Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський дає інтерв'ю іноземним журналістам. Наживо

ваван не  вміє  говорити без бамажки -  факт.

Чи бреше  як  папєрєднік -  побачимо.

На  думку  педройобані глибоко похйу

ти взагалі не вмієш, хоч з бамажкою, хоч без неї, достойний виборець вавана. :facepalm1:
   
Панове, а ви що хотіли, щоб він сказав? Все правильно робить, що заспокоює. Ну не бігати ж йому на камеру та рвати волосся на голові?  :facepalm:

Кого він заспокоює? Сам себе?
   
ти взагалі не вмієш, хоч з бамажкою, хоч без неї, достойний виборець вавана. :facepalm1:
Андрюша я  все  вмію,  вбивати теж
   
Кого він заспокоює? Сам себе?

взагалі то так. бо він собі трошки по іншому уявляв розклади, коли перся на це місце.
   
Дімец, чекаю на твої коментарі, чого мовчиш?

Я не смотрю,занят пока
   
Андрюша я  все  вмію,  вбивати теж

скільки пляшок глоду вже вбив?
   
Парадос в тому, що
чим більше він себе заспокоює тим більше напрагаються буржуїни  :D
   
Панове, а ви що хотіли, щоб він сказав? Все правильно робить, що заспокоює. Ну не бігати ж йому на камеру та рвати волосся на голові?  :facepalm:

Та все дуже просто - Ми готові до будь-якого розвитку подій. Дякуємо союзникам за підтримку

А не Війни точно не буде, союзники козли що кажуть інакше


І не знаю кого може заспокоїти "війни точно не буде", ефект може бути хіба зворотний.
   
хороша прес-конференція
дуже відверто пояснює ситуацію на пальцях
   
ваван не  вміє  говорити без бамажки -  факт.

Чи бреше  як  папєрєднік -  побачимо.

На  думку  педройобані глибоко похйу
Довбню, крім педройбані, є інші люди, які зрозуміли чого вартує найвеличніший, що ти зводиш до одного Порошенка.
   
хороша прес-конференція
дуже відверто пояснює ситуацію на пальцях

да, відразу всі західні журналісти розуміють - в Україні президент існує окремо від реальності.
   
кто этого долпонпа выпуслил? ермак?

позорище на весь мир
   
Трохи іноземної реакції на маячню що воно несе







І так далі... Тільки форумне прихильники певної політсили може вважати те що він несе адекватним
   
...Один раз... :D
   
зара бобер з кумедними картинками про Петра все виправить
   
абсолютно бездарне в плані виконання своїх прямих обов'язків.
   
"Це не ми окуповували" - що воно несе? Яка громадянська війна?
   
З нього вже журналісти кепкують - "Пане президент, як Ви думаєте, де  помиляється Білий дім?"

 :facepalm:
   
записав сша до тих, кому вигодне "інформзалякування" України  :facepalm1:
   
вчора то якийсь інший трекер був тут на ФУПі?
Не то тот самый  :D
   
І так далі... Тільки форумне прихильники певної політсили може вважати те що він несе адекватним

Ви не розумієте

Сказати, що Байден спецом нагнітає неіснуючу загрозу, можна тільки і виключно -- спілкуючись у форматі -- юродивого

Да, Зеленський говорить як придурок. Але це єдиний спосіб зняти ескалацію, щоб не доводити до війни
   
Зеленський про розмову з Байденом і загрозу атаки Московії: "Важливо, щоби президент США знав ситуацію від мене, а не від посередників.  Адже важливо отримувати інформацію не на основі збору розвідувальних даних, а важливо бути тут."
   
Виявляється, Білий дом надає нам надмірні кроки - що воно несе?

 то відізвати військову допомогу?
   
он или враг, или тупой. ХЗ что хуже

Ну відповідати вживу на питання журналістам українською- це трохи інше, ніж вивчити сценарій.
Він явно не знає сам про що говорить.
   
Нам піздець. Дуже дякую всім хто обрав такого гівнокомадувача. В чах Х ніякої централізованої оборони не буде, лише окремі розрізненні підрозділи будуть щось робити.
   
Боже, борони Україну, бо той, хто мав би це робити-не здатен це робити. 
   
Слухати неможливо.
   
 прінімаєт справа слєва в любом калічіствє  ;o
   
Я ось слухаю його відповіді, де Зеленський перестрибіє з думки на думку і не може закінчити жодної фрази, заїкаїться, зупиняється на середині фрази і не розумію - як він міг стати досить успішним шоуменом?
   
Слухати неможливо.

да ты шо
   
Да, Зеленський говорить як придурок. Але це єдиний спосіб зняти ескалацію, щоб не доводити до війни
:facepalm1:

Зеленський про розмову з Байденом і загрозу атаки Московії: "Важливо, щоби президент США знав ситуацію від мене, а не від посередників.  Адже важливо отримувати інформацію не на основі збору розвідувальних даних, а важливо бути тут."
ще щось типу з його раннього "моя розвідка дає мені розвідданні, але я вірю очам хуйла"?
   
Довбню, крім педройбані, є інші люди, які зрозуміли чого вартує найвеличніший, що ти зводиш до одного Порошенка.
йди вхєр тупорилий  сексот сєкти петі.
Пйотр Брехло ЗАВЖДИ БРЕХАВ   західним змі

Побачимо як  цей
   
А де кончені прихильники певної політсили що запевняли що допомога заходу то дипломатичний геній зеьіла ?  :weep:
   
Я ось слухаю його відповіді, де Зеленський перестрибіє з думки на думку і не може закінчити жодної фрази, заїкаїться, зупиняється на середині фрази і не розумію - як він міг стати досить успішним шоуменом?
видно в молодості пам'ять була хороша, ще не побита вєщєствами.
   
Да, Зеленський говорить як придурок. Але це єдиний спосіб зняти ескалацію, щоб не доводити до війни

Може, тоді йому краще взагалі в дурку ушитися - раптом Росія розчулиться і відповзе, клатаючись від сміху?
   

Всі хто слідкують за ситуацією в Україні тепер будуть знати що в нас президент ідіот (чи грає ідіота)
   
а чому тільки іноземні ЗМІ????
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія