Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Греческий тупняк (фото)

Re: Греческий тупняк (фото)

То звідки про чайник? У нас в гуртожитку дівки навіть бігуді в чайнику варили.  :gigi: Я як почула .. :facepalm:
обшага, другій курс. Намалювалася, не згадаю звідкі, пляшка горілкі. А закусі, іжи - ноль. Послали красти іжу ну шостий поверх людину. Приносить кастрюльку, розлили. Відкривають, а там - бігуді.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

То звідки про чайник?
в мене кашерна уява
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Хорватия уступает Халкидикам на голову, я был и там и там, а вы?
А Халкідікі в свою чергу поступаються, приміром, Лефкаді...

Насправді це некоректні порівняння.
Хорватія чудова, особлива і відрізняється від Греції не в гіршу сторону, просто вона інакша, багато в чому інакша. Ніхто не винен, що ти колись якось не так відпочив там.


...місцева архітектура залишила незабутні враження, у Турчинова взагалі не побачила, мо прогавила яку зі сторінок.
На Сітонії архітектури нема від слова взагалі (так історично склалось), сюди треба їхати за неймовірним і чистим морем, а за архітектурою - це вам в інші місця Греції. Чи, наприклад, в Хорватію :)



Итак, подведем итоги, дорогие ребята.
...
Итого:

Гарно усе розписав.

Доповню по бюджету.
Я був в Греції якраз практично цілий вересень (сім'я 5 чоловік) і легко, майже без напрягу, вклався в суму трохи меншу аніж твоя.
А при бажанні зекономити запросто можна втиснутися і у ще менші гроші (юзати кемпінги, фляки і т.д.).
Греція - різна. І у кожного - своя.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

А Халкідікі в свою чергу поступаються, приміром, Лефкаді...

Насправді це некоректні порівняння.
Хорватія чудова, особлива і відрізняється від Греції не в гіршу сторону, просто вона інакша, багато в чому інакша. Ніхто не винен, що ти колись якось не так відпочив там.


На Сітонії архітектури нема від слова взагалі (так історично склалось), сюди треба їхати за неймовірним і чистим морем, а за архітектурою - це вам в інші місця Греції. Чи, наприклад, в Хорватію :)



Гарно усе розписав.

Доповню по бюджету.
Я був в Греції якраз практично цілий вересень (сім'я 5 чоловік) і легко, майже без напрягу, вклався в суму трохи меншу аніж твоя.
А при бажанні зекономити запросто можна втиснутися і у ще менші гроші (юзати кемпінги, фляки і т.д.).
Греція - різна. І у кожного - своя.

Тебе как любителю и Хорватии, и Греции. Оценить что лучше? Ваше слово..
   
Re: Греческий тупняк (фото)

яка температура там в кінці вересня, погода, багато дощів?
   
Re: Греческий тупняк (фото)

яка температура там в кінці вересня, погода, багато дощів?

Я думаю, что самый кайф как раз.
Кстати, август есть август. С одной стороны жарко, а с другой вода 27-29 … это та температура воды, когда ты можешь плавать в море часами!
Жена сказала, что она никогда в жизни столько не купалась. Все же температруа 22 в июне это минут 10, не более…
Потому собсвенно Август и пик, и самый дорогой месяц.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

А Халкідікі в свою чергу поступаються, приміром, Лефкаді...

Насправді це некоректні порівняння.
Хорватія чудова, особлива і відрізняється від Греції не в гіршу сторону, просто вона інакша, багато в чому інакша. Ніхто не винен, що ти колись якось не так відпочив там.


На Сітонії архітектури нема від слова взагалі (так історично склалось), сюди треба їхати за неймовірним і чистим морем, а за архітектурою - це вам в інші місця Греції. Чи, наприклад, в Хорватію :)



Гарно усе розписав.

Доповню по бюджету.
Я був в Греції якраз практично цілий вересень (сім'я 5 чоловік) і легко, майже без напрягу, вклався в суму трохи меншу аніж твоя.
А при бажанні зекономити запросто можна втиснутися і у ще менші гроші (юзати кемпінги, фляки і т.д.).
Греція - різна. І у кожного - своя.

А для чого економити? До того ж на собі , та ще й на своїх близьких? :-o
   
Re: Греческий тупняк (фото)

А для чого економити? До того ж на собі , та ще й на своїх близьких? :-o

Предположу, что по следущим мотивам

А) что бы дольше пробыть на курорте - аж целый месяц, вместо 11 дней)))
Б) доходы не позволяют Много тратить)))

Хотя я бы рекомендовал Халкидики дней 8… вполне достаточно и осмотреть, и отдохнуть
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Я думаю, что самый кайф как раз.
Кстати, август есть август. С одной стороны жарко, а с другой вода 27-29 … это та температура воды, когда ты можешь плавать в море часами!
Жена сказала, что она никогда в жизни столько не купалась. Все же температруа 22 в июне это минут 10, не более…
Потому собсвенно Август и пик, и самый дорогой месяц.

27-29 то хіба для дуже балуваних  :)
22 в самий раз коли на зовні 30 і більше  (tu) головне щоб ночі в кінці вересня не були холодні, тоді імхо відпочинок буде самим оптимальним
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Предположу, что по следущим мотивам

А) что бы дольше пробыть на курорте - аж целый месяц, вместо 11 дней)))
Б) доходы не позволяют Много тратить)))

Хотя я бы рекомендовал Халкидики дней 8… вполне достаточно и осмотреть, и отдохнуть

Х.з. я с трудом представляю, как смог бы своим отказывать в чем-то...  Уж лучше дома остаться

А месяц там сидеть нуевонакуй, надоест .лучше несколько раз смотаться в разные  страны
   
Re: Греческий тупняк (фото)

27-29 то хіба для дуже балуваних  :)
22 в самий раз коли на зовні 30 і більше  (tu) головне щоб ночі в кінці вересня не були холодні, тоді імхо відпочинок буде самим оптимальним

Балованный не балованный, но я сам часами с удовольствием плавал
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Х.з. я с трудом представляю, как смог бы своим отказывать в чем-то...  Уж лучше дома остаться

А месяц там сидеть нуевонакуй, надоест .лучше несколько раз смотаться в разные  страны

А ты представь, что ты зарабатываешь как Бронто. И копишь весь год на этот отдых, ограничивая себя во всем.
Это конечно сложно представить, но таких людей подавляющее большинство.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Все же температруа 22 в июне это минут 10, не более…
+22 для Атлантики це мрія.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

+22 для Атлантики це мрія.

Та и для Ежи це мрия. Але, якщо б Ежи окунувся с донечкою в 27, вин би її не витягував через пять хвилин, а плескався ніжками годинами!
А він її з рук не випукае, що говорить що водичка для дитинки прохладна… але червень вдвічи дешевше пан Фома ніж вересень… в Бабошево запалає пукан від цін в на 137 ой лініі в серпні…ніякої кукуруди не вистачить і навіть якщо спульну лазеньку рентовать на 10 людей, не вистачить на Оміш навіть на три доби
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Насправді це некоректні порівняння.
Хорватія чудова, особлива і відрізняється від Греції не в гіршу сторону, просто вона інакша, багато в чому інакша. Ніхто не винен, що ти колись якось не так відпочив там.


Отдыхал я как раз «там», ты видел что я выбрал и где я жил. Более того, я проехал почти все побережье и выводы для себя сделал.
Для меня Хорватия ну просто - никакая!!!
Не цепанула совсем.
   
Re: Греческий тупняк (фото)
krd

древние греки не дураки ж были)
атика, пелопоннес, лефкадия, халкидики и примкнувшие к ним мугла с эфесом, ну и сицилия...
ходили в белых тогах, умничали, макали хлеб в оливковое масло и пили сладкое вино.
вот так европушка и зародилась.
п.с. ели октопусов на гриле и ягнят)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

древние греки не дураки ж были)
атика, пелопоннес, лефкадия, халкидики и примкнувшие к ним мугла с эфесом, ну и сицилия...
ходили в белых тогах, умничали, макали хлеб в оливковое масло и пили сладкое вино.
вот так европушка и зародилась.
п.с. ели октопусов на гриле и ягнят)

Ну как бы одна из первых цивилизаций. Цивилизация означает порядок вещей… в принципе это чувствуется как раз в том, что при минимуме контроля со стороны государства сохраняется порядок среди населения. Дать такую волю южным итальянцам - все обосрут
   
Re: Греческий тупняк (фото)
krd

ты про " ордунг " , а я про комфортность бытия: климатического, географического, природного.
п.с. вот тут как раз и "единство и борьба противоположностей" между латинянами и германцами.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

ты про " ордунг " , а я про комфортность бытия: климатического, географического, природного.
п.с. вот тут как раз и "единство и борьба противоположностей" между латинянами и германцами.

Южные италы кто они? Германцы, латыняне или цыгане?
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Так, але саме на халкiдiках розповсюдженi бiльш дешевi апартаменти та вiлли. З холодильниками та кухнями. Але готувати у вiдпустцi це збочення. Дивлюсь вiдгуки,  в одному готелi пляж iдеальний та стаф, а їжа mediocre. А десь навпаки.
Як до речi були снiданки в Порфiбич готелi?

Там кухоньки зазвичай одна назва у тих апартаментах. Одна маленька старенька настільна електрична плита і посуд. Чомусь абсолютно відсутні як клас мікрохвильовки. Не завжди є електрочайник. Точніше або-або, або чайник або плита. Холодильники зазвичай міні.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Южные италы кто они? Германцы, латыняне или цыгане?

Греки, готи, вікінги і прочяя і прочяя і прочяя
   
Re: Греческий тупняк (фото)
krd

Южные италы кто они? Германцы, латыняне или цыгане?
п.с. латиняни канешна)
вот бы, зимний велотрип, по калабрия, апулия, базиликата.
там же и матера и труллы... ну и бари
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Не, ну можно ж колорит родного Задрыпайлова перенести в Италию … :)

Самогон - граппа, вареники - равиоли, сало - лардо… хуяк и совсем как в родном колхозе… :)

Насыщенный прохвост, реально.

Шо трололо,  шо голохвастов)

Расскажи нам, как ты штыковую трехлинейку хотел брать на оленя.  А когда  тебе как нулевику в винтовочной  стрельбе я посоветовал скаут или рюгер -мини  ты начал испражняться  на мини как на   можнападумадь ширпотреб.
  Что не помешало тебе спустя пол-года открыть ветку про "какой мини купить?"

  Вот потеха,  влом читать правда 20 страниц  ваших  снобических откровений)


   Пень старый, блеа)

 Ты хоть пил граппу у аборигенов в  трактирах,   или все по википедиям  осваиваешь, пенёк заскорузлый?
   
Re: Греческий тупняк (фото)

п.с. латиняни канешна)
вот бы, зимний велотрип, по калабрия, апулия, базиликата.
там же и матера и труллы... ну и бари

Идея хороша… а как там зимой?
   
Re: Греческий тупняк (фото)
krd



31 декабря, заезжаю на паром в реджио-де-калабабрии.  едем в ьаормину..
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Тебе как любителю и Хорватии, и Греции. Оценить что лучше? Ваше слово..

Я би сказав - лучче Турція  :D
Але правда проста - Греція краще. Дуже люблю Хорватію (особливо місцину довкола Дубровніка і сам Дубровнік), але коли в голові звучить термін "пляж", він асоціюється не з Цавцатом чи Макарскою, а з









Такого простору в Хорватії нема ніде
   
Re: Греческий тупняк (фото)
krd

Идея хороша… а как там зимой?

очень комфортно. 15-20 тем-ра.
не дорого,  пусто, гостеприимно
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Такого простору в Хорватії нема ніде

Можливо Крк Башка
Але коротко дві декади в вересні)

Греція ясно що краща.
Але халепа  є також дальша від європки(

Ще і ті кордони сербсько олбанські(
То біда(((
   
Re: Греческий тупняк (фото)

месяц там сидеть нуевонакуй, надоест .лучше несколько раз смотаться в разные  страны

Звичайно! Усі знають, що краще їсти багато омарів, аніж трохи мівіни з рибним смаком. А якщо нема хліба - треба їсти круасани, так.


А ты представь, что ты зарабатываешь как Бронто. И копишь весь год на этот отдых, ограничивая себя во всем.
Это конечно сложно представить, но таких людей подавляющее большинство.

Звичайно! Я теж такий, тому в нову країну їду завжди "наче востаннє" - і намагаюсь побачити доступний для мене сьогодні максимум.

Ето сложно прєставіть? Страшно далєкі ані от народа  :D
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Вода вище 26 градусів для хомосапієнс нах.

Щоб тут папутішествіннік не писав.
   
Re: Греческий тупняк (фото)

А якщо нема хліба - треба їсти круасани
В оригіналі бріошь
Хліб на паску.

Напистів Вольтер на доню нашоі Терезіі Габсбурськоі.
Не казала вона навіть за бріошь

Відтяли голову жабожери(
   
Re: Греческий тупняк (фото)
Bmx

У Греції був раз, у Хорватії 5+... Суб'єктивна думка, Греція і далеко не стояла з хорватами. Море , їжа на порядок ...
   
Re: Греческий тупняк (фото)
Bmx

Греки це лайтові кацапи
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Насыщенный прохвост, реально.

Шо трололо,  шо голохвастов)

Расскажи нам, как ты штыковую трехлинейку хотел брать на оленя.  А когда  тебе как нулевику в винтовочной  стрельбе я посоветовал скаут или рюгер -мини  ты начал испражняться  на мини как на   можнападумадь ширпотреб.
  Что не помешало тебе спустя пол-года открыть ветку про "какой мини купить?"

  Вот потеха,  влом читать правда 20 страниц  ваших  снобических откровений)


   Пень старый, блеа)

 Ты хоть пил граппу у аборигенов в  трактирах,   или все по википедиям  осваиваешь, пенёк заскорузлый?

Слышь, талпаёпушка, с тобой в той ветке я довольно вежливо общался, пока ты не начал тулить всякие свои тупые выипоны. После чего тебя порпосили либо завалить хлебало или уипнуть с ветки. Ты ещё немного повыепывался и сунул своего потного скаута.

Специально для тебя, талпаёпушка - Мини-30 полуавтомат. И введён в эксолуатацию на 10 раньше этой твоей ником (x) не нужной поипени.

Ещё раз - учи матчась, всезнайка. :) Ты у нас специалист во всём и конкретно - нивчём. И перестань бухать.

Пы.Сы. Я тебе уже говорил, что ты тупой п***а. Ссылку на твои совет брать мини 30 в студию! :)



Останнє редагування: 14 серпня 2021 03:45:20 від Трололо
   
Re: Греческий тупняк (фото)

В тебе що, травма з дитинства? Батьки алкоголiки зачиняли тебе вдома на цепу та не годували?
:pooh_lol:
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Яки нах порции? Один раз сводил в ресторан
За один раз стільки не з'їш
























   
Re: Греческий тупняк (фото)

:facepalm:

ти фоточку не хочеш викласти як дитині на голову одягав пластиковий пакет? Як там було смішно?
:facepalm1:
Але ти дебілко

Це було один раз на серпантинах в горах, і все.
 :fool:
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Одним словом потратити 5000 на 10 днів тупняка?
 :facepalm1:

Не море, а великий басейн
Фігня повна.

Тупо лежати і смажитись на сонці
 :facepalm:

Одним словом атстой
 (td)
   
Re: Греческий тупняк (фото)

Здається, у Єжи БронтОвіча дежа вю особливої форми  ;)

Турч,  дайош передноворічний італовелотріп!
Хоча, я північ пропонував
   
Re: Греческий тупняк (фото)

За один раз стільки не з'їш


Єжі всі свої замовлення  за два тижні в Хорватії виклав .
Щоб показати що він не гірше ніж люди .  :laugh:

Ще й Чехію доплюсував .  :weep:
Щоб не той клятий фуп ,стільки б не витрачався .

Останнє редагування: 14 серпня 2021 07:38:48 від Plzen
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія