Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

я просто нагадаю, що свин збирався скасувати вибори за допомогою воєнного стану, це раз. А два нагадаю, яким ворогом держави виставляли тут ви з однодумцями Авакова, який пообіцяв не допустити фальсифікацій
Ви або два рази збрехали, або і вправду наївна обманута людина.
   
то да
а Медведчук хай сидить !!
 :peremoga:
Там вообще разговор один-фонарь на Кресте.Яка на х*й недоторканисть?
   
Тобто "свинота" лізе в раду не під депутатську недоторканість?
не вірить що знімуть, як і всі тут
   
Там вообще разговор один-фонарь на Кресте.Яка на х*й недоторканисть?
А не боїтесь, що розвішувати по стовпам будуть медведчуковські?
   
Просто Мародера еще пять лет народ просто физически не выдержал бы.То что произошло это закономерность а не исключение.
ну ок, погнали Кондитера.
але боюсь, що в народу дуже високі і термінові очікування щодо покращення свого життя.
які Зе навряд чи зможе задовільнити (наііть якщо він має таке бажання. В чому теж є сумніви)
   
не вірить що знімуть, як і всі тут
А те що більшість "слуг і ригів" в раді запросто лишить їх недоторканості теж не вірить? Чи ви думаєет що в ЄС ідіоти?
   
Ви або два рази збрехали, або і вправду наївна обманута людина.
у вас склероз або ви свідомо брешете
   
Тобто "свинота" лізе в раду не під депутатську недоторканість?

Депутатська недоторканність унеможливлює захват законодавчої влади тими хто контролює силовиків.
   
А те що більшість "слуг і ригів" в раді запросто лишить їх недоторканості теж не вірить? Чи ви думаєет що в ЄС ідіоти?
свин і мудачук давні друзі, партнери і агенти фсб
   

мое вам пожелание
партiя слуга 100%, можаритарка вiд них 100%
всехблаг ..


   
у вас склероз або ви свідомо брешете

То Аваков не дав Пороху фальсифікувати?
Чи Юля?
   
А не боїтесь, що розвішувати по стовпам будуть медведчуковські?
В этой стране все может быть и я этого не исключаю.
   
свин і мудачук давні друзі, партнери і агенти фсб

Всі пропагандисти так вважають. :)
   
То Аваков не дав Пороху фальсифікувати?
Чи Юля?
всі вони і держдеп
   
ну ок, погнали Кондитера.
але боюсь, що в народу дуже високі і термінові очікування щодо покращення свого життя.
які Зе навряд чи зможе задовільнити (наііть якщо він має таке бажання. В чому теж є сумніви)
Скорее всего не задовильнить.Но Свыню психологически уже выносить не могли иначе в стране начался бы  массовый психоз.Зе-это передышка ,скорее всего,перед очередным массовым психозом.
   

мое вам пожелание
партiя слуга 100%, можаритарка вiд них 100%
всехблаг ..

Ви дуже жорстко до них ставитеся.
Діти хочуть зробити добре.
Знищивши фізично тих хто робить погано.
Ми це вже проходили.
   
Всі пропагандисти так вважають. :)
ви так полюбили слово "пропагандисти" що мені аж цікаво - що ви в нього вкладаєте?))
   
у вас склероз або ви свідомо брешете
Склероз в чому? Що я не сприймаю ваші крики, як Порошенко фальсифікував вибори і хотів їх відмінити. В мене немає склєроза, на відміну від вас я прекрасно памятаю (і знаю) як фальсифікували попередні вобори нічого подібного не було і близько і то не Авакова заслуга. А те що більшість гімна вилитого на Порошенка немає ніякого відношення до реальності відмічено не мною. Да і ви самі в цьому брали участь.
   
всі вони і держдеп

От молодці!  :)
А раніше у них чогось не дуже виходило.
   
В мене немає склєроза
значить ви свідомо збрехали
   
От молодці!  :)
А раніше у них чогось не дуже виходило.
вчаться
   
Ви дуже жорстко до них ставитеся.
Діти хочуть зробити добре.
Знищивши фізично тих хто робить погано.
Ми це вже проходили.

та, проходили
але я хочу це побачити своiмА очимА
такий випадок ...раз в життi
 :shuffle:



   
Скорее всего не задовильнить.Но Свыню психологически уже выносить не могли иначе в стране начался бы  массовый психоз.Зе-это передышка ,скорее всего,перед очередным массовым психозом.
Масовий психоз почався ще до президенських виборів, коли людей через всі засоби інформації свідомо накручували проти Порошенка. Я так, забожіння вже закінчилося, а чого борщовий набір в 3 рази дорощий за минулий в цей час, і що цікаво ніслова про це.

Останнє редагування: 20 липня 2019 12:03:23 від Agni
   
значить ви свідомо збрехали
Брешете ту ви. Свідомо чи нє, я не знаю.
   
вчаться
Брехать?
   
Масовий психоз почався ще до президенських виборів, коли людей через всі засоби інформації свідомо накручували проти Порошенкак.
свин злодій, крадій, брехун, покидьок і агент фсб
   
То Аваков не дав Пороху фальсифікувати?
Чи Юля?
Тимошенко Юрій Володимирович
   
Брешете ту ви. Свідомо чи нє, я не знаю.
вся історія, про яку я написав, є не тільки у ЗМІ, а і тут на форумі. Ви безчесне безсовісне брехло
   
я просто нагадаю, що свин збирався скасувати вибори за допомогою воєнного стану, це раз. А два нагадаю, яким ворогом держави виставляли тут ви з однодумцями Авакова, який пообіцяв не допустити фальсифікацій
отменил? Фальсифицировали? Нет и нет. Ваши влажные фантазии. Не случилось, хоть вы этого очень хотели. Про пять лет мародера. Вы насколько ваше все выбрали? Будет вам другой, ещё более жадный и мстительный мародер. Кушайте.
Косташу, ваша диета не касается того, что мы с вами, вашими усилиями, будем делать ближайшие годы. Смачного!
   
ви так полюбили слово "пропагандисти" що мені аж цікаво - що ви в нього вкладаєте?))

Я в них вкладаю, у вашому випадку, безкінечне повторення  відвертої брехні.
Є ще багато пропагандистських методів, але цей самий простий.
Для його реалізації не потрібен інтелект, потрібна висока активність і здатність замість доказів влаштувати срач.
Метод досить дієво діє на людей які не мають критичного мислення.
Логіка така -" якщо це повторюють так багато людей, то можливо це правда".  :)


   
Масовий психоз почався ще до президенських виборів, коли людей через всі засоби інформації свідомо накручували проти Порошенка. Я так, забожіння вже закінчилося, а чого борщовий набір в 3 рази дорощий за минулий в цей час, і що цікаво ніслова про це.
Масовий психоз почався 2014 54%
що вам було не відомо що воно брехло, міністр Янука, бруківкопоновлювач, отримавший ДОБРО у Відні від ФірташаХуйла
Ви впевнені що він домовився за "Іловайскій коридор" , а я не впевнений
   
вся історія, про яку я написав, є не тільки у ЗМІ, а і тут на форумі. Ви безчесне безсовісне брехло

Значить ви легко можете довести що Порох намагався зірвати вибори. :)
У вас же є докази. Ні?
   
Будет вам другой, ещё более жадный и мстительный мародер.
коли?
   
Я в них вкладаю, у вашому випадку, безкінечне повторення  відвертої брехні.
Є ще багато пропагандистських методів, але цей самий простий.
Для його реалізації не потрібен інтелект, потрібна висока активність і здатність замість доказів влаштувати срач.
Метод досить дієво діє на людей які не мають критичного мислення.
Логіка така -" якщо це повторюють так багато людей, то можливо це правда".  :)
зрозумів, це ви про підсвинків. Влучно
   
Значить ви легко можете довести що Порох намагався зірвати вибори. :)
У вас же є докази. Ні?
почитайте стенограми ради
   

мое вам пожелание
партiя слуга 100%, можаритарка вiд них 100%
всехблаг ..
им и в этом случае папиредники будут все абсолютно портить. Не канает. Зомби без толку убеждать.
   
коли?
уже.
   
Бажаю вам педропідари зникнути з політичного життя України як найтупіших іуд, а по факту ворогів звіздуйте за свінарчуками вони вас приютять в своїх іспанських маєтках
   
зрозумів, це ви про підсвинків. Влучно

Ще одна досить проста пропагандистська заготовка для того щоб зіскочити з теми.
Далі має бути заява про те що опонент не вартий того що б йому відповідати. :)
Так?
   
Значить ви легко можете довести що Порох намагався зірвати вибори. :)
У вас же є докази. Ні?
Доказати намагання???????????????? дібілбля
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія