Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навала запитів у друзі в фейсбуці :S

Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Тільки у мене останні два дні більше двох десятків запитів в друзі від якихось ботів-на аватарі тьолка з фотостоку у вишиванці, з сотнями друзів-виключно арабів або в'єтнамців?
Популярні автори фейсбуку пишуть, що їх аж сотнями такими запитами закидали, за вчора-сьогодні

Це якось пов'язано з діями кацапні на Азові?
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Таже фигня. Три раза три разные телки, любят Украину.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

они хотят вступить до штабу, запахло большим баблом, ото азиаты и поперли
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Тільки у мене останні два дні більше двох десятків запитів в друзі від якихось ботів-на аватарі тьолка з фотостоку у вишиванці, з сотнями друзів-виключно арабів або в'єтнамців?
Популярні автори фейсбуку пишуть, що їх аж сотнями такими запитами закидали, за вчора-сьогодні

Це якось пов'язано з діями кацапні на Азові?

Передивись уважно свої настройки у ФБ.
Так це навала ольгінських ботів, але якщо все правильно настроїти, люди у яких з тобою немає спільних друзів не зможуть подавати запити до тебе.
Якщо є спільні друзі - спитай спільних друзей "хто це такий?", але все рівно всіх витирай.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Таже фигня. Три раза три разные телки, любят Украину.

Ольгінські боти, стара школа.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Есть такое
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Так, було два запити.

Отримали відлуп :)
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Готуються до виборів
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Уже неделю как, каждый день новая
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

шукають блату для вступу до шокоферми, мабуть
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Да я баню всех - авторизую только тех, кого знаю.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

те саме
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Да я баню всех - авторизую только тех, кого знаю.
(tu)  Правильно, я теж так роблю. Важлива не кількість, а якість.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Да я баню всех - авторизую только тех, кого знаю.
а я заради цікавості добавила. хочу подивитися, що далі буде. друзі в них, музика, спортсмени азіатські. одна, дівчину в укр. воєнній формі на головне фото поставила. ну і там квіти, вінки, фото з україсньких сіл, міст, і все "я люблю Україну".

в двох однакова фотка в альбомах.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

та сама фігня - блокую
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

+1 банити їх
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

У меня тоже!Какая-то индонезийка с фотографиями пейзажей Украины постучалась,потом еще одна.
Че за херня?
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

У меня тоже
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Хтось прикупив армію ботів на азіатчині.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

У меня тоже!Какая-то индонезийка с фотографиями пейзажей Украины постучалась,потом еще одна.
Че за херня?
типа цієї?
https://www.facebook.com/myethamaretha5762808
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

До мене теж патріотична українка з якогось індійського штату просилася. У друзях одні індуси.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

О! В мене теж!
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Роман Донік
8 год
Все помнят, как недавно у многих были посты и твиты, что массово посыпались запросы от пустых профилей? Так вот вчера вечером их "включили". Тезисы простые - "выгодно Порошенко". "Подстроено с Медведчуком". "Чтобы не было выборов". "Просрали сразу три корабля", "надо было крейсера гнать", и так далее. Цель разогнать панику, раскачать психику, вызвать истерику, накачать негативом и недоверием к военным и военно-политическому руководству страны. Это все то же самое что было и раньше, в 14-15 годах. Давайте будем умнее. Если вы видите гнилой коммент - не спорьте. Баните автора и всех, кто его лайкнул. И через час работы, в вашу жизнь вернется относительное спокойствие. Не вступайте в споры и не читайте провокационные или негативные комментарии под постами у известных вам авторов. Читайте только пост. Все что вам хотели сказать - в самом посте. Вся чернуха и набросы в комментах - это от ольгинских и от наших гнид, готовых продать Украину занедорого.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

вчера человек 8 пылалось добавиться и все типо прукраинские, так же всякую дичь  в личку писали кацапы - сразу всех банил. Запросы ботов посыпались после моей активности в группах по обсыранию кацапов. Все кацапы - взломанные акки.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

типа цієї?
https://www.facebook.com/myethamaretha5762808

Фотка другая была но "I Like Ukraina ..... and Tradition Cultural . Я люблю традиційну культуру . Удачи вам" и тд один в один
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

свій до свого по своє
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

а я заради цікавості добавила. хочу подивитися, що далі буде. друзі в них, музика, спортсмени азіатські. одна, дівчину в укр. воєнній формі на головне фото поставила. ну і там квіти, вінки, фото з україсньких сіл, міст, і все "я люблю Україну".

в двох однакова фотка в альбомах.
Показати зображення...
Зараз до тебе ще 3000 її "колег" з ботоферми попросяться.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Зараз до тебе ще 3000 її "колег" з ботоферми попросяться.
а що потім буде? ну, нафіга їм це? щоб для легенди багато реальних друзів було, чи будуть агітувати? в мене з друзів в фейсбуці ніхто на політиці незастрягший.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

О спасибо, что сказали. Всех отписал и написал в личку хуйло куйло
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

пошёл посмотреть на фб...
 :D
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

а уеня вот такая просится

https://www.facebook.com/triasih683726?fref=jewel


Kateryna Andrich
20 ноября в 21:48 ·
I Like Ukraina ...... and Tradition Cultural . Мені подобається традиційна культура .... Бажаю миру
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

а уеня вот такая просится

https://www.facebook.com/triasih683726?fref=jewel


Kateryna Andrich
20 ноября в 21:48 ·
I Like Ukraina ...... and Tradition Cultural . Мені подобається традиційна культура .... Бажаю миру


якщо у людини немає власних постів, хоча б котиків або ремствування на мерію, а тільки "я люблю український культур-мультур"- то це скоріше за все бот
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

тоже куча азиатов...

короче отказал и поместил как спам.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

якщо у людини немає власних постів, хоча б котиків або ремствування на мерію, а тільки "я люблю український культур-мультур"- то це скоріше за все бот
декілька є, на протязі двох днів - 19.11 i 20.11. якісь наші парки, квітки і т.п.
   
Re: Навала запитів у друзі в фейсбуці  :S

Спасибо за информацию, друзья. Покажу ветку жене, а то она из-за такого количества телок у меня в профиле как то косо на меня поглядывает :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія