Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я мушу ставити на Порошенко

Чому я мушу ставити на Порошенко

ЧОМУ Я МУШУ СТАВИТИ НА ПОРОШЕНКА
Павло Бондаренко




Тут мене спитали, чому я фанат Порошенка. Адже "барига", "Ліпецька фабрика", "збагачення у 86 разів", "брата загриз насмерть", "свинарчуки" тощо... Відповім. Я нічиїм фанатом ніколи не був, навіть Андрія Шевченка в пору розквіту його футбольного таланту. Але прихильником (не фанатом) Порошенка залишаюся досі. Дайте поясню чому.

Є (вірніше, був) один феномен. у 2014-2019 роках в Україну заходили круті інвестиції. Країна у війні, а в неї інвестували більше, ніж за часів "міцних господарників" Кучми, Тимошенко, Януковича. Гроші люблять тишу. У країну, яка знаходиться в стані війни та ще з таким противником, ніхто не інвестує. В Україну - вкладали. І це нонсенс.

Зрозуміло, що чимдалі на схід України, тим меншими були інвестиції, але повторюся - навіть це є дивом, бо у нестабільні країни (а тим більше ті, що воюють) не інвестують. Гроші люблять тишу.

І от, "клятого баригу" скинули. І прийшов до влади "простий хлопець" (з капіталом у 35 мільйонів доларів), який, у мріях 73% відсотків мав зробити так, щоб працювати взагалі не треба було б, а зарплати щоб як в Німеччині. Але щось пішло не так. І інвестиції впали у рази. Вірніше, скажемо чесно - в Україну взагалі припинили інвестувати. Хіба що спекулянти на валютну біржу.

Що ж змінилося? А ви подумайте. Я навесні 2019 року переконував і пояснював: Україна лише офіційно витрачає на оборону 5% ВНП. З урахуванням волонтерства - більше. Країна, яка витрачає на оборону понад 5% ВНП приречена. Її економіка приречена. Це економічна наука так каже.

Ми трималися за рахунок іноземних "дешевих" кредитів, фінансової допомоги та інвестицій. Які "заходили" персонально "під Пороха" - подобається це комусь чи ні. Не під Гройсмана. Не під Луценка. Не під Парубія і навіть не під Турчинова. Під По-ро-шен-ка.

А зараз чомусь не "заходять", попри те,що при владі "хороші хлопці". За невеликими винятками. Незважаючи на те, що зараз "всеосяжне перемир'я".

"Барига" Порошенко нібито крав і збагачувався у "вісімдесят шість разів", але вистачало і на "Пакунки малюка", і на сучасне харчування армії, і на розробку та закупівлю систем озброєння, і на підвищення пенсій, і на з`йомки кінофільмів.

Зараз нібито ніхто не краде (ага!), а гроші кудись поділися.

І, може, інвестори притримали свої грошики після того, як Зеленський оголосив, що "генпрокурор його людина" та у неприродній спосіб зґвалтував Конституцію? І після того, як стало відомо, що ремонт доріг обходиться у 2,5 разів дорожче, ніж за часів "бариг" і до цієї почесної місії допущено лише 6 компаній "ахкакіхлюдєй". Як вважаєте?

Зрозуміло одне: при Порошенко інвестиції були. Зараз немає. Як людина розумна, я мушу ставити на Порошенка. Не на Зе, не на Бойка з Медведчуком і не на Юлю. Це звичайний здоровий глузд.

Можете завалити мене стандартними коментами з ольгінських методичок, але залишуся при своєму. Аж допоки не побачу більш корисну для Україні фігуру. Поки що, на жаль, не бачу...
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

В умовах пандемії інвестиції в Україну вже більше ніколи не зайдуть
хіба років через 10
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

От хто бот так це муха. Просто зайдіть у її пости - одні мислі зі штабних пабліків.

Адмінам треба придивитися до цього співробітника песівського штабу.

Останнє редагування: 16 листопада 2020 18:52:47 від DeL1T
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

В умовах пандемії інвестиції в Україну вже більше ніколи не зайдуть
хіба років через 10

і шо б ви робили без пандемії животворящої
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Муха не вибирає.
Муха прилітає на купу лайна "порошенко".
До речі як тут у нас відносяться до?

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

А що там за "круті інвестиції" були?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Павло Бондаренко

а хто це?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

В умовах пандемії інвестиції в Україну вже більше ніколи не зайдуть
хіба років через 10

Міняємо слово пандемія на слово війна і маємо тіж слова, якими нас лякали 6 років назад. А країна впевнено йшла вперед

   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

 Парисятки усе камлають "халвахалвахалва".
 Сподіваються що допоможе. B-)
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Міняємо слово пандемія га слоао війна і маємо тіж слова, якими нас лякали 6 років назад. А країна впевнено йшла вперед
:facepalm:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

От хто бот так це муха. Просто зайдіть у її пости - одні мислі зі штабних пабліків.

Адмінам треба придивитися до цього співробітника песівського штабу.
===================================

А що він не так написав?-ЗЕлений ти ЗЕгенерате? :fuck:  Стирити 28 млд. грн.на "Великому крадівницьтві"? Мільярд долларів!!! Падли ЗЕлені! Ось придйде ваш час-тікати будуть аж гуде! І куди? До Ростова? І там не приймуть.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Парисятки усе камлають "халвахалвахалва".
 Сподіваються що допоможе. B-)

Не допоможе.
Зараз ваша влада.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Муха не вибирає.
Муха прилітає на купу лайна "порошенко".
До речі як тут у нас відносяться до?

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

 (tu)
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Парисятки усе камлають "халвахалвахалва".
 Сподіваються що допоможе. B-)
---------------------------------------------------------
Ви ще відповісте за вкратий мільярд долларів (28 млд.гривень перевищення) з "Великого крадівницьтва". Перевішати усю ЗЕлень при владі. Покидьки!
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Паша Правий (Бондаренко) це шикарний шиз  :lol:

він там своїй пастві на голубом глазу пише, що при Петрові був схвалений "план Маршала для України" і уже почали виділяти стопіццот мільярдів, але потім прийшов Зе і більше грошиків шарових нам не видать

і паства вірить  :weep:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Не допоможе.
Зараз ваша влада.
  Зє=По :punish:  або: ніщо з нічого не береться і в нікуди не зникає.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Парисятки усе камлають "халвахалвахалва".
 Сподіваються що допоможе. B-)

як там кінець епохи бідності, смачно? Не відволікайся.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

  Зє=По :punish:  або: ніщо з нічого не береться і в нікуди не зникає.

Але зараз при владі ЗЕ.
В Україні нарешті з'явилися дороги. :)
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

---------------------------------------------------------
Ви ще відповісте за вкратий мільярд долларів (28 млд.гривень перевищення) з "Великого крадівницьтва". Перевішати усю ЗЕлень при владі. Покидьки!

 Смокчи, не відволікайся. Чи хочеш відповісти(по твоїй же логіці!!!) за тисячі вбитих?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Паша Правий (Бондаренко) це шикарний шиз  :lol:

він там своїй пастві на голубом глазу пише, що при Петрові був схвалений "план Маршала для України" і уже почали виділяти стопіццот мільярдів, але потім прийшов Зе і більше грошиків шарових нам не видать

і паства вірить  :weep:

Дадуть?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

При Порошенко був перший крупний дефолт, який обізвали "реструтуризацією яреськи" з чотирикратню девальвацією. Чи це і був план маршала?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

як там кінець епохи бідності, смачно? Не відволікайся.
В сраку. Випадково витягнув з ігнора. :facepalm:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Але зараз при владі ЗЕ.
В Україні нарешті з'явилися дороги. :)
Не знаю - не вірю.
 Зе теж пройдисвіт, як і По.
 Тільки менш спритний. B-)
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

В сраку. Випадково витягнув з ігнора. :facepalm:

бідося  :lol:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

При Порошенко був перший крупний дефолт, який обізвали "реструтуризацією яреськи" з чотирикратню девальвацією. Чи це і був план маршала?
Чому він стався?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

він там своїй пастві на голубом глазу пише, що при Петрові був схвалений "план Маршала для України" і уже почали виділяти стопіццот мільярдів, але потім прийшов Зе і більше грошиків шарових нам не видать

так вам і не відать  :lol:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Зескот верни доллар як при Петрі   :lol:
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Чому він стався?
бо петро надрукував незабезпечені кошти замість того щоб робити реформи. Клоуни ідуть тимже шляхом. Петро списав все на війну, а ці на ковід спишуть.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

  Необхідність ботів щогодини лизати шоколадне гузно - чи не найяскравіше свідчення "генію" жмурука. B-)
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко
Пшениця

В умовах пандемії інвестиції в Україну вже більше ніколи не зайдуть
хіба років через 10
:facepalm:

Нагадуємо забудькам:

Міністр економіки України: економіка України падає в прірву. Ми створили штаб
У листопаді 2019 року у промисловості падіння виробництва поглибилось до 7,5% (р/р) («мінус» 5,0% у жовтні 2019 року), з урахуванням ефекту календарних днів – на 6,9%.
У листопаді 2019 року (р/р) виробництво «інвестиційних товарів» знизилося на 9,1%, «товарів проміжного споживання» – ↓ на 6,8%, «споживчих товарів короткострокового використання» – ↓ на 6,2% та «споживчих товарів тривалого використання» – ↓ на 4,5%.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Зескот верни доллар як при Петрі   :lol:
при петрі бувало і 40. В ті часи як раз розквітли крамниці рошен. Невідомо коли його рекорди побьють.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Не знаю - не вірю.
 Зе теж пройдисвіт, як і По.
 Тільки менш спритний. B-)

В першому наближенні може бути.
І що далі?
Ставимо Канцлера?




   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Країна, яка витрачає на оборону понад 5% ВНП приречена. Її економіка приречена. Це економічна наука так каже.



кака така наука каже?
га?



пс
Ізраїль витрачає 7%.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

бо петро надрукував незабезпечені кошти замість того щоб робити реформи. Клоуни ідуть тимже шляхом. Петро списав все на війну, а ці на ковід спишуть.

Про які реформи ви кажете?
Думаєте реформи одразу вирішили б проблеми?
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Країна, яка витрачає на оборону понад 5% ВНП приречена. Її економіка приречена. Це економічна наука так каже.
кака така наука каже?
га?



пс
Ізраїль витрачає 7%.
а північна корея 15%, і нічо, живуть
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

В першому наближенні може бути.
І що далі?
Ставимо Канцлера?
  Не знаю.
  Нікому не вірю.
  Пєцьо так майданчик зачистив, що позалишалися або вороги, або пігмеї.

  ПиСи. Щодо Юлі - її час той... сплинув. Імхо.
 
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Про які реформи ви кажете?
Думаєте реформи одразу вирішили б проблеми?
його обрали для реформ, а він прогнав варягів поставив кумів, і почав імітувати вірою-мовою.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

Паша Правий (Бондаренко) це шикарний шиз  :lol:

він там своїй пастві на голубом глазу пише, що при Петрові був схвалений "план Маршала для України" і уже почали виділяти стопіццот мільярдів, але потім прийшов Зе і більше грошиків шарових нам не видать

і паства вірить  :weep:
Ну це така сама "релігія" як "Біле Братство" або "Анаконда".
Піплу, особливо недалекому, треба у щось вірити, бо інакше дуже важко жити.
   
Re: Чому я мушу ставити на Порошенко

його обрали для реформ, а він прогнав варягів поставив кумів, і почав імітувати вірою-мовою.

Про які реформи ви кажете?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія