Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Ну во-первых с 2013 г. Да изменилась в принципе. Стала  вободной от комуняк и их красного гноя. Стала другой. Хоть и тяжело как в 90-х.
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Не знаю, у кого улучшилась!  Кроме того,что мы перенесли чудовищный стресс,да и сейчас переносим,только стали увереннее, были и огромный материальные потери.
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

а теперь б***ь пусть "розумни" люді розкажуть с какого йуха у них пАкращилось если страна в стадии войны?

в такое интересное время жизнь если не ухудшилась сильно, то считай пАкращилась
   
Прошу описать чисто свои, субъективные ощущения.
В мене повна дупа, але держава в цьому не винна. Нирки відмовляти почали.
   
Не знаю, у кого улучшилась!  Кроме того,что мы перенесли чудовищный стресс,да и сейчас переносим,только стали увереннее, были и огромный материальные потери.
Стресс стимулирует к изменению поведения. Особенно чудовищный.
Просто одних он стимулирует забиться глубже в раковину, а других наоборот освобождает от страхов.
Меня лично он освободил и у меня жизнь улучшилась.  B-)
   
В мене повна дупа, але держава в цьому не винна. Нирки відмовляти почали.
Здоровья Вам и держитесь. Главное не сдаваться!
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

я бы сказал, "кардинально изменилась", не все в плохую и не все в хорошую сторону
но результат мне нравится, жалеть не о чем
   
Капец вопрос. Шел 1944-й год. Спрашивается как вы прожили эти годы 1941-1944, лучше - хуже?

ну, в  ті часи (1941-1944)  теж дехто жирував, та покращив собі життя  -  напр. за скибку хліба наміняв собі золота\камінців
або зробив стрімку кар"єру .... зараз щось подібне -купа народу гріється на війні
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Я от думаю, а скільки голосувавших улудшілась зараз ставлять сумні смайлики в гілці про поховання 1-го числа...  Я х.з як можна натиснути улудшілась кожен день слухаючи суху статистику двоє вбитих,  троє поранених
ТС звісно гівнюк, але ті у кого улудшілась його варті
 (td)
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Я от думаю, а скільки голосувавших улудшілась зараз ставлять сумні смайлики в гілці про поховання 1-го числа...  Я х.з як можна натиснути улудшілась кожен день слухаючи суху статистику двоє вбитих,  троє поранених
ТС звісно гівнюк, але ті у кого улудшілась його варті
 (td)

Могу я поинтересоваться что побудило Вас оскорбить меня? Спасибо.
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Могу я поинтересоваться что побудило Вас оскорбить меня? Спасибо.
написала, потерла, не бачу сенсу мусолити очевидне
Якщо ви не зрозуміли з моєї відповіді, мені добавити нічого, хоча я впевнена що все пречудово зрозумів
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

написала, потерла, не бачу сенсу мусолити очевидне
Якщо ви не зрозуміли з моєї відповіді, мені добавити нічого, хоча я впевнена що все пречудово зрозумів

То что очевидно для Вас очевидно что не очевидно для меня, иначе бы такой вопрос не возник.

Прошу изложить Вашу мотивацию. Спасибо.
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

То что очевидно для Вас очевидно что не очевидно для меня, иначе бы такой вопрос не возник.

Прошу изложить Вашу мотивацию. Спасибо.

Я вже відповіла
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Что бы там кто не говорил, но доллар не 8,10,  а 28,5
Как бы кто не говорил, что ему все равно или лучше, но доходы наши упали в 3 раза.
ДАЖЕ ТЕ КТО ПОЛУЧАЛ доходы В БАКСАХ ,те уже таких денег как раньше не имеет (это если вы не работаете "на экспорт")
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Я вже відповіла

Я не увидел в Вашем ответе внятного пояснения.

Извините, но прошу четко изложить причину.
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

ДАЖЕ ТЕ КТО ПОЛУЧАЛ доходы В БАКСАХ ,те уже таких денег как раньше не имеет (это если вы не работаете "на экспорт")
8-:
А почему вы не работаете "на экспорт" ?
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Изменилась. Специально для "свидетелей перемоги та покращень" напишу, ч то в лучшую строну.  :D
 Живы, и то спасибо.
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Я не увидел в Вашем ответе внятного пояснения.

Извините, но прошу четко изложить причину.

значить вже й не побачите
просіть доки не набридне, ваше право, як і створювати такі опитування
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

погіршилися
   
Майже три роки війни,море горя та сліз,тисячі загиблих,зруйновані міста і села,відшматована частина нашоі землі,кожний день з-за поребріка нас обливають брудом і принижують...і автор питає чі змінилось наше життя? Скажу за себе-да! Кардинально! Геть у всьому! І не в кращій бік,бо моя рідна Украіна всі ці роки плаче,плачу і я з нею...гірко...практ ично кожен день і вже майже не посміхаюсь,бо дуже боляче ...

   
Что бы там кто не говорил, но доллар не 8,10,  а 28,5
Как бы кто не говорил, что ему все равно или лучше, но доходы наши упали в 3 раза.
ДАЖЕ ТЕ КТО ПОЛУЧАЛ доходы В БАКСАХ ,те уже таких денег как раньше не имеет (это если вы не работаете "на экспорт")
Вообще то обычно кто получает в баксах, именно на экспорт и работают. Все ОХУЕННО! Издержки в гривне не выросли в 3,5 раза, а доход в пересчёте на гривну, как раз в эти самые 3,5 и вырос.
Конкурентоспособнос ть повысилась. Как раз экспортёры в шоколаде
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Да...я выезжаю за счет экспорта.
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Ми всі хто живе, виїзжаємо за рахунок тих хто загинув вчора і загине завтра. Але я бачу для деяких життя, це всього-навсього фінансова його сторона, хоча питання поставлено так, що кожен побачить те що його більше хвилює. Звісно багато хто кидає копієчку волонтерам, і готовий докинути ще, і вже не волонтерам, аби його покращене фінансове життя не погіршилось сумною звісткою про рідну людину, після чого вважає свою місію по захисту себе коханого виконаною, то таке, добре коли хоч так, є категорія що навіть цим не переймається
Вічний ватний страдалєц розвів вас як лохів, бо що не напиши, все погано. Не можеш почуватись щасливим в "покращенному" житті знаючи що для когось сьогодні останній день, і так кожен день, а краю не видно ? А ще тому що бачиш як ростуть діти без батьків, тому що одного дня бачиш скрін сєпарської групи на якому фото нехай не друга, доброго знайомого перекреслене хрестом і т. д., ? -виглядаєш нитіком. Хохоришся і бодрячком рапортуєш про пакращення і перемогу Лєри Аблігації та виродків з ВР над здоровим глуздом  ? - життєрадісним дебілом із серії нас **ут, а ми крєпчаєм
Каков поп, таков и приход, який форум, таке й опитування, хоча було ще дебільніше, про 10 000 здається
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Я от думаю, а скільки голосувавших улудшілась зараз ставлять сумні смайлики в гілці про поховання 1-го числа...  Я х.з як можна натиснути улудшілась кожен день слухаючи суху статистику двоє вбитих,  троє поранених
ТС звісно гівнюк, але ті у кого улудшілась його варті
 (td)

Не можна рахувати так прямолінійно.
За ці роки ми назавжди позбавились "красної чуми", за ці роки ми назавжди позбавились "братерських обіймів", а якщо ще не до кінця, то принаймні активно позбавляємось, за ці роки ми чітко усвідомили хто є хто у політиці, ми досить активно розбудовуємо армію, ми позбавились від газової залежності, багато всього відбулося за ці роки...
Так, ми дійсно втратили і втрачаємо своїх кращих синів, і з цим важко зміритись. Але такий є поступ історії.

І коли я казав про покращення саме це малось на увазі, а аж ніяк не матеріальна складова. Тут дійсно є втрати.
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

не в грошах щастя...

Вспоминается анекдот. У бизнесмена берут интервью и происходит следующий диалог:
Корреспондент: какой девиз позволил вам прийти к успеху?
Бизнесмен: "счастье не в деньгах"
Корреспондент: когда вы поверили в этот девиз к вам пришел успех?
Бизнесмен: нет, когда я в этом убедил лохов, которые на меня работают!

   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Розумні люди натиснули "покращилося", бо багато що мінилося на краще, дурні натиснули "погіршилася" бо мали на увазі "жратву".
ТС як завжди бридкий провокатор, засланець ФСБ.

Я натиснув "покращилося".
Як на мене, розумні люди відмовились від голосування, тому що "ТС як завжди бридкий провокатор".
Я не розумію, як можна писати, що втрата Криму то дрібниці. Я не розумію, як можна не помічати війни; як можна не відчувати небезпеки, як для існування держави, так і особистої небезпеки.
   
>>  Надо очень быстро бежать, чтобы оставаться на месте
особенно когда висят 2 пенса и требуют привилегий, которых объяснить невозможно.
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Майже три роки війни,море горя та сліз,тисячі загиблих,зруйновані міста і села,відшматована частина нашоі землі,кожний день з-за поребріка нас обливають брудом і принижують...і автор питає чі змінилось наше життя? Скажу за себе-да! Кардинально! Геть у всьому! І не в кращій бік,бо моя рідна Украіна всі ці роки плаче,плачу і я з нею...гірко...практ ично кожен день і вже майже не посміхаюсь,бо дуже боляче ...

И что Вы планируете со всем этим делать - что-то менять в своей собственной жизни или дальше следовать в фарватере боли, страдания и слез?

   
голосовать должны только те у кого из родственников друзей никто не погиб на украино - кацапской войне , знакомых можно не считать
у кого кто - то из близких погиб или стал калекой в результате войны, то ответ должен быть очевидным или нужно добавить этот пункт
а так получается провокационный вопрос от Вити Януковича
Ну что вам стало лучше жить без Виктора Януковича?
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

голосовать должны только те у кого из родственников друзей никто не погиб на украино - кацапской войне , знакомых можно не считать
у кого кто - то из близких погиб или стал калекой в результате войны, то ответ должен быть очевидным или нужно добавить этот пункт
а так получается провокационный вопрос от Вити Януковича
Ну что вам стало лучше жить без Виктора Януковича?

бред какой-то
   
бред какой-то
грубо говоря этот вопрос только для тех кого война коснулась только по телевизору
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

грубо говоря этот вопрос только для тех кого война коснулась только по телевизору

Речь не про войну вообще.

Речь про то как каждый для себя оценивает - изменилась ли его жизнь и если да, то в какую сторону. И все.
   
Капец вопрос. Шел 1944-й год. Спрашивается как вы прожили эти годы 1941-1944, лучше - хуже?
даже если бы в 46 году Профилактик провел этот опрос, он бы был не конца правдив, 20 млн погибших не смогли бы проголосовать
   
Речь не про войну вообще.

Речь про то как каждый для себя оценивает - изменилась ли его жизнь и если да, то в какую сторону. И все.
тогда нужно ставить правильно вопрос
"вы стали богаче или зубы на полку?"
Мы живы здоровы, значит наша жизнь не стала хуже, во время войны это не так плохо
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

тогда нужно ставить правильно вопрос
"вы стали богаче или зубы на полку?"
Мы живы здоровы, значит наша жизнь не стала хуже, во время войны это не так плохо

Тогда так и голосуйте - не изменилась
   
Re: Изменилась ли Ваша жизнь в 2014-2017 годах?

Очень напряжно и зыбко, как по трясине. И работаю как лошадь. Думала,  дети вырастут, на ноги встанут- полегчает. Теперь надо крутиться ещё сильнее, чтобы просто прокормиться. Как в Алисе в стране чудес. "Надо очень быстро бежать, чтобы оставаться на месте"

А не хрен расслоятся было. Я встаю в 5-00 и лажусь в 0-00\1-00

   
А не хрен расслоятся было. Я встаю в 5-00 и лажусь в 0-00\1-00

це згодом неодмінно відіб"ється на стані здоров"я :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія