Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мисс Германия 2020

Re: Мисс Германия 2020

хто проти, поднімітє рукі :gigi:  :4Eba:

Показати зображення...
це пи3дець.
   
Re: Мисс Германия 2020



Я ще з розуму не вижив, щоб на ФУПі свої фотки викладувати. Он Авіатор виложив, так його забанили назавжди.  :)


Останнє редагування: 16 лютого 2020 22:10:15 від Oleksandr
   
Re: Мисс Германия 2020

Німкені ще отакі бувають

Diane Kruger





тут її вже за 40

   
Re: Мисс Германия 2020

Це ж кацапський вплив?))
Кацапки саме такі))
Пітерські))—— бомба насправді))
та нє, скоріше наш консерватизм і традиціоналізм
   
Re: Мисс Германия 2020

Німкені ще отакі бувають

Diane Kruger

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
тут її вже за 40

Показати зображення...
лице негарне,  як на мене. Але типово німецьке)
   
Re: Мисс Германия 2020

Ви би здивувалися наскільки ви більш зашоренні чим німкені.
Просто на побутовому рівні.
В них немає цих розмишлізмів "де заробити грощі на існування"((
В них звички на рівні інстинктів——типу щодо транспорту, який по хвилинам ходить, або тупо про наявність магазинів любих у шаговій доступності, ну і всяке таке інше.
А вона ще і von))
Тобто не настільки я захищаю ту німкеню, наскільки мені дивно що ви тут іі обговорюєте——
Ій би просто було би смішно ця вся двіжуха навколо неі))——
Це як задроти з Кастрюлі намагаються мене зачепити якось))—— а мені смішно від того((
пс. І ще цікаво що ладно би я))—— а то тут зовсім не Ален Делони зібралися))
так я проти неї нічого не маю,  але вона не тягне на красуню,  все ж,  хоча і норм.
Жюрі з жінок - оце більше повеселило))
   
Re: Мисс Германия 2020

Німкені ще отакі бувають

Diane Kruger


По Інтеру було кіно... вообще не зайшло похожа на Ванессу Параді... але то не то пальто :gigi:

   
Re: Мисс Германия 2020

Але типово німецьке


Вами говорять стереотипи

   
Re: Мисс Германия 2020

   
Re: Мисс Германия 2020

   
Re: Мисс Германия 2020

Вами говорять стереотипи

та ок,  то таке. Ну мені особисто не сподобалось. Ця ніби гарна цілком
   
Re: Мисс Германия 2020

Я ще з розуму не вижив, щоб на ФУПі свої фотки викладувати. Он Авіатор виложив, так його забанили назавжди.  :)
одне другому не завадить. Його банили не за фотки.
У гілці "за 45" є і моя фотка. Як бачиш, ше жива, не забанена в ніколи.

Тому, хто хоче - шукає можливості, а хто не хоче - причини. Надалі або не фиркай що твої однолітки гірше за тебе збереглися, або із подібними словами викладуй поряд і свою фотку, щоб тобі повірили, а не вважали тебе пустозвоном і балаболом. Ок?
   
Re: Мисс Германия 2020

одне другому не завадить. Його банили не за фотки.
У гілці "за 45" є і моя фотка. Як бачиш, ше жива, не забанена в ніколи.

Тому, хто хоче - шукає можливості, а хто не хоче - причини. Надалі або не фиркай що твої однолітки гірше за тебе збереглися, або із подібними словами викладуй поряд і свою фотку, щоб тобі повірили, а не вважали тебе пустозвоном і балаболом. Ок?
Якщо ти дасиш мою цитату, де я кажу, що хтось зберігся гірше ніж я. Я покаюсь. Добре? Я кажу, що виглядають в більшості гірше, ніж люди в такомуж віці тут. В основному, це запущеність, після 40ка вже мало хто за собою слідкує. В плані харчування і фізичних навантажень. Якщо про мене, то при рості 176 маю вагу 75 кг.
   
Re: Мисс Германия 2020

хто проти, поднімітє рукі :gigi:  :4Eba:

Показати зображення...
вона з саамі. Просто з ісландії пригнало попіл з вулкану.
   
Re: Мисс Германия 2020

Стандарти краси)) і іх абстрактна оцінка.

Отже германці.
Як відомо то є купа племен і з них найвідоміші
Сакси шваби бавари франки алемани
Досить відмінні
Гуцули і Польтава ближче.

Довелося пожити серед саксів.
тисне на голову.
І чоловіки і жінки

З германок автентичних найсимпотіші баварки
З германомовних без сумніву австрійки

По перше основа культури рим імперіор не варвари якісь))
Кров кельти плюс германські маркомани та бавари ну і що не мало значить словяноелемент.

Легко сприймаєш
Все весело
Сонця більше
Вино

Не тиснуть як північні германи.

Дві фоти учілок
Школа поруч.
То не моделі ))

Хто в противагу заявляє що украінки набагато симпотніше альпійських "крокодилів" кидайте фоту учілок своєі найближчоі школи.
Повним складом  як тут.
Порівняємо
))




   
Re: Мисс Германия 2020

задроти з Кастрюлі

Це Хто?
   
Re: Мисс Германия 2020

ірен я в 20 шо зловив то і випоров , а щяс шо поров шо радіо слухав :lol:
нема огонька вже того, але то нормальне я розумію що мені не 20 а 46
это не очень хорошо потому что женщина под сорок очень сильно любит то что ты хотел в 20
   
Re: Мисс Германия 2020

Дві фоти учілок
Школа поруч.
То не моделі ))

Хто в противагу заявляє що украінки набагато симпотніше альпійських "крокодилів" кидайте фоту учілок своєі найближчоі школи.
Повним складом  як тут.
Порівняємо
))
фоток не видно.
   
Re: Мисс Германия 2020

Якщо ти дасиш мою цитату, де я кажу, що хтось зберігся гірше ніж я. Я покаюсь. Добре? Я кажу, що виглядають в більшості гірше, ніж люди в такомуж віці тут. В основному, це запущеність, після 40ка вже мало хто за собою слідкує. В плані харчування і фізичних навантажень. Якщо про мене, то при рості 176 маю вагу 75 кг.
Ложь, пистеш і провокація.
Не маю жодної подруги, яка не слідкує за собою, а нам всім вже 40+. А ось результат не завжди такий як тобі б хотілося, тут є місце для роздумів.
   
Re: Мисс Германия 2020

Ще в інсту лізти.
Кидай сюди.
Я спец по ногам.
Дам вам пару європорад
   
Re: Мисс Германия 2020

Ложь, пистеш і провокація.
Не маю жодної подруги, яка не слідкує за собою, а нам всім вже 40+. А ось результат не завжди такий як тобі б хотілося, тут є місце для роздумів.
Ти не маєш, я маю. Щоб далеко не ходити, візьми фотку Стефанчука, я думав він на років 10ть старший за мене, а виявляється на 5молодший. Про Сивоха я взагалі мовчу, думав дідові вже за 70ть. І це люди, що мають гроші і мають можливість слідкувати за собою. Поїдь за 100-200 км від Київа  і ти побачиш як виглядаюиь в переважній більшості люди і як живуть.
   
Re: Мисс Германия 2020

Ти не маєш, я маю. Щоб далеко не ходити, візьми фотку Стефанчука, я думав він на років 10ть старший за мене, а виявляється на 5молодший. Про Сивоха я взагалі мовчу, думав дідові вже за 70ть. І це люди, що мають гроші і мають можливість слідкувати за собою. Поїдь за 100-200 км від Київа  і ти побачиш як виглядаюиь в переважній більшості люди і як живуть.
Ти дорікав нашим жінкам, а це образливо і не відповідає дійсності.
І приклад Сівохи недоречний, він товстуном був з молодих років.

Останнє редагування: 17 лютого 2020 10:09:08 від дмхз
   
Re: Мисс Германия 2020

Щоб далеко не ходити, візьми фотку Стефанчука, я думав він на років 10ть старший за мене, а виявляється на 5молодший.
і де ми можемо порівняти фото Стефанчука із твоїм?
   
Re: Мисс Германия 2020

і де ми можемо порівняти фото Стефанчука із твоїм?
Ні де. Я не вживаю алкоголь, не палю і ніколи не палив. Слідкую за тим що їм і скільки їм. Легко без розминки можу віджатись від підлоги 20раз, підтянутись на перекладині 9-10. Пробігтись без задишки. А ходити взагалі можу великі відстані. Твк, що повір виглядаю я краще вашого Стефанчука,, чи Сивоха.
   
Re: Мисс Германия 2020

Ти дорікав нашим жінкам, а це образливо і не відповідає дійсності.
І приклад Сівохи недоречний, він товстуном був з молодих років.
Інколи правда буває образливою, але що тут поробиш?
   
Re: Мисс Германия 2020

Інколи правда буває образливою, але що тут поробиш?
та нема тут правди. звичайна зверхність і зневага українських чоловіків до своїх жінок.
   
Re: Мисс Германия 2020

Ні де. Я не вживаю алкоголь, не палю і ніколи не палив. Слідкую за тим що їм і скільки їм. Легко без розминки можу віджатись від підлоги 20раз, підтянутись на перекладині 9-10. Пробігтись без задишки. А ходити взагалі можу великі відстані. Твк, що повір виглядаю я краще вашого Стефанчука,, чи Сивоха.
я теж можу 20 разів віджатись від підлоги, пробігти 2 км+, пропливти 2 км та багато чого іншого. але моє фото тут є, і я виглядаю ровно на свій вік .
а ти не виставляєш, бо насправді теж виглядаєш на свій вік.

   
Re: Мисс Германия 2020

я теж можу 20 разів віджатись від підлоги, пробігти 2 км+, пропливти 2 км та багато чого іншого. але моє фото тут є, і я виглядаю ровно на свій вік .
а ти не виставляєш, бо насправді теж виглядаєш на свій вік.
Заміть я ніде не сказав, що виглядаю краще. Я стверджую, а це замітно ще на кордоні. ЩО УКРАЇНЦІ В СЕРЕДНЬОМУ ВИГЛЯДАЮТЬ СТАРШЕ СВОЇХ РОВЕСНИКІВ ЄВРОПЕЙЦІВ. Це 40+
А ти і коровка все пробуєте перевести тему на особистості. Навіть якщо я виглядаю пошано, як це протирічить моєму твердженню?

Останнє редагування: 17 лютого 2020 11:01:50 від Oleksandr
   
Re: Мисс Германия 2020

УКРАЇНЦІ В СЕРЕДНЬОМУ ВИГЛЯДАЮТЬ СТАРШЕ СВОЇХ РОВЕСНИКІВ ЄВРОПЕЙЦІВ. Це 40+
це як? ти знаєш вік пасажирів, чи людей на вулицях в Португалії, і в аеропорті України чи на вулицях?
якщо розглядати тих, кого я знала/знаю, то португали м"яко кажучи, не моложаво виглядаюча нація, в порівнянні з українцями.
   
Re: Мисс Германия 2020

чергові висери чергового емігранта
"українці, а вас не так" (с)
   
Re: Мисс Германия 2020

при погляді на цю німкеню виникає бажання клацнуть підборами і зігануть
   
Re: Мисс Германия 2020

чергові висери чергового емігранта
"українці, а вас не так" (с)
Так , від цього дописувача це не вперше, ще й нарціс.

 Взагалі якщо брати наприклад Київ, то це місто де мабуть найбільша концентрація красунь, мабуть як з половини Европи, я як буваю в Киеві так у мене щелепа відпадае , за пару днів бачу стількі красунь як за рік в Празі. В жінки подруги з бувшої роботи в Киеві виїзжають по роботі за кордон , так іноземці біля них як бджоли біля меду крутяться, місцеві жінки не витримують конкуренції ,одна вийшла за швейцярця, інша в Мюнхені оба дуже небідні.

Останнє редагування: 17 лютого 2020 11:33:07 від Plzen
   
Re: Мисс Германия 2020

це як? ти знаєш вік пасажирів, чи людей на вулицях в Португалії, і в аеропорті України чи на вулицях?
якщо розглядати тих, кого я знала/знаю, то португали м"яко кажучи, не моложаво виглядаюча нація, в порівнянні з українцями.
Можна взяти середню тривалість життя і порівняти.
   
Re: Мисс Германия 2020

Так , від цього дописувача це не вперше, ще й нарціс.

 Взагалі якщо брати наприклад Київ, то це місто де мабуть найбільша концентрація красунь, мабуть як з половини Европи, я як буваю в Киеві так у мене щелепа відпадае , за пару днів бачу стількі красунь як за рік в Празі. В жінки подруги з бувшої роботи в Киеві виїзжають по роботі за кордон , так іноземці біля них як бджоли біля меду крутяться, місцеві жінки не витримують конкуренції ,одна вийшла за швейцярця, інша в Мюнхені оба дуже небідні.
Ви вже як кацапи. Київ і то не весь, це вся Україна. А маленькі міста і села, це вже не Україна. А про нарцисизм, будласка де я стверджую, що я красень?
   
Re: Мисс Германия 2020

Ви вже як кацапи. Київ і то не весь, це вся Україна. А маленькі міста і села, це вже не Україна. А про нарцисизм, будласка де я стверджую, що я красень?
  В Черкасах ще , це як ти писав "подивіться 200км від столиці", в цьому місті на відсотків 300 більше красунь ніж в ЕС. Ще е як тут писали е Південь України там взагалі грудасті сеkс бомби що чоловікам дах зносять.
   
Re: Мисс Германия 2020

Заміть я ніде не сказав, що виглядаю краще. Я стверджую, а це замітно ще на кордоні. ЩО УКРАЇНЦІ В СЕРЕДНЬОМУ ВИГЛЯДАЮТЬ СТАРШЕ СВОЇХ РОВЕСНИКІВ ЄВРОПЕЙЦІВ. Це 40+
А ти і коровка все пробуєте перевести тему на особистості. Навіть якщо я виглядаю пошано, як це протирічить моєму твердженню?
Та не переводжу я на особистості. Виглядай як хош.
І порівнювати себе з кимось почав сам. До речі ,  чому для порівняння взяв чоловіків які й по українським міркам виглядають погано?
Просто аргументів - я так бачу - недостатньо. В мене нема змоги десь у великій кількості побачити португалок та ще й знати що вони певного віку. Можу казати тільки за наших жінок. А наших ти вже обхаяв.
   
Re: Мисс Германия 2020

Можна взяти середню тривалість життя і порівняти.
а це тут до чого? от по цій конкретній міс німеччині. в нас такий тип рідко зустрічається. в польщі теж. не знаю наскільки поширений в німеччині, я там один день була, таких не запам"ятала. а от в Голандії такого типу багато жінок бачила. вік не розпитувала звичайно. але от конкретно цій дівчині, на вигляд дала би в районі 45-ти років, виходячи звісно з українського досвіду.
   
Re: Мисс Германия 2020

Короче это был троллинг. Баба обычная не для конкурса
   
Re: Мисс Германия 2020

Та не переводжу я на особистості. Виглядай як хош.
І порівнювати себе з кимось почав сам. До речі ,  чому для порівняння взяв чоловіків які й по українським міркам виглядають погано?
Просто аргументів - я так бачу - недостатньо. В мене нема змоги десь у великій кількості побачити португалок та ще й знати що вони певного віку. Можу казати тільки за наших жінок. А наших ти вже обхаяв.
Навіщо тобі португалки, переїзжаєш кордон з Польщею і дивишся на людей.
   
Re: Мисс Германия 2020

а це тут до чого? от по цій конкретній міс німеччині. в нас такий тип рідко зустрічається. в польщі теж. не знаю наскільки поширений в німеччині, я там один день була, таких не запам"ятала. а от в Голандії такого типу багато жінок бачила. вік не розпитувала звичайно. але от конкретно цій дівчині, на вигляд дала би в районі 45-ти років, виходячи звісно з українського досвіду.
В кожного свій досвід, я говорю не про конкретно якусь людину, а в середньому по країні. І не про красунь 30років, а про старших людей. В моєму селі де я народився, і в найблищих містечках старші люди винлядають не дуже ахті. Це ж теж Україна. Чи Україна, це Київ і великі міста?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія