Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прапор України в Москві (1989 рік)

Прапор України в Москві  (1989 рік)

Трохи підняти настрій :-) 1989 рік

https://m.youtube.com/watch?v=MN65SxyvpL0
   
Re: Прапор України в Москві

4:20 і ще в кількох місцях
   
Re: Прапор України в Москві

4:20 і ще в кількох місцях
Можете у декількох словах роз"яснити, чому вашу душу очевидним гріє присутність українського прапора в чужинецькій ворожій непотрібній Маскві, що ви аж хвилин з секундами нафіксували?
Може ви цим фактом якось пишаєтеся чи що?
Господи...У Маскві!  :bueee:
Перепрошую, я щиро не можу зрозуміти тремтіння найпотаємніших струн вашої душі від усвідомлення "Український прапор у самІй Маскві!"
ЯК це може комусь "підняти настрій"?
   
Re: Прапор України в Москві

Можете у декількох словах роз"яснити, чому вашу душу очевидним гріє присутність українського прапора в чужинецькій ворожій непотрібній Маскві, що ви аж хвилин з секундами нафіксували?
Може ви цим фактом якось пишаєтеся чи що?
Господи...У Маскві!  :bueee:
Перепрошую, я щиро не можу зрозуміти тремтіння найпотаємніших струн вашої душі від усвідомлення "Український прапор у самІй Маскві!"
ЯК це може комусь "підняти настрій"?
А мінора на Майдані тобі підіймає настрій?
   
Re: Прапор України в Москві

А мінора на Майдані тобі підіймає настрій?
А тобі?  :gigi:
ПС До речі, правильно казати "мЕнора"
Вкотре переконуюся у різниці світосприйняття прихильників петро та інших громадян
   
Re: Прапор України в Москві

Ольгерде, скажи чесно : почувши святі для кожного рууууусссково серця слова "масква, путєн, гаспром, расія" у тебе навертаються на очі сльози розчулення і невимовної ніжності?
   
Re: Прапор України в Москві

Ольгерде, скажи чесно : почувши святі для кожного рууууусссково серця слова "масква, путєн, гаспром, расія" у тебе навертаються на очі сльози розчулення і невимовної ніжності?

Це Смєтана жіночого роду. Не чіпати.
   
Re: Прапор України в Москві

Можете у декількох словах роз"яснити, чому вашу душу очевидним гріє присутність українського прапора в чужинецькій ворожій непотрібній Маскві, що ви аж хвилин з секундами нафіксували?
Може ви цим фактом якось пишаєтеся чи що?
Господи...У Маскві!  :bueee:
Перепрошую, я щиро не можу зрозуміти тремтіння найпотаємніших струн вашої душі від усвідомлення "Український прапор у самІй Маскві!"
ЯК це може комусь "підняти настрій"?

дехто в цей час вступав в КПРС

а дехто не боявся вийти з прапором в центрі імперії зла

а як ви в цей час виражали своє "тремтіння найпотаємніших українських струн" ?
   
Re: Прапор України в Москві

дехто в цей час вступав в КПРС

а дехто не боявся вийти з прапором в центрі імперії зла

а як ви в цей час виражали своє "тремтіння найпотаємніших українських струн" ?

служил в армии и говорил ,что наверняка скоро ссср развалится ...на меня смотрели мои кацапские однополчане с широкораскрытыми глазами.
кстати всем было реально насрать на СССР  :D
   
Re: Прапор України в Москві

А тобі?  :gigi:
ПС До речі, правильно казати "мЕнора"
Вкотре переконуюся у різниці світосприйняття прихильників петро та інших громадян
Я у ваших символах не розбираюсь і за ваших єврєйцев не голосував. Але ворога треба знати, тому запам'ятаю.
«Менора» – унікальна споруда і найбільший в світі єврейський комплекс, аналогів якому немає в світі.
Даний проект відображає минуле, сьогодення і майбутнє єврейського життя Дніпра і партії "Слуги народу".
   
Re: Прапор України в Москві

WestNik , Мирося в цей час ніжно пестила портрет юної, незайманої комсомолки Жулі.
   
Re: Прапор України в Москві

WestNik , Мирося в цей час ніжно пестила портрет юної, незайманої комсомолки Жулі.

Я більше схиляюся, що Мирося - це легендарна Іринка фараон .

такі звороти хіба іринка б потягнула:

чому вашу душу очевидним гріє присутність українського прапора в чужинецькій ворожій непотрібній Маскві

Останнє редагування: 6 грудня 2021 09:48:36 від WestNik
   
Re: Прапор України в Москві

Давайте, дужче розганяйте тему " Укр.прапор в Москві"
Треба ж хуйло докази того, що ми хочемо на них напасти.
І руйнуйте мінори, щоб євреї від нас відвернулись. І руйнуйте цвинтар орлят у Львові -щоб і поляки ображались.
   
Re: Прапор України в Москві

Давайте, дужче розганяйте тему " Укр.прапор в Москві"
Треба ж хуйло докази того, що ми хочемо на них напасти.
І руйнуйте мінори, щоб євреї від нас відвернулись. І руйнуйте цвинтар орлят у Львові -щоб і поляки ображались.

моє трактування трохи інакше- якщо тоді не боялися, то чого нам боятись зараз

Тетчер називала Україну тоді Каліфорнією, а Буш думав , як зберегти СРСР

Просто не подобається паніка і мегазрада
   
Re: Прапор України в Москві

я щиро не можу зрозуміти
прихильники певної політсили вони такі
   
Re: Прапор України в Москві

Давайте, дужче розганяйте тему " Укр.прапор в Москві"
Треба ж хуйло докази того, що ми хочемо на них напасти.
І руйнуйте мінори, щоб євреї від нас відвернулись. І руйнуйте цвинтар орлят у Львові -щоб і поляки ображались.
Пропонуєш приймати зі всіх сторін?
   
Re: Прапор України в Москві

До речі,  і пісенька сама по собі не найгірша  :)

навіть символічно the flag is Comin' Home, сподіваюся, мене нейтіви не затруять  :)
   
Re: Прапор України в Москві

служил в армии и говорил ,что наверняка скоро ссср развалится ...на меня смотрели мои кацапские однополчане с широкораскрытыми глазами.
кстати всем было реально насрать на СССР  :D

з синьо-жовтим прапором вийшли б в мокселі ?
   
Re: Прапор України в Москві

З огляду на вкрай тупі репліки адептів петро..та які там "репліки"! ...просто тупе розбризкування слини, можу зробити остаточний висновок : прихильництво до Свина на порожньому місці не виникає, для цього потрібне якесь особливе підгрунтя. І ця пиха від споглядання Українського прапора на тлі кремлівських бань МПЪ і упороте порохобоцтво - це все ланки одного ланцюга.
Адже жодне не замислилося, не прикусило язика : а й справді, прокольчик виходить.. :(

Останнє редагування: 6 грудня 2021 12:05:11 від Myroslava
   
Re: Прапор України в Москві

З огляду на вкрай тупі репліки адептів петро..та які там "репліки"! ...просто тупе розбризкування слини, можу зробити остаточний висновок : прихильництво до Свина на порожньому місці не виникає, для цього потрібне якесь особливе підгрунтя. І ця пиха від споглядання Українського прапора на тлі кремлівських бань МПЪ і упороте поробоцтво - це все ланки одного ланцюга.
Адже жодне не замислилося, не прикусило язика : а й справді, прокольчик виходить.. :(

Здавалось би, до чого тут Порох  :D

Тут або сексуальний потяг до Петра в пані, або платна підписка

   
Re: Прапор України в Москві

Пропонуєш приймати зі всіх сторін?
а ти що робиш умліваючи від факту виду нашого прапору у самІй Мааааацкві?
   
Re: Прапор України в Москві

Здавалось би, до чого тут Порох
Незбагненні для здорового моску схильності однієї й тієї ж людини цілком можуть бути ланками одного ланцюга
навіть такі очевидні речі доводиться пояснювати
Мені однаково незрозуміле ваше умлівання і від цього огидного злодійкуватого борова-україножера і від споглядання українського прапора саме у Мааааацкві.
А більше я нічого про вас і не знаю. Тільки ці два факти. Ферштейн?
   
Re: Прапор України в Москві

а ти що робиш умліваючи від факту виду нашого прапору у самІй Мааааацкві?

Я , наприклад, захоплююся людьми, які в 1989 році вийшли з українським прапором навіть у Львові

Тобто я захоплююся людьми, які перебороли страх

І вважаю , що це і сьогодні актуально
   
Re: Прапор України в Москві

Я , наприклад, захоплююся людьми, які в 1989 році вийшли з українським прапором навіть у Львові

Тобто я захоплююся людьми, які перебороли страх

І вважаю , що це і сьогодні актуально
А я не могла приховати сліз, коли у 1989 на якійсь телеведучій побачила на голові синьо-жовту стрічечку : Невже?....
А у 1990 як заворожена стояла біля флагштока навпроти мого будинка і дивилася, дивилася, дивилася...на піднятий у Дніпрі синьо-жовтий прапор..
Нещодавно померлий очільник нашого осередку Руха Іван Шулик запитав тоді у мене :"Ну як? Подобається?"..А потім вночі міліція зірвала той прапор...
Або київський міліціонер, який сховавшись за колоною, крадькома витирав сльози, коли з центрального залізничного вокзалу Києва у 1989 відбував львівський потяг дружби, весь уквітчаний синьо-жовтими прапорами..
Ми відвезли синьо-жовті прапорці на могилу Провідника на Вальдфрідгоф, і на могилу Симона Петлюри на Монпарнасі..

Але - не у ворожій непотрібній Маааацкві!!!  :bueee:
   
Re: Прапор України в Москві

Незбагненні для здорового моску схильності однієї й тієї ж людини цілком можуть бути ланками одного ланцюга
навіть такі очевидні речі доводиться пояснювати
Мені однаково незрозуміле ваше умлівання і від цього огидного злодійкуватого борова-україножера і від споглядання українського прапора саме у Мааааацкві.
А більше я нічого про вас і не знаю. Тільки ці два факти. Ферштейн?

огидного злодійкуватого борова-україножера - прямо квінтесенція всіх методичок  :D 
   
Re: Прапор України в Москві

А я не могла приховати сліз, коли у 1989 на якійсь телеведучій побачила на голові синьо-жовту стрічечку : Невже?....
А у 1990 як заворожена стояла біля флагштока навпроти мого будинка і дивилася, дивилася, дивилася...на піднятий у Дніпрі синьо-жовтий прапор..
Нещодавно померлий очільник нашого осередку Руха Іван Шулик запитав тоді у мене :"Ну як? Подобається?"..А потім вночі міліція зірвала той прапор...
Або київський міліціонер, який сховавшись за колоною, крадькома витирав сльози, коли з центрального залізничного вокзалу Києва у 1989 відбував львівський потяг дружби, весь уквітчаний синьо-жовтими прапорами..
Ми відвезли синьо-жовті прапорці на могилу Провідника на Вальдфрідгоф, і на могилу Симона Петлюри на Монпарнасі..

Але - не у ворожій непотрібній Маааацкві!!!  :bueee:

цей прапор в мокселі в той час міг дати значно більше для сприйняття України в світі, ніж у Львові
   
Re: Прапор України в Москві

огидного злодійкуватого борова-україножера - прямо квінтесенція всіх методичок
В дискусії з приводу вмісту різноманітних методичок я - пас, позаяк абсолютно необізнана

цей прапор в мокселі в той час міг дати значно більше для сприйняття України в світі
або це якась свята наївність, або...
питання знову ж таки недискусійне - що саме міг дати, чому саме в той час, чому саме у Маааацкві і т.ін., але переконана : 999 з 1000 московитів і сьогодні не в курсі, чий то прапор
   
Re: Прапор України в Москві

але переконана : 999 з 1000 московитів і сьогодні не в курсі, чий то прапор

Вони знають.  Знають, що  то біндєровскій прапор....
   
Re: Прапор України в Москві

а ти що робиш умліваючи від факту виду нашого прапору у самІй Мааааацкві?
Я цю інформацію сприйняв як інформацію і не більше. Але твоя реакція виявилась неадекватною, тому питаю що там у тебе з менорою? На якій посаді в них працюєш? Сподіваюсь не прибиральницею?
   
Re: Прапор України в Москві

Я цю інформацію сприйняв як інформацію і не більше.
ашотак?
За версією ТС у тебе мав піднятися настрій. Піднявся?
   
Re: Прапор України в Москві

В дискусії з приводу вмісту різноманітних методичок я - пас, позаяк абсолютно необізнана

або це якась свята наївність, або...
питання знову ж таки недискусійне - що саме міг дати, чому саме в той час, чому саме у Маааацкві і т.ін., але переконана : 999 з 1000 московитів і сьогодні не в курсі, чий то прапор
https://www.facebook.com/aleksandr.seffer/videos/1793682937339125

прям 999 з 1000 не знають ?

і взагалі Україною не цікавляться- так ?
   
Re: Прапор України в Москві

прям 999 з 1000 не знають ?

і взагалі Україною не цікавляться- так ?
Хіба що аби зайвого разу згадати що невдячні і дурні хахли піддалися бЕндерівському впливу, і раптом вирішили знехтувати своїм нечуваним і небаченим щастям - можливістю жити в одній країні з вєлікім і замєчятєльним руууууууссссскім народом і мати столицю аж у самІй Маааацкві. Та будь-який народ про це може лише мріяти!
   
Re: Прапор України в Москві  (1989 рік)

Серце народів, мозок землі,
Всім вона рідна, хто вільний І смілий.
Вражі об неї щербляться шаблі,
В порох напасники падають злі,
Чорні під нею розсиплються сили.

Там ми, братове, збирались не раз
В дружній розмові і в дружньому ділі.
Там обіймав Україну Кавказ,
Там наших співів гранився алмаз,
Там наші думи росли буйнокрилі.

Там правдолюбця Толстого сліди
І Грибоедова сміх невгасимий.
Там Маяковський, єдиний завжди,
З Пушкіним стрівсь — весняної води
Бурний потік Із валами морськими.

Там непогасний свободи рубін
Світові світить крізь ніч пурпурово.
Там осереддя всіх гір і долин,
Кожен там рідний, хто вольності син,
Громом лунає народу там слово.

Хай же наш клич над поля снігові
Лине, єднає родину велику,
Хай усі люди почують живі,
Що не упасти ніколи Москві,
Нашому серцю не вмерти довіку!
   
Re: Прапор України в Москві  (1989 рік)

ще раз повторюся, для літераторів-фаріонів

в 1989 році, коли Тетчер називала Україну Каліфорнією, а Буш намагався зберегти СРСР, були люди , які не боялися, і в центрі цієї імперії зла сміливо декларували свої патріотичні переконання

це особливо актуально, як на мене, зараз- не піддаватись паніці, не боятися кастрованої імперії, об'єднуватись

щоб трохи підняти настрій миросі, скажу-  об'єднаймось навколо петра !
   
Re: Прапор України в Москві  (1989 рік)

Міст не перелічити:
І Париж, і Лондон є,
Рим, Венеція, Берлін,
Відень, Токіо, Пекін –
Міст великих, славних,
Людних, галасливих, найбільш яскравих,
Дивовижних… Та все ж
Є один – найдорожче,
Місто близьке і рідне,
Той, що нарекли Москвою!
   
Re: Прапор України в Москві  (1989 рік)

прямо аж сльози навертаються- як віршики запам'ятали

комсомольськими ячєйками нєбось керували, чи октябрятами, як мінімум
   
Re: Прапор України в Москві  (1989 рік)

"Ми зрозуміли: кацапи не люди. Відтепер слово «кацап» є для нас найстрашнішим прокляттям. Відтепер слово «кацап» розряджає рушницю. Не будемо говорити. Не будемо обурюватися. Будемо вбивати. Якщо ти не вбив за день хоча б одного кацапа, твій день пропав. Якщо ти думаєш, що за тебе кацапа вб'є твій сусід, ти не зрозумів загрози. Якщо ти не вб'єш кацапа, кацап уб'є тебе. Він візьме твоїх близьких і буде мучити їх у своїй клятій московщині. Якщо ти не можеш вбити кацапа кулею, убий кацапа багнетом. Якщо на твоїй ділянці затишшя, якщо ти чекаєш бою, убий кацапа до бою. Якщо ти залишиш кацапа жити, кацап повісить українця і збезчестить українку. Якщо ти вбив одного кацапа, убий іншого - немає для нас нічого веселіше кацапських трупів. Не лічи днів. Не лічи кілометрів. Лічи одне: убитих тобою кацапів. Убий кацапа! - це просить стара мати. Убий кацапа! - це благає тебе дитя. Убий кацапа! - це кричить рідна земля. Не промахнись. Не пропусти. Убий!"
(с) /майже/

Останнє редагування: 7 грудня 2021 13:49:11 від Ламер
   
Re: Прапор України в Москві  (1989 рік)

прямо аж сльози навертаються- як віршики запам'ятали
А як навертаються - ще гірше ніж наверталися від споглядання українського прапора у самІй Маааацкві, чи не так потужно?
   
Re: Прапор України в Москві  (1989 рік)

А як навертаються - ще гірше ніж наверталися від споглядання українського прапора у самІй Маааацкві, чи не так потужно?

Різні сльози- одні від гордості, другі від сміху
   
Re: Прапор України в Москві  (1989 рік)

Різні сльози- одні від гордості, другі від сміху
Ага, одна тільки назва гілки була спрямована на те, щоб викликати сміх
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія