Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перехрестний вогонь

Re: Перехрестний вогонь

даст разрешение на обыск дома предполагаемой ЖЕРТВЫ преступников
Речь не об обыске, а про "негласні слідчі (розшукови) дії" - это разные вещи..
   
Re: Перехрестний вогонь

І де вони ділись?
 пішли перекурити в поле, глядь, а тут така карусєль.

 :laugh:

Потом сели в свой Вито и попёрлись к крузакам в Киев, где их и повязали.

Бинго! Всё сходится, всё по Геращенко.
   
Re: Перехрестний вогонь

ліхтарі на вулиці є
На окраине села на полупустой улице (недострои) в 2-3 часа ночи? :) Вы давно ночью в селе были или в дачном поселке?
   
Re: Перехрестний вогонь

якщо так, то значить і не лізли вони в той будинок. Драбина там могла стояти , це нічого не доводить. сліди? Ну походити там могли, так. Якого біса вони там ходили - цього я не знаю. Можливо походили у дворі, спрацювали сигналізацію цим. Але це точно не дял проникнення в будинок. Якби мета була той будинок під сигналізацією - то відключили б спочатку. і були б не розвідники, а зовсім інші люди там.
То по вашому там ще 4 група була?
В тому і підозра до слів Луценка ,бо згідно нього:
  а) тихуші засіли саме там ,бо це був край села, ніби то для контролю в'їзду/виїзду банди ( як я зрозумів).
  б)там же в будинку  поруч,  якогось куя спрацювала сигналка,
  в)не просто спрацювала а виявлено драбину сліди взлому і сліди на снігу.
  г)Ремби сиділи десь зовсім в іншій хаті - імовірному об'єкті пограбування.
Пряма підозра на тихушів , шо то вони і лазили.


ПС, ви не помітили що ніку з лапотним айпі ніхто не відповідає, бо западло.
Крім вас.
   
Re: Перехрестний вогонь

На окраине села на полупустой улице (недострои) в 2-3 часа ночи? :) Вы давно ночью в селе были или в дачном поселке?

я вам відео для чого кинула ? подивіться
   
Re: Перехрестний вогонь

На окраине села на полупустой улице (недострои) в 2-3 часа ночи? :) Вы давно ночью в селе были или в дачном поселке?

а тут ось ще кажуть що там навіть Бойко в сусідах, і що трусять їх частенько, ще цікава розмова в морзі, просвіщайтесь




П.с. про попереджувальний постріл було смішно
   
Re: Перехрестний вогонь

журналистка на видео сказал что  из 5ти погибших - четверо умерло по дороге в больницу, 1 - в больнице

зы. журналистка говорит как дура..
   
Re: Перехрестний вогонь

я вам відео для чого кинула ? подивіться
Посмотрел. А также посмотрел в окно - вид на село с десятого этажа. 01:58 - освещается только центральная полу-транзитная трасса, хотя в 20-30 светилось село..  :)
   
Re: Перехрестний вогонь

Посмотрел. А также посмотрел в окно - вид на село с десятого этажа. 01:58 - освещается только центральная полу-транзитная трасса, хотя в 20-30 светилось село..  :)

ви на село Княжичі дивитесь ? ні ? то до чого цей звіздьож ? В мене теж є будинок в селі, ліхтарі горять до ранку
   
Re: Перехрестний вогонь

по публичной кадастровой карте можно же узнать на кого записана земля под этим домом
   
Re: Перехрестний вогонь

по публичной кадастровой карте можно же узнать на кого записана земля под этим домом

ТСН знає  ;) вони їй звонили. І тут яка штука виявляється "Валентин решает рассказать журналистам как все произошло. Говорит – они приехали проверить дом, в котором сработала сигнализация. Помещение уже вскрыли и по следам на снегу госохрана догнала двух мужчин" - а от господиня сказала що не було ніякого зазіхання на майно, мовляв хибна тривога була
   
Re: Перехрестний вогонь

ви на село Княжичі дивитесь ? ні ? то до чого цей звіздьож ? В мене теж є будинок в селі, ліхтарі горять до ранку
Улица Корнейчука не освещается и вобщем-то неудивительно.. :)  Вряд-ли эти побрехунчики станут подыгрывать официальной версии и скрывать освещение, если оно там есть.. Я не знаю где и какое у вас село, но те что я наблюдаю в Украине не освещают ночью пустые не застроенные улицы - за это надо платить, а некому.. 

Останнє редагування: 7 грудня 2016 02:36:13 від Sagin
   
Re: Перехрестний вогонь

Улица Корнейчука не освещается и вобщем-то неудивительно... :)

в стандартну екіпіровку бійця корда входять засоби нічного бачення
   
Re: Перехрестний вогонь

Улица Корнейчука не освещается и вобщем-то неудивительно... :)

а ліхтарі тоді там для чого ? знов таки , це інфа від Мария ПРОЗОРОВА, Алиса КИРИЛЕНКО чи їм хто сказав ? але дякую за посилання, тут цікаво )

Интересно, что неподалеку от места трагедии, стоит будка вневедомственной охраны, в которой круглосуточно дежурит охранник. Правда, тот самый дом, к их пульту не подключен. И все же, почему секьюрити не вышел на звуки заварухи… "КП в Украине" удалось поговорить с его сменщиком, который пришел на работу спустя несколько часов после событий. – Может быть, спал, - предположил охранник.
   
Re: Перехрестний вогонь

в стандартну екіпіровку бійця корда входять засоби нічного бачення
Вполне возможно, хотя я сомневаюсь что они есть у всего подразделения на всех операциях..
   
Re: Перехрестний вогонь

а ліхтарі тоді там для чого ?
Еще раз - я смотрю на село-киевский пригород - в 20-30 иллюминирует, в 2-43 освещается только центральная трасса, хотя фонари есть везде много где..
   
Re: Перехрестний вогонь

а я думаю что водитель и есть шестой труп, целый день решали жить ему или нет, он убедил их что сделает все как скажут

дуже схоже що він сказав на камери те що йому порекомендували сказати

і ще, таке дуже просте питання: чому кордівці почали стріляти?
в Украні спецпризначенцям дозволено не вмотивовано розстрілювати машини на вулицях?
   
Re: Перехрестний вогонь

Еще раз - я смотрю на село-киевский пригород - в 20-30 иллюминирует, в 2-43 освещается только центральная трасса, хотя фонари есть везде много где..

так вона зовсім не освітлюється чи як в вашому пригороді ? ви вже якось притримуйтесь одної версії

а тепер ще раз фото, їм повилазило коли вони цю дверку розстрілювали ? на білому снігу, на білому авто не бачили знаки, полоски, 102 яке навіть на фото відсвічує ? ага

   
Re: Перехрестний вогонь

Вполне возможно, хотя я сомневаюсь что они есть у всего подразделения на всех операциях..

не зрозуміло, це ж спецоперація яка ретельно готувалася, бійці повинні були діяти вночі,
 чи кордівці так просто гуляли там на чужому авто, але зі зброєю, і під час прогулянки вирішили розстріляти таку собі машину яку вони тіпа не бачили?
   
Re: Перехрестний вогонь

Все вони бачили, єдине що могли не знати, їм сказали там банда переодягнена, валіть, вони виконали. Правда перший раз чую що корд має право на вбивство
   
Re: Перехрестний вогонь

Все вони бачили, єдине що могли не знати, їм сказали там банда переодягнена, валіть, вони виконали. Правда перший раз чую що корд має право на вбивство

шо значить валіть?
це як? як таке можливо???!!!!
в Україні смертної кари немає вже надцять років
якшо до манюпаса вломится в хату!!!!  грабіжник чи бандит і манюпас його завлить, то манюпас гарантовано сяде
а тут на вулиці стоїть якась машина, в ній сидять якісь люди (який суд вирішив шо це банда?) тут вискакують такі собі рембо і не вмотивовано без усяких причин починають як ви кажете валіть ??!!!

Останнє редагування: 7 грудня 2016 03:01:27 від gryanik
   
Re: Перехрестний вогонь

так вона зовсім не освітлюється чи як в вашому пригороді ? ви вже якось притримуйтесь одної версії
Я еще версий не высказывал :) Вы утверждаете что там есть фонари и делаете из этого ложный(на мой взгляд) вывод,  что то что пишут про темноту на улице где произошла бойня - неправда. Я вам на примере показываю, что наличие фонарей на улице (если они там действительно есть) вовсе не показатель того что они светятся в 2-4-5 ночи.. :)
   
Re: Перехрестний вогонь

і ще питання, хто кордівця вбив? дсошніків до цього постріляли
   
Re: Перехрестний вогонь

И по карте, ул.Корнийчука сильно обжитой не выглядит. http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=50.451677&lon=30.760345&z=18&m=ys
Хотя и на въезд/выезд из села, где надо устанавливать пост УКП именно потому что это въезд -  явно не похоже..

Останнє редагування: 7 грудня 2016 03:18:29 від Sagin
   
Re: Перехрестний вогонь

дуже схоже що він сказав на камери те що йому порекомендували сказати

і ще, таке дуже просте питання: чому кордівці почали стріляти?
в Украні спецпризначенцям дозволено не вмотивовано розстрілювати машини на вулицях?
у меня другой вопрос, как он смог услышать как Кордовец призывал к Богу,замочили только что 4 человека и вспомнили про Бога, верующие ребята,  если бы он был рядом, тоже должен был  попасть под огонь,
   
Re: Перехрестний вогонь

главного Корда мог вполне пристрелить заказчик, на соседней улице в свое машине, после того как они положили ДСО и свою пехоту, пошел к нему на консультацию, по инструкции заказчика, все с глазу на глаз,  без телефонной связи а команде дал приказ езжать, там в машине на соседней улице  и решили обрубить цепочку
   
Re: Перехрестний вогонь

и свою пехоту
КОРД мог вообще не знать о существовании "своей пехоты", как вы говорите.. КОРД и УКП - это кулак и глаза, которые придаются к мозгам, а не действуют сами по себе. Вот про эти мозги (Угро) которые и должны были координировать и вести операцию, нам пока ничего и говорят, хотя прой-б именно их..   
   
Re: Перехрестний вогонь

КОРД мог вообще не знать о существовании "своей пехоты", как вы говорите.. КОРД и УКП - это кулак и глаза, которые придаются к мозгам, а не действуют сами по себе. Вот про эти мозги (Угро) которые и должны были координировать и вести операцию, нам пока ничего и говорят, хотя прой-б именно их..

чому вони почали стріляти на враження?


Останнє редагування: 7 грудня 2016 03:36:22 від gryanik
   
Re: Перехрестний вогонь

чому вони почали стріляти на враження?
Могу только официальную версию повторить - у меня своей, безупречной, которую я мог бы озвучить не стыдясь - нет.. :)
Потому что, по официальной версии, ждали "людей на крузере", которые

Об освобождении захваченных флотовцев речи не шло - обезвреживали людей в черном..
Если озвучиваемое о том, что один из арестованных сегодня, глава этого синдиката - бывший офицер ОБОПа/Сокола  - правда, то думаю многие бы не хотели его видеть на скамье подсудимых. Отсюда возможно вытекает ответ - почему сначала расстреляли, а потом стали разбираться..

Останнє редагування: 7 грудня 2016 03:46:27 від Sagin
   
Re: Перехрестний вогонь
lab

в мене тільки одне питання, скільки ще зашкварів потрібно, щоб зрозуміти, що авакова з мвс потрібно гнати в шию по тій простій причині, що ніякими реформами там і не пахне...
   
Re: Перехрестний вогонь

Кстати, насчет "КОРДовца нашли на соседней улице" - участок с домом где сработала сигнализация и возле которого происходят все события, находится географически  на пересечении ул.Корнийчука и Радужной, поэтому  в протоколе похоже 4 раненых/убитых в машине  описаны как на ул.Корнийчука, а труп КОРДовца метрах в десяти от них - уже на ул.Радужной..



Останнє редагування: 7 грудня 2016 05:26:51 від Sagin
   
Re: Перехрестний вогонь

От задовбали ви з "лівим" бусом Кордівців ... На поліцейському форумі один з ментів опізнав бус , казав шо купували два однакових , один потім передали Корду . Друге - ніколи не повірю , що Кордівець сказав саме так , як озвучив водій - Боже , ми постріляли Полісменів . Ці брутальні пацани таких слів не промовляють . Третє - Крузаківці в курсі всіх подій і чи не координатори на місці , або як ви кажете , третя сила ...
   
Re: Перехрестний вогонь

Луценко відновив картину трагедії в Княжичах: серед злочинців був екс-співробітник МВС

час публікації: 6 грудня 2016 р., 18:42
останнє оновлення: 6 грудня 2016 р., 18:47   
фото   версія для друку   зберегти як файл   отправить
До складу злочинного угруповання, яке мали затримати розстріляні в селищі Княжичі Київської області Броварського району поліцейські, входив колишній співробітник Міністерства внутрішніх справ.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні в інтерв`ю журналістам в Києві заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За його словами, у вересні цього року в Києві в районі проспекту Перемоги відбувся розбійний напад на валютників. За їхньою заявою було зареєстроване відповідне провадження і в результаті слідчо-оперативних дій поблизу від місця пограбування було знайдено автомобіль без номерних знаків, в якому потерпілі впізнали транспортний засіб, з якого виходили нападники, одягнені у форму з написом СБУ.

В результаті подальшої фахової роботи оперативників МВС, пояснив Луценко, було встановлено ймовірного організатора злочинної групи, який раніше працював у спецпідрозділі Міністерства внутрішніх справ.

"В ході санкціонованого прослуховування його телефону було встановлено його контакти, і що він знову планує створити нову розбійну групу та скоїти новий розбійний напад. Шляхом подальшого спостереження за цією групою було встановлено, що підозрювані та їхній організатор виїжджали на територію населеного пункту Княжичі, де мали зупинку біля одного з будинків. В ході зняття інформації з їхніх телефонів стало зрозуміло, що "операція" планується у найближчі 5 днів, далі організатор збирався виїжджати відпочивати за кордон", - сказав генпрокурор.

Тому, продовжив Луценко, МВС прийняло правильне рішення: сформувало групу, в тому числі із бійців КОРДу, і розмістило їх в приміщенні, яке ймовірно мало бути об`єктом розбійного нападу.

За даними генпрокурора, саме в цей трагічний день, 4 грудня, інші працівники МВС стежили за організатором та виконавцем цього розбійного нападу, і вони дійсно виїхали з району населеного пункту Буча в напрямку Княжичів. У Княжичах була організована засідка по місцю ймовірного скоєння злочину, а також на в`їзді до цього населеного пункту був встановлений пункт спостереження силами розвідки МВС (два працівника).

"Далі відбулись події, які сформували форс-мажор у ситуації, - сказав Луценко. - Зокрема, біля будинку, де перебувала розвідка МВС, спрацювала сигналізація, і туди прибув автомобіль Державної служби охорони Київської області. На жаль, без обов`язкових у таких випадках проблискових маячків".

За словами генпрокурора, о 01.52 спрацювала сигналізація, о 02.10 прибув перший автомобіль ДСО з двома працівниками. О 03.20 прибув другий автомобіль ДСО з чотирма правоохоронцями. Вони виявили, що до цього приміщення, де спрацювала сигналізація, приставлена драбина і зламані вікна гаража і будинку.

"Відповідно, були ознаки ймовірного пограбування. Один наряд ДСО пішов обстежувати прилеглу територію по одному маршруту, інший - по іншому. І коли перший наряд повернувся на вихідну точку, побачив, що перший наряд в будові затримав двох осіб, якими були розвідники МВС. Ці працівники розвідки повідомили своє керівництво, що до них підходять невідомі в чорному (вони не бачили, що це за машини, на яких ті прибули, їм заборонено було виходити з приміщення для того, щоб не втратити конспіративну точку спостереження за в`їздом ймовірних злочинців). Пізніше вони повідомили, що їх захопили. І це стало форс-мажором для усіх керівників операції із затримання злочинців", - пояснив Луценко.

Генпрокурор підсумував, що керівництво операції далі діяло непрофесійно і неправильно, результатом чого стали тяжкі наслідки.

Як повідомлялося, вночі проти 4 грудня в с. Княжичі Броварського району Київської області в результаті перестрілки між співробітниками Державної служби охорони і поліцією загинули 5 правоохоронців.

Група затримання карного розшуку та спецпідрозділу КОРД очікували у покинутому будинку грабіжників, коли в одному з будинків спрацювала сигналізація. На місце приїхав наряд держслужби охорони, який затримав поліцейських, сприйнявши їх за грабіжників.

Група захоплення вирішила, що співробітників кримінальної розвідки захопили злочинці – сталася перестрілка, в результаті якої загинули двоє співробітників ДСО, двоє поліцейських-розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД, який входив до групи захоплення.
   
Re: Перехрестний вогонь

Реформи... Чому розстріляли... Побачили людей зі зброєю і розстріляли. Бо коли в дніпрі розстріляли поліцаїв всі кричали що нема реформ і поліцаї тупі тормоза.  Ну вже не тормоза. Тепер ще й дсошники будуть валити на виїздах без розбору після цих подій.  А ще через якийсь час манюпас побачить що мєнти валять без розбору і теж почне шмаляти на випередження  все що лізе до нього не розбираючись бандюк чи мєнт.  І все буде голівуд.
   
Re: Перехрестний вогонь

Що товстий що картавий
   
Re: Перехрестний вогонь

С сигнализацией есть ещё один нюанс. При проникновении она "кричит".
И ещё очень интересно, почему так долго ехал второй наряд? Скорее всего его вызвали дежурные на пульте после начала непоняток.
Не завидую я сейчас дежурившим девчонкам, все ответы нужно искать на пульте ДСО.
А журналисты у нас гавно.
   
Re: Перехрестний вогонь

С сигнализацией есть ещё один нюанс. При проникновении она "кричит".
И ещё очень интересно, почему так долго ехал второй наряд? Скорее всего его вызвали дежурные на пульте после начала непоняток.
Не завидую я сейчас дежурившим девчонкам, все ответы нужно искать на пульте ДСО.
А журналисты у нас гавно.
Чого сигналізації кричати? Щоб грабіжники розбіглися? Вона мовчала. на пульті засвітилася лампочка-наряд відправлений.Він без маячків щоб нестриножити грабіжників.Тихеньк о підїхав-і взяв "тепленькими" грабіжників. Моя думка-ці двоє поліцаїв були в будинку на момент приїзду ДСО.Далеко вони не відбігли-в сусідню недобудову.Там їх по слідах взяли.
   
Re: Перехрестний вогонь

Чого сигналізації кричати? Щоб грабіжники розбіглися? Вона мовчала. на пульті засвітилася лампочка-наряд відправлений.Він без маячків щоб нестриножити грабіжників.Тихеньк о підїхав-і взяв "тепленькими" грабіжників. Моя думка-ці двоє поліцаїв були в будинку на момент приїзду ДСО.Далеко вони не відбігли-в сусідню недобудову.Там їх по слідах взяли.
2-3 минуты  "кричит" обязательно. Исключения только при случайной сработке, типа севших батареек у датчика.
   
Re: Перехрестний вогонь

основные вопросы на которые следствие по мере возможности должно дать ответы обществу:

- где все-таки обнаружили оперативников, имели ли они отношение к срабатыванию сигналки и "взлому", если да - зачем они лазили к соседнему дому
- причина высокой агрессивности корда, почему они были у верены в том что перед ними банда, кто сделал первый выстрел
- конкретные обстоятельства гибели всех участников
- могла ли бойня быть провоцирована/организована третьей стороной
   
Re: Перехрестний вогонь

Двоих тихушников оставили смотреть. Их и взяли на проверку. Они и погибли.
Работала на месте  группа.
Глупо опыт подразделения разведчиков  по возрасту самого младшего определять.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія