Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я мушу ставити на Порошенко

Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Перше значення цілком підходить.

Лишилося лише навести співвідношення цього терміну  з іншими поняттями в межах спеціальної сфери.
Я думаю ви це зробите без зусиль. :)
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Лишилося лише навести співвідношення цього терміну  з іншими поняттями в межах спеціальної сфери.
Я думаю ви це зробите без зусиль. :)

Бот, ЛОМ, пропагандист, джинсовик.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Бот, ЛОМ, пропагандист, джинсовик.

Співвідношення яке?

Цитувати
Робот, або бот, а також інтернет-бот, www-бот тощо — спеціальна програма, що виконує автоматично і/або за заданим розкладом які-небудь дії через ті ж інтерфейси, що й звичайний користувач.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

В умовах пандемії інвестиції в Україну вже більше ніколи не зайдуть
хіба років через 10

а с чего такие выводы ?
ну, пример,
поехал бубочко в Британию
и инвестировал в их судостроение ))
правда, немного в долг и за ихние деньги же ...
но, то все такое ...
а почему наоборот не может быть ?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

а с чего такие выводы ?
ну, пример,
поехал бубочко в Британию
и инвестировал в их судостроение ))
правда, немного в долг и за ихние деньги же ...
но, то все такое ...
а почему наоборот не может быть ?

Через низьку захищеність інвестицій.

   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Через низьку захищеність інвестицій.

цунами , урагана, майдана и ЮВТ пока не видно на горизонте
а бубочку уже выбрали
полагаете, еще может быть что-то хуже ?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

а шо Паша не так написав? де брехня?


ну хоча би ось









"інвестиції" із голандії та кіпру, це наші олігархи повертають частину валютної виручки із офшорів
а інвестиції із Росії це Медведчук і Ко заводять бабло в свій бізнес, через який потім фінансують ОПЗЖ та ін


що залишається?


   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Співвідношення яке?


Так, це первісне значення слова.
Не варто прикидатися, що ти не в курсі використання цього слова що до людей, які діють таким же чином.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

цунами , урагана, майдана и ЮВТ пока не видно на горизонте
а бубочку уже выбрали
полагаете, еще может быть что-то хуже ?

Справа в тому що у нас гарантії інвестицій задає не закон а влада.
При зміні влади може бути будь що.
Наприклад цього разу з ринку пішли або звернули діяльність до мінімуму тютюнові компанії.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

ЧОМУ Я МУШУ СТАВИТИ НА ПОРОШЕНКА
Павло Бондаренко




Тут мене спитали, чому я фанат Порошенка. Адже "барига", "Ліпецька фабрика", "збагачення у 86 разів", "брата загриз насмерть", "свинарчуки" тощо... Відповім. Я нічиїм фанатом ніколи не був, навіть Андрія Шевченка в пору розквіту його футбольного таланту. Але прихильником (не фанатом) Порошенка залишаюся досі. Дайте поясню чому.

Є (вірніше, був) один феномен. у 2014-2019 роках в Україну заходили круті інвестиції. Країна у війні, а в неї інвестували більше, ніж за часів "міцних господарників" Кучми, Тимошенко, Януковича. Гроші люблять тишу. У країну, яка знаходиться в стані війни та ще з таким противником, ніхто не інвестує. В Україну - вкладали. І це нонсенс.

Зрозуміло, що чимдалі на схід України, тим меншими були інвестиції, але повторюся - навіть це є дивом, бо у нестабільні країни (а тим більше ті, що воюють) не інвестують. Гроші люблять тишу.

І от, "клятого баригу" скинули. І прийшов до влади "простий хлопець" (з капіталом у 35 мільйонів доларів), який, у мріях 73% відсотків мав зробити так, щоб працювати взагалі не треба було б, а зарплати щоб як в Німеччині. Але щось пішло не так. І інвестиції впали у рази. Вірніше, скажемо чесно - в Україну взагалі припинили інвестувати. Хіба що спекулянти на валютну біржу.

Що ж змінилося? А ви подумайте. Я навесні 2019 року переконував і пояснював: Україна лише офіційно витрачає на оборону 5% ВНП. З урахуванням волонтерства - більше. Країна, яка витрачає на оборону понад 5% ВНП приречена. Її економіка приречена. Це економічна наука так каже.

Ми трималися за рахунок іноземних "дешевих" кредитів, фінансової допомоги та інвестицій. Які "заходили" персонально "під Пороха" - подобається це комусь чи ні. Не під Гройсмана. Не під Луценка. Не під Парубія і навіть не під Турчинова. Під По-ро-шен-ка.

А зараз чомусь не "заходять", попри те,що при владі "хороші хлопці". За невеликими винятками. Незважаючи на те, що зараз "всеосяжне перемир'я".

"Барига" Порошенко нібито крав і збагачувався у "вісімдесят шість разів", але вистачало і на "Пакунки малюка", і на сучасне харчування армії, і на розробку та закупівлю систем озброєння, і на підвищення пенсій, і на з`йомки кінофільмів.

Зараз нібито ніхто не краде (ага!), а гроші кудись поділися.

І, може, інвестори притримали свої грошики після того, як Зеленський оголосив, що "генпрокурор його людина" та у неприродній спосіб зґвалтував Конституцію? І після того, як стало відомо, що ремонт доріг обходиться у 2,5 разів дорожче, ніж за часів "бариг" і до цієї почесної місії допущено лише 6 компаній "ахкакіхлюдєй". Як вважаєте?

Зрозуміло одне: при Порошенко інвестиції були. Зараз немає. Як людина розумна, я мушу ставити на Порошенка. Не на Зе, не на Бойка з Медведчуком і не на Юлю. Це звичайний здоровий глузд.

Можете завалити мене стандартними коментами з ольгінських методичок, але залишуся при своєму. Аж допоки не побачу більш корисну для Україні фігуру. Поки що, на жаль, не бачу...

Ледве вистачило терпіння дочитати до цього зовсім піздєжа.

* Порохоботи , у вас хоч краплина совісті є ?

Та якби хоча б при одному мудаку , починаючи з 1991 року, сюди були б масово  інвестиції то ми б вже замахались від поляків-заробітчан тут відмахуватись...

Останнє редагування: 16 листопада 2020 20:45:22 від Людас
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Так, це первісне значення слова.
Не варто прикидатися, що ти не в курсі використання цього слова що до людей, які діють таким же чином.

Я не дуже розуміюся на вашому слензі, і жоден з тих хто його використовує не може дати мені ніякого пояснення, вже не кажучи про приклади.
Наприклад якщо ви вживаєте слово "кнуроферма" на адресу якоїсь людини або групи людей, то означає термін чи образу?
Чи обидва варіанти?   
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Ледве вистачило терпіння дочитати до цього зовсім піздєжа.

* Порохоботи , у вас хоч краплина совісті є ?

Тут нема порохоботів.
Ви воюєте з вітряками.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

що залишається?

а если и свои бегут с баблом отсюда,
то с чего бы ожидать
что на их место прибегут максы и илоны ?
часто история такова,
что свои доли в компаниях западные доброхоты
любезно сбагривают кацапам ...
наверное, это у них дурная привычка  уже такая
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Тут нема порохоботів.
Ви воюєте з вітряками.


Тут немає прихильники певної політсили, які існують, лише в твоїй хворій уяві , порохобот.
Так що вітряки це про вас.

   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

за 5 років президентства Порошенка найвищий рівень ПІІ був у 2016 році - 3.284 млрд


а у 2019 році без Порошенка ПІІ склали 3.058

це майже у півтори рази більше ніж було за Порошенка у 2017 і 2018 році  :weep:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

"кнуроферма"

  Це визначення сутності безпринципних підлабузників.
  Метафорична форма визначення підкреслює повну аморальність і втрату навіть примари совісті.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Ледве вистачило терпіння дочитати до цього зовсім піздєжа.

* Порохоботи , у вас хоч краплина совісті є ?

Та якби хоча б п
ри одному мудаку , починаючи з 1991 року, сюди були б масово  інвестиції то ми б вже замахались від поляків-заробітчан тут відмахуватись...
а  нафуя  вона їм? Брехня  до Совісті  має проотилежне значення.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Я не дуже розуміюся на вашому слензі, і жоден з тих хто його використовує не може дати мені ніякого пояснення, вже не кажучи про приклади.
Наприклад якщо ви вживаєте слово "кнуроферма" на адресу якоїсь людини або групи людей, то означає термін чи образу?
Чи обидва варіанти?   

Я не вживаю цього слова. Що не заважає мені знати його значення. Якщо порохобот член кнуроферми тоді образа це чи причина пишатись залежить від людини.
Я зустрічав обидва варіанти.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

В умовах пандемії інвестиції в Україну вже більше ніколи не зайдуть
хіба років через 10
Не пи*зди

Дело в управлении. Когда кошмарят миттал Стил - только ненормальный будет инвестировать

Ковид для шлюхи народа = агрессия кацапстана для пороха

Порох справился

Шлюха обосралась
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Тут немає прихильники певної політсили, які існують, лише в твоїй хворій уяві , порохобот.

Зате тут є багато таких як ви,  і ви дуже потужно серед них виділяєтеся своїми аналітичними здібностями і вишуканою лексикою. :)
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

за 5 років президентства Порошенка найвищий рівень ПІІ був у 2016 році - 3.284 млрд


а у 2019 році без Порошенка ПІІ склали 3.058

це майже у півтори рази більше ніж було за Порошенка у 2017 і 2018 році  :weep:

интересно
и во что "у цому роцi" инвестировали ?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Лише за Іловайськ народ України має поставити Порошенку пам*ятник.
На цвинтарі в буцегарні. Про що ще можна казати ?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Ну це така сама "релігія" як "Біле Братство" або "Анаконда".
Піплу, особливо недалекому, треба у щось вірити, бо інакше дуже важко жити.
просто поросята - это экспонаты из "парка юрского периода". Стадо реликтовых долбое*ов, с открытым хавальником лазящим за своим мессией-аферистом. И несмотря на то, шо он их постоянно нае*ывает, от этого их вера только крепчает.
Это публика типа Лени Голубклва - они тоже Потроховы "партнеры".  Он их стрижет. :lol:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Я не вживаю цього слова. Що не заважає мені знати його значення. Якщо порохобот член кнуроферми тоді образа це чи причина пишатись залежить від людини.
Я зустрічав обидва варіанти.

Значить ви маєте знати значення слів "порохобот" і "кнуроферма".
Розкажете?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Якась частина людей йому повірила і тепер проголосувала за Зеленського. :)
тобто тобі сподобалася ця брехня поросявого уйобка й ти зажадав продовження, головне щоб гарно «по вухах іздили»? :K
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Зате тут є багато таких як ви,  і ви дуже потужно серед них виділяєтеся своїми аналітичними здібностями і вишуканою лексикою. :)

Вадік, засохні. Ти ж з Ольгіно ? Розумієш цю лексику ? " Гражданскіх , атсєч" ? Жмуруку хуйлу ?

Та твій свин паскуда , яких світ мало бачив.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

просто поросята - это экспонаты из "парка юрского периода". Стадо реликтовых долбое*ов, с открытым хавальником лазящим за своим мессией-аферистом. И несмотря на то, шо он их постоянно нае*ывает, от этого их вера только крепчает.
Это публика типа Лени Голубклва - они тоже Потроховы "партнеры".  Он их стрижет. :lol:

Ви можете сказати про когось добре слово?
Наприклад про себе?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

О
слетаются к ночи форумные сируны
и пока не засрут все своими ценными откровениями
будут гадить нещадно ))
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Вадік, засохні. Ти ж з Ольгіно ? Розумієш цю лексику ? " Гражданскіх , атсєч" ? Жмуруку хуйлу ?

Та твій свин паскуда , яких світ мало бачив.

Я не розумію вашого сленгу, вибачте.
Що означає "засохні" ?
Це щось кацапське?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Я не розумію вашого сленгу, вибачте.
Що означає "засохні" ?
Це щось кацапське?

Угу. Твоє, Вадік. (P) 
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Ви можете сказати про когось добре слово?
Наприклад про себе?
Про тебя точно нет. Ничего личного. Но твои высеры это постоянный поток дурноватых воприсов на тему "а дэ морэ", которые ты считаешь страшно дотэпными. :gigi:
А по твоим воплям и стонам я понял шо и пидпрыемець из тебя, как из говна пластилин.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Про тебя точно нет. Ничего личного. Но твои высеры это постоянный поток дурноватых воприсов на тему "а дэ морэ", которые ты считаешь страшно дотэпными. :gigi:
А по твоим воплям и стонам я понял шо и пидпрыемець из тебя, как из говна пластилин.

Про мене не потрібно.
Скажіть про себе.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Про мене не потрібно.
Скажіть про себе.
БГГГГ. детям про бабая рассказывать низзя. А то ссаться будешь по ночам. :lol:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Угу. Твоє, Вадік. (P) 

Дивно.
Самі використали це слово і приписали його мені.
Ви впевнені що ви при здоровому глузді?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

БГГГГ. детям про бабая рассказывать низзя. А то ссаться будешь по ночам. :lol:

Значить і про себе не можете. :(
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

А вадик все воприсы задает. Выпускной в детсаду скоро? :weep:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

А вадик все воприсы задает. Выпускной в детсаду скоро? :weep:

Так, я задаю дуже прості питання.
Відповісти на них не можуть лиш дурні. :(
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Лише за Іловайськ народ України має поставити Порошенку пам*ятник.
На цвинтарі в буцегарні. Про що ще можна казати ?
================================
Ти знов,сука ЗЕлена,про Іловайськ?!!! Треба бути кінченою тварюкою,щоб брехати про таку трагічну подію. Порошенко в цьому не має ніякої вини,а ти,гидото, знов лізеш в це? А знаєш,що невинен. Бо ти падло кінчене.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Так, я задаю дуже прості питання.
Відповісти на них не можуть лиш дурні. :(

Хто дурні ? Кацапи з Ольгіно як ти, Вадік ? Так я і не сперечаюсь.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Хто дурні ? Кацапи з Ольгіно як ти, Вадік ? Так я і не сперечаюсь.

Ви, Людасе, не змогли відповісти що означає використане вами слово "засохні".
Це було дуже просте питання. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія