Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свежий и глобальный взгляд Небоженко объясняет почему РФ выдвинула такой странный ультиматум НАТО

Консерва.



Ім'я користувача:
    Allenmillen
Дата реєстрації:
    28-01-2015, 00:20:56
Повідомлень:
    38 (~0 в день)
Вік:
    не зазначений

Час:
    25-01-2022, 01:23:08
Мова:
    Ukrainian
Остання активність:
    cьогодні в 01:22:48

   
Консерва.



Ім'я користувача:
    Allenmillen
Дата реєстрації:
    28-01-2015, 00:20:56
Повідомлень:
    38 (~0 в день)
Вік:
    не зазначений

Час:
    25-01-2022, 01:23:08
Мова:
    Ukrainian
Остання активність:
    cьогодні в 01:22:48

почему же
небоженко это
   
А написати кілька речень зміст слабо? Не у всіх є можливість і бажання дивитись годину відео посеред ночі.
   
толково
не скажу что все прям точно, но главные идеи звучат очень правдоподобно, и самое главное что это первый раз я слышу такие версии
   
основная идея, что Рашка предложила союз Китаю.
Китай такой а докажите кровью что вы нас не кинете и переметнетесь к сша при удобном случае

только кровь в данном случае будет украинской :(

ну это если упращенно
ну и еще - что раша военные выходят из-под контроля х*йла
   
потому по сути выбор стоит не сколько с кем будет Украина
а с кем будет рашка
либо уйдет с головой под китай
либо будет балансировать между западом и востоком
   
всем глубоко мыслящим советую посмотреть полностью
много глубоких идей затронуто, но к сожалению лишь поверхностно... можно равзвивать и развивать и прийти к очень неожиданным выводам
   
основная идея, что Рашка предложила союз Китаю.
Китай такой а докажите кровью что вы нас не кинете и переметнетесь к сша при удобном случае


не можуть коцапи бути такими тупими, щоб повестись на таку розводку
   
Наxyйа Китаю потрібна рашка? Сирьевой прідаток, шоли? Партньори Китаю це Захід - освіта для молоді, ринки збуту, новітні технології і постачальники валюти.
А хто така рашка-голодрашка і шо вона може з того що вище запропонувати Китаю щоб він відвернувся від Заходу, більше того вступав з нею в якісь мутныє союзи?
Штани протирає цей кучмівський небоженко на сраці, це єдиний ефект його конспірології.
   
основная идея, что Рашка предложила союз Китаю.
Китай такой а докажите кровью что вы нас не кинете и переметнетесь к сша при удобном случае

только кровь в данном случае будет украинской :(

ну это если упращенно
ну и еще - что раша военные выходят из-под контроля х*йла

фуєта
   
Небоженко херотень из носа выколупал, а все на умняке обсуждают
   
ну я написал что не все идеи выглядят правдоподобно, особенно про 3 млрд за Тбилиси

но это единственная версия что я слышал, которая объясняет что это за дурацкий ультиматум рашки...
все остальные у других аналитиков сводятся к тому - что у х*йла кукуха поехала, но как-то уж очень избирательно поехала
   
и еще, никто не будет зарываться с целым НАТО не имея за собой мощного союзника, как минимум 1го а то и больше
   
ну тут версия кста и том что китай руками рашки хочет проверить на вшивость запад, тоже пересекается
   
настоящий вопрос - нах*я это рашке?

потому я выше и написал, на самом деле вопрос не в Украине, а с кем окажется рашка
ну и Германия
   
Чтобы лечь под Китай нужно умыться самой Рашке кровью, какая то тупая причина. Какой профит Рашке?
   
Небоженко в 2005 році:
"...Я думаю, что Кремль достаточно мудро подходит. И ему сейчас не нужны две территории, которые заражены страшным экономическим кризисом, находятся в деградирующем состоянии, я имею в виду прежде всего Донецк и Луганск, которые нуждаются в колоссальных средствах для подъема, навряд ли это будет большой геополитический успех. А в Крыму, я думаю, все размышления о том, что что-то произойдет раньше, какие-то изменения военно-политического плана в Крыму раньше договоренностей 2017 года, тоже не будет. И все разговоры об эвакуации российского флота или, наоборот, усиления тоже не произойдет. Американцы в любом случае появятся в Приднестровье, поставят там свою базу и тем самым снимут проблему уникальности Крыма..."
https://www.svoboda.org/a/107901.html

Не дратує, коли український політолог і викладач з українським прізвищем на українському каналі чомусь "вещает" на російській мові, тобто мові окупанта,  і шукає корінь проблеми ("серце Кощея") десь за межами України, намагаючись при цьому  виправдати хуйло режим, проте забуваючи, що на кону саме повернення Росією нагло віджатого у нас Криму і загарбаних територій, бо інакше Росія, продовжуючи військовий шантаж, перестане існувати як суб'єкт міжнародної політики?
   
український політолог і викладач з українським прізвищем на українському каналі чомусь "вещает" на російській мові, тобто мові окупанта,  і шукає корінь проблеми ("серце Кощея") десь за межами України, намагаючись при цьому  виправдати хуйло режим, проте забуваючи, що на кону саме повернення Росією нагло віджатого у нас Криму і загарбаних територій, бо інакше Росія, продовжуючи військовий шантаж, перестане існувати як суб'єкт міжнародної політики?

Ффтопку політолога з його "об'яснєніямі".
   
потому по сути выбор стоит не сколько с кем будет Украина
а с кем будет рашка
либо уйдет с головой под китай
либо будет балансировать между западом и востоком
вона вже НІЯК не може балансувати!
тому і залишки своїх військ вивела
   
і це вже почали усвідомлювати на ЗАХОДІ
(we need ruSSuians  вже не працює)
   
саме "стрЬомне" що нас чекає - це візит завгоспа до козака 26/01 - як планують
от що воно там "наузгоджувало" разом із ЗЕ... 

   
якщо ще згадати, що частину з 50 млрд грн СН ну ніяк не хоче спрямувати на ЗСУ - а тільки на "велькекрадивньіцтво" --
стає підозріло ясно, що "в ставке саботаж"... 
   
а заборгованість лише по з/п і виплатам ЗСУ вже перевищила 3 млрд грн - на яку армію працює ОПА95+КМУ95???!!!
   
Рашка Китаю не потрібна, бо китайці і так її заселять через міграцію
   
саме "стрЬомне" що нас чекає - це візит завгоспа до козака 26/01 - як планують
от що воно там "наузгоджувало" разом із ЗЕ... 

https://twitter.com/view/status/1485759910700892161
В будь-якому варіанті підписані кимось від імені України міжнародні угоди підлягають ратифікації Верховною Радою.
Якщо буде зрада наших національних інтересів (на першому етапі саме Єрмаком, а на другому - депутатами парламенту при поіменному голосуванні), то на цю політичну шоблу чекатиме сумна доля.
   
Та не домовляться вони там ні до чого. Бубочка занадто слабий в середині країни, щоб бавитися в зради.
   
В будь-якому варіанті підписані кимось від імені України міжнародні угоди підлягають ратифікації Верховною Радою.
Якщо буде зрада наших національних інтересів (на першому етапі саме Єрмаком, а на другому - депутатами парламенту при поіменному голосуванні), то на цю політичну шоблу чекатиме сумна доля.

А за минские, разве верховная рада голосовала?  Учитывая нынешнею ситуацию  нужна публикация рабочего проекта соглашения новой угоды, учитывая прошлый опыт не может быть единоличного решения по принятию таких важных шагов, от которых зависит будущее Украины.
 Если будет зрада, что самое ужасное, кто её "отменит" и как?  :X
   
саме тому кацапи переводять зброю на захід
   
Та не домовляться вони там ні до чого. Бубочка занадто слабий в середині країни, щоб бавитися в зради.

Чёт мне тоже так видится. Как это не ужасно, но я больше доверяю "кольту",  первое чему я не верю, так это тому, что какие-то угоды будет выполнять раша. Поэтому скорее всего не будет ничего подписано. А нам надо просто выполнять заветы своей конституции, возвращать свои территории, про договора в ней нет ничего.  B-)


   
я не верю, так это тому, что какие-то угоды будет выполнять раша
А вона і не візьме ніяких зобов'язань
   
настоящий вопрос - нах*я это рашке?

потому я выше и написал, на самом деле вопрос не в Украине, а с кем окажется рашка
ну и Германия
Говнокреатив, и потом немцы едут в индию (с которой китай очень дружит как всем известно) и пытаются замутить там какой то союз против китая. Вот уж любители конспирологии, мозг включайте иногда.
   
А за минские, разве верховная рада голосовала?  Учитывая нынешнею ситуацию  нужна публикация рабочего проекта соглашения новой угоды, учитывая прошлый опыт не может быть единоличного решения по принятию таких важных шагов, от которых зависит будущее Украины.
 Если будет зрада, что самое ужасное, кто её "отменит" и как?  :X
Мінські домовленості з подальшими редакціями до цього часу не ратифіковано парламентом.
Тому незрозуміло, чому тогочасний Президент України (?!) не лише постійно наполягав на необхідності їх дотримання, але й намагався проштовхнути відповідні зміни до Конституції та законів України.
Це не банальне перевищення службових повноважень чи зловживання владою, а державна зрада (ст.111 ККУ), тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, яке карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
   
1. При таких розкладах раші з Китаєм - не видко що хуйло буде хоча б рівноправним співучасником сього «союзу», в даній транскрипції Небоженка - хуйло в такому випадку піде на власне приниження від Китаю щоб що?
2. Якщо армія хуйла його теоретично може не слухати - то а) навіщо Китаю такий слабкий хуйло б) хуйло і так і сяк програв всередині раші, якщо питання ставиться про непідконтрольність армії йому
   
А вона і не візьме ніяких зобов'язань
Да вы правы, только будет требовать от нас выполнять их перед самими собой как и минские. Тогда раша бог?  :weep:
   
Мінські домовленості з подальшими редакціями до цього часу не ратифіковано парламентом.
Тому незрозуміло, чому тогочасний Президент України (?!) не лише постійно наполягав на необхідності їх дотримання, але й намагався проштовхнути відповідні зміни до Конституції та законів України.
Це не банальне перевищення службових повноважень чи зловживання владою, а державна зрада (ст.111 ККУ), тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, яке карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Есть логика в этом. По итогу получаем борьбу между двумя ставленниками Хуйла. Но теперь ещё и третий появился, которого вскрыла МИ6. Как все развидеть?!  :X
   
Говнокреатив, и потом немцы едут в индию (с которой китай очень дружит как всем известно) и пытаются замутить там какой то союз против китая. Вот уж любители конспирологии, мозг включайте иногда.
Кому вірити? Небоженку? ;)
 Склалося враження, що його завербував ще особіст в/ч під час строкової служби в ЗГВ...
   
толково
не скажу что все прям точно, но главные идеи звучат очень правдоподобно, и самое главное что это первый раз я слышу такие версии
Полная чушь, ресурсы рашки итак доступны за умеренные деньги, дешевле они станут только если будут контролироваться Китаем непосредственно. Что же касается рынка Китая для Германии, тут видимо эксперт не в курсе, что Германия итак плотно зашла в Китай различными СП с местными производителями высокотехнологичных товаров, а больше Германии предложить нечего.
Ну и естественно, Китай не может не понимать, что подобный союз означает бан на всю свою продукцию в США и большей части Европы.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія