Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

[ua] Пенсіонерам ФУПу: отримано проіндексовані пенсії (tu)

То нехай працюють, зарплати зараз непогані. Пенсія - це виключно для тих, хто непрацездатний по віку. За нормальним означенням.


я б з вами погодився  - коли б вони займали чиєсь місце , але претендентів немає
   
То хтось знає: Яка буде мінімальна пенсія? Зараз 1497 грв.

для пенсів старше 65 років, стажем 30 років для жінок і 35 – для чоловіків, з 1 січня 2019 зросла на 172 грн до 1 669 грн.
іншим пенсам підвищать з 1 липня мінімалку до 1564 грн, з 1 грудня – до 1638 грн
   
для пенсів старше 65 років, стажем 30 років для жінок і 35 – для чоловіків, з 1 січня 2019 зросла на 172 грн до 1 669 грн.
іншим пенсам підвищать з 1 липня мінімалку до 1564 грн, з 1 грудня – до 1638 грн

Ясно - дякую.
   
Ну підуть вони відпочивати. Молодь роз'їхалась по Польщах -росіях.

Що далі?

...случіцца юліна мєчьта - нестане алігархів  :gigi:
   
Фактично заморозили пенсію.

це не зовсім так, бо ти  не враховуєш головні чинники: Кф.кр.з/п і рік виходу на пенсію.
   
То хтось знає: Яка буде мінімальна пенсія? Зараз 1497 грв.
Оце у тебе така малесенька пенсія? ;o
   
Оце у тебе така малесенька пенсія?
Це у батьків. Тому я за них плачу за квартиру.
   


Останнє редагування: 25 лютого 2019 12:51:47 від дуду
   
9 095 гривень 46 копійок за грудень, отже, середньомісячна за 2018 рік = 7 810 гривень 88 копійок.

Я помилився в прогнозі на 15 грн. :beee:

Коефіцієнт індексації = 1,17145 (у мене 1,17265), зараз скорегую
    
   
стартопік відкореговано
   
В першій формулі В1+...., а не В1-...

бо виходить, що від пенчії віднімається надбавка, і чим більше стаж, тим меншанадбавка..
   
хочете прикол?

тобто я, не маючи ні копійки страхового стажу, все життя отримував в конверті, вийду на пенсію і отримаю 1497 грн пенсії (мінімальна).  :rotate:

а скільки дурників будуть іпашить 25-30 років "на стаж" за копійчану з\п, і отримають те саме що я  :facepalm1:  але в мене до того часу буде мінімум квартира яку я буду здавати, а в них не буде ніфуя.... а лише 1497 грн. :K

Останнє редагування: 20 лютого 2019 19:37:29 від DeL1T
   
В першій формулі В1+...., а не В1-...

бо виходить, що від пенчії віднімається надбавка, і чим більше стаж, тим меншанадбавка..

так і є, чим вище страховий стаж, тим більше розмір "Доплати за понаднормовий стаж (ст.28 ч.1. абз.2)"
яку до індексації треба вилучити з загального розміру пенсії, бо індексується не вся пенсія, а "Розмір пенсії за віком (ст.27)",
який обчислюється за формулою: "Середня з/п для нарахування пенсії" х "Особистий коефіцієнт кратності з/п" х "Коефіцієнт стажу".
Це основне "тіло" пенсії, до якого потім додаються доплата  за понаднормовий стаж та якщо є і інші.
   
але в мене до того часу буде мінімум квартира яку я буду здавати,

гадаєте -буде кому здавати?
   
Це те, що я не раз розказував.

Нажаль не всі отримають підвищення після індексації у повному обсязі,
а дехто не отримає зовсім, бо з 01.10.2017р. після відміни "Коефіцієнту кратності страхового стажу" у розмірі 1,35
з'явився прошарок пенсіонерів яким ПФУ доплачує до старого основного розміру пенсії,
бо після жовтневого "осучаснення" розмір пенсії не зріс, а зменшився. У декого досить суттєво.

Далі це виглядає так.
Пишуть наприклад.
Пенсія 2000 грн
Доплата 500 грн.
Ітого, людина раніше на руки отримувала 2500 грн.
І зараз 2500 грн.
Припустимо , що на 100 грн підняли пенсію
буде.
Пенсія 2100 грн
Доплата 400 грн.
На руки ті ж самі 2500 грн.
колись ще піднімуть на 100 грн.
буде.
Пенсія 2200 грн
Доплата 300 грн.
На руки ті ж самі 2500 грн.
І так, доки добавка не перекриє доплату.
Для деяких ніколи.

Фактично заморозили пенсію.
Ось таке кидалово від педровлади.

Можете Педріллу в сраку цілувати...  :bueee:

DiDUS, тут ти не зовсім правий.
По-перше: ти не враховуєш головні чинники: коефіцієнт заробітної плати і рік виходу на пенсію.
По-друге: це перша справжня індексація з 2009 року, яка враховує ріст середньої зарплати і інфляцію.
По-третє: якщо це кидалово від педровлади, то проведена у 2008 році “ актуалізація та диференціація розміру пенсій ” кидалово Тимошенко?
По-четверте: владу обирають не задля поцілунків “в сраку”, а для того щоб піздити по “сраці” якщо та “срака” зробила щось дуже погано, але ”осучаснення” з усіма його недоліками було доброю справой.

Останнє “осучаснення” провела Тимошенко у 2008 році підвищив коефіцієнт страхового стажу з січня до 1,2, а з жовтня до 1,35 і зробивши “осучаснення” пенсій виходячи  з  розміру  середньої заробітної плати,  з якої сплачувалися страхові  внески,  за  2006  рік (928,81  грн.). Після цього, масштабного “осучаснення” не проводилось до 2017 року, а різниця між пенсію 2009р. і пенсію 2017р. зросла в 2,5 рази.  Ось тобі наочний приклад “кидалова”, або як зросли пенсії у людей які мали однакові складові для обчислення пенсії, але різні роки виходу на пенсію:



*Тимчасово, з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року, заробітна плата (дохід) для призначення пенсії визначається із середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески за 2016 та 2017 роки.
   
на Порталі ПФУ з'явились проіндексовані пенсії (tu)

Портал Електронних Послуг ПФУ

коефіцієнт індексації =1,17. Перевірено - саме так.
   
От так жабу підклали юлічці, подальші підвищення можливі тільки через подальше підвищення фіскальної дисципліни (щемити жорстоко усіх хто не платить) або через девальвацію  :pooh_lol:

В борг ніхто просирати не дасть, ситуація під контролем міжнародних кредиторів
   
пишуть дебіли з США
[/q
uote]там не заробив а тут прижали.нема куди цьому німому аристократу дітися.Всюди бюрократа в шию гонять.
   Вони (чиновники) працювали :facepalm1: -от і заробили ЯК працювали.Це ж ваша робота ,що країна може видати таку пенсію.
   
Працюючих пенсіонерів в принципі не має бути, то є ганьба нашого законодавства
Ага, хай від нудьги здихають
Я б подивився на тебе після 60-ти років на безробітті
Зразу загнешся
Тільки робота/оточення людей тримає пенсіонера на плаву до 80 рків
   
Ну ось вам.


Останнє “осучаснення” провела Тимошенко у 2008 році підвищив коефіцієнт страхового стажу з січня до 1,2, а з жовтня до 1,35 і зробивши “осучаснення” пенсій виходячи  з  розміру  середньої заробітної плати,  з якої сплачувалися страхові  внески,  за  2006  рік (928,81  грн.). Після цього, масштабного “осучаснення” не проводилось до 2017 року, а різниця між пенсію 2009р. і пенсію 2017р. зросла в 2,5 рази.

Ні Азіров, ні Яйценюх, ні Гройсманд нічого не осучаснювали.
А Гройсманд ще і зняв коефіцієнт 1,35.

Ти ба яка Юлька...
   
По-третє: якщо це кидалово від педровлади, то проведена у 2008 році “ актуалізація та диференціація розміру пенсій ” кидалово Тимошенко?

Зверни увагу: за два роки до виборів а не за один місяць. Оце і є "кидалово".
   
То нехай працюють, зарплати зараз непогані. Пенсія - це виключно для тих, хто непрацездатний по віку. За нормальним означенням.

Якщо людина працює на повну ставку - вона є працездатна та отримує повну платню - навіщо їй пенсія???  ;o 

Ну давайте пенсії платитимемо з 18 років :(
:fool:
По твоєму нехай пенс-суперпрофі працює до 80 і більше. І перейде в світ інший прямо з роботи. А там підведуть підсумки його роботи: працював все життя, половину заробітку віддавав злодіям-баригам з ПФ а не власній сім'ї.
Яке буде резюме?
Правильно: в ПЕКЛО!

 :punish:
   
Ні Азіров, ні Яйценюх, ні Гройсманд нічого не осучаснювали.
А Гройсманд ще і зняв коефіцієнт 1,35.

Ти ба яка Юлька...

DiDUS, для мене прізвища не мають значення, головне механізм дії формули індексації.
У 2008 році замість довгострокового механізму було застосоване штучне підвищення
спочатку на 20%, з жовтня на 35%, яке не вирішило проблему диференціації пенсій,
а загнало ії в глухий кут.
У 2017 році вперше застосували механізм "осучаснення" який автоматично, починаючи з 2019,
кожен рік буде коригувати розмір пенсії на показник зростання інфляція+середня з/п.
Починаючи з 2021 року проблема "осучаснення" просто перестане існувати.
Хто б не зліз на табуретку, він(вона) не буде міняти сьогоднішній механізм "осучаснення" (якщо є розум).
 
   
Зверни увагу: за два роки до виборів а не за один місяць. Оце і є "кидалово".

Зверни увагу:
вибори Президента відбулись 17 січня 2010р.,
дата індексації 01.03.2019р. затверджена Верховною Радою прийняттям Закону о пенсіонн... в жовтні 2017р.
+мова йшла не про те...
ну якщо треба для розвитку, ось тобі таке:



П О С Т А Н О В А
від 26 листопада 2009 р. N 1252 Київ
Про недопущення зменшення розмірів пенсій та соціальних виплат, врегулювання окремих питань у зв'язку з прийняттям Закону України від 6 листопада 2009 р. "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік"

8. Пенсійному фонду України:
     здійснити доплату різниці між розмірами пенсій, перерахованих
відповідно до Закону України від 6 листопада  2009  р.  N  1715-VI
( 1715-17  )  "Про  внесення змін до Закону України "Про Державний
бюджет України на 2009 рік",  та пенсій,  виплачених  у  листопаді
2009 року;
      {   Абзац  третій  пункту  8  втратив  чинність  на  підставі
Постанови КМ N 331 ( 331-2010-п ) від 05.05.2010 }
     поінформувати до 25 грудня 2009 р.  пенсіонерів  про  розміри
пенсій, перерахованих відповідно до Закону України від 6 листопада
2009 р. N 1715-VI ( 1715-17 ) "Про внесення змін до Закону України
"Про Державний бюджет України на 2009 рік" та цієї постанови.
     Прем'єр-міністр України                           Ю.ТИМОШЕНКО
     Інд. 26
   
Показати зображення...
Какие дебилы писали эти формулы?
Неужели трудно написать-  Px1.17-Sx17.51
где P-пенсия на данный момент а S-переработка стажа в годах.
   
Какие дебилы писали эти формулы?
Неужели трудно написать-  Px1.17-Sx17.51
где P-пенсия на данный момент а S-переработка стажа в годах.

Звісно так краще.
А ті формули для Exel.
   
Звісно так краще.
А ті формули для Exel.
Так понятней что индексация сделана для тех у кого большие пенсии и нет переработки стажа. Пенсионерка со тажем 45 лет и пенсией 1600 получит 0.
   
Так понятней что индексация сделана для тех у кого большие пенсии и нет переработки стажа. Пенсионерка со тажем 45 лет и пенсией 1600 получит 0.

Чим більше стаж, тим менше пенсія?  :-)o

   
Так понятней что индексация сделана для тех у кого большие пенсии и нет переработки стажа. Пенсионерка со тажем 45 лет и пенсией 1600 получит 0.

було_ 1600
стаж_ 45
стало_1833,83
+233,83
   
було_ 1600
стаж_ 45
стало_1833,83
+233,83
Дурака влючил?
Показати зображення...
1 Считаем пенсионерка получала пенсию 1600 с доплатой за стаж 15*1497/100=224.55
2 Ститаем основную пенсию 1600-224.55=1375.45
3 индексируем 1375.45*1.17=1609.28
итого +9.28
   
було_ 1600
стаж_ 45
стало_1833,83
+233,83
А катк ты  с 1600 получил - 1833.85? Считаю разными методами не получается.
   
Дурака влючил?

Я думав Ви розумна людина, сумно... но то таке...


1 Считаем пенсионерка получала пенсию 1600 с доплатой за стаж 15*1497/100=224.55
2 Ститаем основную пенсию 1600-224.55=1375.45
3 индексируем 1375.45*1.17=1609.28+224.55=1833.83
итого +9.28 +233.83



   
Пенсіонерам ФУПу
Напишіть:
тепер треба йти в ПФ працюючим пенсіонерам,
щоб перерахувати пенсію в зв'язку з ростом стажу?
чи автоматом?
   
Оце думаю. Чи не злітати мені у Відень по безвізу щоб випити кави на добавку до пенсії 300 грн. Чи може на Мальдіви махнути?
   
Напишіть:
тепер треба йти в ПФ працюючим пенсіонерам,
щоб перерахувати пенсію в зв'язку з ростом стажу?
чи автоматом?

Вже перерахували, є на сайті ПФУ все.
   
Напишіть:
тепер треба йти в ПФ працюючим пенсіонерам,
щоб перерахувати пенсію в зв'язку з ростом стажу?
чи автоматом?

Що до працюючих пенсіонерів, поки не знаю.
Якщо є працюючі що зареєстровані на Порталі ПФУ хай подивляться в о/кабінеті і відпишуться.
ps. Спробуйте обчислить самі: дивитись стартопік.

Непрацюючим пенсам, йти нікуди не треба: всі пенсії вже перераховано автоматично.
хто зареєстрован на Порталі Електронних Послуг ПФУ вже можуть
побачити свої проіндексовані пенсії в особистому кабінеті.
Або обчислити самі: дивитись стартопік.
   
Оце думаю. Чи не злітати мені у Відень по безвізу щоб випити кави на добавку до пенсії 300 грн. Чи може на Мальдіви махнути?

якщо добавка до пенсії 300 грн., пенсія була 1800-1850 грн. (в залежності від стажу).
отож індексована пенсія =2100-2150грн.
300х12=3600грн. - це дві "13" зарплати пенсії.
віддайте з цих 3600 на мотузку з милом для Петра, на залишок нап'єтесь досхочу кави ;) .
   
перші знайомі побачили свої нові пенсії.

збільшення на:
375   
751
470
583
243
403
363
діапазон пенсій був від 1610 до 4477; став від 1853 до 5228

   
Я думав Ви розумна людина, сумно... но то таке...

Извиняюсь не заметил последнего действия.
Таким образом формулу можно упростить так: Новая пенсия = Px1.17-Sx2.54  где P-пенсия на данный момент а S-переработка стажа в годах.
   
Працюючих пенсіонерів в принципі не має бути, то є ганьба нашого законодавства. Яка може бути пенсія в офіційно працюючого???  (td)
санітарки, прибиральниці, гардеробниці, вахтери - це здебільшого пенсіонери
молодь на таку работу не йде; тільки бабусі за умови, що їх не позбавлять пенсії
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія