Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Албанія.Південь.

Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.

Де море ?  8-)
   
Re: Албанія.Південь.

Албанський партизан.
   
Re: Албанія.Південь.

А де до речи гагаузе? Нехай подивиться що таке справжний видпочинок.
   
Re: Албанія.Південь.

Павел, ждем подробного рассказа!

так, бажано побільше інформації про все - х.з. може ще й доведеться туди їхати , якщо все позакривають :(
   
Re: Албанія.Південь.

Де море ?  8-)
Я не з села, я по музеям, заповідникам ходив постійно. Екскурсії брав.
   
Re: Албанія.Південь.


Я НЕ ПОНЯЛ -

-- ЧЕ У НИХ НЕТ ВЕЛОСИПЕДНЫХ ДОРОЖЕК --
-- ЧЕ У НИХ НЕТ СМОТРЯЩИХ ЗА БЮДЖЕТОМ


Да они дикари просто
   
Re: Албанія.Південь.

це точно
Україна просто забита італійцями, що приїхали сюди хоч трішки підзаробити
в нас всі злачні місця єврєйцам здані з потрохами, італійцям тут зась
   
Re: Албанія.Південь.

Це італійський танк, який завоював усю Албанію за 2 дні. До 1940 року 90% албанців були неписьменними. В 17 ст. 80% українців вміли писати та читати (кацапів - 10% тільки). Різні народи.


Це не танк. Це чорний квадрат Малевича.
   
Re: Албанія.Південь.

Це Іскандер-Бей. Який потім став відомим як Шкендербеу (на албанський манер). Яничар, албанець княжого роду, який потім зрадив султану. Все це складно.
   
Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.

Я не з села, я по музеям, заповідникам ходив постійно. Екскурсії брав.

І шо там за музеї ?  :weep: 
ТОбто море взагалі проігнорував ?  8-:
   
Re: Албанія.Південь.

Далі йдуть ФОТО з музею історичного. Тим, хто з села, дивитись не потрібно, бо усі, хто народився в селі - бидло. Неважливо, де зараз знаходиться, але селянин - назавжди бидло. Виключень немає. По музеях село не ходить.
   
Re: Албанія.Південь.

На фото не видно сміття, а воно там (в Албанії) повсюди.
   
Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.

На фото не видно сміття, а воно там (в Албанії) повсюди.

Так, там жахливо УСЮДИ.
   
Re: Албанія.Південь.

На фото не видно сміття, а воно там (в Албанії) повсюди.

И шо, вот это вот Светлана аж задыхалась от радости, что у них там у кого -то гражданство второе вот в этой дыре?
   
Re: Албанія.Південь.

Так, там жахливо УСЮДИ.

Тоби хотилося швидче повернутись до Украини?
   
Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.

Далі йдуть ФОТО з музею історичного. Тим, хто з села, дивитись не потрібно, бо усі, хто народився в селі - бидло. Неважливо, де зараз знаходиться, але селянин - назавжди бидло. Виключень немає. По музеях село не ходить.


Бляха....що це за морок соцреалізму....
Благаю, давайте фото моря, не треба цього !  :facepalm1:
   
Re: Албанія.Південь.

А море там є?

дайте фоток моря, пліз

+ ціни
   
Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.

Дуже гарни свитлини, Павло, ни кого не слухайте, бильш таких чудових свитлин ..
   
Re: Албанія.Південь.

бо усі, хто народився в селі - бидло
ВОЛО́ШИН Олексій Федорович (02. 05. 1951, с. Вороньків Бориспіл. р-ну Київ. обл.)

Ти свого батька бидлом назвав, Павло?
   
Re: Албанія.Південь.

А море там є?

дайте фоток моря, пліз

+ ціни

Фото пляжів немає. А краєвиди будуть трохи.
Ціни знаю більше по ресторанам, бо мав тільки сніданок. Чек - 8-10 євро без морепродуктів. З морепродуктами - 15-18. Із продуктів купляв тільки айран, майже кожен день. 0.6 лек за 500 гр.  (100 лек - 1 долар та 120 - 1 євро). Додому навіз цілу сумку цукерок (були косовські навіть, екзотика), солоної соломки, інжиру, він там 260 леків та інжирних виробів.

   
Re: Албанія.Південь.

ВОЛО́ШИН Олексій Федорович (02. 05. 1951, с. Вороньків Бориспіл. р-ну Київ. обл.)

Ти свого батька бидлом назвав, Павло?

не треба цього Фома, то вже переходи на особистисть.
   
Re: Албанія.Південь.

ТОбто море взагалі проігнорував ?
Павло боїться моря. Він плаває лише коли під ногами мілко.  Та й жив не у олл інклюзіві, найдешевший готель без пляжу. Яке море???
   
Re: Албанія.Південь.

ВОЛО́ШИН Олексій Федорович (02. 05. 1951, с. Вороньків Бориспіл. р-ну Київ. обл.)

Ти свого батька бидлом назвав, Павло?

Нічосє.
   
Re: Албанія.Південь.

Далі фото частини замку, яка слугувала тюрмою.
Це - надписи на стіні.
   
Re: Албанія.Південь.

Це італійський танк, який завоював усю Албанію за 2 дні. До 1940 року 90% албанців були неписьменними. В 17 ст. 80% українців вміли писати та читати (кацапів - 10% тільки). Різні народи.

А в чому прикол бути неписьменними?
   
Re: Албанія.Південь.

А в чому прикол бути неписьменними?

Відсталість там  була суцільна.
   
Re: Албанія.Південь.

не треба цього Фома, то вже переходи на особистисть.

А чо не треба ? Я, наприклад, теж народилася  селі  . І ? Але коли Паша ще під стіл ходив я вже прочісувала Лувр та Musée d'Orsay.
Так що не будь, Паша, таким категоричним  (P)
   
Re: Албанія.Південь.

не треба цього Фома, то вже переходи на особистисть.
Це правило modus ponens
Павло каже: кожен, хто народився у селі - бидло. Батько Павла народився у селі. Звідси маємо логічний висновок.  Це ж він не про мене писав, я то народився у місті!
   
Re: Албанія.Південь.

   
Re: Албанія.Південь.

Це правило modus ponens
Павло каже: кожен, хто народився у селі - бидло. Батько Павла народився у селі. Звідси маємо логічний висновок.  Це ж він не про мене писав, я то народився у місті!

Тож диви, що павло бильш тонкише себе поводе ниж ти. Ти якось видразу нервово реагуешь на любий натяк, тож зара Павло вже натиснув доповидь та виведе тебе з ладу на декилька днив, а можливо и тижнив. Тож Павло дуже близко до Перемоги!
   
Re: Албанія.Південь.

Місцева Родіна- мать.
   
Re: Албанія.Південь.

Це правило modus ponens
Павло каже: кожен, хто народився у селі - бидло. Батько Павла народився у селі. Звідси маємо логічний висновок.  Це ж він не про мене писав, я то народився у місті!

Нє, ну фізічєскі я раділась в Обласній лікарні, що на Багговутівській.... але ж потім поїхала додому - в с. Нові-Петрівці...Коротше, де я народилася - в місті чи і в селі? Хто я ?? стратєгія или случайнасть ?? (с)  :weep:
Ось так Паша мимохіть викликав кризу самоідентифікації ....:-((((
   
Re: Албанія.Південь.

А чо не треба ? Я, наприклад, теж народилася  селі  . І ? Але коли Паша ще під стіл ходив я вже прочісувала Лувр та Musée d'Orsay.
Так що не будь, Паша, таким категоричним  (P)

А ти напиши, що уси хто йизде до Албании критини по визначеню. Тож буде бильше тонькише и снаряддя впадуть не тильки в павла.  :laugh:
   
Re: Албанія.Південь.

Це Алі-Паша. Місцевий смотрящий при турках. Його жорстокості дивувались самі османи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія