Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

про яйца

Re: про яйца

https://www.youtube.com/watch?v=v3Xqvy1jqio

Та, я в курсі, що ти зайвохромосомне і нітрохи не соромишся цього  ;)
   
Re: про яйца

50% це завжди 50% скільки з тієї націнки падає в кишеню продавця вже інша справа
але очевидне правило - нижча ціна збільшує обсяг реалізації і відповідно товщину кишені
повинно було б спонукати дрібних продавців ставити нижчі ціни і карати маркети
але такого чомусь не відбувається   
Супермаркети часто на якийсь товар ставлять ціну нижче навіть закупки щоб покупець думав що тут все дешево, людина прийшла за дешевими яйцями й крім них набрала візок інших товарів.
   
Re: про яйца

Супермаркети часто на якийсь товар ставлять ціну нижче навіть закупки щоб покупець думав що тут все дешево, людина прийшла за дешевими яйцями й крім них набрала візок інших товарів.

трясця, от той Пушкін написав що 100% націнка
на біса все ставити з ніг на голову?
   
Re: про яйца

Интересно, вы серьезно полагаете, что если я начну на западе продавать яйца по 100 евро, у меня могут быть хоть какие то проблемы?

Будуть. Бо в тебе їх ніхто не купить.

   
Re: про яйца

Занимаюсь производством, ритейл хочет 100 наценку + под реализацию + логистика наша по сетям. Так шта..
Получается, литовский Новус в Литве работает на одних условия прибыли, а в Украине на других? (Наверное цена в Литве мало отличается от Эстонии)
   
Re: про яйца

т.е вы думаете что в магазах и у бабок на базаре монопольній сговор?
Бабульки ставят цены ориентируясь на магазин. У нас село 180 км от Киева. Покупая там яйца, всегда слышим от бабульки: так у вас в Киеве цена такая-то. Поэтому у меня такая..
   
Re: про яйца

Получается, литовский Новус в Литве работает на одних условия прибыли, а в Украине на других? (Наверное цена в Литве мало отличается от Эстонии)

Получаєцца, що в європах ринок працює, А в нас ні. Зовсім інші механізми. Якщо їх можна назвати механізмами.
   
Re: про яйца

https://twitter.com/view/status/1386320857874804743

йопт, раніше вже писав про  українськийх курей які в Словаків дешевше коштують, доходило навіть до того що українські кури контробандою везли в Україну і продавали на ужгородських базарах ...
І це я вже не говорю що особисто досліджував тему що автоЗАЗ продава свої авто в москві 3800 долларів в офіційного диллера а в Україні точно така модель 6800 долларів в Києві ...

   
Re: про яйца

Та, я в курсі, що ти зайвохромосомне і нітрохи не соромишся цього  ;)

Сёма, смотри видео. там все про тебя уже сказано. причем ПРЕДЕЛЬНО ЯСНО  B-)
   
Re: про яйца

Сёма, смотри видео. там все про тебя уже сказано. причем ПРЕДЕЛЬНО ЯСНО  B-)

Хочеш в черговий раз похвалитися, що твоя легендарна кацпська "додаткова патріотична" не тільки здатна будь-яку куйню постити і переконувати тебе, що подібна куйня зовсім не куйня, але й щось більше...?
   
Re: про яйца

Хочеш в черговий раз похвалитися, що твоя легендарна кацпська "додаткова патріотична" не тільки здатна будь-яку куйню постити і переконувати тебе, що подібна куйня зовсім не куйня, але й щось більше...?

Сёма, хочу тебе посоветовать закупить побольше памперсов. потому, шо с вашими Зе!леными обсерами старые запасы быстро на нет сойдут  :lol:
   
Re: про яйца
Ser

то ціна без надмірних податків, відкатів і поборів

вибрали жріть
   
Re: про яйца

то ціна без надмірних податків, відкатів і поборів

вибрали жріть
Українці вибрали "фінансування Косюків, Вадатурських" та решти агро-баронів.
Косюк взагалі під час Підра та під його протекцією настільки охуїв що за кожну продану курку - отримував "кешбек у 200%".
тому терпіть.
Хто назве першу 10-ку агро-баронів Естонії чи Литви? Отож.
   
Re: про яйца

Сёма, хочу тебе посоветовать закупить побольше памперсов. потому, шо с вашими Зе!леными обсерами старые запасы быстро на нет сойдут  :lol:

Зайвохромовомне, ти вилізло для того щоб в зайвий раз похрюкати на вибір українців? Чи щоб похвалитись наскільки вона у тебе розвинена? А на свого хуйла похрюкати немає бажання? Твої братики люлей за таке можуть надавати?  :shuffle:
   
Re: про яйца

то ціна без надмірних податків, відкатів і поборів

вибрали жріть

 :facepalm1:  :lol:
   
Re: про яйца
Ser

Українці вибрали "фінансування Косюків, Вадатурських" та решти агро-баронів.
Косюк взагалі під час Підра та під його протекцією настільки охуїв що за кожну продану курку - отримував "кешбек у 200%".
тому терпіть.
Хто назве першу 10-ку агро-баронів Естонії чи Литви? Отож.
і як то доводить різну ціну? :facepalm:

просто калькуляція вартості з доставкою в Прибалтику МЕНШЕ
чим вартість того самого продукту у зеленобарижному ханстві ;o

чи видумаєте що наїзди податківців, хабарі єрмакам-татаровим і оплата ахмето-бєніних енергоносіїв на ціну зовсім не впливає?

73% імбецили мають нажертися і наржатися :laugh:  саме пора
   
Re: про яйца

50% це завжди 50% скільки з тієї націнки падає в кишеню продавця вже інша справа
але очевидне правило - нижча ціна збільшує обсяг реалізації і відповідно товщину кишені
повинно було б спонукати дрібних продавців ставити нижчі ціни і карати маркети
але такого чомусь не відбувається   

Оце далеко не всі розуміють.

Наприклад в нас ситуація з послугами з обробки городів. Трактористи на початку сезону збираються і домовляються про ціну. Вона звичайно вища за собівартість в 2.5 - 3 рази. Така собі "картельна змова". Хто пробує за нижчою ціною працювати, ставляться вороже, можуть і насвинити - піску в масло насипати чи болванку закинути в комбайн. В результаті якщо просумувати послуги за такими цінами то виходить майже як купити еквівалентну кількість пшениці у фермера восени. От питається - а нафіга тоді морочитися і ризикувати, переживати чи висушить її посуха, чи викладе злива або виб'є град? В результаті частина просто перестає обробляти городи на радість холдингам, залишає по 10 сотиків на городину і все. Інші всіма силами набувають техніку і працюють самі. В результаті такої цінової політики ринок послуг поступово скорочується і трактористи отримують менше доходів, що стимулює їх ще підняти ціни, і процес самоприскорюється. І скільки я пояснюю, що при такому підщоді вони скоро пофарбують і позмащують плуги і культиватори і будуть просто милуватися ними цілий рік замість того щоб працювати, не доходить... Що ціна має бути такою, щоб вигідно було і йому і клієнту, що в клієнта не повинна виникати навіть думка косити вручну чи купувати свою косарку... От зараз треба урвати, а потім ... то десь далеко. Це просто психологія така.
   
Re: про яйца

++++++++++++++++++++++++
   
Re: про яйца

https://www.youtube.com/watch?v=v3Xqvy1jqio
ваще не дурак. ціна така, тому що купляють по такцй ціні. є попит. не будуть купляти - ціна знизиться. зазаз це у школі вчать уже.
треба дивитись не тільки з позиції покупця, а й продавця. продавали коли небудь-щось на базарі хоча б?
   
Re: про яйца

Получаєцца, що в європах ринок працює, А в нас ні.
Усе працює. У мене є кури, що несуть яйця, припустим. Я іду на базар продаю яйця по 35 - купляють. ок. на наступний тиждень скупили усе і ще питають. ставлю 40. купляють
і т.д. ставлю 50 - половину привіз додому. на наступний тиждень ставлю 45. Зрозуміло?
   
Re: про яйца

Така собі "картельна змова".
:laugh: це не картельна змова, це банальна конкуренція - нема трактора - копай вручну, або віддавай землю в аренду.
це так працює. Жорстока реальність. і не кидайтесь в мене тапками. мені теж це не подобається. але такий світ. так воно працює.
   
Re: про яйца

то прострочені, з курчатами)
що в естонії появилася колонія філіпінців(ті з радістю їдять такі.мало не національне блюдо.
   
Re: про яйца

:laugh: це не картельна змова, це банальна конкуренція - нема трактора - копай вручну, або віддавай землю в аренду.
це так працює. Жорстока реальність. і не кидайтесь в мене тапками. мені теж це не подобається. але такий світ. так воно працює.

Яка ще конкуренція? Конкуренція мала би бути між трактористами яка би призвела до адекватних цін. А її немає внаслідок змови. Насипати цукру в мотор тому хто робить дешевше це конкуренція?  ;o Я вже писав про результат цієї "конкуренції" - об'єми послуг скорочуються - люди продають корів і перестають обробляти городи, для "конкурентів" все менше роботи.

+++ але такий світ. +++

ага, нє ми такіє, жизнь такая  :lol:
   
Re: про яйца

Насипати цукру в мотор тому хто робить дешевше це конкуренція?
:laugh:  а що це як не приклад конкуренції?
   
Re: про яйца

Будьщо коштує рівно стількі, скількі за то готові башляти. Мабуть, жирні украінци готові відстьогувати за яйця більше, ніж прібалти.
   
Re: про яйца

Будьщо коштує рівно стількі, скількі за то готові башляти. Мабуть, жирні украінци готові відстьогувати за яйця більше, ніж прібалти.
За союзу яйця були по 90 копійок, творог по 110. тепер творог 110 грн, яйця 30 грн, а пару років тому і по 10 грн. Зараз яйця найдешевша їжа, трьома яйцями можна наїстися, це 10 грн.
   
Re: про яйца


50% це завжди 50% скільки з тієї націнки падає в кишеню продавця вже інша справа
але очевидне правило - нижча ціна збільшує обсяг реалізації і відповідно товщину кишені
повинно було б спонукати дрібних продавців ставити нижчі ціни і карати маркети
але такого чомусь не відбувається   
Оце далеко не всі розуміють.

Наприклад в нас ситуація з послугами з обробки городів. Трактористи на початку сезону збираються і домовляються про ціну. Вона звичайно вища за собівартість в 2.5 - 3 рази. Така собі "картельна змова". Хто пробує за нижчою ціною працювати, ставляться вороже, можуть і насвинити - піску в масло насипати чи болванку закинути в комбайн. В результаті якщо просумувати послуги за такими цінами то виходить майже як купити еквівалентну кількість пшениці у фермера восени. От питається - а нафіга тоді морочитися і ризикувати, переживати чи висушить її посуха, чи викладе злива або виб'є град? В результаті частина просто перестає обробляти городи на радість холдингам, залишає по 10 сотиків на городину і все. Інші всіма силами набувають техніку і працюють самі. В результаті такої цінової політики ринок послуг поступово скорочується і трактористи отримують менше доходів, що стимулює їх ще підняти ціни, і процес самоприскорюється. І скільки я пояснюю, що при такому підщоді вони скоро пофарбують і позмащують плуги і культиватори і будуть просто милуватися ними цілий рік замість того щоб працювати, не доходить... Що ціна має бути такою, щоб вигідно було і йому і клієнту, що в клієнта не повинна виникати навіть думка косити вручну чи купувати свою косарку... От зараз треба урвати, а потім ... то десь далеко. Це просто психологія така.
Скільки сотка коштує ? (Зорати)  І область яка ?  І ціна обробки мотоблоками в нас нижча ніж тракторами , хоча повинно бути навпаки.  В нашій місцевості ще недорого, но мотоблок я вже купив , щоб не шукати , коли конче потрібно прокультивировати або зорати.  ҐАле в мене ділянка огороду  соток 15. Все інше сад , квіти , теплі грядки.

   
Re: про яйца

За союзу яйця були по 90 копійок, творог по 110. тепер творог 110 грн, яйця 30 грн, а пару років тому і по 10 грн. Зараз яйця найдешевша їжа, трьома яйцями можна наїстися, це 10 грн.
ну, поживіть месяцок, Вело, на самих яйцях. Не заперечую, іжа поживна, та не основна на більш- менш тривалий проміжок часу.
   
Re: про яйца

Дружина піляе мене сарая та загона будувати, перепелок розводити. Покі тримаюся.
   
Re: про яйца

:laugh:  а що це як не приклад конкуренції?

Ну з такої точки зору створення монополії це теж конкуренція.
   
Re: про яйца


Скільки сотка коштує ? (Зорати)  І область яка ?  І ціна обробки мотоблоками в нас нижча ніж тракторами , хоча повинно бути навпаки.  В нашій місцевості ще недорого, но мотоблок я вже купив , щоб не шукати , коли конче потрібно прокультивировати або зорати.  ҐАле в мене ділянка огороду  соток 15. Все інше сад , квіти , теплі грядки.

Торік коли солярка була 16-18 грн оранка була 25 грн здається, цього року не знаю, не цікавився, свою землю орю власним трактором. Львівська область.
   
Re: про яйца

Яка ще конкуренція? Конкуренція мала би бути між трактористами яка би призвела до адекватних цін. А її немає внаслідок змови. Насипати цукру в мотор тому хто робить дешевше це конкуренція?  ;o Я вже писав про результат цієї "конкуренції" - об'єми послуг скорочуються - люди продають корів і перестають обробляти городи, для "конкурентів" все менше роботи.

+++ але такий світ. +++

ага, нє ми такіє, жизнь такая  :lol:
Тут грає роль  якість оранки, кожен тракторист має свою постійну клієнтуру і до іншого підуть лише якщо він сильно накосячить. Ринок поділений і немає сенсу скидати ціну бо клієнтів від цього більше не стане.
   
Re: про яйца

ваще не дурак. ціна така, тому що купляють по такцй ціні. є попит. не будуть купляти - ціна знизиться. зазаз це у школі вчать уже.
треба дивитись не тільки з позиції покупця, а й продавця. продавали коли небудь-щось на базарі хоча б?
Фигню ты пишешь полную и школа твоя фигня.
При существующем рабвладельческом строе это просто не работает
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія