Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несправедливий податок на нерухомість

Re: Несправедливий податок на нерухомість

в австрії такого податку нема, платять при покупці квартири 3,5%, платиться також за землю, на який побудований будинок з квартирами, залежно від площі забудови, і ділиться на всіх власників квартир. а якщо у тебе в приватній власності є земельний участок, не має значення, чи він забудований, платиться податок від 0,05 до 0,2% - причому ця шкала - скільки коштує земля - закладена 40 років тому.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Все відкрито, принаймі для депутатів.

а де прочитати пересічному? і не тільки купленим і корумпованим олігархатом депутатам? цікаво.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

а манюпаса проплачені зомбують мантрами--"так як в ЄС", "совки", "рехворми"

так це окозамилювання, шоби не прекращати панування корупції і олігархату.
   
Обратите внимание, когда был введен налог на войну, народ понял и принял.

Но за дебильную идею налога на недвежуху всех и вся, народ выйдет на Майдан.
я уже думаю, может это договорняк какой-то с рыгами. потому что такое повторение 2005г. феноменальное прямо.

уже представляю результаты местных выборов 2015г. особенно в восточных и южных областях.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

я уже думаю, может это договорняк какой-то с рыгами. потому что такое повторение 2005г. феноменальное прямо.

уже представляю результаты местных выборов 2015г. особенно в восточных и южных областях.
не нужно искать злой умысел там, где обычная человеческая глупость
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

я уже думаю, может это договорняк какой-то с рыгами. потому что такое повторение 2005г. феноменальное прямо.

уже представляю результаты местных выборов 2015г. особенно в восточных и южных областях.

цікаво, ці нові правителі вже готові до участі хама?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

в австрії такого податку нема, платять при покупці квартири 3,5%, платиться також за землю, на який побудований будинок з квартирами, залежно від площі забудови, і ділиться на всіх власників квартир. а якщо у тебе в приватній власності є земельний участок, не має значення, чи він забудований, платиться податок від 0,05 до 0,2% - причому ця шкала - скільки коштує земля - закладена 40 років тому.
Это как то не по европейски, где Болукан? Нам такое не годится.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

не нужно искать злой умысел там, где обычная человеческая глупость
Не знаю мне почему то кажется все делается под реванш и затягивание Украины назад.
   
в австрії такого податку нема, платять при покупці квартири 3,5%, платиться також за землю, на який побудований будинок з квартирами, залежно від площі забудови, і ділиться на всіх власників квартир. а якщо у тебе в приватній власності є земельний участок, не має значення, чи він забудований, платиться податок від 0,05 до 0,2% - причому ця шкала - скільки коштує земля - закладена 40 років тому.


Так це і є податок на нерухомість!!!  Grundsteuer!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Не знаю мне почему то кажется все делается под реванш и затягивание Украины назад.
потому что у вас еще думалка работает - оценивает возможные реакции в будущем :)
а у них уже не работает
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Не знаю мне почему то кажется все делается под реванш и затягивание Украины назад.

не варто недооцінювати передбачуваність тупизни.
долі яника не бояться по тій же причині
   
цікаво, ці нові правителі вже готові до участі хама?
Хаму повезло. для них все буде набагато гірше. якщо всигнуть втекти, то підуть до Лазаренка в компанію.

Не знаю мне почему то кажется все делается под реванш и затягивание Украины назад.

Мені щось теж в такий дебілізм не віриться. і Сєня і Порох не тупаки.

тільки що говорила с подругою-киянкою, активною прихильнецею Майдану, яка себе останній рік називає бандерівкою.

каже, прикинь що відбувається, якщо мені сьогодня сподобався виступ Королевьскої(з якої вона стєбалася перед парламентьскими виборами), і я повністю з нею згодна.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

 Так что там, прошла идея Кроля про поголовный налог на недвижимость или нет? Сёдниж приняли в первом чтении закон 1578, но я так и не понял из новостей, в полном ли объёме.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

Мені щось теж в такий дебілізм не віриться. і Сєня і Порох не тупаки.
Они 100% не тупаки, возможно просто идет дискредитация европейского направления, типа вот они мол делают законы как в Европе(которые с Европой ничего общего не имеют) а все типа против.
Хотят развернуть направления и представить западу что мол население никуда уже не хочет.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Так чого ж ти не у Франції?
+======================================================================+
А нафіга??? Я -українець, а не ковбасний "патріот", як болуканчик!
   
+======================================================================+
А нафіга??? Я -українець, а не ковбасний "патріот", як болуканчик!

У тебе шось раздвояєцца...  Або ти професор в Орсе, або пенсіонер в Україні...   Швиденько прав легенду....
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Так це і є податок на нерухомість!!!  Grundsteuer!

в австрії  Grundsteuer - це податок на землю ( грунт ), який сплачується один раз на рік. сумніваюся, що в німеччині шось інше мається на увазі.
   
в австрії  Grundsteuer - це податок на землю ( грунт ), який сплачується один раз на рік. сумніваюся, що в німеччині шось інше мається на увазі.


Теж саме!!!   І назва та ж сама! І в Україні хочуть ввести, але меньші гроші, звичайно....
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+======================================================================+
А нафіга??? Я -українець, а не ковбасний "патріот", як болуканчик!

скажи, а в україні сплачується податок на приватний земельний участок? ато шото я не врубаюся за шо тут виступає болукан, за який податок.

Останнє редагування: 25 грудня 2014 16:41:12 від Vera
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

скажи, а в україні сплачується податок на приватний земельний участок? ато шото я врубаюся за шо тут виступає болукан, за який податок.
сплачується. невеликий, але є
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

скажи, а в україні сплачується податок на приватний земельний участок? ато шото я не врубаюся за шо тут виступає болукан, за який податок.

болукан тут вже другий день бреше, що в Німеччині податок на нерухомість платять всі.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

У тебе шось раздвояєцца...  Або ти професор в Орсе, або пенсіонер в Україні...   Швиденько прав легенду....
+======================================================================+
Дурнику! Науковий ступень та наукове звання - це назавжди! Я працював в Орсе, а зараз - пенсіонер в Україні!
   
болукан тут вже другий день бреше, що в Німеччині податок на нерухомість платять всі.

Так ти ж звичайно краще знаєш! Іди, розбудовуй Україну, уміщє!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

сплачується. невеликий, але є

так так і в австрії, і нема ніякого додаткового ще на нерухомість на цьому участку. а скільки це в %?
   
так так і в австрії, і нема ніякого додаткового ще на нерухомість на цьому участку. а скільки це в %?

http://de.wikipedia.org/wiki/Grundsteuer_%28%C3%96sterreich%29


вивчай...
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Теж саме!!!   І назва та ж сама! І в Україні хочуть ввести, але меньші гроші, звичайно....
+=============================================================+
У нас ВЖЕ Є податок на землю з 1992-гого року. Намагаються пропхати НОВИЙ ДОДАТКОВИЙ податок на нерухомість. Якого в Україні НЕ БУЛО! Невідомо нащо, окрім того, щоб вкрасти!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

так так і в австрії, і нема ніякого додаткового ще на нерухомість на цьому участку. а скільки це в %?
в процентах не скажу, власного участку немає. але сума дуже невелика :)
   
+=============================================================+
У нас ВЖЕ Є податок на землю з 1992-гого року. Намагаються пропхати НОВИЙ ДОДАТКОВИЙ податок на нерухомість. Якого в Україні НЕ БУЛО! Невідомо нащо, окрім того, щоб вкрасти!

Там ВЕЛИЧЕЗНІ пільги, яких ніхто не заслуговує! Платити мають всі!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

болукан тут вже другий день бреше, що в Німеччині податок на нерухомість платять всі.

всі платять податок на землю, яка знаходиться у приватній власності. і не має значення, яка там нерухомість, і чи вона там взагалі є. чи там травка росте.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Там ВЕЛИЧЕЗНІ пільги, яких ніхто не заслуговує! Платити мають всі!
+================================================================+
Платять ВСІ! Пенсіонерам - менше!Моя жінка голова садового кооперативу з 1992-гого року, а мені доводиться друкувати списки пенсіонерів в податкову. Тобто болуканчик - БРЕХЛО!
   
+================================================================+
Платять ВСІ! Пенсіонерам - менше!Моя жінка голова садового кооперативу з 1992-гого року, а мені доводиться друкувати списки пенсіонерів в податкову. Тобто болуканчик - БРЕХЛО!

Пане хранцюзський профессор, прошу повільніше...  не всі ж такі розумні, як ви....   аж страшно... 
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+=============================================================+
У нас ВЖЕ Є податок на землю з 1992-гого року. Намагаються пропхати НОВИЙ ДОДАТКОВИЙ податок на нерухомість. Якого в Україні НЕ БУЛО! Невідомо нащо, окрім того, щоб вкрасти!

так це тоді просто злочин, шо вони хочуть пропихнути замість справжніх реформ.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

http://de.wikipedia.org/wiki/Grundsteuer_%28%C3%96sterreich%29
вивчай...

я про україну питалася, ти шото ошпарений бачу від обговорення.
   
я про україну питалася, ти шото ошпарений бачу від обговорення.


2 гривні за кв.м на місяць.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

так це тоді просто злочин, шо вони хочуть пропихнути замість справжніх реформ.
+===============================================================+
Ну, а я про що! Крім того, садовий кооператив оплачує землю під дорогами загального користування, що на його території, Тут вже пільг нема - всі платять ОДНАКОВО! Ніяких пільг!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Пане хранцюзський профессор, прошу повільніше...  не всі ж такі розумні, як ви....   аж страшно... 
+================================================================+
Куля між роги - в допомогу!
   
+===============================================================+
Ну, а я про що! Крім того, садовий кооператив оплачує землю під дорогами загального користування, що на його території, Тут вже пільг нема - всі платять ОДНАКОВО! Ніяких пільг!


"2 гривні за кв.м на місяць"   і ніяких пільг!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

2 гривні за кв.м на місяць.
+==========================================================================+
Кулявлоба багатий! Хай із власної кишені оплачує!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

2 гривні за кв.м на місяць.

кв.м. чого саме? якщо нерухомості на земельному участку, то такого податку в австрії нема. платять податок за земельний участок, і тут вже враховується його ціна за кв.м.
   
+==========================================================================+
Кулявлоба багатий! Хай із власної кишені оплачує!


Це - копійки, яких ледве вистачить на інфрастуктуру.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія