Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украинец в месяц тратит всего 1577 гривен . Цифры Держкомстата. 60 долларов на человека.

Так ви не в Україні живете?
Тоді зрозуміло, а то читаю ваші пости зі здивуванням.  :)
Ну я от був на зустрічі однокласників, чомусь не побачив, бідних стражданних, зачахлих від голоду.  :)
Всі такі на ФУПі сидять. В реальному житті їх чомусь не видно.
   
не побачив, бідних стражданних, зачахлих від голоду. Всі такі на ФУПі сидять
колоссально, я щетаю))
   
Ну я от був на зустрічі однокласників, чомусь не побачив, бідних стражданних, зачахлих від голоду.  :)
Всі такі на ФУПі сидять. В реальному житті їх чомусь не видно.
Я прочитала ваш пост, що в Україні бідні - лише ліниві або алкоголіки.
І от сиджу і думаю...
Я не лінива - працюю по 10-12 годин, практично без вихідних.
Алкоголю практично не вживаю.
І навіть з натяжкою не можу себе назвати забезпечною.

Ще років 5 тому були ми забезпечними, могли собі багато що дозволити.
Але потім доля дала штурхана. Буває таке, знаєте?
І прийшлося повністю змінити професію, спсіб життя.
А нам з чоловіком вже було за 45 - 50.
От до цього часу не можемо випорпатися.

І повірте, таких людей немало в Україні. Особливо у віці 50 років та старших.
Тому, не будьте таким категоричним.
Звісно, краще бути здоровим та багатим, ніж хворим та бідним. Я б ще додала, що взагалі важко бути немолодим.
Особливо в Україні.
   
Кияша скажет, что жирно живем, много социала.
   
Я прочитала ваш пост, що в Україні бідні - лише ліниві або алкоголіки.
І от сиджу і думаю...
Я не лінива - працюю по 10-12 годин, практично без вихідних.
Алкоголю практично не вживаю.
І навіть з натяжкою не можу себе назвати забезпечною.

Ще років 5 тому були ми забезпечними, могли собі багато що дозволити.
Але потім доля дала штурхана. Буває таке, знаєте?
І прийшлося повністю змінити професію, спсіб життя.
А нам з чоловіком вже було за 45 - 50.
От до цього часу не можемо випорпатися.

І повірте, таких людей немало в Україні. Особливо у віці 50 років та старших.
Тому, не будьте таким категоричним.
Звісно, краще бути здоровим та багатим, ніж хворим та бідним. Я б ще додала, що взагалі важко бути немолодим.
Особливо в Україні.
Вибачте, але таке буває, що не все іде добре. Але ж Ви несклали руки, не запили з часом і у Вас наладиться. Я ж не так, щось стверджую. Маю батьків, яким вже за 70 ть, та і велику родину, дятьки тітки всі досить старші люди, багато знайомих підтримую зв'язки майже з усіма однокласниками та і в Україні часто буваю.
   

Вибачте, але таке буває, що не все іде добре. Але ж Ви несклали руки, не запили з часом і у Вас наладиться. Я ж не так, щось стверджую. Маю батьків, яким вже за 70 ть, та і велику родину, дятьки тітки всі досить старші люди, багато знайомих підтримую зв'язки майже з усіма однокласниками та і в Україні часто буваю.



чому ж ти і десяток мільйонів інших не в Україні, якщо тут так класно?
   
Статисти - масовка в театрі, граматеи
   
чому ж ти і десяток мільйонів інших не в Україні, якщо тут так класно?
Я Вам відкрию таємницю, "клано" немає ніде. Скрізь потрібно, працювати, щоб щось заробити і забезпечити свою сім'ю. Якби я і залишився в Україні то з голоду мабуть теж не вмер би. Як невмерли десятки мілліонів, що залишились.
   
Я Вам відкрию таємницю, "клано" немає ніде. Скрізь потрібно, працювати, щоб щось заробити і забезпечити свою сім'ю. Якби я і залишився в Україні то з голоду мабуть теж не вмер би. Як невмерли десятки мілліонів, що залишились.


то чого ж його пертись на чужину?
   
невмерли десятки мілліонів, що залишились.
это да, еще не все умерли
   
это да, еще не все умерли
:facepalm1:
   
то чого ж його пертись на чужину?
Ви мене вирішили обговорювати, чи може вийдете на вулицю і сфоткаєте помираю з голоду українця, бо я чомусь небачу. Дивлюсь зараз фотки перший брат в ФБ виставив після відпочинку в турції.  Звичайний робочий, працює на будівництві доріг на асфальтоукладчику. Дружина не працює.
   
Украинец в месяц тратит всего 1577 гривен . Цифры Держкомстата. 60 долларов на человека.


Можете сами проверить.
http://www.ukrstat.gov.ua/

Розничный товарооборот 428 миллиардов гривен за первое полугодие, или 71 миллиард гривен в месяц. Делим на 45 миллионов, получаем 1577 гривен. Это 60 долларов.

Итого средняя семья в месяц покупает на 4733 гривны на троих. 

Где ваши зарплаты по 10-20 тысяч гривен? Где арифметика Гройсмана? где деньги? розница их не видит.
От пиз...т, як дихають...
   
:facepalm1:
а вы не в курсе?
   
а вы не в курсе?
Ні.
   
бред собачий.Даже пенсы тратят больше
   
Как раз на примерно такую сумму залил в бак солярки.
И примерно столько же оставляю в Сильпо/АТБ каждую неделю.
   
Ви мене вирішили обговорювати, чи може вийдете на вулицю і сфоткаєте помираю з голоду українця, бо я чомусь небачу. Дивлюсь зараз фотки перший брат в ФБ виставив після відпочинку в турції.  Звичайний робочий, працює на будівництві доріг на асфальтоукладчику. Дружина не працює.
Почему ж он поблату вас туда не устроил, вам бедняжка пришлось родину покинуть.
   
Почему ж он поблату вас туда не устроил, вам бедняжка пришлось родину покинуть.
Якщо нічого немає по суті. То
------>
   
Почему ж он поблату вас туда не устроил, вам бедняжка пришлось родину покинуть.
Та где ж на всех авсфальтоукладчиков набрать.  Туда сам Гройсман хотел устроиться, а не получилось - пришлось идти на базар и в  премьеры. B-)
   
Якщо нічого немає по суті. То
------>

Це ж як раз і є по суті.
   
Це ж як раз і є по суті.
Ну да, по суті, це коли закінчуються аргументи і переходять на особистості.
   
Зніми лапшу з вух.
По єдиному-фіксованому податку взагалі неможливо перевірити грошовий обіг :)
Ти купив на ринку куртку за 5000. Де воно врахувалося?
(tu) І не тільки це.
   
В німця на споживання йде в місяць 2400 євро.
Повна маячня.
   


розничный товарооборот давно ушёл с базаров в ТРЦ, просто несравнимая посещаемость.
Перестаньте расказывать небылицы о неких тайных базарах где украинцы тратят сотни миллиардов.

Так шо данные держкомстата к сожалению где то близки к действительности. Розница не видит гройсмановских зарплат по 10 тысяч гривен в месяц, их просто нет.







   


розничный товарооборот давно ушёл с базаров в ТРЦ, просто несравнимая посещаемость.
Перестаньте расказывать небылицы о неких тайных базарах где украинцы тратят сотни миллиардов.

Так шо данные держкомстата к сожалению где то близки к действительности. Розница не видит гройсмановских зарплат по 10 тысяч гривен в месяц, их просто нет.







Показати зображення...

А в ТРЦ - большинство ФОПы и отчёты в статистику не сдают и вообще оборот скрывают. Т.к. большинство товаров - это черный и серый импорт.
   
Веду облік витрат. Сім'я 5 чоловік. Київська обл. Середні витрати тільки на їжу в місяць порядка $90 на людину.
   
Середні витрати тільки на їжу в місяць порядка $90 на людину.

Шо ж ти жреш по три тис грн в місяць на людину????
Якісь заморські делікатеси? Чи бухаєте імпортне віскі с сигарами?
   
Я так розумію - що Ви не ведете статистику витрат. Оскільки навіть $90 не можете правильно перевести в грн.
   
С учетом того что пенсы которых у нас миллионы покупают на 800 грн в месяц, а депутаты которых несколько тысяч на миллионы. Вот и выходит
   
А в ТРЦ - большинство ФОПы и отчёты в статистику не сдают и вообще оборот скрывают. Т.к. большинство товаров - это черный и серый импорт.
+100500. у меня у заказчика оборот больше 100 тыс в день. он на едином без кассового :lol:
   
Говорю за себя лично: Среднестатистически й украинец 3 человека (чисто еда) Поход в ашан 2 раза в месяц по 1500 грн. Через день рынок или супермаркет по мелочам 100-200 грн. Итого чисто на еду в месяц семья с 3х человек тратит  чуть больше 5200 грн. 1700 грн (63 доллара на человека в месяц). Одежда, алкоголь, сигареты,транспорт, квартплата, собачий корм и прочие расходы сюда не входят - считал только еду. Дешевое не покупаем вообще, сильно дорогое - тоже. Берем много по акциям - очень хорошо экономит бюджет.
   
Говорю за себя лично: Среднестатистически й украинец 3 человека (чисто еда) Поход в ашан 2 раза в месяц по 1500 грн. Через день рынок или супермаркет по мелочам 100-200 грн. Итого чисто на еду в месяц семья с 3х человек тратит  чуть больше 5200 грн. 1700 грн (63 доллара на человека в месяц). Одежда, алкоголь, сигареты,транспорт, квартплата, собачий корм и прочие расходы сюда не входят - считал только еду. Дешевое не покупаем вообще, сильно дорогое - тоже. Берем много по акциям - очень хорошо экономит бюджет.
из этого в лучшем случае половина пошла в стату :gigi:
   
+100500. у меня у заказчика оборот больше 100 тыс в день. он на едином без кассового :lol:
а офшоры закроют (P)
   
Говорю за себя лично: Среднестатистически й украинец 3 человека (чисто еда) Поход в ашан 2 раза в месяц по 1500 грн.... Через день рынок или супермаркет по мелочам 100-200 грн...
Приблизно така ж сама статистика +/- копійки.

P.S. В Ашані купляю не тільки продукти - засоби гігієни, різні корисні дрібниці, пральний порошок, шкарпетки, білизну, щось для саду, тож іноді дещо більше виходить.

Останнє редагування: 30 липня 2018 14:39:58 від WMax
   
а офшоры закроют (P)
их невозможно закрыть
   
Є один знайомий, який якось хвастався що заробляв по 100 баксів на авторинку на Перова в 90-ті. А недавно його зустрів, каже що недавно приїхав з чехії з будови, і восини знову їде.

Я питаю а якже авторинок, тиж там так шоколадно жив. Він відповів що зараз там нема що робити, всі через інет та сто замовляють, і маржу вже не поставиш 100% і лохів менше яким втюхували непотрібне... Епоха базарів давно завершилася.
   
С такой статистикой назревает вопрос - а нахера тот госстат нужен?
У них отделений как говна раскидано по Украине и в каждом сидит 100500 тупых бабок набирающих на компах 20 летней давности отчеты с несуществующими показателями. Сколько бабла тратится на их зарплаты, на аренду помещений, расходники, электричество, распилы. Это ж пистец.
   
их невозможно закрыть
я предупредил
   
піплу в україні живе мільйонів з 30 (ті, хто на заробітки поїхав, не мають сюди рахуватися, бо вони не купують в українських роздрібних точках та мережах).
тобто в середньому 2300 грн в місяць на людину
сім'я батько-мати-дитина в місяць витрачають в офіційному роздрібі 6900 грн - схоже на правду (є київ, але є і маленькі містечки, є і села))

і ще раз підкреслюю - це середні показники. середня температура по лікарні 36,6, але хтось ковбаситься у лихоманці з температурою 41, а хтось вже охолоджується до температури навколишньої середи, чекаючи своєї черги в морзі.

а от який ще парадокс, якщо рахувати ці середні цифри, не як середню температуру по лікарні, а прикладати їх буквально до кожного:
в україні середня пенсія десь 2500 грн, витрати в офіційному роздрібі 2300.
виходить, що пенси на базар не ходять та за квартиру не платять
а їх 13 мільйонів

 B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія