Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Той хто стане головою ВР матиме великі шанси стати в.о. президента 8-)

Думаю на це і розрахунок. Дай Бог Медведчук не буде спікером.
   
Думаю на це і розрахунок. Дай Бог Медведчук не буде спікером.
Так і є
   
Сьогодні по радіо чула рекламу "Ляшко голова - порядок в Раді!"
Це воно замахнулось на крісло спікера? Чи на яку голову натяк?
   
ТС,  Вы на что сейчас намекаете?
   
ТС,  Вы на что сейчас намекаете?
Та просто прораховую всілякі ситуації :D
   
Он Турчинова був в.о. недовго, а тут може і затягнутись  :shuffle:
   
Після того як Медведчук стане спікером, кацапи можуть Зе і фізично прибрати, щоб задвинути Медведчука на його місце.
   
Колись МОроз заради того, щоб стати спіккером, пішов з помаранчевої коаліції до пр з комуняками  :shuffle:

Хоча мав найменшу фракцію  :K
   
Колись МОроз заради того, щоб стати спіккером, пішов з помаранчевої коаліції до пр з комуняками  :shuffle:

Хоча мав найменшу фракцію  :K
Это вообще позорная страница в нашей истории.Я до последнего думал что это невозможно и какая-то многоходовка
   
Колись МОроз заради того, щоб стати спіккером, пішов з помаранчевої коаліції до пр з комуняками  :shuffle:

Хоча мав найменшу фракцію  :K
так, цим кроком він себе швиденько злив на смітник
   
Это вообще позорная страница в нашей истории.Я до последнего думал что это невозможно и какая-то многоходовка

Де гарантія, що зараз не трапиться чогось подібного?

Хіба що слуги дійсно наберуть понад 50%, і не будуть створювати коаліцію  :gigi:

Тоді всі "смачні" місця собі заберуть, а іншим кинуть пару кісток, щоб між собою перегризлись  :shuffle:
   
Після того як Медведчук стане спікером, кацапи можуть Зе і фізично прибрати, щоб задвинути Медведчука на його місце.
   Поэтому нужен Закон о Вице-Президенте, определяющий также порядок преемственности власти. Как в США, к примеру.. Мало ли какие обстоятельства  в стране могут возникнуть...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія