Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що, прихильники певної політсили, чи задоволені ви реформами Супруніхи?


Я думав це фейк та прикол.
Але виявилося що це правда.
А куди тоді больному йти?
Це результат "реформ Супруніхи", яка останні 4 роки розповідала на всіх кутах, що при температурі та ОРВІ карету швидкої допомоги більше не буде приїжджати додому.
Що якщо у вас нежіть та ознаки респіраторного захворювання то треба не швидку визивати, а топати власними ногами до лікаря.
Ну то як, коновали?
Але зараз ми всі опинилися "в одному човні" з цими "пживунами по-новому" й я бачу на їх ситих відгодованих єбалах страх й мені це подобається.
Жодний з цих провладних педорасів які розбудовували тут щось 30 років не зможе поїхати лікуватися у Швейцарію.
Максимум - ВІП-палата Александрівської лікарні, поруч з розкопаним цвинтарем з "сибіркою". :K
   
При чому тут реформа? В Австрії також тепер змінили протокол, можна викликати швидку. Потім повернуть назад.
   
Я думав це фейк та прикол.
Але виявилося що це правда.
А куди тоді больному йти?
Я так зрозумів, що всі поради ВООЗ та здоровий глузд вам до дупи ? :)
Дома треба залишатися.
   
это фото год назад сделали? нет?

ну тогда супрун и ее реформа тут ни при чем
   
Re: Ну що, порохоботи, чи задоволені ви реформами Супруніхи?

Это кто тут Супрун в суе вспоминает? Сторонники ворья которые в момент эпидемии маски с НЗ госрезерва продали. Сидели б уже и трындели.




   
реформа що раніше бабло на пряму лікарням давали, а тепер гроші зливають в общак НСЗУ, і звідти роздаватимуть лікарням

завдяки створенню НСЗУ вибудували цілу вертикаль додаткових чиновницьких посад, які уже попризначали собі зп від 40 до 60 тис грн, а лікарі отримують по 5-6 тис грн.
   
реформа що раніше бабло на пряму лікарням давали, а тепер гроші зливають в общак НСЗУ, і звідти роздаватимуть лікарням

завдяки створенню НСЗУ вибудували цілу вертикаль додаткових чиновницьких посад, які уже попризначали собі зп від 40 до 60 тис грн, а лікарі отримують по 5-6 тис грн.

Прямо так напряму і давали? А скільки? Скільки хочеш?
   
покажи мені порохобота, котрий в тверезому умі топив за супруниху!
п.с. ми задоволені діяльністю зекоманди
   
Re: Ну що, порохоботи, чи задоволені ви реформами Супруніхи?

Я думав це фейк та прикол.

а чому прикол. тут в австрії зараз взагалі всім поголовно заборонено вхід в лікарні
   
Прямо так напряму і давали? А скільки? Скільки хочеш?

По кількості ліжок

Щоб збільшити фінансування достатньо поставити всяку рухлядь
   
завдяки створенню НСЗУ вибудували цілу вертикаль додаткових чиновницьких посад, які уже попризначали собі зп від 40 до 60 тис грн, а лікарі отримують по 5-6 тис грн.

Мбгггг!

Уляна Супрун
25 червня 2017 р. ·
Національна служба здоров’я створюється як незалежний орган, який контролюватиме процес надання медичних послуг українцям. Міф про те, що НЗСУ не зможе одночасно надавати послуги і контролювати їхню якість суперечить самому сенсу створення цієї структури.

Звісно, якщо говорити про контроль якості в глобальному розумінні, то тут не може йтися про одну організацію, яка охопить абсолютно все. Коли йдеться про лікарську помилку, то в цьому разі контроль залишається за органом, який надає ліцензію – за Міністерство охорони здоров'я України. А от якщо йдеться про якість обслуговування, то це компетенція НСЗУ.

Наприклад, замість 4-місної палати, як це прописано в договорі, пацієнта поклали в 6-місну, або сказали, що немає ліків, хоча вони повинні бути, оскільки за них сплачені бюджетні кошти і вони входять до стандарту лікування. Тобто НСЗУ укладає договір і перевіряє його виконання, так само як страхова компанія перевіряє виконання умов страхового договору.

Це останній міф про медреформу в нашій серії публікацій, проте не останній в інформаційному просторі. Звертайтеся за інформацією до офіційних джерел, читайте про медреформу тут Підтримай медреформу: законопроекти 6327, 6329 та допоможіть поширювати правдиву.


Останнє редагування: 24 березня 2020 15:07:21 від Citizen UA
   
а чому прикол. тут в австрії зараз взагалі всім поголовно заборонено вхід в лікарні

Приколу нема
Мічіган ніяк не звалить в "лядську Данію " де вже давно діють "реформи Супрун "
   
Ти диви ще є любітєлі  :facepalm1: Нічого після 1го квітня 2га ланка дасть відчути все це на собі...
   
А тепер, підсвинки, розтлумачте нам, що зі  зробленого Супрун наблизило нашу медичну систему по  ефективності до китайської?  Будь ласка, коротко і за суттю.
   
По кількості ліжок

Щоб збільшити фінансування достатньо поставити всяку рухлядь

Ага. Просили тут недавно мене з сільської амбулаторії підписати з ними угоду чи як там воно називається. Сидить там 15-20 чоловік не можуть пацієнтів набрати, бояться що закриють. Хочуть далі ніфіга не робити, тільки щоб гроші напряму йшли.
   
Жодний з цих провладних педорасів які розбудовували тут щось 30 років не зможе поїхати лікуватися у Швейцарію.
Они на такое не рассчитывали. Ведь всем попередникам удавалось чухнуть в лондон.
   
Пан Мічіган не знав, що раніше в період епідемії (грипу наприклад) лікарні взагалі не приймали відвідувачів? Чи ви не знаєте що пацієнтів приймають в примальному відділенні? 

Чи ви хочете в кардіологію (наприклад) ще й коронавірус приперти?
   
Ага. Просили тут недавно мене з сільської амбулаторії підписати з ними угоду чи як там воно називається. Сидить там 15-20 чоловік не можуть пацієнтів набрати, бояться що закриють. Хочуть далі ніфіга не робити, тільки щоб гроші напряму йшли.
А ти такий "Фуй вам нероби! Я буду в Київ добиратися якщо щось станеться"  :weep:  :facepalm:
   
А тепер, підсвинки, розтлумачте нам, що зі  зробленого Супрун наблизило нашу медичну систему по  ефективності до китайської?  Будь ласка, коротко і за суттю.

В чому ефективність китайської медицини? Середня тривалість життя 76 років. Непогано, але можна і краще.
   
Це на інфекційній лікарні таке оголошення?
   
Я так зрозумів, що всі поради ВООЗ та здоровий глузд вам до дупи ? :)
Дома треба залишатися.

Ха-ха-ха...
Тобто, все що впроваджувала Супрун - поради ВООЗ?.... Чи МВФ? Чи ВООЗ + МВФ?
Тварюки на підгодівлі, то ж Офшоренко П.О.&Со тут ні до чого? Вони абсолютно виконували вимоги зі сторони?

Тільки постає питання - що то за влада, яка діє проти власного народу?

Останнє редагування: 24 березня 2020 15:19:56 від ФРАНКО
   
А ти такий "Фуй вам нероби! Я буду в Київ добиратися якщо щось станеться"  :weep:  :facepalm:

Я там до них ніяким боком, крім того що там донька знайомої працює. Буду біля дому ходити. А дітей в приватну є можливість записати. І держава оплачує  (tu)
   
Я там до них ніяким боком, крім того що там донька знайомої працює. Буду біля дому ходити. А дітей в приватну є можливість записати. І держава оплачує  (tu)
Дак хулі ти брешеш тоді... Чи ти думає всі жителі села такі самі довбодятли як і ти?
   
Дак хулі ти брешеш тоді... Чи ти думає всі жителі села такі самі довбодятли як і ти?

дебілко, іди краще щось про Нефьодова пошукай, може кинуть тобі пару гривень замовники.
   
Это кто тут Супрун в суе вспоминает? Сторонники ворья которые в момент эпидемии маски с НЗ госрезерва продали. Сидели б уже и трындели.
(tu)  Інформаційну завісу роблять, щоб прикрити недолугість теперішньої влади.
   
Как работник третичного звена, могу утверждать, что реформа до нас так и не дошла. И, к огромному сожалению, уже не дойдет, поскольку остановлена и практически похерена. Продолжаем работать на тех же принципах, что и последние десятилетия. Поэтому пенять на Супрун за нынешнее состояние больниц, представляющих собой разложившиеся остатки системы Семашко, могут или недалекие люди, или подлецы.
Что касается объявления в стартпосте, то оно абсолютно оправдано. В больнице находятся сотни особо уязвимых людей, и один вирусоноситель, пришедший проведать родственника, может стать причиной десятков смертей. Италия уже продемонстрировала насколько опасно и молниеносно внутригоспитальное распространение инфекции. Алгоритм действий для пациентов, подозревающих что больны Covid-19, опубликован везде. Ему и нужно следовать
   
дебілко, іди краще щось про Нефьодова пошукай, може кинуть тобі пару гривень замовники.

Поки що, абсолютним дебілом у цій гілочці виглядаєш саме ти...
   
дебілко, іди краще щось про Нефьодова пошукай, може кинуть тобі пару гривень замовники.
Злився підсвинок... Нічого побачимо що ти в квітні рохкать будеш.  :beach:
   
реформа що раніше бабло на пряму лікарням давали, а тепер гроші зливають в общак НСЗУ, і звідти роздаватимуть лікарням

завдяки створенню НСЗУ вибудували цілу вертикаль додаткових чиновницьких посад, які уже попризначали собі зп від 40 до 60 тис грн, а лікарі отримують по 5-6 тис грн.
Ключове слово совка... Заробляти потрібно.
   
А тепер, підсвинки, розтлумачте нам, що зі  зробленого Супрун наблизило нашу медичну систему по  ефективності до китайської?  Будь ласка, коротко і за суттю.
Нормальні лікарі почали заробляти добрі гроші. Ті, до кого не записалися люди, тут соплі розводять.
   
Ага. Просили тут недавно мене з сільської амбулаторії підписати з ними угоду чи як там воно називається. Сидить там 15-20 чоловік не можуть пацієнтів набрати, бояться що закриють. Хочуть далі ніфіга не робити, тільки щоб гроші напряму йшли.
(tu)
   
А туда где дошла реформа - я доволен.
А именно у терапевтов появились компютеры, можно записаться и прити на оговореное время, по звонить..
Оплата чётко в кассу специалистам... никаких намёков и ощущения долга на карман.
   
А именно у терапевтов появились компютеры, можно записаться и прити на оговореное время, по звонить..
:weep: Бляха цирк  :facepalm1: Свинота на захисті
   
ТС, ти прихильники певної політсили. В Європі аналогічна фігня написана скрізь. Якщо хворий - не йди в лікарню.
   
08
Розгорнути попередні цитати...
Ага. Просили тут недавно мене з сільської амбулаторії підписати з ними угоду чи як там воно називається. Сидить там 15-20 чоловік не можуть пацієнтів набрати, бояться що закриють. Хочуть далі ніфіга не робити, тільки щоб гроші напряму йшли.

Відповісти Цитувати   Повідомити модератору
08
Розгорнути попередні цитати...
Ага. Просили тут недавно мене з сільської амбулаторії підписати з ними угоду чи як там воно називається. Сидить там 15-20 чоловік не можуть пацієнтів набрати, бояться що закриють. Хочуть далі ніфіга не робити, тільки щоб гроші напряму йшли.

Відповісти Цитувати   Повідомити модератору
08
Розгорнути попередні цитати...
Ага. Просили тут недавно мене з сільської амбулаторії підписати з ними угоду чи як там воно називається. Сидить там 15-20 чоловік не можуть пацієнтів набрати, бояться що закриють. Хочуть далі ніфіга не робити, тільки щоб гроші напряму йшли.

Відповісти Цитувати   Повідомити модератору
     LSD - это наркота такая?
   
Как работник третичного звена, могу утверждать, что реформа до нас так и не дошла. И, к огромному сожалению, уже не дойдет, поскольку остановлена и практически похерена. Продолжаем работать на тех же принципах, что и последние десятилетия. Поэтому пенять на Супрун за нынешнее состояние больниц, представляющих собой разложившиеся остатки системы Семашко, могут или недалекие люди, или подлецы.
Что касается объявления в стартпосте, то оно абсолютно оправдано. В больнице находятся сотни особо уязвимых людей, и один вирусоноситель, пришедший проведать родственника, может стать причиной десятков смертей. Италия уже продемонстрировала насколько опасно и молниеносно внутригоспитальное распространение инфекции. Алгоритм действий для пациентов, подозревающих что больны Covid-19, опубликован везде. Ему и нужно следовать
(tu)  Ця шобла яка, тут бикує, абсолютно не розуміє суті реформи і складностей її впровадження. Так, аби прикрити дії теперішньої влади.
   
:weep: Бляха цирк  :facepalm1: Свинота на захисті


Що ти тут зображаєш тибіле? Я кажу те з чим сам стикався
   
ТС, ти прихильники певної політсили. В Європі аналогічна фігня написана скрізь. Якщо хворий - не йди в лікарню.
А куди йти треба в такому випадку? Чи в жопомиїв зразу на кладовище чи в крематорій?
   
Що ти тут зображаєш тибіле? Я кажу те з чим сам стикався
Підсвинки знову видають картинку за реальні справи... Але куй ви вгадали - 8% ваше всьо...  :facepalm1:
   
Показати зображення...
Я думав це фейк та прикол.
Але виявилося що це правда.
А куди тоді больному йти?
Це результат "реформ Супруніхи", яка останні 4 роки розповідала на всіх кутах, що при температурі та ОРВІ карету швидкої допомоги більше не буде приїжджати додому.
Що якщо у вас нежіть та ознаки респіраторного захворювання то треба не швидку визивати, а топати власними ногами до лікаря.
Ну то як, коновали?
Але зараз ми всі опинилися "в одному човні" з цими "пживунами по-новому" й я бачу на їх ситих відгодованих єбалах страх й мені це подобається.
Жодний з цих провладних педорасів які розбудовували тут щось 30 років не зможе поїхати лікуватися у Швейцарію.
Максимум - ВІП-палата Александрівської лікарні, поруч з розкопаним цвинтарем з "сибіркою". :K

 :facepalm1:

Черговий доказ, що зeбіл - це діагноз.
Мічиган не чув про коронавірус і про карантин у всьому світі?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія