Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закохані і закуті ланцюгом. Пара з Харкова оголосила про розлучення

7 червня харків'яни Олександр Кудлай та Вікторія Пустовітова знімуть кайданки, якими скували себе на чотири місяці.

У соцмережах пара повідомила, їхні стосунки "опинилися у патовій ситуації".

"На наш превеликий жаль, ми закінчуємо наші стосунки. Це все стало нашим минулим, до якого ми завжди будемо ставитися з повагою", — йдеться у повідомленні пари в Instagram.

17 червня опівдні у Києві у присутності експерта "Книги рекордів України" пара зніматиме ланцюг, який їх сковував місяцями.

Як повідомляє кореспондентка ВВС News Україна з Харкова з посиланням на слова Олександра, пара остаточно розходиться, а Вікторія переїжджає до іншої області.

Закохані скували себе ланцюгом 14 лютого, щоб, за їхніми словами, перевірити міцність своїх почуттів та встановити рекорд України.

Олександр каже, що спочатку хотів, щоб його з коханою скріпили хірургічними швами. Однак після консультації з лікарем пара відмовилася від такого варіанту і попросила скувати себе ланцюгом.

Вчинок закоханих викликав неоднозначні оцінки у соцмережах. Одні підтримували рішення пари і їхні почуття, інші підозрювали у такому вчинку можливий тиск з боку партнера.

https://www.bbc.com/ukrainian/news-57504635
   
Ех... Маладьож
Юліуса Фучіка не читали

А ще ж недавно збирали гроші на одружитися у Парижі
Вочевидь довбограям ніхто грошей не дав
   
Чотии місяці нюхати, як твій партнер сере. Ага.
   
людей кріпить любов, а не кайданки
   
Чотии місяці нюхати, як твій партнер сере. Ага.

Я завжди казав, що кохані мають серти окремо. Інакше кохання перетворюється в гівно.

   
Я завжди казав, що кохані мають серти окремо. Інакше кохання перетворюється в гівно.

«У хворобі і в здоров‘ї» кажуть у клятві наречені.  Мало від чого ви всеретеся, а допомогти не буде кому.
   
«У хворобі і в здоров‘ї» кажуть у клятві наречені.  Мало від чого ви всеретеся, а допомогти не буде кому.

я вбачаю саме те, про що тут вже писав юзер - тиск.

скоріш за все, йопнутий партнер тиснув на подружку. йому чи то рекорду захотілося чи в мізках таргани розплодилися.

вона на емоцях кохання погодилася.
але чим далі, тим більше вона страждала.
ну і пар в неї зірвав, нарешті, клапан.

п.с. підти на таке - клепки в голові катма.
   
«У хворобі і в здоров‘ї» кажуть у клятві наречені.  Мало від чого ви всеретеся, а допомогти не буде кому.

Розкажіть це цій парі.
   
Олександр каже, що спочатку хотів, щоб його з коханою скріпили хірургічними швами

 ;o якась йопнута парочка
   
Якщо закоханих поселити в тюремнiй камерi й надати все необхiдне то через рiк вони разлучаться. Тому що iнодi виникае потреба побути на самотi. ;)
   
добре хоч дітей не наклепали
   
якісь дибіли блт..
Схожі на виборців ЗЕ...

Виборці зе себе так до прихильники певної політсили прикували  :laugh:
   
Ех... Маладьож
Юліуса Фучіка не читали

А ще ж недавно збирали гроші на одружитися у Парижі
Вочевидь довбограям ніхто грошей не дав
репортажі з срср???  :laugh:
   
а писали ж, что там чувак ебанутый. так что телка легко отделалась испугом в 4 месяца.
   
якісь дибіли блт..
Схожі на виборців ЗЕ...

Виборці зе себе так до прихильники певної політсили прикували  :laugh:
зникни з форума, проспоривше
   
щоб, за їхніми словами, перевірити міцність своїх почуттів та встановити рекорд України
нормально протрималися  (tu)

ps
а рекорд встановили?
   
Закохані з Харкова розірвали ланцюг і розійшлися
17 червня 2021



Харків'яни Олександр Кудлай та Вікторія Пустовітова, які 14 лютого скували себе ланцюгом, зняли його у присутності експерта Національного реєстру рекордів.

Церемонія розрізання відбулася поблизу скульптури єднання на Дніпровській набережній у Києві.

Напередодні пара також повідомила, що вирішила повністю розірвати стосунки, а в четвер ще раз підтвердила це бажання.

Вікторія заявила, що "таке кохання їй не підійшло", вона була ініціатором розриву.

"Я не хочу це приймати. Я хочу повернутися у повноцінне життя, хочу займатися своїми справами. Хочу реалізовувати себе. Думаю, що наша пара стане хорошим прикладом для всієї України й для пар за межами країни, що такого не варто повторювати", - заявила Пустовітова.

За її словами, сильних сварок між нею та Олександром не було, а бажання завершити стосунки "мало накопичувальний ефект".

Олександр Кудлай також поділився з журналістами, що розпочинаючи стосунки, вони з Вікторією погано знали одне одного.

"До того, як надягли ланцюги, ми погано знали одне одного, мало що обговорювали, не розмовляли, а зараз наша комунікація вже давно налагодилася, ми одне одного знаємо досконально, навиворіт. І здоровий глузд нам майже одночасно підказав, що у нас не буде здорових стосунків", - сказав Олександр.

Він розповів, що за час стосунків пропонував Вікторії одружитися, але "добре", що на такий крок закохані все ж вирішили не йти.

"Були налаштовані рішуче. Весілля і все таке. Але за цей тиждень зрозуміли й добре, що це зрозуміли раніше, ніж одружилися, що не підходимо", - сказав Олександр.



ВВС
   
Ха..розбіглися..
Ходилиб ви срать разом 4 місяці  :laugh:
   
добре що хоч без трупів обійшлося.
   
Ха..розбіглися..
Ходилиб ви срать разом 4 місяці  :laugh:

Зате тепер вони досконально знають, як працює кішківник партнера.

Але хіба тільки срати?

Адже дівчині кожен місяць треба певні гігєнічні процедури робити :shuffle:
   
Вчинок закоханих викликав неоднозначні оцінки у соцмережах. Одні підтримували рішення пари і їхні почуття, інші підозрювали у такому вчинку можливий тиск з боку партнера.
Сподівалися на цьому солідно заробити. Щонайменше на весілля у Парижі. Ну, не вийшло - далеко не кожного приведе у захват подібна дурість.
   
Як сказав один з радянських космонавтів: "Якщо двох людей закрити на три місяці в одному приміщенні, то виникають всі умови для вбивства".
   
Як вони вдягали футболки?  :S
   
я вбачаю саме те, про що тут вже писав юзер - тиск.

скоріш за все, йопнутий партнер тиснув на подружку. йому чи то рекорду захотілося чи в мізках таргани розплодилися.

вона на емоцях кохання погодилася.
але чим далі, тим більше вона страждала.
ну і пар в неї зірвав, нарешті, клапан.

п.с. підти на таке - клепки в голові катма.


Зате зекономили гроші на весіллі.  :pooh_lol:
   
Як вони вдягали футболки?  :S
один  раз, колего, один-єдиний
   
Обоє - рябоє! Яке йшло - таке знайшло!
Довбануті!
 :tease:
   
Сподівалися на цьому солідно заробити. Щонайменше на весілля у Парижі. Ну, не вийшло - далеко не кожного приведе у захват подібна дурість.
Так мабуть заробили і вирішили їх поділити між собою ніж витрачати на весілля. Ход коньом. B-)
   
Зате тепер вони досконально знають, як працює кішківник партнера.

Але хіба тільки срати?

Адже дівчині кожен місяць треба певні гігєнічні процедури робити :shuffle:


Тепер їх зможе робити і хлопець.
   
відсутність особистого простору зводить нанівець будь-які відносини, або шкідливо впливає на психіку
   
ІМХО, молоді люди не знайшли іншого способу підзаробити.
Та й у телевізор якось же треба було потрапити
   
Я завжди казав, що кохані мають серти окремо. Інакше кохання перетворюється в гівно.
якщо кохання щире і справжнє, то не перетвориться в щось інше ніколи.
   
«У хворобі і в здоров‘ї» кажуть у клятві наречені.  Мало від чого ви всеретеся, а допомогти не буде кому.
:good: "в житті як на довгій ниві, трапляється все"(ц)
   
людей кріпить любов, а не кайданки
так, а кайданки то аби поприкалуватись і пропіаритись,
ну і результат безтолкового перформансу логічний.
   
якщо кохання щире і справжнє, то не перетвориться в щось інше ніколи.

 (P)

Пані, або неповнолітня або дуже навпаки...
   
добре хоч дітей не наклепали
не встигли чи не змогли примотистися аби ланцюг не заважав творити :D
   
Якщо закоханих поселити в тюремнiй камерi й надати все необхiдне то через рiк вони разлучаться. Тому що iнодi виникае потреба побути на самотi. ;)
десь була інфа що під час карантину збільшилася кількість розлучень -
подружні пари не витримували постійного перебування разом в одній квартирі.

На мій погляд у них і до пандемії все йшло до такого фіналу,
а карантин лише прискорив процес.
   
десь була інфа що під час карантину збільшилася кількість розлучень -
подружні пари не витримували постійного перебування разом в одній квартирі.

На мій погляд у них і до пандемії все йшло до такого фіналу,
а карантин лише прискорив процес.


Кілька хвилин тому :

"Якщо кохання щире і справжнє, то не перетвориться в щось інше ніколи." (С) Кадра
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія