Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Карл Волох пояснив щодо корупції

Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Це феєрія якась.
 :lol:
І це не сама страшна правда на якому ми краєчку стоїмо і стояли.
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

І жити стало "вєсєлєй".
Бо такого цирку при Хрякові не було.
Ну да. Тот дурачок не додумался, что лоху, когда выворачиваешь карманы надо ласково говорить, что это для его же блага, что б хуйло не напал. А тот дурак с кирпичом шапки снимал. Петруше сами отдают еще и просят взять.  :D
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Короче, на пятый год Карлуша таки раскрыл сакральный смысл лозунга "Пжыты Ппоновому"
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Тут тільки з Проданом тепер треба якось прояснити.
Він крав не з патріотичних міркувань, що йому підозру оголосили?
Чи просто не поділився краденим з гетьманом на розкрутку ЧЕСНОГО Прямого каналу?
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

А де петрушки?
Хвилююсь за їхнє психічне здоров'я після ТАКОГО.


як з гуся вода
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Ну да. Тот дурачок не додумался, что лоху, когда выворачиваешь карманы надо ласково говорить, что это для его же блага, что б хуйло не напал. А тот дурак с кирпичом шапки снимал. Петруше сами отдают еще и просят взять.  :D
І ти хочеш сказати що ти не вата і не поширюєш тезиси кремля?


   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

корупція нижче ніж до 2014 року, але в свідомості українців за всіма отима опитуваннями-дослідженнями корупція виросла! Тобто парадокс в тому, що рівень корупції - це така величина , яка засновується на уявленнях. І боротьба з корупцією , навіть якщо вона є успішною, не приносить владі дивідендів у вигляді рейтингів. А тому немає стимулу для влади з нею боротися. Є лише стимул контролювати медіа. При цьому було б нерозумно заперчувати, що рівень корупції реальний, а не уявний, знизився порівняно з 2014 роком. Але ніхто не може порахувати і назвати точно, на скільки саме знизився. Є лише оціночні методи, які залежать від інформгаласу, який роздмухують тисячі "активістів", блогерів, бляхарів, бариг-бізнесменів і т.д. Немає перевірок бізнесу, а вони все одно кричать про корупцію.

корупція зросла. середній відкат по тендерам зріс . ну і середінй чек хабаря зріс - звісно в доларовому каунті.
українці не вважалиі не вважають корупцію злом. а єдиним способом  заробити.  і корупція буде доти доки будуть українці. вічно
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

як з гуся вода
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Ми вляпалися у конкретне гівно, я вам скажу.
Бо "крадії-патріоти" - це нове віяння у історії людства.
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Откуда вообще это Карло взялось и с каких пор стало невъиппезным авторитетом?
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

як з гуся вода
Скорей как Курица, когда ее петух потопчет. Отряхнутся и снова дерьмо клюют. :D
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції


   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

порохобот Карлуша попалил последню малину.
Цікаво, його виженуть з роботи, чи залишать?
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Тут тільки з Проданом тепер треба якось прояснити.
Він крав не з патріотичних міркувань, що йому підозру оголосили?
Чи просто не поділився краденим з гетьманом на розкрутку ЧЕСНОГО Прямого каналу?
Ну так, Гетьман наказав красти і брати хабарі,  а накрадене здавати на боротьбу з кацапською пропагандою. Але Продана завербувало ФСБ і він частину собі залишав :D
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Цитата:
Владелец клиники пластической хирургии – Карл Волох. Украинский бизнесмен с ужасной репутацией. И если уж совсем честно, ему самому не помешала бы липосакция. Но, судя по всему, господин Волох понимает, какие «профессионалы» работают в его медучреждении. Вероятно, именно поэтому, сам он услугами своей клиники не пользуется.

Ценный кадр - может некотрым пригодиться. Перед побегом куда-нить на Мальдивы.  :shuffle:
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Цікаво, його виженуть з роботи, чи залишать?
А кто ж тогда останется? это лучший из худших. Остальные полупокеры вроде нашего Павлика или Апостола. Три  слова в фразу еле свяжут. И то люди ржут.
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Откуда вообще это Карло взялось и с каких пор стало невъиппезным авторитетом?
   звідкіля  і  Олєшки  .  Хоча ...  якось  в  2013  2014  він  тут  на  УП    в  блогах  був  мегасуперпупер  ікспєртом  у  всих  міжнародношкірних процесах .

От  тепер  несе  як  і  задньоприводний  ікспєрт  з  п'ятою  колоною  якусь  куйню  аби  хоч  якось кримінал рошен  покрити .
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

дерти хабарі відкати - мародерити - брехати - чисто з патріотичних мотивів.
це все що вам слід знати про український патріотизм :facepalm1:
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Ну так, Гетьман наказав красти і брати хабарі,  а накрадене здавати на боротьбу з кацапською пропагандою. Але Продана завербувало ФСБ і він частину собі залишав :D

 :lol:   от  саме  про  це  і  еисав  Тіммі  -  злочини  заради  держави .
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

тепер езрозуміло що мають на увазі українськи простигосподи президенти коли дорікають "та ти сука ще навіть собачої юудки не побудував")))
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

и еще немножечко шьет? :lol:
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

я думав Гєрасімов зробив мій день, але Волох стрімким ривком вирвав перемогу.
Уважаю (tu)

першим встиг дубінянський опублікуватися на уп і вже також відзвітався на тему відбілювання корупції. їм спустили план з мінстецю.
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

дерти хабарі відкати - мародерити - брехати - чисто з патріотичних мотивів.
це все що вам слід знати про український патріотизм :facepalm1:
  по іншому  країну  не  вберегти (це)   :lol:   хуйло  переможе

 Я  просто  уявляю  як  шугаються  в  європах  і  америках  від  таких  патріотичних  пояснень
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

А інвестування краденого у Панаму, це інтернаціональна допомога тим, хто бореться з Хуйлом?
А вкладання у вілли, яхти, раптові мерседеси - це гібрідне озброєння гібрідних військ?
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

  по іншому  країну  не  вберегти (це)   :lol:   хуйло  переможе

 Я  просто  уявляю  як  шугаються  в  європах  і  америках  від  таких  патріотичних  пояснень
От они бараны. Нам еще и в конституцию надо внести - все что ворует Педро на благо витчызны.
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

  по іншому  країну  не  вберегти (це)   :lol:   хуйло  переможе

 Я  просто  уявляю  як  шугаються  в  європах  і  америках  від  таких  патріотичних  пояснень
А в сусідній гілці хтось обговорює питання -- чому Україні не списують борги.
 :gigi:
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

так він ще й хірург? мамма мія.  :facepalm:
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Уявляєте, скільки треба красти, щоб утримувати Ганапольского?
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

так він ще й хірург? мамма мія.  :facepalm:

Пластический  :weep:

   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Марина может разучивать песенку - "мама, я жулика люблю". :gigi:
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

Пластический  :weep:

Показати зображення...

я не можу собі такого уявити. хто йому довіриться?
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

А наших форумных сэров тоже на эти ворованные денежки содержат? Всех этих Зирок, Пролов, Мазеп?
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

  по іншому  країну  не  вберегти (це)   :lol:   хуйло  переможе

 Я  просто  уявляю  як  шугаються  в  європах  і  америках  від  таких  патріотичних  пояснень
Він су... сині але він наш су...син це вислів Американця, ви переоцінюєте думку лівого товариства США і ЄС.
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

:lol:   от  саме  про  це  і  еисав  Тіммі  -  злочини  заради  держави .
Доречі зло во імя виживання, так виправдовують поїздку бебе до Москви ізраільтяни.
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

а)информационное пространство абсолютно искривлено и необъективно; б)лучший способ подыграть хуйло - огульные, несбалансированные антикоррупционные камлания против власти; в)сегодняшняя борьба против, якобы, коррупции, неизбежно приведёт к власти коррупционеров гораздо более отъявленных и с серьезными обязами перед олигархами, которых нынешней власти удалось отчасти приструнить.

А корупція є всюди, і в Штатах, і в Швейцарії.

І не юлькам говорити про корупцію.
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

я не можу собі такого уявити. хто йому довіриться?
Потому и пошел в педрохоботы. Прибыльней. Да и дурачков сэров еще хватает. :lol:
   
Re: Карл Волох пояснив щодо корупції

А наших форумных сэров тоже на эти ворованные денежки содержат? Всех этих Зирок, Пролов, Мазеп?
Виходить, що так.
"Отака х..., малята", або "як невдобно получилось".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія