Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ада Роговцева: «Останні п`ять років я живу в Україні. До цього я в Україні не жила».

Гриша, ти вирішив повчити мене Української мови?

В українській нема "Гриша".

В українській - "Грицю"...
   
"Коли я зараз їзджу...і буваю в таких уже закуточках..і сплю з солдатами десь там..на їх кроватях, на їх ліжечках...я їх збираю тих прекрасних людей як намистини..то я хочу щоб їх було багато-багато у мене...і їх уже в мене багато.."
(с, Ада Українка (с, Петро Порошенко))
   
В українській нема "Гриша".

В українській - "Грицю"...
А це - Гриша!
   
Але це для розумної людини ясно-понятно, що майже всі, хто народився, жив та працював за часі СРСР, вступали до КПСС, і в біографії кожного можна нарити якісь "плями", що їх так ретельно вишукує Мирося.
Бачу, шушу потужно бомбануло  :gigi: , але після цієї дурні далі вже читати ліньки
Шуша, знайдіть статистику часів сссср, і порівняйте загальну кількість населення з кількістю членів кпсс - будете сильно здивовані. Далеко не всі, і навіть далеко не майже всі.
так, справді до кпсс лізли багато хто з тих, хто мріяв просунутися по службовій драбині якомога вище.
Але! Без надмірного усєрдія і певних якостей навряд чи можна було пролізти у секретарі партбюро, а надто - потрапити делегатом на з"їзд кпсс у мацкві.
Для цього була потрібна особлива немовчазна вірнопідданість рідній кпсс і її "ідеалам".
І звісно аж ніяк не засудження дій совєцької влади проти дисидентів та інакомислячих. Всіх цих Стусів, Лук"яненків, Горинів, Сокульських, Чорноволів..
   
А це - Гриша!

Ну от за що ти пацана так образила?!
   
Ну от за що ти пацана так образила?!
а чого він?...
   
Миклован, я Вас сильно засмучу, якщо скажу, що, серед моїх знайомих, а я їх маю у дуже різних, так би мовити, зрізах суспільства, не знайшлося нікого, хто буде голосувати за Юлю у другому турі, якщо буде пара Юля - Вова Зе?

Це теж чесно, хоча звучить досить парадоксально для поцінювачів Юлії Володимірівни.


До речі можу сказати те саме про своїх знайомих та друзів. Дякую за вашу позицію на форумі - подобається читати що ви пишете
   
Про шо люди сперечаються.  :( Чи є ненависник України гарним актором.
Маєте рацію, не вартий, щоб його обговорювати. То ота латентна кацапка вважає його «глибою».
   
Показати зображення...

Шо це Ірину Геращенко так пучить?  :weep: До всіх у коменти лізе.

Нехай приходе на ФУП!
   
так написано ж - треба займати активну життєву позицію
в даному контексті - лизати хазяям цієї сучки, кусати ворогів
   
А що, Геращенко справді обізвала Українців малороссами?
Бо у мене нерви слабкі слухати її нескінченні "президент парашЭнка, президент парашЭнка" захльобивающімся голосом - я завжди вимикаю звук  :weep:
   
А що, Геращенко справді обізвала Українців малороссами?
Бо у мене нерви слабкі слухати її нескінченні "президент парашЭнка, президент парашЭнка" захльобивающімся голосом - я завжди вимикаю звук  :weep:
Ти припадочна, ми це знаємо. :tongue:
   
Гришо, якщо ти намагаєшся троллити (а все скидається саме на це), то з прикрістю мушу зазначити : робиш ти це вкрай недолуго і навіть тупо  :)
   
А що, Геращенко справді обізвала Українців малороссами?
Бо у мене нерви слабкі слухати її нескінченні "президент парашЭнка, президент парашЭнка" захльобивающімся голосом - я завжди вимикаю звук  :weep:

всі, хто не з ними - малороси
ну і ще всіляки бяки, згідно з контекстом

"Спочатку вони травили Леся Подерев’янського – як же так, Митець, посмів, продався. Тепер – напали на Аду Миколаївну Роговцеву. Різниця між критиками і Адою в тому, що вона – українка, а вони – малороси."

я б сказав, хто така та Геращенко, але ще язик відсохне...
   
Коротке резюме:
якщо завтра Ісус Христос - з небес - скаже добре слово про Порошенка, то юльки і Христ зачмирять! :) чи :(

Ти вже запарив з цим "прикладом". Якби Христос цілував у сраку Пілата, то ніхто б про нього зараз і не згадував.
Там і так була черга.
   
а коли Роговцева у 2009 році була довіреною особою Тимошенко по Києву, юльків все влаштовувало
її партійне минуле, її праця в театрі російської драми та робота в російських серіалах, 
навіть її образи позитивних російських жінок(с) не викликали найменьших запитань

а тепер до мишей до*палися
   
Ти вже запарив з цим "прикладом". Якби Христос цілував у сраку Пілата, то ніхто б про нього зараз і не згадував.
Там і так була черга.
Думка атеїста - дуже важлива! :)
   
Думка атеїста - дуже важлива! :)

Ти ще й в Бога не віриш ?   ;o
Іпать з ким доводиться спілкуватись на ФУПі.
Я в шоці.
   
а коли Роговцева у 2009 році була довіреною особою Тимошенко по Києву, юльків все влаштовувало
її партійне минуле, її праця в театрі російської драми та робота в російських серіалах, 
навіть її образи позитивних російських жінок(с) не викликали найменьших запитань

а тепер до мишей до*палися

 :K

Пляць, вона не тільки з Кравчуком ще й з бабцею обіймалась ?

Мда.. Митці такі митці...
   
То коли пані Роговцева жила в Україні ? При Кравчуку ? Тимошенко ? Порошенко ?
Щось я заплутався..
   
Ти ще й в Бога не віриш ?   ;o
Іпать з ким доводиться спілкуватись на ФУПі.
Я в шоці.
Я - вірю
А ти?
   
Я - вірю
А ти?

Я теж.

 :-B

Попам ні. Ніяким.
   
То коли пані Роговцева жила в Україні ? При Кравчуку ? Тимошенко ? Порошенко ?
Щось я заплутався..

Воно Вам треба?
Ось Ви, наприклад,  живете в епоху Тимошенко. Вона - Ваш дороговказ. От і живіть собі, не плутайтеся.
   
Воно Вам треба?
Ось Ви, наприклад,  живете в епоху Тимошенко. Вона - Ваш дороговказ. От і живіть собі, не плутайтеся.

 ;o

А Порошенко хто тоді зараз ?
Ви,  юльки, зовсім подуріли.
   
Я теж.

 :-B

Попам ні. Ніяким.
Протестант?
Ну, теж непогано...
   
;o

А Порошенко хто тоді зараз ?
Ви,  юльки, зовсім подуріли.

 :facepalm:  :D Біс поплутав. То я нєчаянно. :weep:
   
 1991 - 1993  рр,  не пам'ятаю точно...  я її зустріла в тролейбусі!!!   Ну і накинулася на неї з привітаннями і  компліментами..   вона мені подякувала і ми з нею  протеревенили хвилин 15 , при цьому вона зі мною спілкуватись на вишуканій українській мові..   блін, з якоюсь молокососкою, студенткою .. я була під враженням... тоді всі " круті" кацапською намагалися пілікать  (td)
   
Ці п'ять років дійсно Україна.
У нас маса негараздів, виродки при владі (а люд(иська)) просто ангели?), дебіли заробітчани(наймити), їбучі пенсіонери, дибільна молодь, олігархи-злодії-олігофрени... Кругом підери...
300 років кацабського рабства.
І незамітне саме головне. В нас багато молоді, які мають себе за козаків(вояків), вони показують свої таланти на правдивому полі бою.
В нас багато молоді в громадах, які вже досить голосно кажуть, що нам далі жити в цьому світі, а ви йдіть геть.
Але та молодь, яка може щось змінити, вона така малочисельна....
Те, що втікає на заробітки, це найупосліджена частка робітників..
Ось так ми живемо останнім часом.

   
Її українська мова була  просто божественою...  я це запам'ятала на все життя..   ще подумала тоді  ,   яка ж гарна наша мова...   за це її дякую..  є такі миттіт в житті, які запам'ятовуються на все життя..   ця мить була одна з  них  :)
   
"Коли я зараз їзджу...і буваю в таких уже закуточках..і сплю з солдатами десь там..на їх кроватях, на їх ліжечках...я їх збираю тих прекрасних людей як намистини..то я хочу щоб їх було багато-багато у мене...і їх уже в мене багато.."
(с, Ада Українка (с, Петро Порошенко))

І шо?

Перечитай звіт тигрика паласатого про з'їзд Батьківщини - там ледве мед з літер не сочився та екзальації було через край. І чогось ти так не реагувала не те, як зараз.

І ще - дай Бог всім нам у віці Ади Роговцевої знаходити сили та їздити до людей на самий край. Тільки недолугі люди можуть насміхатися з цього.

   
Гришо, якщо ти намагаєшся троллити (а все скидається саме на це), то з прикрістю мушу зазначити : робиш ти це вкрай недолуго і навіть тупо  :)
Нічого подібного. Просто кожного разу тикаю тебе носом у власне… :tongue:
   
Протестант?
Ну, теж непогано...

Теж повз каси. В них теж  є пастирі. А без поводирів ніяк ?  Без попів. пастирів, порошенок, хуйло ?
   
:facepalm:  :D Біс поплутав. То я нєчаянно. :weep:

Та я бачу.. :-B
   
Ці п'ять років дійсно Україна.
У нас маса негараздів, виродки при владі (а люд(иська)) просто ангели?), дебіли заробітчани(наймити), їбучі пенсіонери, дибільна молодь, олігархи-злодії-олігофрени... Кругом підери...
300 років кацабського рабства.
І незамітне саме головне. В нас багато молоді, які мають себе за козаків(вояків), вони показують свої таланти на правдивому полі бою.
В нас багато молоді в громадах, які вже досить голосно кажуть, що нам далі жити в цьому світі, а ви йдіть геть.
Але та молодь, яка може щось змінити, вона така малочисельна....
Те, що втікає на заробітки, це найупосліджена частка робітників..
Ось так ми живемо останнім часом.
(tu)
   
Теж повз каси. В них теж  є пастирі. А без поводирів ніяк ?  Без попів. пастирів, порошенок, хуйло ?
Можна, звичайно.
Але ж анархізм теж має своїх...гуру :)
   
:K

Пляць, вона не тільки з Кравчуком ще й з бабцею обіймалась ?

Мда.. Митці такі митці...
а Гурченко  поряд з Кравчуком вас не бентежить? Ні?
то кравчук с нею й обіймався цілий вечір
фотка з премії "Королева успєха"
http://celeb.com.ua/2010/03/hurchenko-pryznalas-v-lyubvy-rohovtsevoj-a-tselovalas-s-kravchukom-foto/

і да, в 2009 році Крвчук теж був довіреною особою Тимошенко
   
Ну лизнула смачно Ада, бог ей судья, за этим и была приглашена, она подготовилась и доходчиво выполнила заказ. Что тут обсуждать? Завтра еще другого артиста пригласят.Уже проходили это перед всеми выборами.
   
Ну лизнула смачно Ада, бог ей судья, за этим и была приглашена, она подготовилась и доходчиво выполнила заказ. Что тут обсуждать?
та нічого загалом обговорювати
просто прикро
якісь вони надто падкі на дешеві похвали, ці митці, навіть отакі як Ада Роговцева - знані і заслужені
прикро дивитися, коли вона театрально щоразу вклоняється і робить якісь незрозумілі рухи, коли Петя з трибуни розповідає ідіотську дурню, що "мали ми Лесю Українку, а от тепер маємо і Аду Українку"
але все одно дай їй Бог сил і здоров"я ще на довгі роки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія