Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Уважаемые родители, а как вы боретесь с тем кто не сдает деньги?

А при совке не было никаких гребаных батькивських комитетов с инициативными батьками. Без ООС эта система пошла вразнос. У нас в младшей школе каждые 4 года делают капремонт в классах, покупают новые парты и всю прочую мебель.

На родительском собрании встает рохля и предлагает купить кулер деткам, чтобы они могли попить. Да расходники и заправки к нему. Да не простой, а самый крутой выбрали, с холодильником. Вот нахуя он нужен? И куда он девался после 4-го класса? И куда девается вся мебель, включая учительский стол с невьебенным креслом?

Всё это африканщина. Я как-то умножил все наши "сдавания на потрэбы" на масшаб всей страны, получился ещё один бюджет Украины. Таких трат нет в куда более обеспеченных странах. А не сдавать низзя, как в диком африканском племени нельзя отказаться вдевать в нос кости животных, в губу круглый блин 10см в диаметре и на шею много железных колец. Выпадешь из социума.

Увы, рагуляки рулят этим социумом. При ссср сидели они себе смирно в уборщицах, вахтерах, санитарках, поскольку в ссср социальное положение было производной интеллекта. Сейчас они "бузинессманы". Их тупые отпрыски почему-то должны иметь верхнее образование...
были
   
це тобі хто сказав? директор школи? а давай подивимся на якому кориті директор катається...

Директор на метро катается...
Вы не в теме... Спорить не вижу смысла

Останнє редагування: 30 серпня 2018 11:22:20 від Dandy
   
А при совке не было никаких гребаных батькивських комитетов с инициативными батьками. Без ООС эта система пошла вразнос. У нас в младшей школе каждые 4 года делают капремонт в классах, покупают новые парты и всю прочую мебель.

На родительском собрании встает рохля и предлагает купить кулер деткам, чтобы они могли попить. Да расходники и заправки к нему. Да не простой, а самый крутой выбрали, с холодильником. Вот нахуя он нужен? И куда он девался после 4-го класса? И куда девается вся мебель, включая учительский стол с невьебенным креслом?

Всё это африканщина. Я как-то умножил все наши "сдавания на потрэбы" на масшаб всей страны, получился ещё один бюджет Украины. Таких трат нет в куда более обеспеченных странах. А не сдавать низзя, как в диком африканском племени нельзя отказаться вдевать в нос кости животных, в губу круглый блин 10см в диаметре и на шею много железных колец. Выпадешь из социума.

Увы, рагуляки рулят этим социумом. При ссср сидели они себе смирно в уборщицах, вахтерах, санитарках, поскольку в ссср социальное положение было производной интеллекта. Сейчас они "бузинессманы". Их тупые отпрыски почему-то должны иметь верхнее образование...
вода нужна для детей нормальная конечно не кулер  а достаточно баклажки с помпой.Или ты хочешь что б твои дети пили из под карана,мы при совке напились что подхватили гепатит,в твоем б***ь любимом совке был гепатит представляешь?
   
Якщо десь така система є, то тих хто таку "відпрацьовану систему" підтримує потрібно притягати до відповідальності.
А тих хто переносить власні розбіжності у поглядах на дітей взагалі бити нещадно.
Ви ж таку систему створюєте, Вас і потрібно карати. Чи думаєте коли Ви купили мило до школи, дітям батьки яких не здавали, дозволять ним користуватись?
Не трргай твої батьки на це грошей не здавали. Сиди тихенько в куточку, на репетиторство твої батьки не здавали.
І як Ви думаєте, дітям таких активних батьків як Ви у вчителя підніметься рука поставити погану оцінку?
Чому в інших країнах батьків дальше воріт до школи не пускають і категорично заборонено пряме спілкування батьків з вчителями?
На заході до Вас в місті ніколи не підійде якась  к-ва.
" Добрий день, я вчителька вашого сина, нам потрібно поспілкуватись,  ..........  можу додатково позайматись ітд."
   
Ви ж таку систему створюєте, Вас і потрібно карати.

Пішов ти в дупу, брехун! Я проти такої системи, не створював її і не створю, не підтримував і не підтримую.
Цькувати дітей за різницю в поглядах батьків то непристойно!


Останнє редагування: 30 серпня 2018 11:42:17 від Raha
   
Всё это африканщина. Я как-то умножил все наши "сдавания на потрэбы" на масшаб всей страны, получился ещё один бюджет Украины. Таких трат нет в куда более обеспеченных странах. А не сдавать низзя, как в диком африканском племени нельзя отказаться вдевать в нос кости животных, в губу круглый блин 10см в диаметре и на шею много железных колец. Выпадешь из социума.
И это все в "крутой" школе, где мальчика из малообеспеченной семьи загнобили? :D  В чем крутость тогда?

В класі моєї дочки була дівчинка з родини з садівником. Спочатку віддали її до "крутої" школи, але потім батьки вирішили, що краще в некрутій буде.
На зборах бувала більша частина батьків, завжди вирішували, на що конкретно збирати гроші, "виєбонів" не підтримували. Але на ремонт вікон зібрали, як було потрібно (то було років десять тому, а зараз там всю школу утеплили, вікна поміняли). Деякі принципово не ходили на збори, але великих проблем не було. Може, з вчителями пощастило, більшість молоді і нормальні були, проблем з оцінками через "соціальну" складову не було. Врешті, це сильно залежить від директора і вчителів. Дочка казала, що вчительки потім жалілися, що їх набір був останнім "нормальним", далі пішли тупі діти та навіжені батьки. Цікаво, що таке саме я чула від своїх вчителів після мого випуску з тієї ж школи  :D
   
Петя вёл себя по-понятиям. Нельзя платить лохам, это уронит твой авторитет. И такому неплательщику Марьиванна не включит "воспитательную программу", потому что Петей движет не нищета, а свобода. Он выше этой всей херни и выше Марьиванны с её плебейским стяжательством. Вот не хочет проф. Преображенский покупать дурацкие журналы в помощь немецким детям. Не потому что денег нет, просто западло швондерам платить. Батькивськи комитеты - это швондеры. Они сами себе ищут занятия, но с вашим участием.

Директор Кловського ліцею - завзята "синячка", яка ніколи не лебезіла перед Педрою, та називала його такими словами, які ФУП про нього прознав тільки після 2014 року.
Вона його спокійно могла покрити єбуками 7-поверховими, бо він для неї гімно, зрадливе лайно, яке зрадило "данєцьку партію районів".
З іншим не посперечаєшься, Пєдріла до українців ставиться як до бидла яке треба заганяти у стадо, він це неодноразово підкреслював у розмовах "не для преси".
Взяти хоча ту історію з розселенням гуртожитків "Лєнінської Кузні" на Рибальському півострові. Там Педра проявив повну свою "сучність".
Можу якось розказати історію що дуже гарно характеризую підсвинка.
   
Именно так, Петя может надавать Марь Ивановне по сраке а Профилактик не может :)
Не може.
За МарьІвановною стоять впливові "синякі".
Після президенства Пєтю будуть витрушувати, хоч гівно-Рошенів біля станцій метро поменшає.
   
Пішов ти в дупу, брехун! Я проти такої системи, не створював її і не створю, не підтримував і не підтримую.
Цькувати дітей за різницю в поглядах батьків то непристойно!
Вам і не потрібно цькувати, діти зацькують. Ви створюєте підгрунтя.
   
В класі моєї дочки була дівчинка з родини з садівником. Спочатку віддали її до "крутої" школи, але потім батьки вирішили, що краще в некрутій буде.
На зборах бувала більша частина батьків, завжди вирішували, на що конкретно збирати гроші, "виєбонів" не підтримували. Але на ремонт вікон зібрали, як було потрібно (то було років десять тому, а зараз там всю школу утеплили, вікна поміняли). Деякі принципово не ходили на збори, але великих проблем не було. Може, з вчителями пощастило, більшість молоді і нормальні були, проблем з оцінками через "соціальну" складову не було. Врешті, це сильно залежить від директора і вчителів.

Майже моя ситуація, але газон я сам підстригаю. І директор школи у нас класна, просто молодець - на потреби школи ні копійки не збирають, але і футбольне поле зі штучним покриттям з'явилось і ремонти робляться. А вчитель то взагалі фанат своєї справи. І ніхто в класі не бажає чогось дивного, навіть зошити та щоденники всі гуртом закуповуються, щоб ніхто з дітей не мірявся крутизною і були зосереджені на навчанні. Пощастило.
   
Вам і не потрібно цькувати, діти зацькують. Ви створюєте підгрунтя.

Мої не зацькують, а ви своїх краще виховуйте.
   
Майже моя ситуація, але газон я сам підстригаю. І директор школи у нас класна, просто молодець - на потреби школи ні копійки не збирають, але і футбольне поле зі штучним покриттям з'явилось і ремонти робляться. А вчитель то взагалі фанат своєї справи. І ніхто в класі не бажає чогось дивного, навіть зошити та щоденники всі гуртом закуповуються, щоб ніхто з дітей не мірявся крутизною і були зосереджені на навчанні. Пощастило.

Піда-раха розповідає новини з "іншої планети".
Як заведено у свиноботів - "куй стоїть, рож колосітся, збільшені проценти жирів у маслі!"
   
І директор школи у нас класна, просто молодець - на потреби школи ні копійки не збирають,
До речі, "страдальці" за совком, мабуть, будуть плюватися та заперечувати, але у нас майже кожний рік збирали з батьків "на ремонт". Кінець 70х, Київ, якщо що, в мене пам'ять добра!  :)
   
До речі, "страдальці" за совком, мабуть, будуть плюватися та заперечувати, але у нас майже кожний рік збирали з батьків "на ремонт". Кінець 70х, Київ, якщо що, в мене пам'ять добра!  :)
Не тільки збирали, а і самі батьки ремонт робили.  :)
   
Піда-раха розповідає новини з "іншої планети".
Як заведено у свиноботів - "куй стоїть, рож колосітся, збільшені проценти жирів у маслі!"
Ваша помилка в тому, що Ви свій досвід переносите на все людство  :)  Ситуація в конкретній школі більше залежить від її керівництва і вчителів, а не прізвища президента. Ще трохи - від батьків. Я розповіла про школу дочки при Кучмі та Ющенку. Я в ній же вчилась при Брежнєві  :)  Мабуть, не всім так щастить. Мабуть також, хтось був і незадоволений в той же самий час. Люди всі різні, з різними тарганами в голові.
   
Дуже легко пояснити - спільні свята, навіть у такому обмеженому форматі, додатково згуртовують дітей і далі їм легше між собою взаємодіяти. Можна сказати, що це один з елементів соціалізації. Та і розбавити процес навчання додатковою позитивною емоцією не буде зайвим, краще щоб школа викликала у дитини добрі асоціації. В старших класах це не потрібно, а для малих діток цілком доречно.

+1 Совки цього не розуміють.
   
Піда-раха розповідає новини з "іншої планети".

Що це?  ;o
   
Не тільки збирали, а і самі батьки ремонт робили.  :)
О, так, про фарбування стін згадала.
   
Из фонда класса у нас оплачиваются:
- подарки "сезонным именинникам"
- новогодне-рождественские подарки
- подарки/цветы учителям
- некоторые учебные пособия
- расходники типа моющих
- расходники на праздники

Отдельно слаются деньги на охрану школы.
Все это - инициатива родительского комитета и согласие вмех родителей.
Ежеквартально публикуются отчеты, каждый желающий может ознакомиться.
Все сдают, никто не уклоняется.
Нет проблемы

У нас приблизно те ж саме.
Переважна більшість здає одразу, є кілька людей, яким фінансово важко, і вони на протязі року доздають. Нам пощастило, комітет очолила дуже ініціативна мама, але активних батьків мало, більшість здала гроші і допобачення, ми з дружиною постійно допомагаємо. Вчителька зразу сказала, ніяких подарунків, і ставлення у неї до всіх дітей однаково гарне.
   
Ти зовсім не зрозумів про що мова? Тут і мови не було про якісь "дати на лапу", тут мова про додаткові витрати громади класу, що добровільно фінансуються батьками. Приведу приклад - у нас в класі батьки вирішили вітати дітей з днем народження якимось невеличким подарунком, ну там для дівчаток якийсь поні а  рюкзак чи щось на кшталт цього. Це якось можна розглядати як "дати на лапу"? Поясни з якого переляку це ти вважаєш поганим? Де саме ти тут вбачаєш корупцію? Ти взагалі сповна розуму, розумієш що таке корупція?

Не переживай. Сповна. Розумію. А ще я б...прекрасно розумію що таке добровільно примусове фінансування на потреби класу, школи, коридору школи, стін школи. На перекриття даху кожен рік, який за ті кошти мав би бути золотим вже.
І ще дещо розумію. Але не скажу. Мо хто мене тут пізнає, получу потім.
Таке бл...ство робиться що якби мені хто в 92 році сказав що буде я б не повірив.
   
Нахєр це все потрібно. Школи отримують фінансування на повсякденні потреби достатнє.
Це є тупа прінуділовка, всі ці подарунки,  ремонти і т д.

А якщо б моїм дітям ставили погані оцінки через то,  я б їм пояснив,  що на то можна наплювати,  та і все.
   
Тобто маємо два варіанти - частина батьків знає гроші на щось,  частина ні. Тоді до других буде упереджене ставлення.

Другий варіант - проголосували,  і заставляють здавати навіть тих,  хто не голосував. Це взагалі прінуділовка.
   
А те,  що організувати звичайних людей нереально - це факт,  котрий тим більше свідчить про нахєр ніяку непотрібність всяких батьківських комітетів
   
Не переживай. Сповна. Розумію. А ще я б...прекрасно розумію що таке добровільно примусове фінансування на потреби класу, школи, коридору школи, стін школи. На перекриття даху кожен рік, який за ті кошти мав би бути золотим вже.

У нас такого немає, було давно при старому директорі школи, а зараз немає - новий директор професіонал.
Може варто щось поміняти у вас, як у вас таке робиться?
   
А те,  що організувати звичайних людей нереально - це факт,  котрий тим більше свідчить про нахєр ніяку непотрібність всяких батьківських комітетів

У нас батьківський комітет добре працює і людей вдалося організувати. Ось декілька днів тому група батьків приїхала ввечері до школи і допомогла підготувати клас до навчання, ну там пил з полиць протерти якісно, вікна помити та штори повісити. І це не поодинокий випадок, у нас завжди так і люди допомагають цілком добровільно на суспільну користь. Це реальні новини з реального життя, власний досвід.
   
У нас батьківський комітет добре працює і людей вдалося організувати. Ось декілька днів тому група батьків приїхала ввечері до школи і допомогла підготувати клас до навчання, ну там пил з полиць протерти якісно, вікна помити та штори повісити. І це не поодинокий випадок, у нас завжди так і люди допомагають цілком добровільно на суспільну користь. Це реальні новини з реального життя, власний досвід.
ок,  якщо чиїсь батьки відмовляються здавати гроші на щось,  що далі?
   
У нас батьківський комітет добре працює і людей вдалося організувати. Ось декілька днів тому група батьків приїхала ввечері до школи і допомогла підготувати клас до навчання, ну там пил з полиць протерти якісно, вікна помити та штори повісити. І це не поодинокий випадок, у нас завжди так і люди допомагають цілком добровільно на суспільну користь. Це реальні новини з реального життя, власний досвід.
Єдиний недолік - майже завжди ця група складається з одних й тих самих батьків, яким не байдуже. Але так - завжди і всюди.
   
До речі,  слухайте - а в школах до сих пір учнів заставляють класи прибирати після уроків? Якось це в школі нормально сприймалось,  а тепер от думається - яка туфта.
   
До речі,  слухайте - а в школах до сих пір учнів заставляють класи прибирати після уроків? Якось це в школі нормально сприймалось,  а тепер от думається - яка туфта.
Ну, ми здавали якісь невеликі гроші, щоб когось найняти.
   
Ну, ми здавали якісь невеликі гроші, щоб когось найняти.
ну ясно. А нічого,  що для цього є персонал,  котрий гроші за це отримує? Жесть,  до сих пір цей весь дурдом
   
Короче,  таке враження,  що у школах ніц не помінялось за 15 років
   
+1 Совки цього не розуміють.
Совки якраз і зрозуміють, це чисто совкові лозунги.

"спільні свята, навіть у такому обмеженому форматі, додатково згуртовують дітей і далі їм легше між собою взаємодіяти. Можна сказати, що це один з елементів соціалізації. Та і розбавити процес навчання додатковою позитивною емоцією не буде зайвим, краще щоб школа викликала у дитини добрі асоціації."
   
ок,  якщо чиїсь батьки відмовляються здавати гроші на щось,  що далі?

У нас была ситуация, когда собирали деньги на ремонт класса (ремонт пола, потолка, парт и т.д.)
Двое отказались скидываться - но там действительно многодетные мамы, у которых нет средств.
Сумму просто разделили на всех, кроме этих двоих.
   
Да, єто вьітягивание денег -- таки непроходимьій совок под надуманньіми предлогами. Куда деваются кулерьі каждьіе 4 года? Естественно, часть собранньіх денег таки идет директору в личное пользование под дружное ньітье о недостаточном финансировании школьі.

   
ок,  якщо чиїсь батьки відмовляються здавати гроші на щось,  що далі?
Ставлять на щотчик. "ми с пєрвого класа вмєстє...бригада"
   
Короче,  таке враження,  що у школах ніц не помінялось за 15 років
:) Може, й помінялося, бо то було десь 15 років тому. Я ж кажу, що зараз школу утеплили і стелю переробили. Мабуть, і на прибиральників гроші вже є. А що вчителі та директриси ті самі - то є факт
   
У нас была ситуация, когда собирали деньги на ремонт класса (ремонт пола, потолка, парт и т.д.)
Двое отказались скидываться - но там действительно многодетные мамы, у которых нет средств.
Сумму просто разделили на всех, кроме этих двоих.
Ремонт класса и школьі финансируется державою. Вьі не должньі ничего сдавать. Спросите у директора, на что он потратил вьіделенньіе деньги.

   
Да, єто вьітягивание денег -- таки непроходимьій совок под надуманньіми предлогами. Куда деваются кулерьі каждьіе 4 года? Естественно, часть собранньіх денег таки идет директору в личное пользование под дружное ньітье о недостаточном финансировании школьі.

Не знаю как у всех, у нас  классе ни директор, ни учителя не имеют никакого отношения к деньгам родителей.

Родители сами решают нужно ли что-то, сами организуют.
   
Совки якраз і зрозуміють, це чисто совкові лозунги.

"спільні свята, навіть у такому обмеженому форматі, додатково згуртовують дітей і далі їм легше між собою взаємодіяти. Можна сказати, що це один з елементів соціалізації. Та і розбавити процес навчання додатковою позитивною емоцією не буде зайвим, краще щоб школа викликала у дитини добрі асоціації."
Не понимаю єтих накрьіваний столов в классе. Згуртувати  та додати позитивні емоції можна організувавши дітям позакласні екскурсії, виїзди до інших міст. На це можна і здати гроши.

   
Не знаю как у всех, у нас  классе ни директор, ни учителя не имеют никакого отношения к деньгам родителей.

Родители сами решают нужно ли что-то, сами организуют.
То, что действительно требует крупньіх расходов -- ремонт школьі в целом и класса в частности -- таки финансируется гос-вом.
Все остальньіе мелочи типа водьі  (можно носить свою) и мьіла (и так должно бьіть в туалете по нормам, как и туал. бумага) -- дело индивидуальное, не требующее организованного сбивания бабла с родителей.
Может бьіть есть некоторьіе исключения, но задача всех єтих род. Комітетів -- так или иначе передать часть денег директору.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія