Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Муженко і танк [ua]

Re: Муженко і танк  [ua]

Совести ноль. Не боится, что военные ему покажут кузькину мать за такую брехню?
А в тебе розуму зіров.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Блін, як ВИ дістали, твій знайомий казав просто очевидні речі, і очевидні томуж Муженку, тільки Муженко Генерал а твій знайомий так і не виріс чи виріс у вище звання????

Я тут був писав, нема ресурсу,  те що я читав за дебальцево, там взагалі саме дії штабу врятували ситуація а з твоїх умних знакомих мав бути фарш, якби не резикові дії штабу... Так що мають молитись а не те що ти тут пишеш....

 Впринципі дуже схожа на ЙОжу, та теж тут крисачала які погані артелеристи в Правому секторі, поки їй не пояснили що крім її особитої не приязні, є просто фізика якій паралельно хто стріляє з старої пушки... :facepalm1:

Нічого собі рвануло )  :bomb:
Ти що сказати хотів, балєзнєний ?
П.с. коли ви дятли надрочували на парад, я вже добу слухала абонент недоступний, пшло
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Можливо у вузьких колах. А що там було?

В дуже вузьких, тому вєрующіє самі до цих пір сперечаються в коментарях, одні розказують як разом з ним їхали, інші репетують етафейк і падстава даби ачєрніть   :shuffle:
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Нічого собі рвануло )  :bomb:
Ти що сказати хотів, балєзнєний ?
П.с. коли ви дятли надрочували на парад, я вже добу слухала абонент недоступний, пшло
Понятно, просто тупа ... Шкода, я надіявся що є розум...

Якщо немає ресурсів то ти не маєш можливість вибору у діях....

Всетаки в мене є надія що трошки розуму і совісті є у тебе....

Але сумніваюсь...

На місці штабу твій офіцер діявби гірше.... Але тобі мабуть не докажеш, тому що керуєшся рефлексами...

Навіть Йожа і та більше була обєктивна і трошки соображала більше.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Понятно, просто тупа ... Шкода, я надіявся що є розум...

Якщо немає ресурсів то ти не маєш можливість вибору у діях....

Всетаки в мене є надія що трошки розуму і совісті є у тебе....

Але сумніваюсь...

На місці штабу твій офіцер діявби гірше.... Але тобі мабуть не докажеш, тому що керуєшся рефлексами...

Навіть Йожа і та більше була обєктивна і трошки соображала більше.

Придурок ) який офіцер ? Ти сліпи залив ? )
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Придурок ) який офіцер ? Ти сліпи залив ? )
Ясно, йожа дасть тобі фори у інтелекті, сумно ...В мене була надія що ви приблизно рівні.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Ясно, йожа дасть тобі фори у інтелекті, сумно ...В мене була надія що ви приблизно рівні.

чуєш, інтілєктуал )) я про своїх взагалі нічого не писала, про офіцера ти в іншого дописувача читав )) ти смішний зараз )

П.С. ви не з diletant(ka) часом бухаєте, в тої теж такі проблеми від учора )
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Пропоную всім учасникам дискусії представити на розсуд громадськості власні оперативно-тактичні напрацювання розрішення Ілловайскої і Дебальцівської ситуацій.
Постфактум.
Всі карти в руки.
Вперед...
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Пропоную всім учасникам дискусії представити на розсуд громадськості власні оперативно-тактичні напрацювання розрішення Ілловайскої і Дебальцівської ситуацій.
Постфактум.
Всі карти в руки.
Вперед...
Я про це і мову кажу... ЩО там вижали з ситуації, більше ніж можливо, ніж вчить військова наука... Тут це ні хто не чує.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Если это правда то за такие выходки его как главу генштаба нужно было под трибунал и разжаловать в рядовые бо походу он не понимает для чего его должность и почему важно заботиться о безопасности командования.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

чуєш, інтілєктуал )) я про своїх взагалі нічого не писала, про офіцера ти в іншого дописувача читав )) ти смішний зараз )

П.С. ви не з diletant(ka) часом бухаєте, в тої теж такі проблеми від учора )
Вибчаюсь останні дні погано спав... От і туплю.

Але те що ти така продвинута і не чула за ту ситуацію...

І потім я не люблю читати звіти, але не так давно заставив себе почитати звіт МО по Дебальцево... Нам тупо везло. І рішення Шатбу теж були не просто більш ніж коректні, інші рішення привелиб до гіршого результату...
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Если это правда то за такие выходки его как главу генштаба нужно было под трибунал и разжаловать в рядовые бо походу он не понимает для чего его должность и почему важно заботиться о безопасности командования.
Ще раз для вумніка, у нього не було вибору, звязок не працював, вони по Саур могилі використали точки У , а на виході пшик а зрозуміти без виїзду на місце чого не виходить нізя було... Плюс там РФ гарно перехоплювало наш звязок і данін мало в режимі онлайн на голови дві краще...
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Доброе утро.
https://petrimazepa.com/menedzhment_gibridnoy_voyny
"...Первой операцией, скорее даже не операцией, а десантными действиями, которые были осуществлены непосредственно штабом АТО, стало деблокирование 22 мая РТГр 30-й ОМБр, которая попала в засаду около Рубежного....
...Встал вопрос, как вывести, как оказать помощь. Состоялся разговор вр.и.о. министра обороны и начальника ГШ с руководителем АТО генералом Муженко. Вышестоящее руководство не приняло никакого решения, тогда Муженко взял на себя ответственность и лично возглавил десантную группу..."

Насколько я помню из интервью, там Муженко при попытке влезть в БТР в темноте затоптал бойца. Боец послал. Ничо, доехали. Потом посмеялись.

   
Re: Муженко і танк  [ua]

По памяти, известный бой за позицию, по-моему Зенит - когда сепары не туда заехали и получился неслабый такой многочасовой п***а***рез - Муженко находился непостредственно на позиции.
Хорошо это или плохо, хез.
Но я щитаю, шо ругать вояку имеет право только вояка.
А всякому диванному дерьму нехер шо-то вякать. Тем более употребляя термины "котлы".
   
Re: Муженко і танк  [ua]

За це писалось, і не в вузьких колах, проблема з звязком і розвідкою, і рівень зараз такий самий. Не далеко втікли.

Ну так якщо писалось - можна посилання якесь і т.п.? З танком і стрімкою атакою
   
Re: Муженко і танк  [ua]

По памяти, известный бой за позицию, по-моему Зенит - когда сепары не туда заехали и получился неслабый такой многочасовой п***а***рез - Муженко находился непостредственно на позиции.
Хорошо это или плохо, хез.
Но я щитаю, шо ругать вояку имеет право только вояка.
А всякому диванному дерьму нехер шо-то вякать. Тем более употребляя термины "котлы".

Точніше у заглибленому кп. І випадково і дуже щасливо тоді зеніт ми не втратили.

   
Re: Муженко і танк  [ua]

Ну так якщо писалось - можна посилання якесь і т.п.? З танком і стрімкою атакою
Для чого ?? Тиж маєш свої переконання і тебе ніщо не переконає...

   
Re: Муженко і танк  [ua]

Для чого ?? Тиж маєш свої переконання і тебе ніщо не переконає...
Це точно. Я хочу військову білетрістику почитати. А не оповіді від кума троюрідної тітки.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Точніше у заглибленому кп. І випадково і дуже щасливо тоді зеніт ми не втратили.
Да. Читаешь описание боев -волосы дыбом. Бардак, неразбериха, потери. Со всех сторон.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

   
Re: Муженко і танк  [ua]

Да. Читаешь описание боев -волосы дыбом. Бардак, неразбериха, потери. Со всех сторон.
Бардак не розбериха це нормально, там це враховується а є інші речі...

Але Сірак щось не бажає відповісти на закид Марчеби. :new_russi:
   
Re: Муженко і танк  [ua]

   
Re: Муженко і танк  [ua]

Це точно. Я хочу військову білетрістику почитати. А не оповіді від кума троюрідної тітки.
Ну, чомусь офіцери які виросли , виросли в плані росту офіцерського, підтримують саме сторону звіта (те що ти назвав білітрістіков). Ти його просто не вміє читати той звіт... А там нічого хорошого не написано, сплошна зарада... Але ж куди тобі знати?
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Пока Муженко соответствовал представлению Бутусова о командире, он пел ему вышеприведенные панегерики. Но петь про штабных паркетных генералов и зраду оказалось более хорошо для рейтинга Бутусова.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Пока Муженко соответствовал представлению Бутусова о командире, он пел ему вышеприведенные панегерики. Но петь про штабных паркетных генералов и зраду оказалось более хорошо для рейтинга Бутусова.
Там особиста образа...
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Ще раз для вумніка, у нього не було вибору, звязок не працював, вони по Саур могилі використали точки У , а на виході пшик а зрозуміти без виїзду на місце чого не виходить нізя було... Плюс там РФ гарно перехоплювало наш звязок і данін мало в режимі онлайн на голови дві краще...

Хватит п***а.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Хватит п***а.
Що ти лаєшся???  :facepalm1:

Тобі правда не подобається? Ну в кожного вона своя, в нас вона така яка є)))) :lol:

То може даси відповідь на закид Морчеби????
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Ну, чомусь офіцери які виросли , виросли в плані росту офіцерського, підтримують саме сторону звіта (те що ти назвав білітрістіков). Ти його просто не вміє читати той звіт... А там нічого хорошого не написано, сплошна зарада... Але ж куди тобі знати?

Ти так і не виспався. То нік мій ломаєш, то слова прочитати не можеш.
То в якому звіті той "прорив на танку"? Давай ознайомлюсь. Може навчусь чогось.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Бардак не розбериха це нормально, там це враховується а є інші речі...

Але Сірак щось не бажає відповісти на закид Марчеби. :new_russi:

По 14 мені розповідати нема чого. Оповідати зі слів тих хто там був можу, але не хочу. На відміну від тебе там свідчення правдиві, з перших рук.
Бардак - це відповідальність, за яку там всі отримували нагороди та звання. А потім оці байки прикривали наслідки "вчимося з коліс".
І ще, форумна блядота. Якщо хочеш зрозуміти наскільки це "нормально", то навіть зараз є перспективи. Долучайся. Це дуже захопливо.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Показати зображення...

 :facepalm1: 
Шарік, ти балбєс (с) я ж дала посилання на сторінку з коментарями, щоб ви не ганьбилися, заодно й почитали  не диван

Ну раз ти так просиш ..

Дмитро Кривоніс а не про эту историю Юрий Бутусов в свое время писал? Вроде как, как минимум один раз таки было.

Ihor Lukianov Да я допускаю что скорее всего это было в районе 32го блокпоста, ну уж точно не так как описано ))))

Юрий Бутусов я писал случае, когда он будучи в Краматорске по радиосвязи командовал продвижением одного из батальонов 1 танковой бригады.  Под Луганском. Но через месяц офицеры такое управление по телефону за 150 км начали оценивать совсем по другому
___________________ ______________

От тобі і вся ціна "рассказал товаріщ офіцер "

а це на закусь

Ihor Lukianov Единственный раз когда он в 14м приезжал в Изюм Омега два дня в полях лежала вокруг палаточного, что бы недай боже ДРГ не прошла ))) это в 30 км от линии фронта )))
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Вибчаюсь останні дні погано спав... От і туплю.

Але те що ти така продвинута і не чула за ту ситуацію...

І потім я не люблю читати звіти, але не так давно заставив себе почитати звіт МО по Дебальцево... Нам тупо везло. І рішення Шатбу теж були не просто більш ніж коректні, інші рішення привелиб до гіршого результату...

Ти тупиш хоч виспавшись, хоч не дуже, а все тому, що брехня на брехню навалюється давно. Все вже летить великою брилою з гори, а ви ще щось попискуєте, не так організовано як раніше, хто в ліс, хто по дрова, але щось намагаєтесь, виглядає воно ... ну так собі

і стосовно правди, яка в кожного своя
Немає у вас ніякої правди, одне врать-врать-врать. Всі ці мемуари, пише якийсь придворний кавоман Пєтров чи Нойнєц, чи ще хто, черговий кацап, донька якого сєпарила на Москві в 2014, а тепер папаня пристроїв в держзакупівлі. Там в кожного своя історія, але в цілому, вони однакові . Лизоблюди, більшість з яких перейшла нині діючому гаранту від лєгітімного

П.с.
ледь знайшла, це все для вас , їжте не обльопайтесь



Є ще про океан арєстовича, але десь дуже далеко в закладках, повечеряєте і дирюковим
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Ти тупиш хоч виспавшись, хоч не дуже, а все тому, що брехня на брехню навалюється давно. Все вже летить великою брилою з гори, а ви ще щось попискуєте, не так організовано як раніше, хто в ліс, хто по дрова, але щось намагаєтесь, виглядає воно ... ну так собі

і стосовно правди, яка в кожного своя
Немає у вас ніякої правди, одне врать-врать-врать. Всі ці мемуари, пише якийсь придворний кавоман Пєтров чи Нойнєц, чи ще хто, черговий кацап, донька якого сєпарила на Москві в 2014, а тепер папаня пристроїв в держзакупівлі. Там в кожного своя історія, але в цілому, вони однакові . Лизоблюди, більшість з яких перейшла нині діючому гаранту від лєгітімного

П.с.
ледь знайшла, це все для вас , їжте не обльопайтесь

Показати зображення...
Є ще про океан арєстовича, але десь дуже далеко в закладках, повечеряєте і дирюковим
И шо не так?
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Пропоную всім учасникам дискусії представити на розсуд громадськості власні оперативно-тактичні напрацювання розрішення Ілловайскої і Дебальцівської ситуацій.
Постфактум.
Всі карти в руки.
Вперед...

Таке напишу: якщо персонально директор заводу займає місце токаря і за верстатом робить необхідну деталь (коли щось пішло не так) - то по факту ситуації повинні бути звільнені - головний технолог, начальник цеху та начальник зміни.  І, також, начальнику відділу кадрів буде оголошена догана, шоб дебілів на роботу не брав.

Тепер прошу ознайомити загал з висновками начальства по вами згаданих ситуаціях.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Таке напишу: якщо персонально директор заводу займає місце токаря і за верстатом робить необхідну деталь (коли щось пішло не так) - то по факту ситуації повинні бути звільнені - головний технолог, начальник цеху та начальник зміни.  І, також, начальнику відділу кадрів буде оголошена догана, шоб дебілів на роботу не брав.

Тепер прошу ознайомити загал з висновками начальства по вами згаданих ситуаціях.

Приблизно так.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

И шо не так?

Всьо у вас так, і брехня, і корупція во благо, всьо путьом. Іди Наріку свічку постав за здравіє
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Таке напишу: якщо персонально директор заводу займає місце токаря і за верстатом робить необхідну деталь (коли щось пішло не так) - то по факту ситуації повинні бути звільнені - головний технолог, начальник цеху та начальник зміни.  І, також, начальнику відділу кадрів буде оголошена догана, шоб дебілів на роботу не брав.

Тепер прошу ознайомити загал з висновками начальства по вами згаданих ситуаціях.
Така собі спроба.
Як для піддиванного теоретика прокатить.
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Приблизно так.
Напишу таке: якщо в пустих розпроданих цехах в авральній ситуації керівник заводу  самотужки розрулює ситуацію - це звичайно форс-мажор.
Проведемо аудит?
   
Re: Муженко і танк  [ua]

По памяти, известный бой за позицию, по-моему Зенит - когда сепары не туда заехали и получился неслабый такой многочасовой п***а***рез - Муженко находился непостредственно на позиции.
Хорошо это или плохо, хез.
Но я щитаю, шо ругать вояку имеет право только вояка.
А всякому диванному дерьму нехер шо-то вякать. Тем более употребляя термины "котлы".
Плять...шо вы опять выдумываете? Это пистец какой то  :facepalm1:  на какой накуй позиции зенита находился муженко во время штурма? Вы вообще понимаете о чем пишете? Кто там заблудился? Вы вообще имеете представление что такое зенит? И где там мог находиться муженко во время штурма?  :weep:
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Напишу таке: якщо в пустих розпроданих цехах в авральній ситуації керівник заводу  самотужки розрулює ситуацію - це звичайно форс-мажор.
Проведемо аудит?

що він там розрулював ? де до речі ? бо в коментрях рошенки відхрещуються від "подвигу" , кажуть покльоп на мужнього муженка , фейк
   
Re: Муженко і танк  [ua]

Всьо у вас так, і брехня, і корупція во благо, всьо путьом. Іди Наріку свічку постав за здравіє
Да, я в курсе, кругом Зрада и мы скоро умрем.
Но в чем ваша претензия конкретно в этом эпизоде?
Бирюков пишет о том, что его попросили отработать информационным прикрытием вывода войск.
И что это сделать не получилось из-за слива инфы.
Шо не так?
Или вы не понимаете смысла запощенного вами текста?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія