Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Різниця в тому що Байден це діючий президент США, з ахуєними повноваженнями, напряму керуючий урядом. А трамп це ніхто, цивільна особа без жодної посади.
 

Але саме за наказом Трампа, трампанзівськм наволоч Майк Джонсон блокує допомогу Україні.
І це стало можливим, бо саме А.І. агітував і голосував за трампанзів, які зараз блокують допомогу.  :fuck:
Так що кров ураїнців на руках кацапського виблядка А.І., звичайно для нього це клмплімент.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

На Франс тв пройшла інфа що Макрон заборонив експорт до інших країн тих типів зброі і снарядів які потрібні Україні.
У лемонд  і фігаро поки нема 100% підтверджень, але вкладається у суцільну картину. До того хочуть викупити взад цезарів і снаряди у саудитів і катарців.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Кацапи викинули Францію з купи африканських колоній( золото, уран) де Франція століттями сиділа.    Тобто Україна єдина воює з ворогом Франції.   
   
Де ти набереш тих найманців. Скільки часу вони будуть вчити українську мову? Чи вони ні з ким з землі спілкуватися не будуть?

Ну припиніть ці фантазії
Ха-ха-ха-ха
Це найтупіша відмазка яку я коли небудь читав :)))))))

Останнє редагування: 30 березня 2024 08:35:45 від Артем_Днепр
   
Я бачив як мінімум декілька відео де американські або англійські пілоти висловлювали готовність добровільно допомогти Україні відбивати агресію хуйла та сісти на літаки різних типів.

Такі ж заяви я бачив і від різних європейських пілотів: польських, італійських, французьких, іспанських, тощо.

Дехто тут пише, що всім їм необхідно вчити українську мову!

При чому вони ж пишуть, що нашим навпаки треба вчити англійську!
Це виходить мы будемо розмовляти англійською, а вони українською?
Це найтупіша відмазка, яку я коли небудь чув!

Авіаційне комьюніті України на 99% англомовне!

Авіаційна мова - це пару сотень фраз та назв! А крім того 5-6 тем для вільної розмови. Наприклад- погодні умови або робота приладів, або нештатні ситуації.
Це все може зазубрити учень 8 класу за пів року на відмінно!
А коли йдеться про справжнього пілота навіть цивільної авіації, то він володіє всім цім обсягом навичок вже!

Чи ви дурні? Чи прикидається?

Ну візьміть відео з ютуба любого авіаблогера України, що були до війни!
На якій мові він веде радіообмін у всіх закордоних подорожах? Звісно на англійській!
На якій мові спілкуватися в аеропорту?
На англійській!
Тож відкрию вам таємницю: пілотам з США не потрібно вчити українську! Бо тут знають англійську та живуть не папуаси!
Будемо спілкуватися на англійській з ними!

А чому нема літаків та таких добровольців? А спитайте Байдена! Він міг прийняти це рішення ще в 2022 році!
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Авіаційне комьюніті України на 99% англомовне!

думаю професійні лексікони пілотів винищувача і пасажирського різняться суттєво.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

думаю професійні лексікони пілотів винищувача і пасажирського різняться суттєво.
А от і ніт.
Тільки в частині використання зброї та визначення цілей.
Навігаційний радіообмін уніфікований.
І він прийшов саме від військових. Всі ці Альфа, Браво, Чарлі- то все військові були фішки.
   
Шо ви панове сперечаєтесь, байдена стримує нас злити кацапам у відкриту тільки репутаційні втрати.
Тому влаштовують цирк для лохів і зливають втіхаря.
Трампу плювать навіть на репутацію, готовий злитися прямо зараз.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Я бачив як мінімум декілька відео


Як то кажуть, піздіти - не мішки носити.
На відео вони можуть казати що завгодно,  а коли дійде до ральних дій то справа зовсім інша.
Простий приклад, на словах більшість респів в палаті представників начебто за допомогу Україні,  а як дійшла справа до підписання петиції, щоб поставити це питання на голосуаання, то підписав лише один, і то в останній день перед звільненням.

Крім того, ще треба не забувати, що в багатьох країнах є кримінальна стаття за всуп до армії інших країн.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Шо ви панове сперечаєтесь, байдена стримує нас злити кацапам у відкриту тільки репутаційні втрати.
Тому влаштовують цирк для лохів і зливають втіхаря.
Трампу плювать навіть на репутацію, готовий злитися прямо зараз.
100%. Вони порахували що їм дешевше злити Україну ніж бути ворогами для хуйла. Тому це все більше схоже на тривалу агонію, ніж на нарощування допомоги. Нажаль...
А як всі надіялись та співали про 3% світового ВВП у Хуйла і 70% Європейського разом з США. Що зараз Байден як тупне ніжкою і хуйлу кінець. Але нажаль не сталося як бажалося(((


Останнє редагування: 30 березня 2024 14:37:58 від Jivaquake
   
США за Байдена перетворилися на дезертира третьої світової війни.
виглядає що хуйло має беспосередній вплив на Байдена.
побачимо як відреагує Макрон
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Домовились - Байден кака
Прийде Трамп і все розрулить.
Як респи прийшли в нарешті пішла справжня а не крапельна допомога Україні! :facepalm:
   
США за Байдена перетворилися на дезертира третьої світової війни.
виглядає що хуйло має беспосередній вплив на Байдена.
побачимо як відреагує Макрон

 :facepalm1:

Рівень ідіотизму просто зашкалює.
Звідки ви, такі ідіоти, беретесь?
Вас вирощують в спецінкубаторах і годують виключно кацапською пропагандою?
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Вот тут правая жёлтая пресса пишет не совсем хорошое за Украину.  Мол Зеленский открыт к переговорам с кацапами без условия восстановления границ по состоянию на 2021 год.


Zelensky's Strategic Shift: Opening Door to Peace Talks Without Pre-1991 Borders
In a notable deviation from Ukraine's previous stance, President Volodymyr Zelensky signals readiness for peace talks with Russia, setting aside the demand for the return to 1991 borders—a move that could redefine the path to resolution.





Я проверил, на что они ссылаются. Действительно в интервью с CBS News он в таком ключе и выразился.

Надеюсь, что это оговорка президента. Может кто видел, опровержение или уточнение?



С 23.10 мин.

Останнє редагування: 30 березня 2024 17:46:06 від Valentyn
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Домовились - Байден кака
Прийде Трамп і все розрулить.
Як респи прийшли в нарешті пішла справжня а не крапельна допомога Україні! :facepalm:
Трамп зіл'є Україну хуйлу одразу і без зайвих вагань.
   
Він дуже чітко сказав як на мене
В разі якщо буде
- достатньо зброї
- фінансова підтримка
- заблокована санкціями Росія

То

Не потрібно звільняти територію виключно військовим шляхом

   
Не потрібно звільняти територію виключно військовим шляхом

Сами уйдут? Сомнительно. Я все таки надеюсь на то что это оговорка. Бо если нет. This is very very bad. Вы даже не представляете как это bad.

   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Трамп зіл'є Україну хуйлу одразу і без зайвих вагань.

Ви це розумієте? Так якого куя поливати гівном того хто не хочете зливати Україну?
Че це таке кацапське іпсо - «українці, вам нічого не світить, здавайтесь»?
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Сами уйдут? Сомнительно. Я все таки надеюсь на то что это оговорка. Бо если нет. This is very very bad. Вы даже не представляете как это bad.
нічого страшного чи поганого в цьому немає.

я теж вважаю що при виході України на лінію +/-24.02.2022
вже можна промацувати шляхи до переговорів.

тому що вихід на 24.02.2022 - це вже програш Росії в цій війні.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

нічого страшного чи поганого в цьому немає.

я теж вважаю що при виході України на лінію +/-24.02.2022
вже можна промацувати шляхи до переговорів.

тому що вихід на 24.02.2022 - це вже програш Росії в цій війні.

При всем уважении. Задумайтесь о том что вы написали. Если это официальная позиция, то она windicate всю пиzдоту на западе и в кацапии которая 2 года истерила что не нужно давать Украине деньги и оружие. Что Украина не в состоянии выйти на границы 2021 года. Что жертвы напрасны. Украина не в NATO, Крым и Донбасс у кацапов.

Трамп и радикально правые оправданы в глазах сомневающихся. Штаты в очередной раз кинули своих союзников.

Если это так,  то к сожалению сбываются мои трагические прогнозы.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Трамп и радикально правые оправданы в глазах сомневающихся.

 :weep:

Валік, ти ще кажи голосував би за Байдена і демократів.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

:weep:

Валік, ти ще кажи голосував би за Байдена і демократів.

Я ещё подожду, но если это окажется официальной позицией, то я обязательно тыкну тебя и твоих соратников литцом в то о чем я писал год назад.

Что демократы как много раз было до этого предадут Украину и её народ.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

«Дємократі прєдадут»… колись… через рік…
А респи зі шкури вилазять за Україну прямо зараз

От таке кацапське лайно цей валік :facepalm:
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Я ещё подожду, но если это окажется официальной позицией, то я обязательно тыкну тебя и твоих соратников литцом в то о чем я писал год назад.

Что демократы как много раз было до этого предадут Украину и её народ.

Тобто ти будеш голосувати за Трампа, незважаючи на те, що він постійно виступає проти допомоги Україні і його прислужники принципово блокують допомогу в палаті представників. :fuck:
Що і треба було довести, кацапський пропагандон валік проти допомги Україні.  :bueee: 
   
Сами уйдут? Сомнительно. Я все таки надеюсь на то что это оговорка. Бо если нет. This is very very bad. Вы даже не представляете как это bad.

Все нормально там сказано
Повторюсь

Подивись з 20 хвилини десь

Нема зради ніякої

П.с. мова про "політичні перемовини коли Україна зможе відкинути кацапів на 22 рік "
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Прапорщик, ты что будешь завтра праздновать. Easter Sunday или Transgender Day?

Господин Байден объявил 31 марта 2024 Transgender Day of Visibility и запретил в Белом Доме религиозные мотивы на празднование Пасхи.

JOSEPH R. BIDEN JR., President of the United States of America, by virtue of the authority vested in me by the Constitution and the laws of the United States, do hereby proclaim March 31, 2024, as Transgender Day of Visibility.  I call upon all Americans to join us in lifting up the lives and voices of transgender people throughout our Nation and to work toward eliminating violence and discrimination based on gender identity.

Я понимаю, календарь, транжендеры и прочее , но что нельзя было президенту воздержаться от таких прокламаций в  Easter Sunday?!

От же ж идиоты. Мама моя родная.  :facepalm1: Это как на Рамадан объявить день празднования свиного бекона.


   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Все нормально там сказано
Повторюсь

Подивись з 20 хвилини десь

Нема зради ніякої

П.с. мова про "політичні перемовини коли Україна зможе відкинути кацапів на 22 рік "

Нормально, так нормально. Я вам доверяю. Только не забудьте это сказать семьям погибших.
   
Кацап валік навіть не знає коли у нього Eastern Sunday…
Згорів на роботі :lol:
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Особенно трогательно звучит  вот эта цитата из прокламации Белого Дома.

Today, we send a message to all transgender Americans.... my entire Administration and I have your back.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

При всем уважении. Задумайтесь о том что вы написали. Если это официальная позиция, то она windicate всю пиzдоту на западе и в кацапии которая 2 года истерила что не нужно давать Украине деньги и оружие. Что Украина не в состоянии выйти на границы 2021 года. Что жертвы напрасны. Украина не в NATO, Крым и Донбасс у кацапов.
немає ніякої суперечності. Зеленський все добре сказав.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

Валік, що тобі дорожче 1) допомога Україні і права трансжендерів, чи 2) заборона трасжендерів та перемога кацапів:shuffle:

Хоча я і так знаю, що ти будеш проти України і за кацапів.  :bueee:
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

100%. Вони порахували що їм дешевше злити Україну ніж бути ворогами для хуйла. Тому це все більше схоже на тривалу агонію, ніж на нарощування допомоги. Нажаль...
А як всі надіялись та співали про 3% світового ВВП у Хуйла і 70% Європейського разом з США. Що зараз Байден як тупне ніжкою і хуйлу кінець. Але нажаль не сталося як бажалося(((
Все правильно прорахували, але я вже казав, що допомоги Україні при нинішньому керівництві не буде, бо коли як мінімум 40% дУпутатів від слуг працює на хуйла разом з татаровими та шурмами, то який сенс суттєвої допомоги?
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

США за Байдена перетворилися на дезертира третьої світової війни.
виглядає що хуйло має беспосередній вплив на Байдена.
побачимо як відреагує Макрон
Просто в Байдена немає довіри не стільки до Зє, як до його команди
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні
PAL

Все правильно прорахували, але я вже казав, що допомоги Україні при нинішньому керівництві не буде, бо коли як мінімум 40% дУпутатів від слуг працює на хуйла разом з татаровими та шурмами, то який сенс суттєвої допомоги?

тобто сенс допомагати нітаньяху, який тягав дідов на палці, й гоняє всяку поєбєнь, на яку й зброї особливої не треба, є - й літаки, й бомб купа знаходяться
а сенсу допомагать Україні, що стікає кров'ю та тримає хуйла на порозі Європи - немає

гарна логіка, хулє
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

тобто сенс допомагати нітаньяху, який тягав дідов на палці, й гоняє всяку поєбєнь, на яку й зброї особливої не треба, є - й літаки, й бомб купа знаходяться
а сенсу допомагать Україні, що стікає кров'ю та тримає хуйла на порозі Європи - немає

гарна логіка, хулє
73% ізраільтян не пропонували після теракту дагаваріться с Хамасом пасрєдінє і 40% відсотків натаньяхівських депутатів не працюють на Хамас.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

73% ізраільтян не пропонували після теракту дагаваріться с Хамасом пасрєдінє і 40% відсотків натаньяхівських депутатів не працюють на Хамас.
за кого ти топиш, уєбень?
Петра тобі треба було на табуретку? чи в чому сенс твоєї риганини які українці погані і нездалі?

ок, 73% в 2019р були наївні чи дурні чи довірливі, та й Петро заслужив почасти на свій копняк. то що тепер хай Україна згине??

Останнє редагування: 31 березня 2024 01:25:47 від T.Blair.
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

тобто сенс допомагати нітаньяху, який тягав дідов на палці, й гоняє всяку поєбєнь, на яку й зброї особливої не треба, є - й літаки, й бомб купа знаходяться
а сенсу допомагать Україні, що стікає кров'ю та тримає хуйла на порозі Європи - немає

гарна логіка, хулє

Це не логіка, це повна маячня побудована на кацапській пропаганді.
В США розклад простий: Байден і демократи за допомогу Україні, Трамп та респи проти України, і все.
У респів зараз є можливість заблокувати допомогу Україні і вони цим користуються.
   
73% ізраільтян не пропонували після теракту дагаваріться с Хамасом пасрєдінє і 40% відсотків натаньяхівських депутатів не працюють на Хамас.
Кажуть там бронежилетів не вистача...
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

за кого ти топиш, уєбень?
Петра тобі треба було на табуретку? чи в чому сенс твоєї риганини які українці погані і нездалі?
По суті є що сказати, придурок? Я тобі ідіоту пояснюю чому намає допомоги, а далі вже хай українці вирішують що важливіше єрмаки-шурми-татарови-безуглі чи допомога..
Так зрозуміло, мудєнь?
   
Re: Байден забороняє Макрону допомагати Україні

По суті є що сказати, придурок? Я тобі ідіоту пояснюю чому намає допомоги, а далі вже хай українці вирішують що важливіше єрмаки-шурми-татарови-безуглі чи допомога.
це взагалі хуйня яка не відноситься до суті справи.
єрмаки і безуглі хоч і не ідеал, але не є причиною затримки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія