Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зупинити розпродаж землі під час війни! Ю.Тимошенко

Ну так, український оператор Водафон. Що вас так збудило?

Ти ж писав, що ти сусід Чечоткіна
В Брукліні Водафон?  :pooh_lol:
   
Де ви там комуняк бачили?
Ті ж само, що були в совку. Такі ж само.
Поставлю "лапки" біля слова - вам буде легше?
   
Ти ж писав, що ти сусід Чечоткіна
В Брукліні Водафон?  :pooh_lol:
Де це я таке стверджував? ;o
   
Задолбала. Она и до войны не давала открыть рынок. Весь мир продает землю, почему нам нельзя, опять рабами хотят нас сделать по всем статьям. Пусть едет в северную корею, только там нельзя продавать землю.
   
А троє дітей?  :fool:

Так що не пиззди!  :punish:

Артур Чечоткін -американський громадянин українського походження, народився в Одесі в 1982 році,

Батько Артура- Леонід Чечоткін, покинув сім'ю, коли Артуру не було і року, в 1995 году Артур разом з матір'ю переїжджає на постійне місце проживання


Бабусь, до тех пор, пока не оформлена утрата украинского гражданства в процессы выхода, что подтверждается соответствующим указом Президента Украины, Чечьоткін является гражданином Украины. :)
   
А у тебе яке громадянство?  :punish:

Американское и украинское под вопросом.
   
Я чую в цьому допису коммуняку (або соціяліста коммуняцького пошибу).
а) "в умовах панування олігархічної системи". Єбанувся? Пи3данути красиво - не значить сказати правдиво. Так, коррупцію щ не подолано, але олігархічной системи(с) в нас вже давно немае.
б) а щшо ти маєш проти агрохолдінгов? Це чудово, потужно, еффективно. Фермерів - жменька і вони не можуть виробити стіко і якісно, ніж агрохолдінги.

ДОРЕЧІ: в умовах непродажу землі якраз КОРРУПЦІЯ і криється. Плюс - неефективність. Землю арендують за копійку, і оскільки орендар - не хозяїн, виснажують її, як хочеш.
Пане крокодайл, а не підкажете звідки раптово взялася молода й нікому не відома, окрім споживачів Кварталівського гумору з телеканалів одного з неолігархів, команда янелохів?
І коли це "вже давно нема"?
Чому попередній очільник виїздив до Відня отримувати одобрямс консенсусу на царствіє від його представника (і кремля також, бо він з РУЕ і не на кічі виключно через внесення за нього шаленої застави звідти)?
Персональні складнощі наших олігархів сьогодні аж ніяк не потрібно сприймати за кінець системи. Достатньо увімкнути телевізор чи їх гіперактивні ютюб канали - все під контролем. Працює у нашій державній системі усе по старій схемі, не зважаючи на влиття до неї молодої крові.
   
Задолбала. Она и до войны не давала открыть рынок. Весь мир продает землю, почему нам нельзя, опять рабами хотят нас сделать по всем статьям. Пусть едет в северную корею, только там нельзя продавать землю.
Головне питання із землею полягає у ефективності її використання.
Ідеал Юлі - натуральне господарство з лопатою та сапою.
Для економіки України краще - велике господарство з комбайнами, яке завалить сільгосппродукцією європу, африку та ближній схід.
Це дасть податки та зарплату, які натуральне господарство дати не зможе ніяк.
Ось у чому питання.
   
Реально цей нафталіе уже заєбав. Не маєте чогось серйозного до обговорення ?
   
Реально цей нафталіе уже заєбав. Не маєте чогось серйозного до обговорення ?
Серйозне – це кацапське ІПСО, за яке тобі заплатили чи обіцяли заплатити?
   
Серйозне – це кацапське ІПСО, за яке тобі заплатили чи обіцяли заплатити?

Відєбися, щоб я тебе не посилав, довбень.
   
Відєбися, щоб я тебе не посилав, довбень.
Злив порохобота зарахований.  :gigi:
   
Злив порохобота зарахований.  :gigi:

Чуєш, мудак, йди краще свого Арєстовічя облизуй, як ти тут цілий рік робив. :gigi:
   
Чуєш, мудак, йди краще свого Арєстовічя облизуй, як ти тут цілий рік робив. :gigi:
Поінформований персонаж. :weep:
До відома, я не його облизував, а троліл його хейтерів, поки в самого Льоші дах не зірвало.
За останні фінти відповідальність несе виключно він сам.
   
Американское и украинское под вопросом.

Так ти чому ухиляєшся від захисту України?  :punish:
   
Де це я таке стверджував? ;o

Це я мабуть писав...  :fool:


quote author=Observer link=topic=1140013.msg27829405#msg27829405 date=1710089036]
А ти чому не на війні?  :punish:
Це перехід на особистість, котрий є, як відомо, ознакою відсутності аргументів. З чим ви незгодні в моїх словах?
Тим більше, звідки ви можете знати, на війні я, чи сусід чєчьоткіна?
   
На війні ти не можеш бути, так як і в Брукліні.

Тобто ти звичайний ухилянт.

  :bueee:
   
Це перехід на особистість, котрий є, як відомо, ознакою відсутності аргументів. З чим ви незгодні в моїх словах?
Тим більше, звідки ви можете знати, на війні я, чи сусід чєчьоткіна?
Це ж нескладно для розуміння, наявність трьох і більше дітей є можливістю не ходити на війну, а не неможливістю брати в ній участь.


На війні ти не можеш бути, так як і в Брукліні.

Тобто ти звичайний ухилянт.  :bueee:
   
Шо опять на старушку дрочат
   
Тимошенко застрягла в 90-х.
Її потяг вже давно поїхав, а вона все ходить по перону.
   
Тимошенко застрягла в 90-х.
Її потяг вже давно поїхав, а вона все ходить по перону.

А у тебе яке громадянство?

Чому Україну не захищаєш?  :fool:
   
Купа фупівських ухилянтів проти Чечоткіна...  :pooh_lol:
   
Це я мабуть писав...  :fool:


quote author=Observer link=topic=1140013.msg27829405#msg27829405 date=1710089036]
Це перехід на особистість, котрий є, як відомо, ознакою відсутності аргументів. З чим ви незгодні в моїх словах?
Тим більше, звідки ви можете знати, на війні я, чи сусід чєчьоткіна?
Ви точно читати вмієте, пане?
Запитання (досі актуальне, до речі), про те, звідки вам знати, на війні я, чи сусід чєчьоткіна, сприймаєте, як твердження, що я є сусідом цього хлопа?
Ну... Недарма на форумі вважаєтесь оригіналом. ;)
Так, я можу бути воїном ЗСУ, або ж ковбасним втікачем, як чєчьоткін, або ж старим маразматиком. Це ж інтернети. І лаяти незнайому людину ухилянтом навряд чи варто.
   
Ви точно читати вмієте, пане?
Запитання (досі актуальне, до речі), про те, звідки вам знати, на війні я, чи сусід чєчьоткіна, сприймаєте, як твердження, що я є сусідом цього хлопа?
Ну... Недарма на форумі вважаєтесь оригіналом. ;)
Так, я можу бути воїном ЗСУ, або ж ковбасним втікачем, як чєчьоткін, або ж старим маразматиком. Це ж інтернети. І лаяти незнайому людину ухилянтом навряд чи варто.

Старий маразматик це ти...


Якщо ти пишеш, "звідки вам знати, на війні я, чи сусід чєчьоткіна, сприймаєте, як твердження, що я є сусідом цього хлопа?"

Ти не на війні і не сусід. це всім зрозуміло, тільки старі маразматики вважають, що інші цього не зрозуміють ...

Це видно, як по твоїх дописах , так і по айпі...

Так що ти є ухилянтом звичайним...  :bueee: 
   
Пам'ятаєте, як роздали ваучери на володіння підприємствами.
Їх дуже швидко скупили декілька наближених до влади людей.
А потім вся промисловість України опинилася у власності декількох олігархичних сімей.

Так зараз хочуть зробити і з землею. По тій же схемі.
Віддати її узгодженим мегакорпораціям.   :X   
   
Продавати нам треба готову продукцію, а не землю. 
   
В Україні 10% від всіх орних земель планети...

   
В Україні 10% від всіх орних земель планети...

   
Мадагаскар в 2005 році таким чином продав свою землю...
Був запроваджений бездумний і лобістський ринок землі.
В 2008 вони віддали свою землю іноземним корпораціям.

І в 2009 громадяне Мадагаскара залишились дешевою робочою силою... 

Будло знищено 85% лісів.
Земля була виснажена і все закінчилось голодом.

Нас ведуть по шляху Мадагаскара.  :X
   
Пиши мільярди)

У франції 688тис сг господарств загалом (вкл з фермерами)
В фрн 262тис в галузі сг

З постійним зменшенням їх кількості і збільшенням наділів
Тобто рух йде в бік України а не навпаки
 
Орієнтовно до 2030р (згідно трендів) французи очікують зменшення кількості до 500тис
Дрібнотоварний  фермер в європі вимирає як вид
Живе за рахунок бюджетів програм підтримки єу і країн
Або переходить в нішу біо з високою доданою вартістю
Крафтові сири фруктовироби  городина і інша лабуда в краях першого (бутікового) світу
Де інтертурист скидає гроші
В тому числі на фермах
...
А ріпак кукурудза зернові (специфіка грунтів ландшафтів клімату степової  Неньки)  то не про фермерство під Парижем чи в Альпах а саме про агрохолдинги

...
Дрібнотоварного рільника можна бачити в Польщі
З закликом до  хуйла щоб "розібрався" з українцями
То є обмежене 3ма гектарами створіння
Хоча і з мозолями але все ж недалеке макітрою
Хоча й на кредитних грошах франкфуртбанку і дотаціях(чого в Ненці до вступу в ЄУ не буде) але все ж тупе (політично) як колода
 
...
Канцлерша юлька може виступати з будь якими заявами
Але трабл її в тому що вона ігнорує елементарні інстинкти бізнесу.
Не використовує їх (десятки ляпсусів з її Нового Курсу)
А навпаки заперечує
 
Бізнес (також сг) політикам не підпорядковується
А ефективність (прибутковість) ставить за аксіому
Якщо зерно вдвічі дешевше в виробництві  в агрохолдингу ніж в фермера воно мусить там вирощуватися
З логіки бізнесу це очевидно.

В принципі
Україна може збільшити кількість сг господарств та фермерів (не до мільона) але до 250тис норм (вдічі більше на кількість насеоення ніж в фрн)
Але потрібно розуміти що ринок внутрішній Уккраїни для недешевого  біо є слабкий
А ринок Європи завдяки уєбанам на кордоннах закриває не українець
А чужинець
І якщо укрзернові на свиноферми в Баварію потрібні (потягнуть Дунаєм)
То ковбаса вже ні
Категорично ні

Тому
Потенційно додаткових 200тис укрфермерів без кредитів і без програм підтримки це не бідність (буквально)  але і не забезпеченість (перпсективи)
Наразі (до вступу в ЄУ) то буде потенційно 600тис (вкл з родичами) виборців
Уточнення - незадоволених виборців

Можливо саме там собака люлі порилася
Щоб мати той резерв в виборах
та все вона розуміє просто хоче підібрати консервативний електорат мертвої во"Свобода"
   
Купа коцапської ботви в коментах під відео думають якщо не папою то хоч земельним питанням щось розхитати ...дєбіли блд(с) :gigi:
   
Купа коцапської ботви в коментах під відео думають якщо не папою то хоч земельним питанням щось розхитати ...дєбіли блд(с) :gigi:


Це ти так про Європейську Солідарність?  :pooh_lol:

Рада дала старт земельній реформі в Україні
Сьогодні, 13 листопада, Верховна Рада підтримала у першому читанні та за основу проєкт закону №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарськ ого призначення"



   
та все вона розуміє просто хоче підібрати консервативний електорат мертвої во"Свобода"
А може окрім браку виборців, отруєних зомбоящиком, їй муляє оцей тренд (як і мені, але на жаль не українській громаді, котра його ніколи в очі не бачила і здебільшого взагалі не уявляє, де ми є)?
Може і не зовсім на халяву сконцентрують у своїх руках мільйони Га наших чорноземів нові (чи й старі?) олігархи - тепер вже аграрники замість старих "видатних промисловців, платників податків та меценатів". Але не маю жодних сумнівів у результатах для України: перші допиляли на халяву отриману промисловість, майже нічого не створивши. Другі виснажать рапсом землю, і остаточно зроблять нас разом з першими сировинним придатком світу та рішуче доведуть до логічного кінця справу попередніх трьох десятиліть.

   
А у тебе яке громадянство?

Чому Україну не захищаєш?  :fool:
Громадянство українське, отримав його в середині 90-х в консульстві коли проживав закордоном і далі продовжив проживати за межами України, за межами проживаю до тепер.
Я ніколи не вчився в Україні, не брав жодної допомоги від українського уряду чи з українського бюджету ні на лікування, ні на навчання і так далі.
У мене дружина та діти народились і проживали поза межами України. Відповідно, вони теж ніколи не взяли жодної копійки з бюджету України і не збираються брати в майбутньому.
В Україні маю бізнес, в сільському господарстві і не тільки. Проживаючи за межами України щороку сплачую мільйони податків в український бюджет. Ще я кожен рік вивожу на мільйони української продукції за межі України і завожу доляри. Навіть під час війни вивожу партії готової продукції.
І що я зробив неправильно чи шкідливого?
На військовому обліку в Україні не знаходжусь як резидент іншої країни. Українській армії допомагаю як можу і про це писати тут не буду.
Давайте дідусю, міряймось пісюнами далі.
   
Це ти так про Європейську Солідарність?  :pooh_lol:

Рада дала старт земельній реформі в Україні
Сьогодні, 13 листопада, Верховна Рада підтримала у першому читанні та за основу проєкт закону №2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарськ ого призначення"

Показати зображення...
дідусь я виборець ЮВТ та "Батьківщини"останні двадцять років але не збираюсь все кидати і їхати сапати з жінкою її три гектари  :gigi:
   
Зараз вже нема що додати про землю, бо сучка гавкає, а караван іде.
На сьогодні, на прикладі Тернопільської області:
- Є біля 1 мільйона гектарів орної землі в області.
- На продаж виставлено всього кілька десятків паїв.
- Середня ціна на пай - 4000 доларів за гектар, якщо земля не біля міста.
- Ціна на землю врівноважена попитом-пропозицією і на виставлену землю черга не стоїть.
- Ринок фактично мертвий і люди не хочуть продавати, тому що земельні ділянки такого малого розміру, що виручка за пай не вирішує проблем потреби в грошах.
- Абсолютна більшість оборудок за минулі роки це перепродаж ділянок сусідам чи родичам заради нормалізації земельних стосунків.
Зараз жодна компанія чи банк світу не має вільних коштів щоб скупити українські землі. В Україні немає жодного землекористувача, який мав би достатньо коштів на викуп землі яку орендує. Це стосується навіть таких гігантів-користувачів як СКМ чи ЕпіцентрК, які обробляють сотні тисяч гектарів.
Ринок конкурентний, за землю конкурують холдинги, компанії, фермерські господарства і навіть фізособи, але ціна настільки врівноважена, що покупка землі не є вигідною. Якщо це читають бізнесмени з освітою, то вони знають про що мова.

   
дідусь я виборець ЮВТ та "Батьківщини"останні двадцять років але не збираюсь все кидати і їхати сапати з жінкою її три гектари  :gigi:

Так мова ж тут про інше...  :-)o
   
Так мова ж тут про інше...  :-)o
яке інше якщо це власність жінки вона має право її продати бо інакше це вже не власність а хер зна що  B-)

Останнє редагування: 11 березня 2024 01:02:25 від Zero Sum
   
Тому я і кажу що це популізм який протирічить здоровому глузду але добре лягає у вуха консервативному електорату
   
Тому я і кажу що це популізм який протирічить здоровому глузду але добре лягає у вуха консервативному електорату
Популізм, що лягає у вуха не консервативному, а тупому електорату, чи такому, що сліпо вірить в багіню.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія