Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Буріння скважини через гранітний пласт

Посміялася. Граніт руцями не побуриш. Одні дачники два роки бурили скважину, не знаю чим, але в перший рік до води не добилися, аж на другий рік воду добули.
Бо треба не сверлити, а ударне,  як перфоратор ... )))) І бажано використати динаміт ))) Він якраз для цього і розроблявся))))
   
відомий результат.

нехай поглиблять криницю, вкинуть пару колець і все буде ок.
Хай сверлить, чого заважаєш?
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Хвалюся -знайшла таки бурильщиків у Житомирі.
Ціни недитячі - по 800 грн за метр. Розорюся :(

минулого року знайомі на дачі бурили скважину 100м правда без граніту. 300 грн за метр. тиждень тому сусід на дачі бурив у важкодоступному місці то взагалі пацани легковою машиною на прицепі притягнули щось таке портативне і буквально за день вибурили йому 45 метрів по 400 грн за метр.
ну і врахуй що пробурити то одне а потім всякі труби-насоси-гідроакумулятори-ями це ще стільки скільки буріння.
   
Найми спеціалістів ... не жаднічай... може криниця краще може можна бурлити... Але незнаючи реальної ситуації і небачачи її як можна тобі дати поради?
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт

Хвалюся -знайшла таки бурильщиків у Житомирі. Дядько мені одразу сказав, що через гранітний пласт ще ніхто не пробурився, то я забагато хочу. Вони роблять інакше - сверлять і шукають розломи у граніті, там є вода, глибина невідома, по факту скажуть.
Буду вас тримати в курсі справ, якщо є така цікавість до моєї дачі, пофоткаю і будинок, і бурильну установку.
Ціни недитячі - по 800 грн за метр. Розорюся :(

Уточнити ціну метра без води, а то буває бурили-бурили - нічого не знайшли.
   
Вода оказалась техническая, только для полива и то надо долго отстаивать - ярко-желтого цвета и ржавый осадок в ведре после отстаивания - даже растениям было плохо((( Почти не пользуемся.

Самый простой способ - продуть воду воздухом (процесс называется аерация), или устроить фонтанчик - можно обычный садовый, на фотоэлементах. Кислород воздуха окислит железо воды, оно примет нерастворимую форму и выпадет в осадок.
   
Життя довге і непередбачуване.

Нє...

Життя коротке.
Дуже коротке.
На все не вистачить.
   
Самый простой способ - продуть воду воздухом (процесс называется аерация), или устроить фонтанчик - можно обычный садовый, на фотоэлементах. Кислород воздуха окислит железо воды, оно примет нерастворимую форму и выпадет в осадок.

О. дякую. Не знала.
Може, спробуємо. Бо зараз з неї навіть не поливаємо - щоб грунт не спортити - він у нас теж привозний, був суцільний намитий пісок.
   
Уточнити ціну метра без води, а то буває бурили-бурили - нічого не знайшли.

В бурінні на воду в тведих породах є один момент:
Не давайте вказівку "хочу скважину 40 м в цьому місці", а то пробурять 40 м і поїдуть, а грошики тю-тю.
Нехай розвертають свою апаратуру, щукають розломи, потім бурять і промивають. Вам же вода потрібна, а не отвір др центру Землі.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Найми спеціалістів ... не жаднічай... може криниця краще може можна бурлити... Але незнаючи реальної ситуації і небачачи її як можна тобі дати поради?
То я ж так і роблю, приїде спеціаліст робити розвідку наступного тижня.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Уточнити ціну метра без води, а то буває бурили-бурили - нічого не знайшли.
Дякую, слушна порада. Хоча це форс-мажор, платити за буріння без результату якось нелогічно.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Бо треба не сверлити, а ударне,  як перфоратор ... )))) І бажано використати динаміт ))) Він якраз для цього і розроблявся))))
Який дінаміт, щоб хата злетіла у повітря? Під нами гранітний кряж, на ньому метрів 15 піску і тонкий шар грунту. Після вибуху буде пісочний карьєр хіба що, а років через 5 озеро. Замість хати і ділянки-городу.
   
Мені імпонує твоя впевненість. Може як за скважину 100 000 захочуть, то дійсно криницю поки що реанімую дешевше в рази. Дяки.

мали ту саму проблему .  Викликали майстрів, вони поглибили на пару колець криницю і добре прочистили ... і все було ок.

скважина потягне грошей і теж з невідомим результатом.
Вже писав, ми поглибили прочистили і туда насос закинули.



Останнє редагування: 26 квітня 2018 17:16:23 від Luxetenebris
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

мали ту саму проблему .  Викликали майстрів, вони поглибили на пару колець криницю і добре прочистили ... і все було ок.
А скільки років вже ок?
   
А скільки років вже ок?

хз, років з 7 мабудь ... не менше
просто памятаю таку проблему у селі у діда, теж думали нову скважину робити але приїхали хлопці, прокопали купили кольца туда і все ок.

Це причому що там у діда теплиці помідорні були і постійно з криниці водою поливали
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
де Хто

на ньому метрів 15 піску і тонкий шар грунту.
Какая глубина колодца, который уже есть?
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Какая глубина колодца, который уже есть?
Метрів 7-8.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
де Хто

Метрів 7-8.
Пусть специалист проверит сначала колодец на перспективу углубления, запас еще есть.
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Пусть специалист проверит сначала колодец на перспективу углубления, запас еще есть.
Так, спитаю.
 Дякую, ФУПчеги, отримала купу корисних порад.
   
Потрібно пробурити скважину на дачі. Під нами метрів 30-40 граніту, поряд гранітодобувні кар'єри. Всі контори мене посилають, нема вільних бурильних установок в тому регіоні.
Малин Житомирської області. Підкажіть, хто знає, де їх нашукати.
Дешевле и проще закопать две очень большие пластиковые цистерны для воды.В одной будет чистая вода,которую будет привозить машина - водовозка,а в другую организовать сбор дождевой и талой воды,например с крыши  - техническая вода. Цистерны должны быть доступны для  периодической ручной их чистки.
Просверлить 40 метров гранита технически можно,конечно дорого,но НЕТ ГАРАНТИИ,что под гранитным  водоупором будет чистая пресная вода и с нужным дебетом!И годами..

Останнє редагування: 26 квітня 2018 19:49:30 від Георгиу
   
Re: ФЗВ:Буріння скважини через гранітний пласт
Via

Дешевле и проще закопать две очень большие цистерны для воды.В одной будет чистая вода,которую будет привозить машина - водовозка,а в другую организовать сбор дождевой и талой воды,например с крыши  - техническая вода. Цистерны должны быть доступны для  периодической ручной их чистки.
Просверлить 40 метров гранита технически можно,конечно дорого,но НЕТ ГАРАНТИИ,что под гранитным  водоупором будет чистая пресная вода и с нужным дебетом!И годами..
Нема ні водовозок, ні дощів. Виварки для збору води стоять зазвичай порожні.
Гарантій таки нема.
   
Нема ні водовозок, ні дощів. Виварки для збору води стоять зазвичай порожні.
Гарантій таки нема.

 :(
 Тогда только колодец поглубже,в оптимуме до гранитного водоупора. Будет верховодка,не блеск,но для полива будет по любому годиться.
И для питья.если рядом  в километрах,нет кладбищ,скотомогильников и животноводческих ферм выше по рельефу.
 Или даже на уровне.
   
:(
 Тогда только колодец поглубже,в оптимуме до гранитного водоупора. Будет верховодка,не блеск,но для полива будет по любому годиться.
И для питья.если рядом  в километрах,нет кладбищ,скотомогильников и животноводческих ферм выше по рельефу.
 Или даже на уровне.
Ну, для питья осмос можно поставить, и на этом закончить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія