Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: КПИ прикладная математика

Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Диплом КПИ или 3 года подтвержденного непрерывного стажа. Рабочая виза и голубая карта.
всего то? кайф.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ну от закінчу я ПМ КПІ, зразу мну пустять писати моделі AI?

Самий простий шлях щоб тебе побачили та висмикнули, це опублікуватися на профільних ресурсах. Прикладний матиматик це не одне і теж саме що програміст. Він пише чи оптимізує модель, коли програмісти готують дані для моделі та виконують іі.

Останнє редагування: 2 червня 2021 00:21:42 від Dobre
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

брат обещал ребенка продать в кремниевую долину
якщо дитина з самого першого початку не дрогне і не почне використовувати чужі роботи (у них там купа цих лабораторних здається), то буде толк - наша ІТ-освіта на досить високому рівні навіть у порівнянні з європейською
німці за голови хапалися, коли дивилися апостиль диплому моєї малої, маю на увазі додаток з переліком предметів і оцінок - вони навіть назв таких предметів не чули
на першому курсі можна винайняти когось з діючих ІТ-шників для допомоги, але тільки щоб сам все робив
пригадую, як вона на першому курсі принесла завдання на першу ж лабу і сказала : я навіть віддалено не знаю, як це робити.
Дві перших лаби я їй робила (хоча то більше виглядало як фарбувати двері зубною щіткою, бо працювати довелося з типізованими файлами), вона сиділа поруч, і кожен крок обговорювали, а третю лабу (як зараз пам"ятаю, з POINTER) зразу сказала, що спробує сама. І пішло. Далі взагалі захопилася.
А ті, хто відпочатку взяв у гуртожитку чужі (викладачі не заморочуються зміною завдань з року у рік), так до кінця 5 курсу чужі і здавали.
З цих дівелоперами вже ніхто не працює - тестери там, бізнес-аналітики тощо.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

:laugh:
:laugh: все пізнається в порівнянні (просто згадав скільки я сам витртатив зусиль в 94-7.)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ага.  А кваліфікованих після КПІ зразу в Тімліди беруть? Чи у сіньори?
Між іншим глянув на конкурс минулорічний.
Середній балЗНО на бюджет у 2020 році: 182.52
https://vstup.osvita.ua/r27/174/
Не такий уже і великий бал.
да. Это единственное место в кпи куда мой ребенок наверное пройдет на бюджет. Нарід пугается слов математика
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Прикладний матиматик це не одне і теж саме що програміст.
:laugh: Я знаю шо воно таке. Але усе одно, дякую за лікбез. Мушу тільки сказати тільки, що прикладний математик, та і узагалі будь який математик, то в Україні - третій сорт не брак.
А програміст, байдуже який, хоч і гівнокодер, - людина.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

якщо дитина з самого першого початку не дрогне і не почне використовувати чужі роботи (у них там купа цих лабораторних здається), то буде толк - наша ІТ-освіта на досить високому рівні навіть у порівнянні з європейською
німці за голови хапалися, коли дивилися апостиль диплому моєї малої, маю на увазі додаток з переліком предметів і оцінок - вони навіть назв таких предметів не чули
на першому курсі можна винайняти когось з діючих ІТ-шників для допомоги, але тільки щоб сам все робив
пригадую, як вона на першому курсі принесла завдання на першу ж лабу і сказала : я навіть віддалено не знаю, як це робити.
Дві перших лаби я їй робила (хоча то більше виглядало як фарбувати двері зубною щіткою, бо працювати довелося з типізованими файлами), вона сиділа поруч, і кожен крок обговорювали, а третю лабу (як зараз пам"ятаю, з POINTER) зразу сказала, що спробує сама. І пішло. Далі взагалі захопилася.
А ті, хто відпочатку взяв у гуртожитку чужі (викладачі не заморочуються зміною завдань з року у рік), так до кінця 5 курсу чужі і здавали.
З цих дівелоперами вже ніхто не працює - тестери там, бізнес-аналітики тощо.
Заморачиваются и еще как. Особенно старые преподаватели. Особенно математики.  Нам дали задания по курсовому проекту. Сами- ну очень туго. Но можно. Искали кто возьмется. Недели 2, всей группой. Нашли одного из Томска. Взялся, обещал сделать, Ценник 2700 кажется за 3 задачи.  Нас тогда осталось 10 человек, мы все к нему. На круг выходило 27000 за 30 задач. Неделя и исчез. Просто отписался, что такого еще не видел. 2-е не прошли. Отчислили. Зимой жестко было. На одном факультете 92, на другом 112 за сессию отчислены.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Заморачиваются и еще как. Особенно старые преподаватели. Особенно математики.  Нам дали задания по курсовому проекту. Сами- ну очень туго. Но можно. Искали кто возьмется. Недели 2, всей группой. Нашли одного из Томска. Взялся, обещал сделать, Ценник 2700 кажется за 3 задачи.  Нас тогда осталось 10 человек, мы все к нему. На круг выходило 27000 за 30 задач. Неделя и исчез. Просто отписался, что такого еще не видел. 2-е не прошли. Отчислили. Зимой жестко было. На одном факультете 92, на другом 112 за сессию отчислены.
ото ви лохонулися всі скопом!  :facepalm1:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

якщо є така можливість,
то я б відразу сунув в долину і не парився на політех.
сорри брат мой сказал надо посмотреть что там выйдет...
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

:laugh: Я знаю шо воно таке. Але усе одно, дякую за лікбез. Мушу тільки сказати тільки, що прикладний математик, та і узагалі будь який математик, то в Україні - третій сорт не брак.
А програміст, байдуже який, хоч і гівнокодер, - людина.

Тут в США, з точність до навпаки. А кодери часто це там десь в краінах з дешевою робочою силою.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Почему лоханулись то? Ставится ценник на биржу. Нет того, кто делает, ставку повышаем. Изготовитель не получит деньги, пока заказчик не отпишет на биржу, что норм. Если обман, что тоже часто бывает, то бан и репорт на мошенника на бирже. Заказы он не будет получать. Деньги все вернули без вопросов. Мы не лоханулись, мы даже выиграли. Поняв, что не найдем кто сделает, начали учить. У 8 это получилось.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

да. Это единственное место в кпи куда мой ребенок наверное пройдет на бюджет. Нарід пугается слов математика
Якщо нема 185-190 по математиці, краще туди не лізти.  Ну і іще. Треба, любити ту довбану математику і те довбане програмування, і готуватись до зубріловки. спочатку зубрити математику, так як географію, чи історію, чи правила з укр. мови. якось так.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Блть так что ?
Фуп одобряет?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Якщо нема 185-190 по математиці, краще туди не лізти.  Ну і іще. Треба, любити ту довбану математику і те довбане програмування, і готуватись до зубріловки. спочатку зубрити математику, так як географію, чи історію, чи правила з укр. мови. якось так.
189 математика по прошлогодней таблице. Этого года еще нет результатов. Английский где то 192. Физику еще не сдавал
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Математика та програмування - це трошки різні речі  :gigi: Вони можуть перетинатися, але не завжди. Залежить від проекту.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

На одном факультете 92, на другом 112 за сессию отчислены.
:laugh:   (tu)  оце навчання, я розумію
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Почему лоханулись то? Ставится ценник на биржу. Нет того, кто делает, ставку повышаем. Изготовитель не получит деньги, пока заказчик не отпишет на биржу, что норм. Если обман, что тоже часто бывает, то бан и репорт на мошенника на бирже. Заказы он не будет получать. Деньги все вернули без вопросов. Мы не лоханулись, мы даже выиграли. Поняв, что не найдем кто сделает, начали учить. У 8 это получилось.
о це вже підхід. значить ще не все втрачено в тій системі освіти.
так і має бути. школа закінчилась. тепер треба переходить реально з рівня на рівень.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Блть так что ?
Фуп одобряет?
посплю, скажу завтра.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

:laugh:   (tu)  оце навчання, я розумію

З математикою все просто: або ти її розумієш, або ні  :gigi:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Треба, любити ту довбану математику і те довбане програмування, і готуватись до зубріловки.
Математику - так.
З програмуванням складніше. Все залежить від рівня викладання у школі/гімназії/ліцеї. У моєї малої програмування було на вкрай низькому рівні, мені не вдалося її зацікавити, тому вступала вона на Прикладну під мою особисту відповідальність і з палким запевненням : На прикладну піду (бо з дому до корпусу факультету можна спокійно дійти пішки), але заздалегідь попереджаю : програмування я терпіти не можу і програмістом не буду. Після отримання запевнень що ніхто її не примушуватиме, таки пішла. А потім раптом виявилося, що програмування - це дуже цікаво, набагато цікавіше її улюбленої математики.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Кафедра системного программирования и специализированных компьютерных систем

Учился ли кто то с Фупа там и сколько будет математики а сколько программирования?
Это будут вырванные годы?
Математика ніколи не буде "вирваними роками".
А погроміста можна і з шимпанзе зробити у найближчому ПТУ
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

о це вже підхід. значить ще не все втрачено в тій системі освіти.
так і має бути. школа закінчилась. тепер треба переходить реально з рівня на рівень.
Да, бурьян пропололи жестко. Посмотрите в направлении специальности 125. Если увлечется, то тяжело, но возможно. Но это другой факуоьтет.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

189 математика по прошлогодней таблице. Этого года еще нет результатов. Английский где то 192. Физику еще не сдавал
Тоді усе ок. Але я б подавав тоді на кібернетику в університет, по першому, а потім кпі. Університет поцікавіше буде в плані кар'єри і корочки. Але то усе корочка. Сношати будуть максимум 2-3 роки. Навчать математики, програмування доведеться самому ковиряти.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Математика ніколи не буде "вирваними роками".
:laugh: та перестаньте. у мене купа однокурсників плюється. 5 років коту під хвіст. і корочка не треба. потім переучувались навіть на будівельників.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

П.С. І варто розуміти вже у актуальний час, що математика то одне, software, чи системна інженерія, то інше, а програмування це вже третє взагалі.
Системний інженер може взагалі ніфіга не програмувати і до математики мати менше відношення, ніж до адміністрації бізнесу.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Если хочет свалить в США то хороший вариант  :-)o
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Если хочет свалить в США то хороший вариант  :-)o
Одногрупники доньки є в США, в Великій Британії, в Ірландії, у Нідерландах, у Польщі, у Малайзії, у Німеччині
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

або ти її розумієш, або ні
нічого подібного. Вчиться так само як будь який інший предмет. чи біологія, чи історія. чим раніше почати - тим краще. якщо є інтерес, схильність до задротства і бажання. середня людина може спокійно закінчити фіз-мат вуз без трійок.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

:laugh: та перестаньте. у мене купа однокурсників плюється. 5 років коту під хвіст. і корочка не треба. потім переучувались навіть на будівельників.
Ні, математика та фізика то круто. Я навіть маю дяку піти знову у вуз її вивчати.

Але мушу визнати, що прикладна математика то якийсь атавізм, TI сьогодні досить далеко знаходиться від чистої математики. Тому якщо хочеш бути програмістом, то краще профільні курси на декілька років.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

А погроміста можна і з шимпанзе зробити у найближчому ПТУ
+100500. Інтеграл у житті треба тіко якщо ключі в унітаз впадуть.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Тоді усе ок. Але я б подавав тоді на кібернетику в університет, по першому, а потім кпі. Університет поцікавіше буде в плані кар'єри і корочки. Але то усе корочка. Сношати будуть максимум 2-3 роки. Навчать математики, програмування доведеться самому ковиряти.
нет. Он херово сдал укрмову и особенно укрлитературу, которая ему и не нужна. Я даже не знаю испортит ли ему литература общую картину или не понадобится.
Там в универе есть только одна специальность на радиофизике что ли, где прошлогодний балл 180.
И потом... Мне всегда говорили что учат только в кпи
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Але я б подавав тоді на кібернетику в університет,
Глянь на Павлушу  :weep:

ТС - глянь приват.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Мне всегда говорили что учат только в кпи
зразу налаштовуйте його на самостійне навчання
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

нічого подібного. Вчиться так само як будь який інший предмет. чи біологія, чи історія. чим раніше почати - тим краще. якщо є інтерес, схильність до задротства і бажання. середня людина може спокійно закінчити фіз-мат вуз без трійок.

І на фіга так страждати?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Глянь на Павлушу
Ну ти ж не вчився на кібернетиці. Ми з'ясували. У мене знайомі викладають, я трохи в курсі.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

нет. Он херово сдал укрмову и особенно укрлитературу, которая ему и не нужна. Я даже не знаю испортит ли ему литература общую картину или не понадобится.
Там в универе есть только одна специальность на радиофизике что ли, где прошлогодний балл 180.
И потом... Мне всегда говорили что учат только в кпи
Учили. Я закончил в начале 2000, и заканчиваю сейчас. Это небо и земля. Не знаю как в других ВУЗах стало.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

І на фіга так страждати?
Математика - це боляче. І так мусить бути. Хоч ти схильний до неї, хоч ні. :)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Не знаю как в других ВУЗах стало.
те саме скрізь, але може то й на краще.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ну ти ж не вчився на кібернетиці.
І шо?

У мене знайомі викладають, я трохи в курсі.
І батя Павла наче викладає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія