Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Уряд Гончарука удвічі планує удвічі зменшити видатки на підтримку української книги

Потрібно повністю відмінити. Це все не те що неефективна а взагалі марна трата коштів. розплідник коррупції. все повинне бути приватне і без жодної державної підтримки. все державне це коррупція
   
На образование тратить деньги стоит. Но только если это действительно образование, а не имитация образовательного процесса с раздачей дипломов.

  якісь знань перевіряють не дипломами, а - тестами, котрі існують для кожної мови...

   ,

Останнє редагування: 18 вересня 2019 14:48:23 від Чжан
   


Український інститут книги — державна установа при Міністерстві культури України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном.
Вікіпедія


навіщо це ескабарам та іншим кацапським байстрюкам?
(tu)
   
Потрібно повністю відмінити. Це все не те що неефективна а взагалі марна трата коштів. розплідник коррупції. все повинне бути приватне і без жодної державної підтримки. все державне це коррупція

   саме так,  всі бібліотеки закрити як в Москві

   на їх місце наливайки!

    мрія кожного ФУПівського прихильники певної політсили!
   
Але є багато літератури, потрібної українському читачеві, яка не окуповується  внаслідок невеликих тиражів,
значних затрат на підготовку тощо.
Це, зокрема, наукова література, словники, твори молодих авторів тощо.
Это обязательно издать в бумажном виде? Публикация в интернет не подходит?
   
Потрібно повністю відмінити. Це все не те що неефективна а взагалі марна трата коштів. розплідник коррупції. все повинне бути приватне і без жодної державної підтримки. все державне це коррупція


так.
і державу треба відмінити, бо вона державна)
   
неприятно поражен истерикой и фантомными болями у радетелей за инстытут кныгы. на психоз какой то похоже    :(
   
многие даже пятерку в атестате имеют

Кацап
Шо ти тут робиш?

П.с. В нас 12 бальна система
   
Это обязательно издать в бумажном виде? Публикация в интернет не подходит?

  о, новий змінщик застутив за клавіатурний пост....

   - на початку цієї гілки є посилання на те як твоє хуйло дало команду закрити цей інститут бо хуйлу перелякав  проект нет-бібліотеки української сучасної літератури...
   
  якісь знань перевіряють не дипломами а тестами, котрі існують для кожної мови...

 
Качество проверяют не тестами, а применением. Я школьный тест по английскому написал на 57 из 60 балов, однако двух слов связать не мог в предложение, а потому учил язык уже после школы и института, и до сих пор продолжаю учить.
   
неприятно поражен истерикой и фантомными болями у радетелей за инстытут кныгы. на психоз какой то похоже    :(
є враження, що хтось з дописувачів гілки звично нудьгує в тому "інституті" на робочому місці))
   
Это обязательно издать в бумажном виде? Публикация в интернет не подходит?

книгу ніщо не замінить.
Класику, давніші словники потроху переводять на цифру і можна загалом перевести все (для цього теж потрібні гроші, грант і таке інше).
До речі, словник в інтернеті зручніший, ніж паперові видання. Наприклад, у мене є одинадцятитомний словник української мови. Але для того, щоб уточнити якесь слово, мені треба підняти свою дупу, відчинити шафу, розгорнути трикілограмовий словник, погортати сторінки і тільки тоді побачити потрібне слово. В інтернеті все простіше: набрав у віконечку - і читай)
Але новинки мають виходити в паперовому вигляді, НМД, принаймні у найближчі роки, а то й десятиліття.
   
Качество проверяют не тестами, а применением. Я школьный тест по английскому написал на 57 из 60 балов, однако двух слов связать не мог в предложение, а потому учил язык уже после школы и института, и до сих пор продолжаю учить.

   китайський тест має більше 10 різних рівнів, іноземцям вистачить на все життя...

   йдеться про той рівень знань мови, котрий необхідний на практиці...

    з носіями вивчити значно швидше аніж самому...

   



   
   
якість знань чудова - заняття ведуть носії цих мов...
Знаем мы этих носителей языка. Я как то попал в такую "школу", носителем "английского" языка был увалень из под Солт-Лейк-Сити без высшего образования.
   
Потрібно повністю відмінити. Це все не те що неефективна а взагалі марна трата коштів. розплідник коррупції. все повинне бути приватне і без жодної державної підтримки. все державне це коррупція
так, єдина можлива підтримка - податкові пільги
   
Знаем мы этих носителей языка. Я как то попал в такую "школу", носителем "английского" языка был увалень из под Солт-Лейк-Сити без высшего образования.

  от і добре, в такому разі можна вивчити сленг...
   
Цитата: тясмин
Потрібно повністю відмінити. Це все не те що неефективна а взагалі марна трата коштів. розплідник коррупції. все повинне бути приватне і без жодної державної підтримки. все державне це коррупція


так.
і державу треба відмінити, бо вона державна)
в цілому погоджуюсь, але, не гарячкуйте, це тема окремої розмови :)
просто в нас ринок, ринкова економіка, а не Північна Корея.
Щирий український газ за ринковою ціною (tu) і щира українська світлина за ринковою ціною. А шо не так?
   
Кацап
Шо ти тут робиш?

П.с. В нас 12 бальна система
В вас дебилов, таки уже 12 бальная. А мы тогда еще в 12 летку играли, перескакивая через два класса.  :lol:
   
так, єдина можлива підтримка - податкові пільги

  і скільки грошей від цих твоїх "податкових пільг" можна отримати для закупівель книжок бібліотеками?

   ти розумієш про що йдеться в цій гілці?
   
проект нет-бібліотеки української сучасної літератури
:lol:
стратеги! Цілий проект! І проект вартістю в мільйони, звісно. Замість щоб просто зробити і наповнювати сайт
   
  от і добре, в такому разі можна вивчити сленг...
Мне не нужен сленг Солт-Лейк-Сити в Лондоне, я не собираюсь объяснять английскому профессору, что на самом деле я говорю на английском, просто он его не понимает.
   
в цілому погоджуюсь, але, не гарячкуйте, це тема окремої розмови :)
просто в нас ринок, ринкова економіка, а не Північна Корея.
Щирий український газ за ринковою ціною (tu) і щира українська світлина за ринковою ціною. А шо не так?

   книжки і є за ринковою ціною, йдеться про кошти на закупівлі книжок для бібліотек..

   ці кошти вкрали прихильники певної політсили...
   
Податкові пільги - один з видів
Але кацапи мали на кую ті пільги коли треба захопити чийсь культурний і інформаційний простір

Будуть фінансувати скільки треба, аби витіснити місцеву культуру на маргінес

   
  і скільки грошей від цих твоїх "податкових пільг" можна отримати для закупівель книжок бібліотеками?

   ти розумієш про що йдеться в цій гілці?
тепер я знаю, ким ти працюєш - бібліотекарем
   
неприятно поражен истерикой и фантомными болями у радетелей за инстытут кныгы. на психоз какой то похож


пояснюю:
ти кацап (або зкацапілий хахол), який ніколи не мав тих проблем, які мали і ще, частково, мають українці на своїй же,
не загарбаній (як часто буває у кацапів) землі.
ти ж зверхньо, не вникаючи у проблему, колупаєш немитим пальцем, може й навмисно (хто тебе знає), болячку, яка українцям
болить десятки років.
Тобі намагаєшся пояснити, сказати про цей біль, але кацапи так влаштовані (ходити потоптом по чужих, загарбаних землях), що чужого болю вони не розуміють.
Он кілька днів тому в Росії спалив себе удмурт (?) на знак протесту проти зникнення рідної мови.
Давай, кацапе, уявимо таку ситуацію: російську мову заборонили на двісті років (ні книг, ні шкіл).
Щоб ти робив? Була б у тебе істерика, фантомні болі?
Чи спалив би ти себе?
   
Цитата: Чжан
книжки і є за ринковою ціною, йдеться про кошти на закупівлі книжок для бібліотек..

   ці кошти вкрали прихильники певної політсили...
(tu)  молодці прихильники певної політсили! Грабь награблєнноє! Кради накрадене! :D
А хто вкрав кошти на закупівлю українського [ua]  газу для мене особисто? Чому я безкоштовно маю бути лояльним до ваших япомнюягаржусь?
   
:lol:
стратеги! Цілий проект! І проект вартістю в мільйони, звісно. Замість щоб просто зробити і наповнювати сайт

     а-я, вартістю в міліярди!!!!

     це прихильники певної політсили нарешті дають міліярди на українську книгу!

      слава прихильники певної політсили!

     ФУПівські прихильники певної політсили найбільш прихильники певної політсили прихильники певної політсили в світі! 



   

   
Податкові пільги - один з видів
Але кацапи мали на кую ті пільги коли треба захопити чийсь культурний і інформаційний простір

Будуть фінансувати скільки треба, аби витіснити місцеву культуру на маргінес
а кацапські книжки можна, нарешті, просто заборонити ввозити. Всі
   
тепер я знаю, ким ти працюєш - бібліотекарем

   в хуйлостані перезмінка - ще один новенький хуйловець заступив на пост за клавіатурою...

   читай першу сторінку і тему гілки...



   
Але новинки мають виходити в паперовому вигляді, НМД, принаймні у найближчі роки, а то й десятиліття.
Зачем? Читай текст с экрана, а если хочешь иметь этот текст в бумажном виде, то любая оперативная полиграфия распечатает тебе в виде книги за полчаса.
   
     а-я, вартістю в міліярди!!!!

     це прихильники певної політсили нарешті дають міліярди на українську книгу!  
не плутай підтримку тих дівок з "інституту" з підтримкою української книги
   
розвели мільйони дармоїдів за наш кошт
   
   китайський тест має більше 10 різних рівнів, іноземцям вистачить на все життя...

   йдеться про той рівень знань мови, котрий необхідний на практиці...

    з носіями вивчити значно швидше аніж самому...
Ты вообще в курсе, что китайцы из разных провинций могут друг друга и не понять? Так что твой мандаринский, может и в Китае не пригодится.
   
розвели мільйони дармоїдів за наш кошт

так,
а скільки ще дармоїдів у бібліотеках, школах, вишах?
Армія - взагалі обжирається салом і користується безплатно одягом, взуттям і зброєю.
Треба обкласти їх податками, трясця, за кожен витрачений патрон)



   
розвели мільйони дармоїдів за наш кошт
так,
а скільки ще дармоїдів у бібліотеках, школах, вишах?
Армія - взагалі обжирається салом і користується безплатно одягом, взуттям і зброєю.
Треба обкласти їх податками, трясця, за кожен витрачений патрон)
я пишу про дармоїдів-чиновників. Ти дуже схожий на одного з них, може і саме з того "інституту" під дівками
   
   в хуйлостані перезмінка - ще один новенький хуйловець заступив на пост за клавіатурою...

   читай першу сторінку і тему гілки...
почитай ти, бібліотекар - йшлося про книговидання
   
Цитата: тясмин
розвели мільйони дармоїдів за наш кошт

так,
а скільки ще дармоїдів у бібліотеках, школах, вишах?
Армія - взагалі обжирається салом і користується безплатно одягом, взуттям і зброєю.
Треба обкласти їх податками, трясця, за кожен витрачений патрон)
не треба так робити!
Краще обкласти, трясця, податками власного манюпаса, за кожен витрачений куб українського газу, задля українського нафтогазу [ua]  :love:
   
чиновників скоротити в 20 разів. Хай їдуть на трускавки
   
чиновників скоротити в 20 разів. Хай їдуть на трускавки


заперечую!
треба у 21 раз.
Чого?
Бо - очко.  8-)
   
чиновників скоротити в 20 разів. Хай їдуть на трускавки
заперечую!
треба у 21 раз.
Чого?
Бо - очко.  8-)
згоден
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія