Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохоботам "на заметку"

Порохоботам "на заметку"

Фупчики, а давайте  згадаємо в цій темі ще раз про все те,  що  Порошенко накосячив за  роки  свого президентсва...
Ну щоб порохоботам не перераховувати кожен раз, коли вони запитують, заломивши руки, ну а що Порошенко зробив не так, де обдурив народ, де накосячив, де вкрав?  :eyes:

Порохоботів прошу   не розпалювалися дуже на рахунок виспівування осанни   Петру  в цій темі, бо тут йде не обговорювання його кандидатури на пост президента, а накопичення інформації про всі його "косяки".    Флуд я періодично вилаляю з цієї теми. 

Прошу ще раз , будь ласка, тільки конкретні якісь події описувати,  підтвердженні офіційними повідомленнями та посиланнями на ЗМІ.   Дякую за підтримку.

Останнє редагування: 31 жовтня 2018 12:48:51 від ценительница алей
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Гілка,  "по настоятельной просьбе " вени-види,    так би мовити  :gigi:
   
Re: Порохоботам "на заметку"

1. Липецьку фабрику не продав, як обіцяв
   
Re: Порохоботам "на заметку"

1. Липецьку фабрику не продав, як обіцяв
2. Безвіз провалив
   
Re: Порохоботам "на заметку"

2. Безвіз провалив

Це не його заслуга все рівно...
   
Re: Порохоботам "на заметку"

2.  Дозволив  хуйло гуманітарні конвої, з яких і почалася поразка нашої армії
3. Вихід колони ополченців  зі Слов'янська і їх  безпроблемний перехід до Донецька... окупація Донецька

Останнє редагування: 13 серпня 2018 17:19:32 від ценительница алей
   
Re: Порохоботам "на заметку"

як главком повністю відповідальний за поразки армії, знищення добровольців, тисячі загиблих
вирок такому однозначний
   
Re: Порохоботам "на заметку"

4. Котел в Дебальцево( невідомо про що і з ким  Порох домовлявся, а в результаті його домовленомстей,  про які він сповістив, сотні наших солдатів  при виході розстріляли,  багато поранених , втрачено велику кількість техніки )





Останнє редагування: 13 серпня 2018 17:22:54 від ценительница алей
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Панамські офшори



НАБУ заявило, що Панамські документи будуть використані з метою встановлення підстав для проведення досудового розслідування. Однак Петро Порошенко як чинний президент не є підслідною НАБУ особою і Бюро не має повноважень розпочинати щодо нього досудове розслідування[23]. Один з критиків Порошенка, Віталій Шабунін заявив, що фіскальні служби не мають можливості розглядати діяльність чинного президента[24].

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Панамські_документи

Останнє редагування: 13 серпня 2018 17:29:41 від ценительница алей
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Роттердам плюс - схема примирення між Ахмєтовим і Порошенко



Останнє редагування: 13 серпня 2018 17:31:16 від ценительница алей
   
Re: Порохоботам "на заметку"

про що тут писати? він тупо вкрав в країни 5 років. Нічого не змінилося.
   
Re: Порохоботам "на заметку"


Как порошенковский «любий друзь» Гладковский через завод «Богдан» наживается на жизнях украинских солдат

https://www.economics-prorok.com/2018/01/как-порошенковский-любий-друзь-гла.html
   
Re: Порохоботам "на заметку"

1. Липецьку фабрику не продав, як обіцяв

0. АТО повинно тривати години.
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Он просрал МЕГАШАНС, шанс какой дается и стране и народу и личности раз, без малого на тысячу лет.
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Он просрал МЕГАШАНС, шанс какой дается и стране и народу и личности раз, без малого на тысячу лет.
Він не просрав а цинічно вкрав...
   
Re: Порохоботам "на заметку"

претензія в мене одна і головна

гальмування, а то й зупинка реформ у 2016 разом з вичавлюванням варягів. я маю на увазі реальних, як то "Прозоро". а не шахрайство з переатестацією суддів.

люди йому і таку сильну девальвацію простили б, якби він якісно переставляв Україну на нові рейки

а він обрав любих друзів замість народу. на ліпецьку фабрику мені пофуй, це його власність, що хоче те й робе.

але україні він зрадив на ціну 100 таких фабрик.
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Він не просрав а цинічно вкрав...

Доречi..
   
Re: Порохоботам "на заметку"

шо юлькануті, все вам нейметься, падли такі.
А ну, скажіть. краще, шо косата пілотка гарного зробила?
А також, хоть макітрою своєю кумекайтє про які негаразди пороха тут вісловлюєте.

a vona scho presydent Ukrainy z 2014?
mova ne pro nei
   
Re: Порохоботам "на заметку"

мне не нравится идея, когда, эмигранты-чмошники, обсирают Украину и ее руководство. Приезжай в Украину на ПМЖ - тогда имеешь полное право обсуждать власть  и т.п. Пока что твой удел - обсуждать косяки Меркельши.

кацапом понесло.
Хто шо хоче те й обговорює, хоче Україну, а хоче Чілі.
Он філософ обговорює концепцію інопланетян.
А як ви й постійно щось з тої клятої Європи хочете, то й не нявкайте
   
Re: Порохоботам "на заметку"

люди йому і таку сильну девальвацію простили б, якби він якісно переставляв Україну на нові рейки
Впевнені, що "людям" кортить "нових рейок", а не дорал павосємь і газ папіісят? В мене нема такого враження від почутих розмов і "чаяній".
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Впевнені, що "людям" кортить "нових рейок", а не дорал павосємь і газ папіісят? В мене нема такого враження від почутих розмов і "чаяній".
Так хтось же обіцяв по 10, нє? Ти в рамблері пошукай...  :facepalm:
   
Re: Порохоботам "на заметку"

я маю на увазі реальних, як то "Прозоро".
Це прозоро вжеобходиться як два пальці об асфальт... Додаткова угода і всьо в шоколаді  :super:
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Це прозоро вжеобходиться як два пальці об асфальт... Додаткова угода і всьо в шоколаді  :super:

ті моменти можно внутрішнім розпорядження швидко пофіксити. а так ідея прогресивна.
а от як пофіксити "судову реформу" де 80% старі судді? ще й сворили раду правосуддя, яка має купу імунітетів, щоб весь той цирк уродів не знищили одним замахом. тут ми говоримо про те що петровська команда таке западло Україні зробили... на роки. ніяка фабрика не зрівняється.

Останнє редагування: 13 серпня 2018 20:48:30 від DeL1T
   
Re: Порохоботам "на заметку"

0. АТО повинно тривати години.

Справедливості ради він таки намагався. Літом 2014 слухав какофонію страшних новин, але коли дивився на карту АТО, то там залишались за сепарами поодинокі острівки. Просто він не допускав, що каци (внєзапно) не захочуть програвати, і вдарять зі своєї території. Тому судити його тут  можна тільки за недалекоглядність.
Не впевнений - не обіцяй.

Останнє редагування: 13 серпня 2018 22:22:59 від Harddriver
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Справедливості ради він таки намагався. Літом 2014 дивився на карту АТО, і там залишались за сепарами поодинокі острівки. Просто він не допускав, що каци (внєзапно) вдарять зі своєї території. Тому судити його тут  можна тільки за недалекоглядність.
Не впевнений - не обіцяй.

Тут до нього два запитання: чому гумконкої дозволив, і чому колону сепарів із Славянська випустили?
   
Re: Порохоботам "на заметку"

А він мав контроль над кордоном, щоб заборонити конвої? До речі, гарячі голови пропонували тоді заслати ДРГ, розбомбити 1 конвой, і зафільмувати, що насправді він везе. Але, Гетьман, такий Гетьман :(
   
Re: Порохоботам "на заметку"

А він мав контроль над кордоном, щоб заборонити конвої? До речі, гарячі голови пропонували тоді заслати ДРГ, розбомбити 1 конвой, і зафільмувати, що насправді він везе. Але, Гетьман, такий Гетьман :(

Він мав би  вчинити галас на весь світ, що під виглядом конвою, там зовсім інше надходить в ДНР.....  ви чули про якісь ноти протесту з його сторони?  А потім пішов  другий, третій гумконкої, і т,д.  а він офіційно ні гу-гу..  мабуть гумконкої на липецьку фабрику обміняв, мах на мах ,так би мовити

Останнє редагування: 13 серпня 2018 22:36:36 від ценительница алей
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Не знаю, що там на заході, але в нас ґвалт стояв страшенний, думаю туди інфа теж ішла.
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Не знаю, що там на заході, але в нас ґвалт стояв страшенний, думаю туди інфа теж ішла.

Офіційних заяв з  його сторони не було
   
Re: Порохоботам "на заметку"

 Так само, як і не булр з його сторони ніяких офіційних коментарів до того, чому  випустили колону Стрелкова із Славянська і дали їй зайти в Донецьк
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Офіційних заяв з  його сторони не було

Щоб давати офіційні заяви, треба мати докази.  Інакше ярлик балабола на міжнародній арені, і рейтинг відповідно множиться на 0.
Те що духу не хватило їх здобути я вже писав.
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Нацкомісія з енергетики відмовляється надавати НАБУ інформацію щодо "Роттердам+"
https://www.epravda.com.ua/news/2018/08/13/639599/
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Прошу ще раз всю інформацію, яка згадaється,  з лінками сюда ..
А перераховувати  всі його "досягнення" буду в ТС
послал"11%" своих потенциальных изберателей в ответе на первую петицию обращенеую к нему. В итоге для него "11%" уже недосягаемая мечта. Допускает со своим кумом-генпрокурором что бы украинцев привлекали к уголовной ответственности по ст.263 УК за нарушение несуществующего закона.
   
Re: Порохоботам "на заметку"

10 гучних затримань часів Порошенка, які нічим не закінчилися
https://www.pravda.com.ua/articles/2018/08/14/7187260/
   
Re: Порохоботам "на заметку"
den

Офіційних заяв з  його сторони не було

на кожен гумконвой була заява МЗС

   
Re: Порохоботам "на заметку"
den

по темі
1. не запущено ринок землі (уряд + ВР)
2. не припинено  дотування цін на газ (уряд)
3. не проведена велика приватизація (уряд, ВР дала добро)
4. не розділено НАК (хоча там від судових рішень залежить, тим не менш)
ще є купка всього, це основне
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Фупчики, а давайте  згадаємо в цій темі ще раз про все те,  що  Порошенко накосячив за  роки  свого президентсва...
Ну щоб порохоботам не перераховувати кожен раз, коли вони запитують, заломивши руки, ну а що Порошенко зробив не так, де обдурив народ, де накосячив, де вкрав?  :eyes:

Є вже 21 сторінка про це ...

Петр Порошенко  - Коллаборант :X  :-G

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=814111.600
   
Re: Порохоботам "на заметку"

претензія в мене одна і головна

гальмування, а то й зупинка реформ у 2016 разом з вичавлюванням варягів. я маю на увазі реальних, як то "Прозоро". а не шахрайство з переатестацією суддів.

люди йому і таку сильну девальвацію простили б, якби він якісно переставляв Україну на нові рейки

а він обрав любих друзів замість народу. на ліпецьку фабрику мені пофуй, це його власність, що хоче те й робе.

але україні він зрадив на ціну 100 таких фабрик.

Ну выбрали в Раду Кизяка Гаврилюка з "НАРОДУ" и толку там от  него?
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Он просрал МЕГАШАНС, шанс какой дается и стране и народу и личности раз, без малого на тысячу лет.
шо за МЕГАШАНС?
накачаться ботоксом во время войны?  B-)
   
Re: Порохоботам "на заметку"

Літо 2014....


чому з центру( МОУ, Порошенко) прийшов сигнал відмовитися від деокупації Луганська?  Це запитання перекликається з тим,  чому  дозволили колоні Гіркіна безпроблемно  вийти зі Слов'янська і зайти в Донецьк?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія