Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Первый пошел .... Порошенко лишил гражданства нардепа Артеменко ....

(tu)
Цікаво.. Чи платять ботам за пости зі смайліками?
   
все бы ничего, но показательная избирательность применения тхне.
"друзьям всьо - врагам закон" ™
   
все бы ничего, но показательная избирательность применения тхне.
"друзьям всьо - врагам закон" ™
ну это перый случай за 26 лет, сейчас массово практика начнется, надеюсь.
лишенцы пачками будут.
   
все бы ничего, но показательная избирательность применения тхне.
"друзьям всьо - врагам закон" ™
Я би хотів, щоб почали з бюторасів, які захопили Буковинську облраду і всі поголовно мають румунські паспорти.
Але з чогось починати треба, тому Артеменко теж підійде  :gigi:
   
в россии госслужащие обязаны сдавать 2-й паспорт.
граждане-обязаны письменно декларировать все доп гражданства.
иначе штраф до 200 тыс руб.
   
Я би хотів, щоб почали з бюторасів, які захопили Буковинську облраду і всі поголовно мають румунські паспорти.
Але з чогось починати треба, тому Артеменко теж підійде  :gigi:
Тут хоча б пєдріл би головних випхать...  :weep:
   
Я би хотів, щоб почали з бюторасів, які захопили Буковинську облраду і всі поголовно мають румунські паспорти.
Але з чогось починати треба, тому Артеменко теж підійде  :gigi:

  ці макаки з облради ще і світять свої румунські паспорти при перетині українського кордону щоб уникнути сплати мит та зборів до українського бюджету...

  а потім Головмакака в Києві бідкається що в бюджеті недостатньо коштів для з/п бюджетникам...




   

Останнє редагування: 30 квітня 2017 10:20:51 від Чжан
   
В феврале этого года депутат Артеменко предложил свой план по снятию санкций с России, который предусматривал проведение референдума о передаче Крыма «в аренду» России и возвращение Донбасса в состав Украины.

А.Геращенку приготуватись, цей діяч запропонував "зберегти лице" хуйлу віддавши Севастополь Росії в оренду. :X
   
Хороший початок.
   
Лишний доказ того, что у Ляшка с Порохом все на мази
   
Ого!

так і я ж кажу ого, а зрадофіли баловані (с)  :D
   
не ясно чому інтернет дрочери (і юридичні невігласи, переважно) так смакують що їх співгромадян​ будуть позбавляти укр.громадянства.

що їм з цього за радість і профіт?

банальна заздрість, чи що?
тільки не треба нести куйню про Конституцію і т.п. я вже бачу які тут конституціоналісти, прохвесіоналізьмом аж тхньоть
   
Тут хтось писав про "позбавляти сепарів та ватанів українського громадянства!". Забудьте. Є міжнародні конвенції, які і Україна підписала - не можна плодити осiб без громадянства!

Останнє редагування: 30 квітня 2017 11:47:01 від celtic
   
Лучше бы его выкинули из вр за нарушение присяги депутата.
   
Тут хтось писав про "позбавляти сепарів та ватанів українського громадянства!". Забудьте. Є міжнародні конвенції, які і Україна підписала - не можна плодити особ без громадянства!
ой, ти тут хочеш вести аргументовану дискусію ))
тут люди з "пролєтарскім чутйом", які знають краще як тре викрутити закон коли дуже треба - достойний лохторат шоколадників. яке їхало, таке здибало.
   
Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.

Все вірно, він сам змінив громадянство, тому позбувся громадянства України.
   
ну это перый случай за 26 лет, сейчас массово практика начнется, надеюсь.
лишенцы пачками будут.
одного мого однокласника затримали 10 років тому в Бориспілі автоматично лишили громадянства України(він набув громадянства Ізраілю) і заборонили в"їзд в Україну на три роки :)
   
одного мого однокласника затримали 10 років тому в Бориспілі автоматично лишили громадянства України(він набув громадянства Ізраілю) і заборонили в"їзд в Україну на три роки :)
шошо? і навіть не дочекалися Указу Президента? :D

НМД там є якісь моменти про які ти не знаеш або не згадуеш. Не хочу сказати що брешеш, але можеш иати перекручене уявлення

Останнє редагування: 30 квітня 2017 12:03:44 від T.Blair.
   
процедура выхода из гражданства громоздкая и очень дорогостоящая.
занимает много лет и оканчивается указом президента.
это первый случай.
ранее никто из презов не подписывал указ, даже если собраны все доки и пойдены все круги ада.
так что артеменко подарок получил и без гемора.
   
Щось не віриться.
   
Щось не віриться.
зокрема тому що ворон ворону око не виклює. а в нар.депів більшості є кілька паспортів. так що це небезпечний прецедент, для них самих. групова солідарність.

Артеменка можна було "викинути" з депутатів за якимсь іншим принципои.
хоча це теж вибірковість і волюнтаризм, але по-іншому, схоже укр.влада не вміє. так щоб системно, далекоглядно і законно.
   
процедура выхода из гражданства громоздкая и очень дорогостоящая.
занимает много лет и оканчивается указом президента.
это первый случай.
ранее никто из презов не подписывал указ, даже если собраны все доки и пойдены все круги ада.
так что артеменко подарок получил и без гемора.

Процедура елементарна...хоча і займає десь один рік.
   
Алёёё, гараж! я не Артеменко но тоже готов "махнуть не глядя" (С)



Останнє редагування: 30 квітня 2017 12:49:46 від lot
   
Процедура елементарна...хоча і займає десь один рік.
там конульский сбор 300 евро. продолжительность в пределах года
   
А що треба зробити, щоб през тобою зацікавився і позбавив громадянства? Вступити в якусь партію?
   
Я не хочу позбуватись українського громадянства, я не проти того щоб мати подвійне, я не проти того щоб мене в Україні сприймали як українського громадянина
   
А мені подобається.
Депутатів та чиновників з неукраїнським громадянством требя безумовно позбавляти українського громадянства та виганяти з посад сцяними ганчірками.
треба
але ж 2-3-10 громадянств є, мабуть у половини нардепів. Але вигнали тільки одного
це не "робота закону" - це зведення рахунків.
   
все бы ничего, но показательная избирательность применения тхне.
"друзьям всьо - врагам закон" ™
+
   
там конульский сбор 300 евро. продолжительность в пределах года

Да, десь так.
   
треба
але ж 2-3-10 громадянств є, мабуть у половини нардепів. Але вигнали тільки одного
це не "робота закону" - це зведення рахунків.
Завжди буває хтось перший, тому не втрачаю надії, що й до решти доберуться  :shuffle:

Та й взагалі, аргумент, що бандитів не можна арештовувати поки Ахметов не сидить, на мене не діє  :laugh:
   
Завжди буває хтось перший, тому не втрачаю надії, що й до решти доберуться  :shuffle:

Та й взагалі, аргумент, що бандитів не можна арештовувати поки Ахметов не сидить, на мене не діє  :laugh:

А що там з брильянтовими плокулолами? Вони теж мали стати першими, але не стали  :laugh:
   
Єтот артеменко заслснній казачок и редкий редиска....я хз кто его привел к Ярошу...но єтот придурок возглавлял віборчу компанию правого сектора и полностью ее угандошил, вообще лично мне теперь понятно как уничтожали правій сектор...подсаживал и вот таких вот чертей, которіе изнутри уничтожали все что можно...артеминко, береза, кива....Ярош канечно не отличается умом и сообразительностью. ..его наебівали столько раз, что он сьеб на фронт и тупо не показівается на публике....бо наверное стідно уже
   
А що там з брильянтовими плокулолами? Вони теж мали стати першими, але не стали  :laugh:
Є проблеми, з цим не посперечаєшся.
От Ваш брат по розуму якийсь бюторас вкрав в моєиу домі силові кабелі до ліфту - і його навіть ніхто не шукав. Більше місяця люди мучились без ліфта, один сусід навіть вмер через той ліфт (в нього серед ночі трапився приступ, лікарі не могли його 2 години знести додолу, коли привезли до лікарні - було вже пізно).
Але починати все одно з когось треба, Артеменко - не поганий варіант.
   
В 2014 году решениями Порошенко было прекращено гражданство 4 640 лиц, в 2015 - 5 818, в 2016 - 7 347, в текущем году - 871.
В частности гражданство Украины 15 603 лиц было прекращено вследствие выхода из украинского гражданства, 2 901 - по предусмотренным международными договорами Украины основаниям, 172 - вследствие потери украинского гражданства.
   
Так он не первый, а 871 :fuck:
   
Війна з подвійним громадянством то відрижка совка. Я ще можу зрозуміти що людина з подвійним громадянством не може займати певні посади на держслужбі, але як пересічний манюпас з подвійним громадянством шкодить державі я не розумію.
   
Війна з подвійним громадянством то відрижка совка. Я ще можу зрозуміти що людина з подвійним громадянством не може займати певні посади на держслужбі, але як пересічний манюпас з подвійним громадянством шкодить державі я не розумію.


МОЖЕ шкодити, це головне.
   
В том числе указами Порошенко в 2016 году были приняты в украинское гражданство 809 иностранцев и лиц без гражданства по их ходатайствам, из которых больше всего россиян - 131.
   
МОЖЕ шкодити, це головне.
Ну і чим його шкода відрізняється від людини з лише одним? Беремо наприклад "тупих" американців. Подвійне громадянство дозволене. Де Україна а де США в рейтингу?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія