Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яке ж воно мерзенне...

Re: Яке ж воно мерзенне...

та нє, це ще інші, це люди в вишиванках, діти в суботніх українських школах вчать Шевченка, все ніби ок. І отак от як заведені: "сука парашенка, барига, завод в ліпєцкє..."  :facepalm1:
Шевченко ще той любітєль бариг.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Підр що разу синхронізує свою агітацію з кацапськими хвилями іпсо щоб заощадити чи він отримує від них 13 срібників? В не залежності що переше вірно що друге виходить що Підр це Іуда українського народу.
Оце тобі маєш. Те ж відео фейкове. Невже ще комусь це не зрозуміло?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Зеленський і вся кремлівська шобла Єрмака в українській владі, остаточно зроблять з Порошенка легенду і памятник. А міг просто тихенько зникнути і бути забутим.
ага, і з твого хуйла теж
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Оце тобі маєш. Те ж відео фейкове. Невже ще комусь це не зрозуміло?
Відео фейкове, це очевидно.
Але нефейкові біллборди по всій країні 5 років тому перед другим туром, де з одного боку мужній профіль Петро, а з іншого - жалюгідний профіль Хуйла.
Тож це відео - цілком заслужене.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Підр що разу синхронізує свою агітацію з кацапськими хвилями іпсо щоб заощадити чи він отримує від них 13 срібників? В не залежності що переше вірно що друге виходить що Підр це Іуда українського народу.

ще один тупий єблан
але на свята зелена нечисть біснується :laugh:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Але нефейкові біллборди по всій країні 5 років тому
Краще не згадувати ті часи. Бо обидва були варті один одного.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Краще не згадувати ті часи. Бо обидва були варті один одного.
я ж не змушую вас щось згадувати, але і ви не можете змусити мене забути блювотний рефлекс коли вперше побачила по ТБ передвиборчий ролік з самосвалом
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Гнати срату ЗЕлень! Вже прийшов час.

Не подобається ЗЕлесрань? Вішайтися.

Гімно зелене наголосувало у війну

Коли воно наголосувало, війни великої ще не було.

ПРавда, хотілось "просто пєрєстать стрєлять" та "сойтись посередине".

А ще "подивитись в очі П утіну"
...

 :facepalm1:

Секті підхуяльників, які чекають, не дочекаються повернення свого московського диякона з досвідченим юристом  :bueee:



Ваш бозя як завжди найкращий!  :super: Куди там Пшонке та першому кнуру  до нього  :shuffle:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

О, куколд виліз. Не сси(закреслено)дрейфь, сірожа. Хуже нє будет(с)  :D
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

О, куколд виліз. Не сси(закреслено)дрейфь, сірожа. Хуже нє будет(с)  :D

Підхуяльниця, ти пишеш після обходу? Чи сьогодні свято...
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

https://www.facebook.com/reel/3682384075360970
Скоріш за все фейк, бо за таке під час воєнного стану можна пакувати зразу. Воно хоч і падло кончене, але разом з хапальним рефлексом, чуйка самозбереження в таких на першому місці.
Навіть в його секти не викликає сумніву, що це може бути і не фейк.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Підхуяльниця, ти пишеш після обходу? Чи сьогодні свято...
то культурна Иліта рошен. Раз так в срач падають, значить у петюні  (tu)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

то культурна Иліта рошен. Раз так в срач падають, значить у петюні  (tu)
----------------------------
ЗЕлене іпатько,я ке всім вже набридло. Вам нічого не допоможе-будете тікати світ за очі. Хошь посперечаємося? B-)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Підхуяльниця, ти пишеш після обходу? Чи сьогодні свято...
Сірожа, не хами. Те, що ти щось там наглядаєш для пінчука, не робе тебе паном.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Сірожа, не хами. Те, що ти щось там наглядаєш для пінчука, не робе тебе паном.

 8-:

Наташа чи Аліса (хз як там тебе насправді), шиза - це таке...  :(  Головне не допускай виходу з ремісії  :shuffle:

П.С. Я вже як три роки спеціально для тебе та інших сектантів вашої секти підхуяльників говорю, що я Пєтя.  :punish:  Невже цю просту інформацію тобі не дано засвоїти?  :S
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

----------------------------
ЗЕлене іпатько,я ке всім вже набридло. Вам нічого не допоможе-будете тікати світ за очі. Хошь посперечаємося? B-)

Кац, задрав ти вже зі своїм зеленим змієм.  :bueee: Краще скажи, які ти сьогодні "новини" вже притягував від свого піськова?  :shuffle:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

та нє, це ще інші, це люди в вишиванках, діти в суботніх українських школах вчать Шевченка, все ніби ок. І отак от як заведені: "сука парашенка, барига, завод в ліпєцкє..."  :facepalm1:

Ну подивіться на мимосралу: тіпа українка, а те, що воно несе ротом...чіста синдром турета . Нєдєржаніє на Пітра)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Скоріш за все фейк, бо за таке під час воєнного стану можна пакувати зразу. Воно хоч і падло кончене, але разом з хапальним рефлексом, чуйка самозбереження в таких на першому місці.
Навіть в його секти не викликає сумніву, що це може бути і не фейк.

Але ж зєбільо ведеться  :weep:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Відео фейкове, це очевидно.
Але нефейкові біллборди по всій країні 5 років тому перед другим туром, де з одного боку мужній профіль Петро, а з іншого - жалюгідний профіль Хуйла.
Тож це відео - цілком заслужене.
Вибрали Зеленського отримали війну. Що не так було в тих бігбордах? Ви ж попереджень не сприймаєте, все вам "шашлики".
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Але ж зєбільо ведеться  :weep:
Воно не просто ведеться. Воно саме той фейк виготовляє і розповсюджує..
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Зелень продовжує роз'єднувати українців.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

8-:

Наташа чи Аліса (хз як там тебе насправді), шиза - це таке...  :(  Головне не допускай виходу з ремісії  :shuffle:

П.С. Я вже як три роки спеціально для тебе та інших сектантів вашої секти підхуяльників говорю, що я Пєтя.  :punish:  Невже цю просту інформацію тобі не дано засвоїти?  :S
та хочь горшком назвися. "Мастєрство"-то не проп'єш  :D
тебе, сірожа, з перших строк видно
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Показати зображення...

   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Вибрали Зеленського отримали війну. Що не так було в тих бігбордах? Ви ж попереджень не сприймаєте, все вам "шашлики".
наскільки я зрозумів, ваша кнуряча пропаганда педалювала тему, що Зе піде на поступки, патріоти будуть протестувати аж до збройного протистояння з владою - от таку війну ви предрікали. А що Зе навпаки, не буде йти на поступки, розжене медведчуківське кодло і Хуйло піде на ШМВ - про таке ви не попереджали.

Останнє редагування: 6 травня 2024 15:23:50 від Вело
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

наскільки я зрозумів, ваша кнуряча пропаганда педалювала тему, що Зе піде на поступки, патріоти будуть протестувати аж до збройного протистояння з владою - от таку війну ви предрікали. А що Зе навпаки, не буде йти на поступки, розжене медведчуківське кодло і Хуйло піде на ШМВ - про таке ви не попереджали.
Зе пішов на поступки. І саме слабість Зеленського спровокувала велику війну. Але вам то не зрозуміти. І де той медведчук зараз?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Зелень спеціально провокує українців на спротив. Не тільки діями, а от і такими фейками, обзиванням і том подібним. Чисто кацапська технологія. 
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Зе пішов на поступки. І саме слабість Зеленського спровокувала велику війну. Але вам то не зрозуміти. І де той медведчук зараз?
Це точно.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Зе пішов на поступки. І саме слабість Зеленського спровокувала велику війну. Але вам то не зрозуміти. І де той медведчук зараз?
В РФ. Мабуть переговри веде від імені України. :pooh_lol:
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Вибрали Зеленського отримали війну. Що не так було в тих бігбордах? Ви ж попереджень не сприймаєте, все вам "шашлики".
То чому 24.02.22 ви не закликали скласти зброю і підкоритися всім вимогам ХУйла? Все було би в точності так як приПетро!

ПС Не люблю шашликів.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Зе пішов на поступки. І саме слабість Зеленського спровокувала велику війну.
Петро ні на які поступки не йшов і його сила стримувала Хуйла. Я все правильно кажу? Приймете до лав педроцтва?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Чого ви гризитесь?
Ні Порошенко, ні Зеленський більше не будуть тримати булаву.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

що, транш надійшов, запахло грошима, метелики на ФУПі запурхали? :)
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

То чому 24.02.22 ви не закликали скласти зброю і підкоритися всім вимогам ХУйла? Все було би в точності так як приПетро!

ПС Не люблю шашликів.
Тому що в 2019 році я не голосувала за людину, яка бачить мир в очах хуйла. Ніяким вимогам хуйла при Петрі ми не підкорялися. Брешіть далі.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Чого ви гризитесь?
Ні Порошенко, ні Зеленський більше не будуть тримати булаву.
Це ви кому сказали? Тим хо вже п'ять років при владі і продовжує сратися Порошенка?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

що, транш надійшов, запахло грошима, метелики на ФУПі запурхали? :)
Та достала зелень. Вже на ФУП свої фейкти тягне.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Тому що в 2019 році я не голосувала за людину, яка бачить мир в очах хуйла. Ніяким вимогам хуйла при Петрі ми не підкорялися. Брешіть далі.
Натомість ви голосували за колаборанта, який 5 років своєї каденції простояв перед хуйлом навколішки, або у кращому разі напівзігнувшись як на тому знаменитому фото з шампанським.
То це виходить Петро з власної ініціативи намагався протягнути до Конституції особливий статус для ОРДЛО?
Усіляко спряв Мудачукові без будь-якого зовнішнього налигача?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Це ви кому сказали? Тим хо вже п'ять років при владі і продовжує сратися Порошенка?
Опудало зовсім нещодавно лякало українців, що не полишило спроб вдруге видертися на президентський Олімп.
Хто думав у 2014 про подібну загрозу?
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Натомість ви голосували за колаборанта, який 5 років своєї каденції простояв перед хуйлом навколішки, або у кращому разі напівзігнувшись як на тому знаменитому фото з шампанським.
То це виходить Петро з власної ініціативи намагався протягнути до Конституції особливий статус для ОРДЛО?
Усіляко спряв Мудачукові без будь-якого зовнішнього налигача?
БРЕХНЯ.
   
Re: Яке ж воно мерзенне...

Опудало зовсім нещодавно лякало українців, що не полишило спроб вдруге видертися на президентський Олімп.
Хто думав у 2014 про подібну загрозу?
Ну вам з Німеччини краще видно видно, хто у нас тут "опудало".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія