Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украина справилась!

Re: Украина справилась!

он туповат, ублюдочен, но не верить глазам своим я не могу

Ключове слово було "всі американки вагітні".
   
Re: Украина справилась!

Сегодня посетил все свои магазины корма. Молодцы. Отреагировали круто.. все есть в изобилии.. нет никакого дефицита. То что дня 3-4 назад буксовало, сегодня заполнено до упора. В то же время смотрю маркеты США и ужасаюсь!!!

 :facepalm: американские маркеты смотришь через педрильные или москальские фейки?
   
Re: Украина справилась!

В Ашане человек 20 покупашек. Есть всё. Но цены залупили конкретно. Та же пресловутая гречка +50%. Картопля - +40%. Цыбуля - +100%. Лимоны +100%.
Нарот просто не берёт.
Надолго ли их хватит с таким мизерным спросом?
Холодильники жрут свитло, персоналу надо платить.
Мне кажется, выживут не только лишь все./ц/ педалик.

И это ешо нед жосского карантина, когда мусора блокируют все улицы и хер попадёшь в другой район.

цена это отражение покупательной способности на ее оптимуме... т.е. максимальная выгода или максимум людей при максимуме цены. Кол-во покупок и цена это вечный критерий торговли
   
Re: Украина справилась!

так глянь. по три часа очередь что бы в супермаркет зайти.

В Италии сейчас так.

Просто мы ещё в самом начале пути. Когда пойдут сотни трупов в день (а они будут!) - тогда и мы хер зайдём в лабаз.
   
Re: Украина справилась!

на один район как  Воллмарт в США, в Неньке будет пару сотен магазинов разного уровня

Та будуть. Але на цілі США не один Волмарт - той, що на відео.
А на цілу галузь постачання продуктами - Волмарт не єдиний, хто їх продає.
   
Re: Украина справилась!

В Италии сейчас так.

Просто мы ещё в самом начале пути. Когда пойдут сотни трупов в день (а они будут!) - тогда и мы хер зайдём в лабаз.

мы в этом начале были имхо в 2014
   
Re: Украина справилась!

Та будуть. Але на цілі США не один Волмарт - той, що на відео.
А на цілу галузь постачання продуктами - Волмарт не єдиний, хто їх продає.

зайди на канал и посмотри ранние видосы. Он дальнобой везде картина похожая последнюю неделю
   
Re: Украина справилась!

Он дальнобой везде картина похожая последнюю неделю

Я не можу ні вірити йому, ні не вірити. Просто знаю, що Америка - різна, і в різних місцях в ній по-різному.
Так було і є. Соціальні, культурні etc нерівності.
   
Re: Украина справилась!

Я не можу ні вірити йому, ні не вірити. Просто знаю, що Америка - різна, і в різних місцях в ній по-різному.
Так було і є. Соціальні, культурні etc нерівності.

согласен, я всю Америку проехал, но такого я никогда не видел
   
Re: Украина справилась!

согласен, я всю Америку проехал, но такого я никогда не видел
Ты не просто бздарь, а бздарь с куриной слепотой. Нигде никуя не видишь. Что ни тема, ты ничего не видел.
   
Re: Украина справилась!

мы в этом начале были имхо в 2014

То была хуйня. А щас - пистец. У меня крайне херовые предчувствия. Вкусим все прелести жизни Донбасса. Но у тех хоть Рашка под боком. А тут будет жопец.
   
Re: Украина справилась!

согласен, я всю Америку проехал, но такого я никогда не видел

Та й зараз би не побачив. Той ватник селективно вибирає епізоди, які створюють однобоке враження. Як колись Фарід Сейфуль-Мулюков в "Мєждународной Панорамє" про бездомних Нью-Йорка.
   
Re: Украина справилась!

Сегодня посетил все свои магазины корма. Молодцы. Отреагировали круто.. все есть в изобилии.. нет никакого дефицита. То что дня 3-4 назад буксовало, сегодня заполнено до упора. В то же время смотрю маркеты США и ужасаюсь!!!
чекайте! ще не вечір...он москалі скоро взвиють, шо жрать нєчєво, і підуть наші радуцькі-крадуцькі в маскву караванами з гречкою-маслом,...як в Китай з масками:(
Нікому ж нічо за то нема, пра?
Чи гадаєте, що не посміють у народа кусок хліба відібрати, шоб "братьєв" накормити?
   
Re: Украина справилась!

Так же , как медицинские маски? :shuffle:
Ага, почнеться в кацапів купівельна паніка - вивезуть все з України
   
Re: Украина справилась!

чекайте! ще не вечір...он москалі скоро взвиють, шо жрать нєчєво, і підуть наші радуцькі-крадуцькі в маскву караванами з гречкою-маслом,...як в Китай з масками:(
Нікому ж нічо за то нема, пра?
Чи гадаєте, що не посміють у народа кусок хліба відібрати, шоб "братьєв" накормити?

таки підуть!  (tu)
   
Re: Украина справилась!

То была хуйня. А щас - пистец. У меня крайне херовые предчувствия. Вкусим все прелести жизни Донбасса. Но у тех хоть Рашка под боком. А тут будет жопец.

ты имхо в режиме домоседтсва уже живешь х.з сколько и так пол страны. Ни одна страна так не живет, где бы я не был.
   
Re: Украина справилась!

А хто сказав, що в Штатах корму нема в магазинах?

 Турч кацапские ютьюбы смотрит и «знает усе про Америгу» :lol:
   
Re: Украина справилась!

Турч кацапские ютьюбы смотрит и «знает усе про Америгу» :lol:

т.е. там на видео пистеш?
   
Re: Украина справилась!

Ше би сучари дозволили працювати з умовою жорсткої санітаріі і всі би були щасливі.
Бо у львові все закрито крім сільпо і. Атб
та чого, вчора в Ашані був
товару як до карантину і навали оленів
працюють рукавички, бейкермаркети, та зрештою все працює що з продуктами та напоями
   
Re: Украина справилась!

В Ашане человек 20 покупашек. Есть всё. Но цены залупили конкретно. Та же пресловутая гречка +50%. Картопля - +40%. Цыбуля - +100%. Лимоны +100%.
Нарот просто не берёт.
Надолго ли их хватит с таким мизерным спросом?
Холодильники жрут свитло, персоналу надо платить.
Мне кажется, выживут не только лишь все./ц/ педалик.

И это ешо нед жосского карантина, когда мусора блокируют все улицы и хер попадёшь в другой район.

Тверезий погляд. Цікаво як довго вони протримаються за відсутності  покупців. Причому різке задирання цін це пряма причина їх відсутності.
Народ нахомячив в перші дні і  зараз на  +40+50+100  вже не купляється. Просто не треба. Вангую, що якщо нічого не зміниться то за місяць
деякі мережі просто ляжуть і  доведеться відкривати ринки..

Так що граф передчасно радіє.   У нас дещо інша специфіка ніж в тих же США .  У нас на Різдво, Пасху і тепер вірус ціни піднімають , а не опускають.
Ну ніяк від валу совковий бізнесмен працювати не хоче. Купити один мішок гречки і перепродати втричі. Ото бізнес...
Правда такий бізнес швидко закінчується , але то таке. Так що думаю західні мережі якраз виживуть, а ось наші то велике питання...

Останнє редагування: 26 березня 2020 22:23:40 від Людас
   
Re: Украина справилась!

т.е. там на видео пистеш?

Турч, не будь впертим. Ти все чудово зрозумів. Питання не в "пістьош чи ні" (бездомні в Нью Йорку теж не були пістішем), - а тому, який висновок той ватник хоче щоб ТИ зробив з ЙОГО відео.
   
Re: Украина справилась!

Турч, не будь впертим. Ти все чудово зрозумів. Питання не в "пістьош чи ні" (бездомні в Нью Йорку теж не були пістішем), - а тому, який висновок той ватник хоче щоб ТИ зробив з ЙОГО відео.

размазанный ответ. Я тебе больше доверяю чем тому мудаку. Если ты скажешь да пистеш ибо он пропагандон то я тебе больше поверю
   
Re: Украина справилась!

https://www.youtube.com/watch?v=pMm2KB_m708&t=43s
И такого в ютюбе... "до утра"
ще побачимо що буде на кацапщині коли теперішня ситуація затягнеться і погіршиться
   
Re: Украина справилась!

размазанный ответ. Я тебе больше доверяю чем тому мудаку. Если ты скажешь да пистеш ибо он пропагандон то я тебе больше поверю

Я не збираюся тебе переконувати. В Америці Є ВСЯКЕ. Є й таке:



В кожного своя Америка, а в пропагандонів - свої методи пропаганди.
   
Re: Украина справилась!

т.е. там на видео пистеш?

Конечно пистеш. Когда было снято это видео - 2 недели назад?
Пусть сейчас снимет снова про те же магазины.
У нас сейчас той туалетной бумагой завалено все, никто не покупает бо на год вперёд купили :D
   
Re: Украина справилась!

Я не збираюся тебе переконувати. В Америці Є ВСЯКЕ. Є й таке:

Показати зображення...
В кожного своя Америка, а в пропагандонів - свої методи пропаганди.

Так это же Козаченьство!!! 100%
   
Re: Украина справилась!

Конечно пистеш. Когда было снято это видео - 2 недели назад?
Пусть сейчас снимет снова про те же магазины.
У нас сейчас той туалетной бумагой завалено все, никто не покупает бо на год вперёд купили :D

снято 16 часов назад, точнее вылажено. Зайди на его канал каждый день подобная йухня из разных магазинов. Не про бумагу речь, а то что в магазин войти - надо очередь епанистическую отстоять.
   
Re: Украина справилась!

Так это же Козаченьство!!! 100%

Бачиш: тим, хто розкупив весь папір з метою його перепродати, eBay, Amazon i Kijiji заборонили постити оголошення про його продаж на своїх сайтах. Фейсбук зробив  "героїв" відомими. Їх подальший соціальний успіх - під сумнівов. А вздовж доріг з'явилися пропозиції типу як на тій фотці. Крім того, знайомі (і не дуже) обмінюються імейлами і оголошеннями з пропозицією допомогти продуктами чи папером, за просто так.
Така-то справжня Америка.
   
Re: Украина справилась!

Бачиш: тим, хто розкупив весь папір з метою його перепродати, eBay, Amazon i Kijiji заборонили постити оголошення про його продаж на своїх сайтах. Фейсбук зробив  "героїв" відомими. Їх подальший соціальний успіх - під сумнівов. А вздовж доріг з'явилися пропозиції типу як на тій фотці. Крім того, знайомі (і не дуже) обмінюються імейлами і оголошеннями з пропозицією допомогти продуктами чи папером, за просто так.
Така-то справжня Америка.
такого не видел в США, видел продажу с улицы только какие-то работы дети свои продают или хлам из дома типа антиквариат. И что, в США так можно выйти из дома, поставить столик и продавать все что хочешь?
   
Re: Украина справилась!

такого не видел в США, видел продажу с улицы только какие-то работы дети свои продают или хлам из дома типа антиквариат. И что, в США так можно выйти из дома, поставить столик и продавать все что хочешь?

Взагалі-то, у цьому випадку то не продаж. Free... :shuffle:
   
Re: Украина справилась!

такого не видел в США

Ну ти ж не був в США в час кризи, чи не так? ЯК ти міг таке бачити?

в США так можно выйти из дома, поставить столик и продавать все что хочешь?

Можна. Це називається Garage Sale. https://en.wikipedia.org/wiki/Garage_sale

https://www.google.com/search?q=Garage%20Sale&tbm=isch&tbs=rimg%3ACTk7n1mUbcaBImAT-JXW5-DTsn8V7XyfcmsW8L7RlogZNoKD2q9CkShjuPvZKHRvoc5TCkUa1loeluFhNDQNLkGKpX6KMojBSf7o_19w58vxd3VdH-6MGgxZ9L8UqTILokj8VQkA7uJ2aIf4qEgkT-JXW5-DTshHla-VD-h-OESoSCX8V7XyfcmsWERYM-TVKYelMKhIJ8L7RlogZNoIRLpnLd7MzQPMqEgmD2q9CkShjuBFaayBDXPy18SoSCfvZKHRvoc5TEXnSyKQbDpNZKhIJCkUa1loeluERZPGqcf-WwWwqEglhNDQNLkGKpRHCwg5sqxmyfCoSCX6KMojBSf7oEbsddOo4EGdVKhIJ_19w58vxd3VcRS7vfvr_1JoPQqEglH-6MGgxZ9LxEBGN0EPuEt1CoSCcUqTILokj8VEZpGtuki2RCcKhIJQkA7uJ2aIf4RQJaevOi2KlBh6EoYzIaIdqM&client=firefox-b-d&hl=en&ved=0CAIQrnZqFwoTCPDWzJL_uOgCFQAAAAAdAAAAABAH&biw=1583&bih=786

Останнє редагування: 26 березня 2020 22:39:08 від GizmoGremlin
   
Re: Украина справилась!

Взагалі-то, у цьому випадку то не продаж. Free... :shuffle:
І взагалі то не США, а Північ Західної Європи.
   
Re: Украина справилась!

...для собак теж є....а для корівок, на жаль, нема... :smile3:
як нема????

Є!!!!
   
Re: Украина справилась!

продавать все что хочешь

Див. на напис "FREE" великими буквами внизу столика
   
Re: Украина справилась!

Взагалі-то, у цьому випадку то не продаж. Free... :shuffle:

ой точно!  :laugh:
   
Re: Украина справилась!

Ну ти ж не був в США в час кризи, чи не так? ЯК ти міг таке бачити?

Можна. Це називається Garage Sale. https://en.wikipedia.org/wiki/Garage_sale

https://www.google.com/search?q=Garage%20Sale&tbm=isch&tbs=rimg%3ACTk7n1mUbcaBImAT-JXW5-DTsn8V7XyfcmsW8L7RlogZNoKD2q9CkShjuPvZKHRvoc5TCkUa1loeluFhNDQNLkGKpX6KMojBSf7o_19w58vxd3VdH-6MGgxZ9L8UqTILokj8VQkA7uJ2aIf4qEgkT-JXW5-DTshHla-VD-h-OESoSCX8V7XyfcmsWERYM-TVKYelMKhIJ8L7RlogZNoIRLpnLd7MzQPMqEgmD2q9CkShjuBFaayBDXPy18SoSCfvZKHRvoc5TEXnSyKQbDpNZKhIJCkUa1loeluERZPGqcf-WwWwqEglhNDQNLkGKpRHCwg5sqxmyfCoSCX6KMojBSf7oEbsddOo4EGdVKhIJ_19w58vxd3VcRS7vfvr_1JoPQqEglH-6MGgxZ9LxEBGN0EPuEt1CoSCcUqTILokj8VEZpGtuki2RCcKhIJQkA7uJ2aIf4RQJaevOi2KlBh6EoYzIaIdqM&client=firefox-b-d&hl=en&ved=0CAIQrnZqFwoTCPDWzJL_uOgCFQAAAAAdAAAAABAH&biw=1583&bih=786

так про крызу речь и идет
   
Re: Украина справилась!

І взагалі то не США, а Північ Західної Європи.

Гизмо, где фоту нарыл говори и когда она сделана?
   
Re: Украина справилась!

як нема????
Показати зображення...
Є!!!!
Не то польто - ти рамси попутав. Я такого не лублу.

Лучче піджени баночьку поламаних сотів з підмором.
   
Re: Украина справилась!

Re: Украина справилась!

Гизмо, где фоту нарыл говори и когда она сделана?



Illinois, Grayslake

Останнє редагування: 26 березня 2020 22:53:29 від GizmoGremlin
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія