Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нова, патужна каманда модераторів Хвупу (tu)

Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)
Ale

Нема потреби в когось питати.
І так очевидно.
Почерк один - хамло з комплексом неповноцінності.
Якому, щоб не почуватись постійно нікчемою, хочеться когось ображати і принижувати.
Ти прямо кажи - в дурці лежав чи ні?
Чого сракою крутиш, дебіл старий?)
   
Який у Вас основний нік, а який запасний?
Ale чи I.G.l ?

толямба, в тебе вже параноя після вчорашньої дискусії? дупа мабуть досі болить  :laugh:
   
Нема потреби в когось питати.
І так очевидно.
Почерк один - хамло з комплексом неповноцінності.
Якому, щоб не почуватись постійно нікчемою, хочеться когось ображати і принижувати.

Тобто впіймати брехливого маніпулятора і натовкти пикою в його лайно - це потреба когось ображати і принижувати?
З нормальними людьми я спілкуюсь абсолютно нормально, ти до їх числа і близько не відносишся.
Найбільше в нашій с тобою дискусії мене здивувало, що ми з мироською виявились по одну сторону, хоча вона така сама брехлива маніпуляторша, як і ти.
Але навіть її тригернуло твоє паскудство.
   
там не рік, вийде вже через місяць патріарх

Та все одно, річні бани - то задофіга
   
Досягнеться критична маса забанених, і вони зроблять цікавим якийсь альтернативний форум- суп чи піквіків. Колись так навіть цугундер став цікавим, сам там просидів кілька років!)
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

Та досить скавчати ФУП не цензорнет і тупе зрадойобство тут карається
   
Але, заради справедливості, Вольта люто попердолило на темі виборів

Та пердолило, але потім Патріарх сьав просувати тему звернення в КС. І тут новина, ОП звертається в КС.
Вийшло так, що наш Вольтер гішант мислі і тут його забанили  :D
   
Та досить скавчати ФУП не цензорнет і тупе зрадойобство тут карається

Осталось выяснить, что такое "тупе зрадойобство". Мое мнение: если где-то (на цензоре например или где еще) можно писать то, что думаешь, то это и есть истинное общественное мнение, какое бы печальное оно ни было. Это и есть реальность, которая нас окружает.
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

Осталось выяснить, что такое "тупе зрадойобство". Мое мнение: если где-то (на цензоре например или где еще) можно писать то, что думаешь, то это и есть истинное общественное мнение, какое бы печальное оно ни было. Это и есть реальность, которая нас окружает.
ні на цензорі діє ферма зрадоботів за сприянням адміністрації цього ресурсу
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)
Ale

Досягнеться критична маса забанених, і вони зроблять цікавим якийсь альтернативний форум- суп чи піквіків. Колись так навіть цугундер став цікавим, сам там просидів кілька років!)
На цугундері сиділи і сидять дебіли, колаборанти і кацапи)
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

І взагалі модерація ФУП діє в повній згоді з Правилами тому регулярно перечитуйте їх а не скавчить про якийсь притиски
   
ні на цензорі діє ферма зрадоботів за сприянням адміністрації цього ресурсу

Еще б до войны я бы в такое поверил. Сейчас бы СБУ уже давно ту ферму повязали бы, если б она была.

В телеге конечно в каментах тоже везде ботоферма какая-то сидит? Причем одна и та же все два года, но сначала "кофе в Ялте", а теперь — "кофе в Кракове". Да не думаю, что это одни только боты, скорее это так меняется общественное мнение на самом деле.
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)
Ale

Еще б до войны я бы в такое поверил. Сейчас бы СБУ уже давно ту ферму повязали бы, если б она была.

В телеге конечно в каментах тоже везде ботоферма какая-то сидит? Причем одна и та же все два года, но сначала "кофе в Ялте", а теперь — "кофе в Кракове". Да не думаю, что это одни только боты, скорее это так меняется общественное мнение на самом деле.
Общєствєнноє мнєніє інфантильних дибілів нікого не цікавить- з таким мнєнієм ми б тримали оборону Варшави) добре що 10 відсотків  суспільства не повʼязаний з общєствєнним мнєнієм - вони або воюють або допомагають фронту
Інші 90 відсотків нарікають на мале підвищення пенсії, війну, зубожіння або тримають оборону у Відн)
   
І взагалі модерація ФУП діє в повній згоді з Правилами тому регулярно перечитуйте їх а не скавчить про якийсь притиски

Де в правилах написано про обмеження права створювати теми?
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

Еще б до войны я бы в такое поверил. Сейчас бы СБУ уже давно ту ферму повязали бы, если б она была.

В телеге конечно в каментах тоже везде ботоферма какая-то сидит? Причем одна и та же все два года, но сначала "кофе в Ялте", а теперь — "кофе в Кракове". Да не думаю, что это одни только боты, скорее это так меняется общественное мнение на самом деле.
та заходжу я туди один зрадойобский кацапський наратив сидить на іншому і третім погоняє і не прихлопнули цю помийку щоб не наразитися на звинувачення в наступу на свободу слова до чого чутливе як західне так і наше суспільство але якщо ви пишете на нашому ресурсі бдлск робить це згідно з нашими Правилами
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

...на залишила зрадойобам жодного шансу!   :gigi:

"Іттіть, контра! Хто не хоче – уб'ю, нах*й!"©

Показати зображення...

 (tu)   накінець то хтось взявся за цю вакханалію
   
Алгорітм повного прояснення ситуації:

1. Нехай хоробрий дописувач/дописувачка створе в Адмінфорумі тему по поточній проблемі.
2. В ній укаже, шо всі забанені місяць назад втратили можливість створювати, редагувати теми та глосувати.
3. Запитати там, чи це збій (і він буде ліквідований) чи це тепер така репрессивная мєра і попросити надати відповідь у цій темі.
4. Якшо банлист розширився, а відповіді нема - покидати лінк на цю тему на мило модератора (його мило тут, раніш заспамлювати не тре: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=789302.0)
5. Якшо відповіді і тоді не буде - тоді ВСЕ буде ЗРОЗУМІЛО БЕЗ СЛІВ...
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

Осталось выяснить, что такое "тупе зрадойобство". Мое мнение: если где-то (на цензоре например или где еще) можно писать то, что думаешь, то это и есть истинное общественное мнение, какое бы печальное оно ни было. Это и есть реальность, которая нас окружает.

от саме ізза того уєбану трампу тепер вірить більшість населення штатів, вони так само як наші зрадойоби  продвигають наприклад тезу що влада нелегітимна, що потроібні вибори, це під час війни, а до війни волали що зе виграв нечесно і так далі - головна задача тут посіяти сумнів і через пару років виростає безголовий зрадойоб, які засрали цей форум як таргани
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

Алгорітм повного прояснення ситуації:
1. Нехай хоробрий дописувач/дописувачка створе в Адмінфорумі тему по поточній проблемі.
2. В ній укаже, шо всі забанені місяць назад втратили можливість створювати, редагувати теми та глосувати.
3. Запитати там, чи це збій (і він буде ліквідований) чи це тепер така репрессивная мєра і попросити надати відповідь у цій темі.
4. Якшо банлист розширився, а відповіді нема - покидати лінк на цю тему на мило модератора (його мило тут, раніш заспамлювати не тре: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=789302.0)
5. Якшо відповіді і тоді не буде - тоді ВСЕ буде ЗРОЗУМІЛО БЕЗ СЛІВ...

я теж не маю ніяких прав ні теми створювати ні редагувати і ніколи не плакав по тому, переживете якось
   
я теж не маю ніяких прав ні теми створювати ні редагувати і ніколи не плакав по тому, переживете якось

Ти антипод.  Людина дещо інша  :D
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

якби не війна, в нас би була один в один ситуація зі штатами де два ображених бізнесмена рвуться до влади створивши самий справжній культ особистості
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)
Via

А я бачу реванш п'ятої колони. Паскудні модери роблять все для підготовки реінкарнації совка зеленою падаллю.
Темі в топі неспроста.
ФУП - дзеркало України.
Огидно, боляче, і вас, суки, колись таки повісять. На Чонгарі - це буде символічно
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)
Ale

А я бачу реванш п'ятої колони. Паскудні модери роблять все для підготовки реінкарнації совка зеленою падаллю.
Темі в топі неспроста.
ФУП - дзеркало України.
Огидно, боляче, і вас, суки, колись таки повісять. На Чонгарі - це буде символічно
Ти можеш бачити тільки вареники що ліпиш)
Тебе 2 роки нема в Україні - що ти тупе створіння можеш бачити?)
   
якби не війна, в нас би була один в один ситуація зі штатами де два ображених бізнесмена рвуться до влади створивши самий справжній культ особистості

Де такого нема? Це апофіґєй політики. Бидлу нравіцца.
   
Алгорітм повного прояснення ситуації:
1. Нехай хоробрий дописувач/дописувачка створе в Адмінфорумі тему по поточній проблемі.
2. В ній укаже, шо всі забанені місяць назад втратили можливість створювати, редагувати теми та глосувати.
3. Запитати там, чи це збій (і він буде ліквідований) чи це тепер така репрессивная мєра і попросити надати відповідь у цій темі.
4. Якшо банлист розширився, а відповіді нема - покидати лінк на цю тему на мило модератора (його мило тут, раніш заспамлювати не тре: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=789302.0)
5. Якшо відповіді і тоді не буде - тоді ВСЕ буде ЗРОЗУМІЛО БЕЗ СЛІВ...


Цп в лс.Зачем ты мне до сих пор отправляешь ?
   
А я бачу реванш п'ятої колони. Паскудні модери роблять все для підготовки реінкарнації совка зеленою падаллю.
Темі в топі неспроста.
ФУП - дзеркало України.
Огидно, боляче, і вас, суки, колись таки повісять. На Чонгарі - це буде символічно


А я бачу паразитку -спекулянтку
   
На цугундері сиділи і сидять дебіли, колаборанти і кацапи)
Я говорю про події 15-річної давності. Там тоді теж вистачало вати, але були й нормальні мігранти з ФУПа.
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

А я бачу реванш п'ятої колони. Паскудні модери роблять все для підготовки реінкарнації совка зеленою падаллю.
Темі в топі неспроста.
ФУП - дзеркало України.
Огидно, боляче, і вас, суки, колись таки повісять. На Чонгарі - це буде символічно

звичайно реванш бо цей форум був поросячою клоакою
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)
Ale

Я говорю про події 15-річної давності. Там тоді теж вистачало вати, але були й нормальні мігранти з ФУПа.
Не було там нормальних - ти ще на сєвас інфо нормальних пошукай)
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)
Ale

А я бачу паразитку -спекулянтку
Вона не спекулянтка
Просто безробітна тупа брехуха)
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)
Ale

звичайно реванш бо цей форум був поросячою клоакою
А ти хто такий?)
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

...на залишила зрадойобам жодного шансу!   :gigi:

"Іттіть, контра! Хто не хоче – уб'ю, нах*й!"©

Показати зображення...

У людей і так настрій поганючий , всі у депресняку, а тут ще зрадоеби накидають.
Треба підтримувати один одного позитивом.
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)
Ale

У людей і так настрій поганючий , всі у депресняку, а тут ще зрадоеби накидають.
Треба підтримувати один одного позитивом.
Я відремонтував кавоварку і посудомийку
Чуть не гекнувся поки були поломані
Дружина дивилася вовком
Зараз маю позитив)
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

...на залишила зрадойобам жодного шансу!   :gigi:

"Іттіть, контра! Хто не хоче – уб'ю, нах*й!"©

Показати зображення...
Так і є. Удачі!
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

Я проти таких термінів бану, це просто вб'є форум. Тут і так реєстрації нема, а ще й так насипають. Придурки.
Але, заради справедливості, Вольта люто попердолило на темі виборів. Кожна його тема протягом останніх місяців так чи іншке качала цей наратив. Хоча кожній притомній людині зрозуміло, що під час війни ніяких виборів у нас не буде. І все одно, рік бану - це писос. Якісь малолітні довбограї модерують

Де там рік? Нормальний срок, якраз просохне і айпішник поміняє...
   
Схоже фуп всьо
З чим і вітаю УП...ви це здобули
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

тепер хоч дихати можна без постійного сморіду пеціних зрадойобів, а спілкування стало чемним та культурним без постійних образ брехні та інсинуацій, дякую модераторам
   
Re: Нова, патужна каманда модераторів Хвупу  (tu)

ФУП без такої модерації це як твітер, де боти та сектанти захопили все пространство прикриваючись свободою слова
   




Забісь у нас хворум!

Ну і теми створювати теж не можна!

Модер!
Ти зелений єбанутий припіздок!


Можно ще банити по IP, щоб не було можливості читати!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія