Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Блазень поширив нове фото з спортзалу (символізує працелюбність і незакомплексованість)

Я вивчаю те що зробив петро з вами. По суті теж саме що хуйло з кацами. Це вперше в укрїський політиці застосоване такого роду зомбування основане на абсолютній брехні і спотворенні реальності. Результат як бачимо дуже сумний

Авжеж, сумний.

73 процента на дурілку картонну повелися після перегляду говносеріалу "слуга народу" та тієї промови Голобородька: "Кортежі - на фіг! держдачі - на фіг! Щоб президент жив, як простий вчитель, а вчитель - як президент!" :weep:

Останнє редагування: 8 грудня 2021 12:30:18 від шуша
   
Держак від лопати в сраці - це теж весело якшошо.

А яких крутих селфі можна наробити.

Один веселий східний діяч не дасть збрехати.

І голова хитатися не буде... B-)
   
А яких крутих селфі можна наробити.
Зелепень колись намагався зробити з себе зожника.
Навіть канал на ютубчику тематичний завів про "кубіки", але швидко здувся вже на перших відосах й закинув к фуям ідею. Лише в інстаграмчику понтується. Осьо:

   
Байден розбирається за нього з Пуцлом, який з країною, президентом якої він являється, веде війну і планує підвищити рівень агресії, то чому б і не погаяти час, роблячи фотки з спортзалу для інстаграмчику?
Байден повів, що поговорить з ним у четвер? Тож можна до четверга розслабитися і провести більш корисно час.

Останнє редагування: 8 грудня 2021 12:22:30 від MartinFierro
   
Завжди були юльки дрищі в своїх ~10% і це нормально і ніхто з них не переходив межу глузду в політичній конкуренціі. У випадку з петрофанами  це абсолюто дикий гон за межами будь якого глузду, таке може бути тільки якщо застосовувати кацапськи метоли зомбування від ботоферм до прямих аналів. Нажаль після ~3 років інформаційного геноциду адекватним процесам в мозку буде дуже важко відновитися, і це якщо їх перестануть накачувати лайном тіпа цієї теми.
   
йде боротьба з вечерею, потiм кофту сушить
жiзнь удалась !!
   
Авжеж, сумний.

73 процента на дурілку картонну повелися після перегляду говносеріалу "слуга народу" та тієї промови Голобородька: "Кортежі - на фіг! держдаі - на фіг! Щоб президент жив, як простий вчитель, а вчитель - як президент!" :weep:

Якби було все так легко то яник або кучма маючи всі канали  зробили б собі 90% на любих виборах, не треба недооцінювати український народ
   
Завжди були юльки дрищі в своїх ~10% і це нормально і ніхто з них не переходив межу глузду в політичній конкуренціі. У випадку з петрофанами  це абсолюто дикий гон за межами будь якого глузду, таке може бути тільки якщо застосовувати кацапськи метоли зомбування від ботоферм до прямих аналів. Нажаль після ~3 років інформаційного геноциду адекватним процесам в мозку буде дуже важко відновитися, і це якщо їх перестануть накачувати лайном тіпа цієї теми.

Дуже харашо допомагає болєзним зефанам шапочька з фольги.

Вона на 100 процентів захищає від зомбування. А якщо її зовні пофарбувати зеленою фарбою, то і ніякі порохоботські прямі анали вже не будуть страшні, а в голові постійно звучатиме приємна заспокійлива пісня про коміка, який обмочів колготкі.

Спробуйте.

   
Ви тільки підтверджуєте мої слова  :(
   
Я радий, що Ви задоволені. Просто не міг якось подумати, що у президентові для Вас важливо, щоб жим був, а все інше фігня.

В больном теле больной дух, в дряблом теле - дряблый дух итд..
   
Добре я йду з теми, фапайте на фотку далі не буду вам заважати
   
йде боротьба з вечерею, потiм кофту сушить
жiзнь удалась !!

Авжеж, тут вже сніданок та обід на підході, а вечеря ще ніяк не хоче казати "до побачення". :gigi:

   
Зелепень колись намагався зробити з себе зожника.
Навіть канал на ютубчику тематичний завів про "кубіки", але швидко здувся вже на перших відосах й закинув к фуям ідею. Лише в інстаграмчику понтується. Осьо:

https://www.youtube.com/watch?v=YlFnAatFsyQ

Та по його опухлій мордяці видно, який з нього зожник.
   
В больном теле больной дух, в дряблом теле - дряблый дух итд..

А в обкуреному тілі який дух?
   
Воно потребує бути "на людях". Не дивно, бо блазень. А з чим ще може вилізти? Теслу показав, мокру кофту показав, про дерева вже розказав...що ще?
Може будемо йому замовляти відосіки, щоб не мучився і нек повторювався. Спортзал вже був. так нецікаво.
Чем бы дитя не тешилось...
   
а в цей час Ермак генералам сайечки навiшуе, за icпуг
   
Ось обаменко

Показати зображення...
Показати зображення...

Він це робив під час якоїсь кризи чи коли все було спокійно?

Невже неясно що ця фотка Зелелнського це - Мені пофіг що ціни ростуть, мені пофіг на сотні трупів на Ковіду, мені пофіг на армію ворога, мені пофіг на все я насолоджуюсь життям яке ви лохи мені забезпечили. ЗАЗДРІТЬ


Та ясно це всім окрім радіоточок
   

(tu)
Пан Зеленський робить те,шо вміє найкраще-веселить  ярмарочний народ.

тільки Жабеня забуває,шо він змінив місце праці,
ти веселиш народ в цирку,це викликає апробату і щирий усміх,коли навіть твої жарти в більшості дебільні за змістом-тому ти і клоун.

на місці ж Президента,жарти Жабеняти виглядають як виглядають-да,може він не дебіл,жарти дебільне-ви радійте і так,шо дійсно,він з спортзалу фото викладає,а не з суботнього шопінгу :laugh:


   
Воно потребує бути "на людях". Не дивно, бо блазень. А з чим ще може вилізти? Теслу показав, мокру кофту показав, про дерева вже розказав...що ще?
Може будемо йому замовляти відосіки, щоб не мучився і нек повторювався. Спортзал вже був. так нецікаво.
Чем бы дитя не тешилось...

Можна і відосики замовляти.

Але яким боком до цього всього пост Президента воюючої держави - я блть вже третій рік не доганяю.
   
Тиктокер кокойты.Впал или в детство или в маразм -хер здесь разберешь.
   
Короче у Вови є або друзі, або "ті що заздрять".  :gigi:

"Жізнь удалась, хулє". :facepalm1:
   
Він це робив під час якоїсь кризи чи коли все було спокійно?

Невже неясно що ця фотка Зелелнського це - Мені пофіг що ціни ростуть, мені пофіг на сотні трупів на Ковіду, мені пофіг на армію ворога, мені пофіг на все я насолоджуюсь життям яке ви лохи мені забезпечили. ЗАЗДРІТЬ


Та ясно це всім окрім радіоточок

Може все простіше і зеленський хоче заспокоїти людей? Таке в голову не може прийти?

Насправді блазні, якщо ми вже про це, як ніхто знають людську душу, її радості та страждання. Мені дійсно боляче дивитися на цей дикий хейт. Послухайте одну з найвеличниших промов сказану блазнем.

   
Це воно в спортзалі  готується до великої війни з кацапами.
   
Це воно в спортзалі  готується до великої війни з кацапами.
Так Байден порешал, нападение откладывается можно и фоточку запилить в Инстаграмчик
   
Так Байден порешал, нападение откладывается можно и фоточку запилить в Инстаграмчик
Він ще не знає. Байден в четверг скаже -що зробив для України.
   
Жизнь у Бубы удалась !
Всегда на позитиве !

 :)

Если бы.
Дело в том что он просто неспособен подумать о весьма недалеком будущем. Своем лично будущем.
"Заздрять"  :facepalm:
   
Що ж воно таке нікчемне?!. :facepalm1:
Ворог можливо готується до широкомасштабного вторгнення, весь світ про це кричить, а "головнокомандувач" переймається лише, щоб йому заздрили.((
   


Ну чому , як підкнурятник, так таке тупе?

Це цитата з Леся Подервянського...  :fool:

Матчасть вчи ...  :fool:

Дія друга.

На сцені збоку стоїть рояль “Стенвей”. На ньому лежать шпроти. Посеред сцени стоїть кацапське крісло, позбавлене художнього смаку. Над ними герб висить національний.

На гербі зображено ведмедя. В одній руці у ведмідя молоток, а в другій – балалайка.
Це символізує працелюбність і незакомплексованіст ь тварюки.
   :-)o

На кріслі сидить Маргаріта, мати Гамлєта, і вишива комірець в косовороточці. Вона наспівує “Камаріки”. Непомітно, м’ягкою ходою редиска, входить Клавдій, хтивий дядько принца.

Клавдій. Сьогодні я гуляв на датськом взмор’є з твоїм синком красівим. Я канхвету хорошу очєнь, вкусную, єму давав, но он нє взял, муділа.
Маргарита. Какой чудак, єй богу…
Клавдій (сам до себе). Я виєбу його. (До Маргарити.) Канхвєта Тузік, очєнь нє хуйова.
Маргарита (лагідно). Бешкетнику…
Клавдій. Чимсь бздить у кабінеті, неначє хтось насрав нечистоплотно. Відкрийте хвортку, хами, щоб пробзділось.

Підскочивши, два хама в косоворотках і чоботях швиденько відкривають хвортку і в нею в ту же мить влітає Привид.
Привид. Ага, падлюки! Всім скидать штани і стати раком! Щас піздець вам буде, слівайте воду, йобані масони, чи як вас там.

Клавдій, Маргарита і хами виконують накази Привида, який дико регочє і літає по кабінєту.
Клавдій. Мій Привиде, ніякої хуйні не робим ми. Ко всєм жидомасонам іспитуєм злобу і ненавість і каждий день національні гімни на балалайці хором ісполняєм. Бояться нас жиди та басурмани, престіж крєпчаєт, мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них єбала. Гораздо мєньшє стало редиска, єбошать всі вони як папа Карло на хімії в Черкасах. Лєсбіянки – усі на Соловках.

Входить Гамлєт. Він в сраку п’яний. В одній руці у нього дрючок, а в другій – шампанське.
Привид. Дивись, мій сину, це – жидомасони. Ти запиз дяч дрючком їх по печінці, потом мєнє доложиш. Шо не ясно?
Гамлєт. Папаша, всьо буде в лучшем відє, не хвилюйтесь.

Гамлєт пиз дить усіх дрючком: пиз дячить герба з ведмедєм, потім заливає шампанськоє в рояль і шпроти запускає туди ж. І по роялю пиз дить дрючком. Рояль гуде.
Привид. Мій сину, то рояль, а не жиди, його не надо пиз дить. За валюту його я купував.
Гамлєт. Єбав я всє роялі, і валюту, і всіх жидів.

Гамлєт пиз дить Привида дрючком. Привид пада. На полу лежать трупи, попиж жені Гамлєтом. В роялі тихо плавають шпроти. Входить Зігмунд Фрейд. Його окуляри таємничо блищать в темноті.
Гамлєт (потихеньку починає тверезитись). Ітоги подвєдьом. Упиздив тата. І мамку запиздячив з рідним дядьком. Попиздив мєбєль ценную, герба національного хуйнув. Усюди смерть, розруха. Не буду більше пити я, хоч, правда, яка розумная цьому альтернатіва? Ех, блядська Данія! Піздєц всім сподіванням…

Гамлєт рве на собі толстовку. Тихо грає музика, приємний голос співа “Яблучко”. Зігмунд Фрейд підходить до Гамлєта, коле його шприцем у сраку і уводить до божевільного дому. Hа сцені з’являються семеро матросів в жахливих чорних бушлатах. Пісня “Яблучко” переможно шириться. Під веселі звуки “Яблучка” матроси мовчки страшно відбивають чочотку.
   
І жоден ПЄСдюк не знає Подервянського...  :facepalm:

 :pooh_lol:

Абтікайте разом з ТС ...  :bueee:   
   
Ну чому , як підкнурятник, так таке тупе?

Це цитата з Леся Подервянського...  :fool:

ти сліпий чи просто вирішив засрати гілку ? там же чітко вказано чия цитата

До речі, Митець - порохобот  :pooh_lol:
   
Завжди були юльки дрищі в своїх ~10% і це нормально і ніхто з них не переходив межу глузду в політичній конкуренціі. У випадку з петрофанами  це абсолюто дикий гон за межами будь якого глузду, таке може бути тільки якщо застосовувати кацапськи метоли зомбування від ботоферм до прямих аналів. Нажаль після ~3 років інформаційного геноциду адекватним процесам в мозку буде дуже важко відновитися, і це якщо їх перестануть накачувати лайном тіпа цієї теми.



я такої неадекватності навіть від кацапських тролів не пригадую

секта Петра це уже щось за межею всякого раціо

і дана гілочка тому зайва ілюстрація  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія