Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

у Росії обурені попередженням " забороненої російської свиньи" в піцерії :laugh:

Показати зображення...

Тра двері до громадських вбиралень у такі кольори фарбувати і нужники на приватних подвір'ях ... )))
   
Тра двері до громадських вбиралень у такі кольори фарбувати і нужники на приватних подвір'ях ... )))

нафіга шо б ти гарділся? прихильники певної політсили розмалюй оно малорос багато фарби не треба :lol:
   
Скобєєву ще Кондратій не вхопив?... :D
   
у Львові напевно.

Це багато де є, нажаль, мало :(

Наприклад NYStreet pizza в Чернівцях в центрі :(
   
на людей ця заборона не поширюється)
   
В Чернівцях цим розважається Рома Ключук.
Але чомусь на престижних ресторанах в туристичних місцях немає такого))
пс. Взагалі на місці якогось лояльного до Украіни росіянина я би вже давно подав би в суд і попустив би когось на бабки.
В Европі спокійно можна ставити цей ярличок та " євреям та собакам вхід заборонений" наприклад—— і автоматично кассувати бабло.
   
не погоджуюсь
ну яка з кацапа свиня?
то ж шляхетна тварина, принаймні порівняно з запорєбріковою біомасою
але розумію авторів оголошення, бо слимака або амебу важко намалювати
   
у Львові напевно.

Ну, отчего же сразу во Львове? Вона, как показывает тема, долбоё*ов везде можно встретить - и в Черновцах, и на ХВУПе...
I до речi... Сайтик-то и на русском есть, еге ж. Це тому шо послiдовний, такЪ!  :tease:



Останнє редагування: 21 липня 2019 10:57:45 від Донбасянин в экзиле
   
Ну, отчего же сразу во Львове? Вона, как показывает тема, долбоё*ов везде можно встретить - и в Черновцах, и на ХВУПе...
I до речi... Сайтик-то и на русском есть, еге ж. Це тому шо послiдовний, такЪ!  :tease:

Показати зображення...

Вот кстати и франшизу могли бы забрать у них по суду нормальному где—нибудь в Эвропах.
   
В Чернівцях цим розважається Рома Ключук.
Але чомусь на престижних ресторанах в туристичних місцях немає такого))
пс. Взагалі на місці якогось лояльного до Украіни росіянина я би вже давно подав би в суд і попустив би когось на бабки.
В Европі спокійно можна ставити цей ярличок та " євреям та собакам вхід заборонений" наприклад—— і автоматично кассувати бабло.
Кацапи ж забороняли Обамі заходити в їх ресторани і Обама ніяких скарг до суду не подавав. Так чому кацапів так зацепило?
   
А от цікаво.
Син Лірника, син нарідного філосоФа Вольки, свати Пєті, невістка Пєті теж до свиней чи навіть гірше відносяться???
   
Вот кстати и франшизу могли бы забрать у них по суду нормальному где—нибудь в Эвропах.
мишебрат сірожа засмутився за каців. важко доказати - прямо не написано. пояснення які хочеш можуть бути: від "ми не використовіємо російську свинину", "з свинями не заходити", до "це просто кольори".
   
Кацапи ж забороняли Обамі заходити в їх ресторани і Обама ніяких скарг до суду не подавав. Так чому кацапів так зацепило?
і ці кольори є на багатьох прапорах. і взагалі це просто кольори. там ні курки, ні РУ немає.
   
і ці кольори є на багатьох прапорах. і взагалі це просто кольори. там ні курки, ні РУ немає.
Так от! А Обамі вони напряму вхід забороняли, а людина могла так з голоду померти.  :weep:
   
пояснення які хочеш можуть бути: від "ми не використовіємо російську свинину", "з свинями не заходити", до "це просто кольори".
та власне, може за словенію йдеться...  :S
але звідки лаптям знати про кольори прапорів
   
Так от! А Обамі вони напряму вхід забороняли, а людина могла так з голоду померти.  :weep:
:laugh:

і в каців немає патенту на синій, білий і червоний кольори.
   
та власне, може за словенію йдеться...  :S
але звідки лаптям знати про кольори прапорів
а може навіть.. 3a клятих піндосів :idea:
   
В Чернівцях цим розважається Рома Ключук.
Але чомусь на престижних ресторанах в туристичних місцях немає такого))
пс. Взагалі на місці якогось лояльного до Украіни росіянина я би вже давно подав би в суд і попустив би когось на бабки.
В Европі спокійно можна ставити цей ярличок та " євреям та собакам вхід заборонений" наприклад—— і автоматично кассувати бабло.

олігофрен, бл...  :facepalm1:
   
а може навіть.. 3a клятих піндосів :idea:
:gigi:
страшно уявити
   
не погоджуюсь
ну яка з кацапа свиня?
то ж шляхетна тварина, принаймні порівняно з запорєбріковою біомасою
але розумію авторів оголошення, бо слимака або амебу важко намалювати
+
   
олігофрен, бл...  :facepalm1:
прямо хрестоматійний випадок :lol:

"Всем и так прекрасно известно, кто у нас хуйло!"

Когда говорят, что все анекдоты рождаются жизнью, это правда.
Вот и намедни руководство московской полиции фактически повторило бородатый анекдот - один в один.

В среду, 30 апреля, в Москве на Красной площади был задержан одинокий пикетчик, который держал в руках плакат с надписью "ху...ло". Полиция посчитала, что пикетчик оскорбил президента Владимира хуйло.

Пикетчик доставлен в ближайшее отделение полиции, где на него был составлен протокол и возбуждено уголовное дело по статье "оскорбление президента".


   
прямо хрестоматійний випадок :lol:

"Всем и так прекрасно известно, кто у нас хуйло!"
Когда говорят, что все анекдоты рождаются жизнью, это правда.
Вот и намедни руководство московской полиции фактически повторило бородатый анекдот - один в один.

В среду, 30 апреля, в Москве на Красной площади был задержан одинокий пикетчик, который держал в руках плакат с надписью "ху...ло". Полиция посчитала, что пикетчик оскорбил президента Владимира хуйло.

Пикетчик доставлен в ближайшее отделение полиции, где на него был составлен протокол и возбуждено уголовное дело по статье "оскорбление президента".

Показати зображення...

+1
всем известно кто тут свинья
   
нафіга шо б ти гарділся?

А як це - гарділся ..? ))

- Лише короткочасне вранішнє задоволення . )))

прихильники певної політсили розмалюй оно малорос багато фарби не треба :lol:

Я із їхніх двох газеток , що під ворота підкидАли , хлопавку зробив , шо-би мух , чиєюсь пикою бити . )))
   
Кацапи ж забороняли Обамі заходити в їх ресторани і Обама ніяких скарг до суду не подавав. Так чому кацапів так зацепило?

Не знаю чи когось це "зачепило"—— думаю що цей весь двіж з картинками——на рівні пісеньок про хуйло))——
Йому пофіг, а дурникам——розвага.
Так і тут напевно.—— я не в курсі——в мене практично немає знайомих саме москалів.
Знаю що якщо би така свиня з жовто—блакитною розкраскою з"явилася би десь на якомусь закладі——я би в той заклад принципово би не ходив.
   
Знаю що якщо би така свиня з жовто—блакитною розкраскою з"явилася би десь на якомусь закладі——я би в той заклад принципово би не ходив.
А чому, власне вона повинна з'являтися?
Хiба пiд жовто-блакитним прапором було окуповано частину iноземної держави?
Хiба солдати пiд жовто-блакитним прапором воюють десь небудь у свiтi за межами своєї Батькiвщини?
Звiсно, питання зададто складнi для твого рiвня IQ, проте спробуй на них вiдповiсти.
   
Не знаю чи когось це "зачепило"—— думаю що цей весь двіж з картинками——на рівні пісеньок про хуйло))——
Йому пофіг, а дурникам——розвага.
Так і тут напевно.—— я не в курсі——в мене практично немає знайомих саме москалів.
Знаю що якщо би така свиня з жовто—блакитною розкраскою з"явилася би десь на якомусь закладі——я би в той заклад принципово би не ходив.

а кацапы ходят в заведение с триколорной свиньей?
   
А чому, власне вона повинна з'являтися?
Хiба пiд жовто-блакитним прапором було окуповано частину iноземної держави?
Хiба солдати пiд жовто-блакитним прапором воюють десь небудь у свiтi за межами своєї Батькiвщини?
Звiсно, питання зададто складнi для твого рiвня IQ, проте спробуй на них вiдповiсти.

Ну наприклад як у відповідь на цю свиню у нас?
Чому мають бути якісь логічні пояснення?——
Побачили російську свиню—— намалювали в себе в закладі украінську( чи італійську якусь)—— може власнику закладу просто украінці не подобаються?
пс. Ну і є ще упороті москалі яким не треба ніякоі логіки взагалі.
Якось так.
пс. Уявляю як кипіло би тут))
   
пс. Уявляю як кипіло би тут))

до тебе досі не дійшло, що сталося?..
що це свині прийшли на нашу землю, а не ми до них.
   
Ну наприклад як у відповідь на цю свиню у нас?
Чому мають бути якісь логічні пояснення?——
Побачили російську свиню—— намалювали в себе в закладі украінську( чи італійську якусь)—— може власнику закладу просто украінці не подобаються?
пс. Ну і є ще упороті москалі яким не треба ніякоі логіки взагалі.
Якось так.
пс. Уявляю як кипіло би тут))
ви реально не бачите різниці між росіянином і російською свинею? :pooh_on_b:
   
ви реально не бачите різниці між росіянином і російською свинею? :pooh_on_b:

я знаю що росіяни в більшості поважають кольори свого прапору-- і для них в любому випадку це образа.
ще раз-- повертаючи ситуацію на себе--
я би не пішов в заклад з жовто- блакитною свинею на вході.
і мені була би нецікава мотивація власників і непотрібна політінформація з поясненнями ким вони вважають саме мене.
це знову ж таки з розряду--" а нас за що"((
   
я знаю що росіяни в більшості поважають кольори свого прапору-- і для них в любому випадку це образа.
ще раз-- повертаючи ситуацію на себе--
я би не пішов в заклад з жовто- блакитною свинею на вході.
і мені була би нецікава мотивація власників і непотрібна політінформація з поясненнями ким вони вважають саме мене.
це знову ж таки з розряду--" а нас за що"((
Жовтоблакитна свыня,априори,не може бути.У нас нема свого Тагила.
   
я знаю що росіяни в більшості поважають кольори свого прапору-- і для них в любому випадку це образа.
ще раз-- повертаючи ситуацію на себе--
я би не пішов в заклад з жовто- блакитною свинею на вході.
і мені була би нецікава мотивація власників і непотрібна політінформація з поясненнями ким вони вважають саме мене.
це знову ж таки з розряду--" а нас за що"((
ну так стікер на те і розрахований - хто на рахунок себе віднесе, той в заклад не зайде.
   
Жовтоблакитна свыня,априори,не може бути.У нас нема свого Тагила.

ну то уявіть собі що москалі підхопили " тренд" і починають клеіти такі наліпки на своіх закладах десь у Празі, чи в Парижі, чи у Відні.
бо не подобаються ім украінці з тих чи інших причин-- та й просто відповідають на флешмоб((
ось тоді і почнеться--" а нас за що" і швидко забудуться ці " російські" наліпки((

   
ну так стікер на те і розрахований - хто на рахунок себе віднесе, той в заклад не зайде.

тобто ви зайшли б у заклад з жовто- блакитною свинею?( природньо не відносячи себе до наліпки?)
   
таки не доходить)
Русскiй мiр головного мозоку у поцiента.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія