовкли мордою в лайно, воно відразу в істериці бʼється, суцільні матюки та абирвалг. :bueee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія