Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Старбакс

Re: Старбакс

В США в рази дешевше.
В які рази? Я брав капучіно якесь у НЙ баксів за 8.
   
Re: Старбакс

Ви так довго хизувались злиднями і вперто доводили світу що ви злиденіше всіх злиднів в світі, що вас почали обходити всі стороною як хворих на лепру.

А вы так долго допырили пальцы и лезли во все дыры своим ипалом, что по этому ипалу скоро будут бить даже без знакомства...
   
Re: Старбакс

В які рази? Я брав капучіно якесь у НЙ баксів за 8.

я в парижі капучіно на єлисейських полях за 7€ але це не значить, що у всьому парижі такі ж ціни на каву
   
Re: Старбакс

Ой, пан Юкі, не починайте. Нам так не жити ніколи, кава по 8 баксів  :facepalm:

За НЙ не знаю, но полно классных заведений, где это в пределах $5. Чистый эспессо $3.

А так да, Старбакс - отстой... как-то в книжном на Тарасовской взяли кофе у крошечной кофейни, хороший, кстати, разговорились. Девчёнка-бариста сразу - вот бы кофе в Старбаксе попробоват! Мы с женой переглянулись, тю, спрашиваю, а зачем? девчёнка - все говорят что там такой кофе! да глупости, говорю, ваш лучше! Ой, да вы так специально говорите! Не, говорю, как на духу! Девчёнка долго и недоверчиво улыбалась....
   
Re: Старбакс

Пле тоді і Старбакс краще. Незалежні кав’ярні тримають ціни на +/- такому самому рівні

Ото не надо трындеть... в зачуханой Love's или Peter's лучше и никакого наипалова.
   
Re: Старбакс

Ага, ціни ОК.

Два долари за великий стакан чорної кави з бачка, яку можна пити пів години, поки виїдеш машину, то я не думаю зо це вже так багато.
   
Re: Старбакс

Спробував уявити Старбакс у Львові.
Уяви - забракло :)
   
Re: Старбакс

Два долари за великий стакан чорної кави з бачка, яку можна пити пів години, поки виїдеш машину, то я не думаю зо це вже так багато.

Если это кофе, пожалуйста, принесите мне чаю, а если это чай, пожалуйста, принесите мне кофе  :laugh:
   
Re: Старбакс

Если это кофе, пожалуйста, принесите мне чаю, а если это чай, пожалуйста, принесите мне кофе  :laugh:

Я ніколи не позиціонував себе як гурмана. Кака як кава, це не ексклюзивне місце з білими скатертинами на столах та офіціантами що виходять до тебе з циганами та ведмедями как к «уважаємому господіну». Купив в паперовому стаканчику і пішов чи поіхав. Демократично, швидко, приємливо по грошам та якості.
   
Re: Старбакс

Два долари за великий стакан чорної кави з бачка
Я не п'ю з бачка. Оце зайшов. £5  :facepalm:

   
Re: Старбакс

Я не п'ю з бачка. Оце зайшов. £5  :facepalm:



Це якесь cold brew. На любителя. Я звичайно п’ю звичайну чорну каву, іноді добавляю half and half. Два долари, дешевше ніж вода в пляшці. Куди вже дешевше.

Останнє редагування: 4 серпня 2021 18:30:28 від Dobre
   
Re: Старбакс

На любителя.
Смак гірше ніж рік тому, льоду накидали  :facepalm: Через пару років зайду ще.
   
Re: Старбакс

А так да, Старбакс - отстой...
Сейчас в моде кофе с кислинкой, с горчинкой
И он везде :weep:
Беру в зернах Старбакс блонд эспрессо
Не кислый! X(
   
Re: Старбакс

Фуп не учитывает обьем порции в Киеве и в старбаксе. Если пересчитать по латте или капучино то Старбакс будет не дороже , а может и дешевле
   
Re: Старбакс

Сейчас в моде кофе с кислинкой, с горчинкой
И он везде :weep:
Беру в зернах Старбакс блонд эспрессо
Не кислый! X(

Ихняя блонда ещё так сяк, третий сорт не брак. :)
   
Re: Старбакс

Если пересчитать по латте или капучино то Старбакс будет не дороже , а может и дешевле
Брехня
   
Re: Старбакс

Фуп не учитывает обьем порции в Киеве и в старбаксе. Если пересчитать по латте или капучино то Старбакс будет не дороже , а может и дешевле

Да, спасобо за напоминание о стандартном американском слонопотаме 18-го размера в колготках для йoги. :)
   
Re: Старбакс

Смак гірше ніж рік тому, льоду накидали  :facepalm: Через пару років зайду ще.

Яка в U.K. альтернативи цьому холодному напою від інших конкуруючих закладів? В США тримає ціни звичайно такі як навкруги, можливо навіть трохи меньші.
   
Re: Старбакс

Яка в U.K. альтернативи цьому холодному напою від інших конкуруючих закладів? В США тримає ціни звичайно такі як навкруги, можливо навіть трохи меньші.
Та скрізь є. Я зазвичай йду у Nero
   
Re: Старбакс

Да, спасобо за напоминание о стандартном американском слонопотаме 18-го размера в колготках для йoги. :)

Якраз кави що можна пити хоча б 20 хвилин поки ідеш чи йдеш, а не в чашечках з набору Дюймовочка, мені дуже часто не вистачає коли я в Європі.
   
Re: Старбакс

Да, спасобо за напоминание о стандартном американском слонопотаме 18-го размера в колготках для йoги. :)

Старбакс не использует сдандаргт 18, у них toll, venti , grande
   
Re: Старбакс

Старбакс не использует сдандаргт 18, у них toll, venti , grande

Це страшно бісить, бо у всіх навколо small, medium, large.
   
Re: Старбакс

Та скрізь є. Я зазвичай йду у Nero

Так в нас теж є альтернатив Старбаксу більше ніж достатньо, включаючи незалежні місцеві кав’ярні, які я звичайно підтримую. Але кава зі Старбакса має свою нішу, для мене це аеропорти, коли я в дорозі чи в незнайомому місці, то Starbucks це safe choice.
   
Re: Старбакс

Старбаксовский стакан гранде это где-то 035 04 литра, латте $ 4.5. А в Киеве за маленький 100 мл стаканчик латте просят от 40 до 60 гривен.

Так шо дело не в цене
   
Re: Старбакс

А навіщо той старбакс коли ледь не а кожній зупинці кавова машина стоїть. Про маленькі крамниці, великі супермаркети усілякі заправки де пропонують каву на будь який смак і гаманець взагалі нема чого говорити.

Так ідеологія Старбакса полягає в тому, що покупець не просто бере каву й біжить далі, а в Старбаксі очікують, що покупець проведе в кав'ярні певни - не лімітований! - час з комфортом. От і сидять там люди ГОДИНАМИ в затишку, з вай-фаєм, й це при тому, що куплено лише одну каву - це дещо інше, ніж класична кав'ярня й значно інше, ніж кавовий автомат.
   
Re: Старбакс

Старбаксовский стакан гранде это где-то 035 04 литра, латте $ 4.5. А в Киеве за маленький 100 мл стаканчик латте просят от 40 до 60 гривен.

Так шо дело не в цене

Цим грішать багато незалежних кав’ярень в США теж. Вони начебто дешевше, але з огляду на тару та в перерахунку на унцію напою, Старбакс буде дешевше, а за смаком вони приблизно однакові.

Хоча я всерівно намагаюсь підтримувати місцеві млі бізнеси.
   
Re: Старбакс

Я у Старбакс заходжу раз на рік, узяти фраппучіно. Цього року ще не був, може якраз сьогодні зайду.

бльо...
і шо там у рецепті??
типу - еспресо, гаряча кремообразна піна, молоко?
заради чого викладати 10 баксів раз на рік?

Останнє редагування: 4 серпня 2021 18:55:05 від kleynod
   
Re: Старбакс

Все кто знает украинскую специфику понимают, шо старбаксу предложили работать от 50%,  надо взять в долю украинскую фирму
   
Re: Старбакс

бльо...
і шо там у рецепті??
типу - еспресо, гаряча кремообразна піна, молоко?

Кава перемелена з льодом, та крем.
   
Re: Старбакс

Кава перемелена з льодом, та крем.

Кава перемелена з льодом  -  ??  і як це пьють,  навіть не заварюють??
 а крем з чого??
   
Re: Старбакс

та крем
Я без крему беру
   
Re: Старбакс

Кава перемелена з льодом  -  ??  і як це пьють,  навіть не заварюють??
 а крем з чого??

Класика "моя-твоя не понімать"  :lol:

Береться холодна кава (зварена), додається лід, цукор або сироп, вершки (cream), все це перемелюється в блендері, щоб утворилась однорідна маса.
   
Re: Старбакс

Це наші жульмани мутять. Це не шведи.
Ти був в IKEA в справжній?

во во,  і  макдональдз пузатою  хатою в  цій  країні  намучений.
А  старбакс  хіба  кулінічі  замутять )))

 Байки такі,  от  такі
   
Re: Старбакс

Старбакс вырастил своего покупателя.
Умеет америка делать бизнесс
   
Re: Старбакс

Пля, що ви обговорюєте? Американо по розміру стакану, лате та капучіно. То це кава? Порівнюйте еспресо. І тут, о диво, він буде смачніший за старбакс в кожній другій київський підворотні. Старбакс може конкорувати хіба що з макдональдсом, якщо те, що вони називають кавою вважати кавою. Ну, або десь в Туреччині, для тих кому не подобається досить специфічна турецька кава. Я взагалі не розумію клієнтів старбакса в європі. Хто ці люди?
   
Re: Старбакс

Якраз кави що можна пити хоча б 20 хвилин поки ідеш чи йдеш, а не в чашечках з набору Дюймовочка, мені дуже часто не вистачає коли я в Європі.

Угу.

Євростайл це щось… Коли який небуть парижанин із хустинкою зав‘язаною на шиї під сорочкою і надутий як індик з незадоволеним видом поважно сідає за окремий столик і йому обов’язково кланяючись підносять наперсток кави. Яку той парижанин попиває читаючи газету. І п‘є він той наперсток кави пів дня, поки не перечитає ту газету від назви до адреси редакції на останній сторінці. І через пів дня він з таким же незадоволеним видом встає і нарешті звільняє той столик. Не залишивши чайових.

 :gigi:
   
Re: Старбакс

старбакс придумал миллион рецептов напитков с кофе и чаем и своим многообразием подкупил поколение хипстеров.
Люди в старбаксе иногда минуты две только зачитывают рецепт шо они хотят заказать с телефона , потому шо запомнить всю ту мудротень нереально.

пусть раскажут правду скоко с них захотели за входной билет
   
Re: Старбакс

Угу.

Євростайл це щось… Коли який небуть парижанин із хустинкою зав‘язаною на шиї під сорочкою і надутий як індик з незадоволеним видом поважно сідає за окремий столик і йому обов’язково кланяючись підносять наперсток кави. Яку той парижанин попиває читаючи газету. І п‘є він той наперсток кави пів дня, поки не перечитає ту газету від назви до адреси редакції на останній сторінці. І через пів дня він з таким же незадоволеним видом встає і нарешті звільняє той столик. Не залишивши чайових.

 :gigi:

ты даже не представляешь шо парижане  думают про американцев , берущих свой бегел с беконом и кофе на драйвее и жующих свой завтрак за рулём по дороге на работу
   
Re: Старбакс

взагалі не розумію клієнтів старбакса в європі. Хто ці люди?

Я  :D
Буквально пару раз був  - в Будапешті і хз ще де. Кава як кава, нічого доброго, нічого поганого...

Останнє редагування: 4 серпня 2021 19:46:02 від Bee®
   
Re: Старбакс

ты даже не представляешь шо парижане  думают про американцев , берущих свой бегел с беконом и кофе на драйвее и жующих свой завтрак за рулём по дороге на работу

Нехай думають що хочуть.

Але є незаперечний факт - пересічний американець на порядок простіший, відкритіший і дружелюбніший за умовного пересічного парижанина. В яких понти дорожче грошей. І в цьому вони дуже схожі на наших співвітчизників.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія