Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?
smx

В столице третьи выходные подряд работает центр массовой вакцинации, на этот раз желающих привиться разделили.
У Центра вакцинации на базе Международного выставочного центра в Киеве в субботу, 12 июня, сотни желающих привиться от коронавируса выстроились в две очереди,
В одной очереди стоят те, кто зарегистрировался по записи, во второй - в порядке живой очереди.

Отметим, сегодня в 15 регионах Украины заработал 51 центров массовой вакцинации.

За минувшие сутки в Украине сделали 62 062 прививок против COVID-19. Всего в Украине уже сделано 1 661 410 прививок. Полность вакцинированы от коронавируса 230 420 человек.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Київ, 1 доза коронавак, черги немає взагалі.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

В столице третьи выходные подряд работает центр массовой вакцинации, на этот раз желающих привиться разделили.
У Центра вакцинации на базе Международного выставочного центра в Киеве в субботу, 12 июня, сотни желающих привиться от коронавируса выстроились в две очереди,
В одной очереди стоят те, кто зарегистрировался по записи, во второй - в порядке живой очереди.

Отметим, сегодня в 15 регионах Украины заработал 51 центров массовой вакцинации.

За минувшие сутки в Украине сделали 62 062 прививок против COVID-19. Всего в Украине уже сделано 1 661 410 прививок. Полность вакцинированы от коронавируса 230 420 человек.
Так і в минулу неділю було, зранку черга була здорова а після 14 вже і не було, мабуть ЗМІ тільки зранку туди підскакують   :-)o
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

чи поїхати до київа? ну плін...
і стрьомно -а раптом буде якась побочка, як кермувати автівкою?


ведуча Марічка Падалко розповідала, що після короноваку в неї десь продовж години жарило обличчя... наче як температура мала б піднятися.
а потім попустило. була за кермом.

Останнє редагування: 12 червня 2021 19:43:45 від эЛКа
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Симптоми після першого Пфайзера: темп 37.8, біль в суставах руки.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

чи поїхати до київа? ну плін...
і стрьомно -а раптом буде якась побочка, як кермувати автівкою?


ведуча Марічка Падалко розповідала, що після короноваку в неї десь продовж години жарило обличчя... наче як температура мала б піднятися.
а потім попустило. була за кермом.

То в неї совість проснулась :D
   
продовж години жарило обличчя..
О, точно було таке.
Але не так щоб аж продовж години.
Моментами - трохи  як на температуру й доволі швидко відпускало й так кілька разів на день.
Уваги майже не звертав.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Симптоми після першого Пфайзера: темп 37.8, біль в суставах руки.
ну и нормально! Лучше так
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

у меня ни после первого ни после второго файцера не было никаких побочек. рука в месте укола болела, но это нормально, как если б стукнулся где. на второй день уже не болела.
у ребенка тоже не было побочек, но вроде рука болела сильнее, а может она просто жаловалась больше.
   
Симптоми після першого Пфайзера: темп 37.8, біль в суставах руки.

А ковидом до этого болел?

Мы с женой болели полгода назад, плюс два месяца назад почти месяц имели у себя в квартире ковидник, когда заболели приехавшие на несколько дней родственники и заболели, жили у нас пока не выздоровели, но мы с женой при этом не заболели.

10 дней назад мы кололи первый пфайзер — вообще никаких ощущений.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

А ковидом до этого болел?
Це доньку Пфайзером колять, до мене черга не дійшла.
Ні - мої не хворіли.
На сьогодні температура впала до 37.2, болить місце уколу.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Сіновак сьогодні, легкий натяк на нежить, уже проходить, трохи пекло в місці уколу та й усе
В мвц черг нема
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Астразенека до 60 років Заборонена в Європі!
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Астразенека до 60 років Заборонена в Європі!
А чому після 60 дозволена?
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

А чому після 60 дозволена?

Тих не жалко
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Астразенека до 60 років Заборонена в Європі!

В Польщі точно ні. Прививаюьт
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?
smx

отец сегодня привился CoronaVac
пока полет нормальный, даже рука не болит
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Два рази астрозенекнутий, ковішилд то тож саме, тількі індейське. Другій раз зайшло трохі з проблемами. А першого взагалі не помітив.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

у меня во вторник короновак, скажите кто уже в курсе, дадут какой то сертификат чтоб по европушке кататься?
может в перспективе дадут?
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

у меня во вторник короновак, скажите кто уже в курсе, дадут какой то сертификат чтоб по европушке кататься?
может в перспективе дадут?

Поки х.й

Нє ну папір А4 вам дадуть.  До туалету прикордонику ЄС.

Короновак як і Спутнік не канає в ЄС.

 
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Поки х.й
ну а чето обещали?
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

ну а чето обещали?


Нє ну папір А4 вам дадуть.  До туалету прикордонику ЄС.

Короновак як і Спутнік не канає в ЄС.
   
у меня во вторник короновак, скажите кто уже в курсе, дадут какой то сертификат чтоб по европушке кататься?
может в перспективе дадут?
Після першої дози не дадуть. Лише після другої буде довідка.
Зараз сертифікати наче взагалі нікому не дають.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

У нас в селе прививают коронаваком
Приходи, кто хошь, очередей нет
Пошли соседи, супружеская пара
Жену привили, мужа завернули
Он в начале сентября болел ковидом с небольшим воспалением легких
Хрипы в легком, как выяснилось, есть до сих пор
   
Он в начале сентября болел ковидом с небольшим воспалением легких
Хрипы в легком, как выяснилось, есть до сих пор
Я взагалі після застуди приліз, ще трохи кашляв.
Але так втримався, щоб не закашляти, коли анкету заповнював, там поставив галочку шо "здоров" й  хутко на коридор, а там в наступний кабінет де безпосередньо давали укола.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Мені сказали, що довідку випішуть. Але, не виписали. По якійсь "пачпорт" мови не йшлося.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Нє ну папір А4 вам дадуть.  До туалету прикордонику ЄС.

Короновак як і Спутнік не канає в ЄС.
канає в окремих країнах - хорватія, чорногорія, болгарія, етц
І зараз на розгляді в ема, скоро одобрять
Так шо треба ширятися чим є
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Я взагалі після застуди приліз, ще трохи кашляв.
я так поняла, что у них запрет на прививку клиентам с хрипами в легких
Врач соседа послушала и уперлась - я вас прививать не буду
Идите делайте рентген, консультируйтесь  и прочее
не взяла на себя ответственность
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Після першої дози не дадуть. Лише після другої буде довідка.
Зараз сертифікати наче взагалі нікому не дають.
сказали дадут международный сертификат с загранпаспортом к семейному врачу, а вот как его и где использовать их не ипет
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Штырит слегка от коронавака. Спала два часа. Немного неприятные ощущения. Но я помню от дифтерийной прививки было хуже
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Короновак, то кетайци?
   
сказали дадут международный сертификат с загранпаспортом к семейному врачу, а вот как его и где использовать их не ипет
Мені сказали, що буде довідка й сертифікатів поки ще насправді ніхто не знає шо воно таке й як його мутити.
Короновак, то кетайци?
Кажуть шо так.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Вакцина конечно так-себе, но поскольку, из-за зекодлы просравшей вакцинацию, дождаться Файзера, Модерны, или хотя-бы Астра-Зенеки шансов ноль, то сойдет и это.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Неделю чую вторую астразенеку в плече.
Легкая легкая боль.. если прислушатся..
Медсестра заверила - это корейская вакцина..
Я ее знаю - зачем ей мне врать, хотя в сми про корейскую астразенеку я не слышал
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Сіновак.  Друга доза. Всьо адекватно. 
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Неделю чую вторую астразенеку в плече.
Легкая легкая боль.. если прислушатся..
Медсестра заверила - это корейская вакцина..
Я ее знаю - зачем ей мне врать, хотя в сми про корейскую астразенеку я не слышал
якщо пошукати трохи є

Хто виробляє AstraZeneca-SKBio
Вакцина виробляється у Південній Кореї на потужностях SK Bioscience Co. Ltd. – спеціалізована компанія з виробництва вакцин. Компанія була заснована у 2018 році, її вартість оцінюється в 5 трильйонів вон (125 млрд грн – ред.).

Також ця компанія виробляє вакцини проти правця та дифтерії, гепатитів A та B, менінгокока, вірусу папіломи людини та комбінованого вірусу кору, паротиту та краснухи. SK Bioscience продає свою продукцію по всій Південній Кореї та зовнішніх ринках, таких як США, Європа, Китай, Японія та Сінгапур.

Окрім AstraZeneca корейська компанія отримала право виробляти та продавати вакцину NovaVax.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Сіновак.  Друга доза. Всьо адекватно. 
нескрепно. Тебе бы спутник подошол.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Неделю чую вторую астразенеку в плече.
Легкая легкая боль.. если прислушатся..
Медсестра заверила - это корейская вакцина..
Я ее знаю - зачем ей мне врать, хотя в сми про корейскую астразенеку я не слышал
перша зайшла взагалі не відчутно. Друга, складніша, так. Ковішилд.  То саме, що і зенека
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

Симптоми після першого Пфайзера: темп 37.8, біль в суставах руки.
Жена. После первого Пфайзера сильная боль в руке 3 дня, вечером знобило, температура упала ниже 35. После 2-го - никаких эффектов вообще
Я - после первого Пфайзера боль в руке на второй день, протяженность примерно 2 дня, после 2-го - боль ночью первого дня, небольшая боль еще 2-е суток. Больше никаких побочек.
   
Re: ФЗВ. Имеет смысл прививаться CoronaVac ?

У липні очікується поставка в Україну 7,7 млн доз вакцини від коронавірусу, з яких 5,325 млн – китайський Coronavac.

Джерело: головний санітарний лікар Ігор Кузин на онлайн дискусії "Чому українці не хочуть вакцинуватися", якого цитує "Інтерфакс-Україна"

Пряма мова Кузіна: "У нас сьогодні по Sinovac є підписані зобов'язання і планується, що ще 5,325 млн доз вакцини будуть закуплені Crown Agents.

Загалом у липні планується до постачання на рівні країни майже 7,7 млн доз вакцин".

Нагадаємо: Від початку вакцинальної кампанії щеплені 1 755 139 людей, з них повністю імунізовані – 394 107 осіб
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія