Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський вимагає від Порошенка:

Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

давай, Пєтя, не тупи
думаєте, Петя не скреативить і знову порадить поставити свічку?
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Петро скаже що це все вимоги посіпаки Кремля.

А ми йдем геть від Москви !

 :laugh:
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Петро скаже що це все вимоги посіпаки Кремля.

А ми йдем геть від Москви !

 :laugh:

петро нах пошлет вашего вазелина
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:



так, я бачив його і трохи слухав. Але мені здається, що не він. Тут рівень манафорта -- не менше
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

я так розмію Зєля не прийме справи доки Петро цього не буде
буде Петро на посаді Президента бовтатись доки все це не виконає

доки не усуне недоліки акт приймання передачі підписаний не буде
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Команда кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського висунула вимоги до діючого глави держави та кандидата у президента Петра Порошенко, які він має виконати до закінчення строку своїх президентських повноважень.

Відповідні вимоги опубліковані на сторінці у Facebook "Зе!Команди".

У заяві сказано, що команда Зеленського уважно ознайомилась із заявою Порошенка про те, що він почув молодь, яка проголосувала проти нього і тому вимагає, щоб до завершення терміну свого перебування на посаді президента України він через контрольовану ним парламентську більшість, а також керівників правоохоронних органів:

— забезпечив ухвалення закону щодо скасування декларування доходів і витрат для громадських активістів;

— перезапустив роботу НАЗК шляхом формування нового складу цього органа за участю міжнародних експертів і запровадження зовнішнього аудиту його діяльності;

— забезпечив ухвалення виборчого закону для впровадження пропорційної системи з відкритими списками на наступних парламентських виборах;

— видав акти про призначення суддів та забезпечив вжиття заходів, які допоможуть розблокувати початок роботи Вищого антикорупційного суду;

— відкликав свій законопроект щодо криміналізації незаконного збагачення та доручив коаліції підтримати проект закону, що розроблений за участю міжнародних експертів;

— позбавив Службу безпеки України, Національну поліцію та інші правоохоронні органи повноважень у сфері боротьби з економічною злочинністю, а також припинив їхній тиск на суб’єктів підприємницької діяльності;- реалізував передбачені законом повноваження та звільнив Сергія Семочка з посади першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України;

— ліквідував схему "Роттердам плюс" і розпочав зовнішній незалежний аудит діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;

Крім того зазначається, що Порошенко має опублікувати перелік своїх офшорних компаній, банків, у яких ці компанії мають рахунки, а також фінансову звітність цих компаній за останні п’ять років.
Зеленский еще не президент,а уже просит помощи !
У Пети !
 :D
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

"Команда кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського висунула вимоги"

Отлично. Хорошие такие вымоги.

А шо команда Зеломойского высунет в ответ?

як ЩО?
xyй на піаніно...
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

А кто такой Зе чтобы "вимагати" ?  :D 
молодь, яку - як він сам палко запевняв - почув мародер
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Інсайдери злили частину планів пороха, у штабі зе додали трохи трешу. Тепер будуть звіряти 3 тижні, як порох їх накази виконує. Красавчіки.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Всє слова правільниє, але якщо та "команда" ("імя, сєстра, імя!") так переконана у перемозі свого прихильники певної політсили, то через 20 днів вам і карти в руки.

Москва пропхала Януковича за яким принаймні було якесь оточення, він багато років був на державних посадах. І це було ще до війни, коли мало хто усвідомлював як "рускіє своїх нє бросают".   хуйло пачками садить губернаторів, а керівництво силовиків регулярно відправляє на той світ.
Всім ясно, шо Зєбіл (хоч шоб він зараз не казав) це шпаринка, за якою  сюди потоком рине рускій мір, за яким настане тотальна зачистка не тільки від  міфічних "бандєр" , а тупо від будь-якої власності нажитої "нєпосільним трудом".

Єсть такоє волшебноє слово САБОТАЖ.

Ото попробуйте з ним побороцця шуточкамі-прібауточкамі, лайкамі в інстаграмє і публічним отсасиванієм у Рамзанчіка.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Зеленский еще не президент,а уже просит помощи !
У Пети !
 :D
слабенько, Лесю
спробуй ще раз
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Ти ба шо вони роблять! Астанавітєсь!
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

все правильно робить

поки кнури дрочать два прізвища "коломойський" і "хуйло", ЗЕ має бути по найболючишому - по свинарчукізму і кугутству.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Далі зарплата вчителям по 4000 євро уже з 21 квітня.

 :K
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Інсайдери злили частину планів пороха, у штабі зе додали трохи трешу. Тепер будуть звіряти 3 тижні, як порох їх накази виконує. Красавчіки.
всі сподівання петра пропетлять на демагогії "віра мова армія" і гівнометанню в опонентів.

ніяких реформ не було зроблено під вибори, крім програми Турбота по скупці злиднів.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

шах і мат петру

Ну уж нет, тут себя дебилом как раз клоун выставил.
Ты пошел на выборы что-то менять? Не вопрос - выиграй и меняй по своему разумению.
А требовать... Иди к сЮпруге на диван и требуй....
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

петро нах пошлет вашего вазелина
Вашому Пєтє до смоктання льодяника на палці залишилось 2,5 тиждні. Можете побіситись ще трохи, підсвинки.
:)
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Команда кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського висунула вимоги до діючого глави держави та кандидата у президента Петра Порошенко, які він має виконати до закінчення строку своїх президентських повноважень.

Відповідні вимоги опубліковані на сторінці у Facebook "Зе!Команди".

У заяві сказано, що команда Зеленського уважно ознайомилась із заявою Порошенка про те, що він почув молодь, яка проголосувала проти нього і тому вимагає, щоб до завершення терміну свого перебування на посаді президента України він через контрольовану ним парламентську більшість, а також керівників правоохоронних органів:

— забезпечив ухвалення закону щодо скасування декларування доходів і витрат для громадських активістів;

— перезапустив роботу НАЗК шляхом формування нового складу цього органа за участю міжнародних експертів і запровадження зовнішнього аудиту його діяльності;

— забезпечив ухвалення виборчого закону для впровадження пропорційної системи з відкритими списками на наступних парламентських виборах;

— видав акти про призначення суддів та забезпечив вжиття заходів, які допоможуть розблокувати початок роботи Вищого антикорупційного суду;

— відкликав свій законопроект щодо криміналізації незаконного збагачення та доручив коаліції підтримати проект закону, що розроблений за участю міжнародних експертів;

— позбавив Службу безпеки України, Національну поліцію та інші правоохоронні органи повноважень у сфері боротьби з економічною злочинністю, а також припинив їхній тиск на суб’єктів підприємницької діяльності;- реалізував передбачені законом повноваження та звільнив Сергія Семочка з посади першого заступника Голови Служби зовнішньої розвідки України;

— ліквідував схему "Роттердам плюс" і розпочав зовнішній незалежний аудит діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг;

Крім того зазначається, що Порошенко має опублікувати перелік своїх офшорних компаній, банків, у яких ці компанії мають рахунки, а також фінансову звітність цих компаній за останні п’ять років.


Хочу почути не Беню.. або утирків ..

А саме Зеленського ..
Коли воно вийде і надасть відповіді?

Може він бажає щоб в нього ПОТІМ спитали?


   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

та хай вимагає.
хай один одного скубають.
зарди політ. конкуренції
:)

але зауважу
1) є все ж маленький шанс Петро може бути Президентом і ще 5 років.
2) у випадку програшу 21 квітня Петро все ще є президентом до 20 травян(?)
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

слабенько, Лесю
спробуй ще раз
Спробую, Мирослава.
Ти знаєш,що я боюся ?
Що Зеленський ,якщо прийде до влади,відмінить пенсії.
Це дуже реально !
У тебе відмінить, у моєї мами і моєї дуже старенької бабусі.
Оце буде " прикол" !
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

іноді в мене виникає така мерзенна думка що українець і підарас - слова синоніми
вас їбуть кацапоязикі жиди а ви стрибаєте від радощів

це не до мене
але я так розумію, що ви віддаєте перевагу україномовним перевертням
а тут вжарили їх
чому б не позловтішатись?
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Ти знаєш,що я боюся ?
Що Зеленський ,якщо прийде до влади,відмінить пенсії.
Це дуже реально !
У тебе відмінить, у моєї мами і моєї дуже старенької бабусі.
Оце буде " прикол" !
Могу посоветовать хорошего врача.
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:


Добрi вимоги
яб ще додав – звiльнити Крим i Донбас


   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

це точно  :laugh:
  так  отож . П'ять  років  петя  пробрехав  ,  п'ять  років  мразі  свинарчуківці  лляли  лайнище  навкруги    .
А  тут  на  тобі  -  вказано  на  реальні  справи ,  які  петя  наробив
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

думаєте, Петя не скреативить і знову порадить поставити свічку?

а шо він ще може...
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Команда кандидата у президенти, шоумена Володимира Зеленського висунула вимоги до діючого глави держави та кандидата у президента Петра Порошенко, які він має виконати до закінчення строку своїх президентських повноважень.

Відповідні вимоги опубліковані на сторінці у Facebook "Зе!Команди".

У заяві сказано, що команда Зеленського уважно ознайомилась із заявою Порошенка про те, що він почув молодь, яка проголосувала проти нього і тому вимагає, щоб до завершення терміну свого перебування на посаді президента України він через контрольовану ним парламентську більшість, а також керівників правоохоронних органів:

...

— забезпечив ухвалення виборчого закону для впровадження пропорційної системи з відкритими списками на наступних парламентських виборах;


...

О, значить Зе за прощання з мажоритаркою і введення пропорційки уже на осінніх виборах ВР?
Ок. Отримає мій голос 21.04
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Ти ба шо вони роблять! Астанавітєсь!

 (tu)  :lol:

гіфку треба було поставити
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

У тебе відмінить, у моєї мами і моєї дуже старенької бабусі.
Оце буде " прикол" !
у вас вся родина і знайомі судді з пожиттєвим утриманням?
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Спробую, Мирослава.
Ти знаєш,що я боюся ?
Що Зеленський ,якщо прийде до влади,відмінить пенсії.
Це дуже реально !
У тебе відмінить, у моєї мами і моєї дуже старенької бабусі.
Оце буде " прикол" !

не отменит. но на пенсии фиг что будет  купить..
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

О, значить Зе за прощання з мажоритаркою і введення пропорційки уже на осінніх виборах ВР?
Зе за те щоб це зробив Порох.  :gigi:
так скзать, расчистил путь молодому дарованию
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Спробую, Мирослава.
Ти знаєш,що я боюся ?
Що Зеленський ,якщо прийде до влади,відмінить пенсії.
Це дуже реально !
У тебе відмінить, у моєї мами і моєї дуже старенької бабусі.
Оце буде " прикол" !
ого як все погано... петро реально перетворюється на хуйло, і його прихильники на хуйло бабок - бояться що пенсії не буде, як Америка прийде  :facepalm:
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Петру потрібно терміново розганяти свій штаб і шукати нові рішення і нових людей, бо це гра в одні ворота
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

де пункт про "Разрєшить Сватов"?!
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:



петрові бабки з логотипом ТСН  :D
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Зе за те щоб це зробив Порох.  :gigi:
так скзать, расчистил путь молодому дарованию

І зрозуміло чому
Бо це робота парламенту а не преза
А чи зробить Рада такий падарунок презу  Вовочці - сумнівно
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

всі сподівання петра пропетлять на демагогії "віра мова армія" і гівнометанню в опонентів.

ніяких реформ не було зроблено під вибори, крім програми Турбота по скупці злиднів.
опитування доводили - Зеленський далеко випереджає, Тимошенко наступає на п"яти...
Мародерський скандал...Хапай, рубай руки тому дурному непотрібу!..
І тут не поступився!
То на кого  тепер нарікаєте, сери?
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

Могу посоветовать хорошего врача.
Посоветуйте себе .
Молодежь против того,чтобі платили пенсии.
молодежь уверена в своей вечной молодости.
Поэтому Зеля прислушается к молодежи и отменит пенсии.
и тогда Зеле не надо МВФ.
Судя по его фильмам - Зеля считает МВФ источником зла,считает МВФ- "Свинарчуком","липецкой фабрикой " "панамскими офшорами"
Зеля живет в мифах.

   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

все правильно робить

поки кнури дрочать два прізвища "коломойський" і "хуйло", ЗЕ має бути по найболючишому - по свинарчукізму і кугутству.
Пане DeL1T,  хіба не Ви сьогодні розказували про толерантних штабних Зеленського?
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

пункти правильні,
але оск. вони йдуть від суперника,
то який смисл петі їх виконувати???
що Петя отримає за це від ЗЕ?

тобто його конкурент на виборах вимагає ще до виграшу виконувати його програму, а якщо пєтя виконає, зє зніметься 21 числа з виборів? Ну, якщо буде видно. що пєтя почув молодь. Закликатиме голосувати не за себе, а за пєтю?
   
Re: Зеленський вимагає від Порошенка:

І зрозуміло чому
Бо це робота парламенту а не преза
А чи зробить Рада такий падарунок презу  Вовочці - сумнівно
хехе
маладой маланчик готовий загрібати жар Петіними руками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія