Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ще про совєтскій пломбір (фото)

Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Нічєво. А шо?

Ну, раз ничё, тогда и нишо, ага...
Вот ишшо студова



Это тожить не Котёночкин написал.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Угу... А ишшо тама звучит "Литтл мен", например. И шо?
панімаєш, не вказати авторів та виконавців- це так по радянськи... до-речі, там ще багато білих плям...
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

панімаєш, не вказати авторів та виконавців- це так по радянськи... до-речі, там ще багато білих плям...

Ну, не так уж и много, бо "нупогодисты" многое раскопали. Читал, шо "урна" не поддаётся опознанию.

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)
Agh





   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Сьогодні вже придбав квасу з кегів на вулиці на розлив - супер )))
Вже зробили "ноу-хау", можна приходити з власною тарою.
Я спитав, чи можна приходити з  радянським бідоном, як колись? - Кажуть, шо можна. :gigi:
Якшо власна тара - то ціна за літр дешевша на 2 гривні. :-o
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)
PAL

Показати зображення...

як мало радянській людині треба було для щастя!
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Сьогодні вже придбав квасу з кегів на вулиці на розлив - супер )))
Вже зробили "ноу-хау", можна приходити з власною тарою.
Я спитав, чи можна приходити з  радянським бідоном, як колись? - Кажуть, шо можна. :gigi:
Якшо власна тара - то ціна за літр дешевша на 2 гривні. :-o
В кегах він, мабуть, без консервантів так як прокисає як своєчасно не реалізують.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

В кегах він, мабуть, без консервантів так як прокисає як своєчасно не реалізують.
Воно на смак відчувається, якшо кега "вчорашня".
Але продавці кажуть,  шо народ зараз квас не дуже полюляє, бо він не такий солодкий, як кола чи пепсі.
Поруч з квасом вони продають солодюще "мохіто" з кегів, майже така сама фуйня, як в магазині, тільки дорожча.
Так молодь й діти більш полюбляють саме цю солодко-хімічну фуйню, а не квас.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Воно на смак відчувається, якшо кега "вчорашня".
Але продавці кажуть,  шо народ зараз квас не дуже полюляє, бо він не такий солодкий, як кола чи пепсі.
Поруч з квасом вони продають солодюще "мохіто" з кегів, майже така сама фуйня, як в магазині, тільки дорожча.
Так молодь й діти більш полюбляють саме цю солодко-хімічну фуйню, а не квас.
що там хімічного? лимонна кислота чи ментол?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

що там хімічного? лимонна кислота чи ментол?
Ну, я якось біля кеги буду - сфоткаю склад на етикетці, бо зараз не згадаю, оскільки беру лише квас там.
Звісно шо на сайті кажуть байки про "на основі соку лайма та м'яти"
http://vhsvin.com.ua/ua/shop/kvas-ta-napoyi/napij-bezalkogolnij-dyushes-kegs/
Але на етикетці пишуть реальний склад згідно вимог законодавства.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Знайшов доказ,що в СРСР пломбір був самим смачним.

"В СССР был самый вкусный пломбир.
Во-первых: сравнить было не с чем.
Во-вторых: тех, кто с этим не соглашался, отправляли в ГУЛАГ"
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Уже не раз писав, що хто хоче спробувати "самий вкусний совєцкій пломбір", просто йдіть в Макдональдс, і просто купіть самий звичайний ріжок (морозиво). Буде все те ж саме  :facepalm1: 
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Совок для свого "вкусного пломбіра" і так взяв ту ж американську технологію, що і Макдональдс
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Я так і роблю, коли мені хочеться морозива - просто йду в Макдональдс. Там є гарантія, що просто куплю звичайне морозиво, а не якусь байду з пальмового масла. Сцуко, "вкус дєццтва"  :gigi:

Останнє редагування: 30 травня 2021 08:03:35 від svo1973
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Я так і роблю, коли мені хочеться морозива - просто йду в Макдональдс. Там є гарантія, що просто куплю звичайне морозиво, а не якусь байду з пальмового масла. Сцуко, "вкус дєццтва"  :gigi:
:facepalm: більшої хімії, ніж у макдональдсі в принципі немає.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

:facepalm: більшої хімії, ніж у макдональдсі в принципі немає.

На чому базується це твердження?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Чисто по моїм смаковим відчуттям, там все гаразд - звичайне морозиво з молока. Тоді на чому базується ваше твердження?
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

А яких небудь "Нєуловімих мстітєлєй" дивилися не тому що там красноармєйци, товаріщ Будьоний і інша фігня а тому, що там скакали на конях і валили з пістолетів і ружбайок майже так само як в американських ковбойських фільмах, яких ніфіга не показували!

А американська дітлашня мусила дивитись своє кіно з конями й ружбайками,  бо в них Нєуловімих мстітєлєй не показували!  :laugh:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)
den

:facepalm: більшої хімії, ніж у макдональдсі в принципі немає.

Морозиво в мак іде з білої церкви ( біла лінія)

Молоко з ферм а не домогосподарств ( у них ще була серія продуктів у склі преміале з ферм)
100% нормальний молочний
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

На чому базується це твердження?
на моїй власній шкурі
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

на моїй власній шкурі

А що там на власній шкірі? З харчами в Макдональдсі все гаразд. Якщо розумієш, що така їжа в принципі шкідлива. Я їм в Макдональдсі лише вівсянку і те ж саме морозиво - більше нічого. Тому що розумію, що все решта - холестерин.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

А що там на власній шкірі? З харчами в Макдональдсі все гаразд. Якщо розумієш, що така їжа в принципі шкідлива. Я їм в Макдональдсі лише вівсянку і те ж саме морозиво - більше нічого. Тому що розумію, що все решта - холестерин.
те, шо бутеррброди в маку гівно- я знав. тому замовив те морозиво. весь шкт навиворіт... після того я в мак ні ногою. форнетті і то краще.
п.с. макдональдс київський, якшо шо
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Морозиво в мак іде з білої церкви ( біла лінія)
По відчуттям з молока. Але жирність занижена в порівнянні з тим що було УРСР.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Морозиво в мак іде з білої церкви ( біла лінія)
...поки воно дійде пішки до києва, то перетвориться на порошок...:)))
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

  Уся стратегія макдональдса - продукти довгого терміну зберігання.

  Тому там НЕ МОЖЕ бути нічого  натурального. B-)
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

  Уся стратегія макдональдса - продукти довгого терміну зберігання.

  Тому там НЕ МОЖЕ бути нічого  натурального. B-)

Миф и бред... Макдональдз использует только натуральные продукты высокого качества... У нас в ирландии фермерам надо столько справок и инспекций пережить ради контракта с макдональдз шо мамадорогая...
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

шо туд ?
сподиваюся за 20 сторинок спромоглися народним трибуналом разоблачить и заклеймить ?  :weep:
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

те, шо бутеррброди в маку гівно- я знав. тому замовив те морозиво. весь шкт навиворіт... після того я в мак ні ногою. форнетті і то краще.
п.с. макдональдс київський, якшо шо
Це проблеми твого шлунку. В макдональдс неможливо отруїтись. Навіть якщо з'їсти замість їжі упаковку в барвою та клеем. Вони перестрахувались скрізь і навіть барвники та клей натуральні і нетоксичні. Знаю декількох постачальників в мак і знаю як їм у дупу заглядуютькожного разу з перевірками. Втрачати такого клієнта ніхтоине хоче, тому контроль і ще контроль скрізь.  Те ж відноситься і до всього іншого.  Продукція суто натуральна теж. Переносимість поєднання продуктів, смак та інше питання дуже індивідуальні, тут нема про що сперечатись. Але про хімію в маку та погані продукти не варто розказувати, коли ти не знаеш що і як.

Останнє редагування: 2 червня 2021 10:45:10 від Kren
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Це проблеми твого шлунку. В макдональдс неможливо отруїтись. Навіть якщо з'їсти замість їжі упаковку в барвою та клеем. Вони перестрахувались скрізь і навіть барвники та клей натуральні і нетоксичні. Знаю декількох постачальників в мак і знаю як їм у дупу заглядуютькожного разу з перевірками. Втрачати такого клієнта ніхтоине хоче, тому контроль і ще контроль скрізь.  Те ж відноситься і до всього іншого.  Продукція суто натуральна теж. Переносимість поєднання продуктів, смак та інше питання дуже індивідуальні, тут нема про що сперечатись. Але про хімію в маку та погані продукти не варто розказувати, коли ти не знаеш що і як.
отруїтись неможливо, але здоровою їжею там і не пахне
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

отруїтись неможливо, але здоровою їжею там і не пахне
они себя и не позиционируют как здоровое питание. Хочешь ешь, хочешь не ешь. 
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

отруїтись неможливо, але здоровою їжею там і не пахне

Что понимается под "здоровой"? У нас есть салаты и прочая... Если выбирать из фаст-фуда, то Макдональдз один из самых "здоровых"... А уж сандэй из мака точно здоровее совейского пломбира...
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Что понимается под "здоровой"? У нас есть салаты и прочая... Если выбирать из фаст-фуда, то Макдональдз один из самых "здоровых"... А уж сандэй из мака точно здоровее совейского пломбира...
у нас він пасе задніх
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Просто з певного віку перестає перероблятись лактоза. Тому від нормального - срачка, а від пальмового все ок.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

ще трохи морозива

   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

Просто з певного віку перестає перероблятись лактоза. Тому від нормального - срачка, а від пальмового все ок.
Багато хто молочні продукти періодично споживає крім морозива, наприклад, молочні каші. А я крім того, буває, ще купую молочний газований напій "Тан".
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

В СССР не було пальмового молока тому було багато корів. Наприклад в селі, де в мене дача, на фермах було 1500 корів і в домашніх господарствах біля 550 корів. Зараз залишилися тільки в домашніх господарствах штук 20 корів.
   
Re: Ще про совєтскій пломбір  (фото)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія