Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Табачные компании намерены закрыть производство в Украине. Причина - зе-ксерокс.

А если уйдут то ну шож..
Шоб табачная компания ушла я не знаю, шо должно произойти, астероид в Землю врежется или шо- то подобное.
   
ум вы, юзер, как замеряли?
По фотографии, сантиметром.
А как иначе?
   
Средняя маржа табачников 300-500%.
При огромном, благодаря акцизам, обороте.

Так шо не плачьте друзья.

Нихто никуда не уйдёт.
   
Цитата: суть прийнятого закону
Суть поправки зводиться до встановлення торговельної націнки (так званої, „маржі“)
на сигарети для оптової та роздрібної торгівлі на рівні 7% та 13% від максимальної роздрібної ціни (МРЦ) відповідно.
Виробники зобов’язані будуть продавати сигарети дистриб’юторам за ціною не вище 80% від МРЦ…

В Укртютюні заявили, що запровадження торговельної націнки призведе до підвищення ціни пачки сигарет в середньому на 7 грн вже з листопада 2019 року.
З урахуванням підвищення ставки акцизного податку з 1 січня 2020 року вартість пачки сигарет зросте на 14 грн,
або 40% порівняно із сьогоднішнім рівнем цін.

В асоціації вважають, що обсяги нелегальної торгівлі тютюновими виробами зростуть із 8,4% до 20%.
Обсягів виробництва сигарет зменшиться на 25%, в результаті чого надходження державного бюджету від сплати акцизного та інших податків впадуть на 7,7 мільярдів гривень.
Відзначається, що Філіп Морріс, British American Tobacco, Japan Tobacco International та Imperial Tobacco можуть закрити фабрики в Україні, що призведе до втрати 50 тис. робочих місць.

виробники зобов'язані продавати дистрибуторам сигарети з націнкою не вище 80%
що призведе до збільшення ціни на 40%
 :gigi:
тому виробники закриють свої виробництва - 80% націнки просто уб'є їх виробництво  :lol:
   
Новость дебил писал?
Тот закон 1049 вносит правки в закон о есв. При чем тут табачка?
   
А може причина в тому, що ?

Цитувати
Найбільших виробників сигарет оштрафували на мільярди гривень за участь у "картелі.   
Антимонопольний комітет оштрафував компанії-виробників тютюнових виробів   
"Філіп Морріс", "Джей Ті", "Імперіал Тобакко", "Бритіш Американ Тобакко", "Прилуки",   
а також реалізатора "Тедіс" на загальну суму 6,5 мільярда гривень за узгоджені антиконкурентні дії. 
Про це повідомляє прес-служба АМКУ.
"Визнано, що ТОВ "Філіп Морріс Сейлз енд Дистриб’юшн", ПрАТ "Філіп Морріс Україна", ПАТ "Джей Ті Інтернешнл Україна",   
ПрАТ "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна", ПАТ "Імперіал Тобакко Продакшн Україна", ПзІІ "Імперіал Тобако Юкрейн",   
ТОВ "Бритіш Американ Тобакко Сейлз Енд Маркетинг Україна", ПрАТ "А/Т тютюнова компанія "В.А.Т.-Прилуки",   
ТОВ "ТЕДІС Україна" вчинили порушення... у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються обмеження доступу   
інших суб’єктів господарювання (покупців) на ринок первинного продажу виробниками сигарет", - йдеться у повідомленні. 
"Зібраними у справі доказами доведено, що поведінка цих компаній була погодженою, а результатом співпраці з єдиним і   
спільним для всіх виробників дистриб’ютором на ринку первинного продажу сигарет стало створення і підтримання штучних   
бар’єрів, що перешкоджали виходу на ринок інших суб’єктів господарювання", - йдеться у повідомленні.
   
Шоб табачная компания ушла я не знаю, шо должно произойти, астероид в Землю врежется или шо- то подобное.

кароче всьо классно, да?
Бизнесклимат улучшаеццо
и растет процент жиров в масле,
да, юзер?
Линейкой IQ зекоманды замерен
и шкалы не хватило.
"Верь мне!" - говорите вы,
"Не верим!" - отвечаем вам
я и Станиславский
   
Так Гончарук закончил  Национальную академию государственного управления при Президенте Украины.
И это помимо МАУП.
В два раза умнее и образованнее Гроси.

Це ти про гройсман?
Бо він закінчив ту академію
   
А може причина в тому, що ?


Точно. (tu)
Саме тому зексерокс випустив дебільний закон.
   
кароче всьо классно, да?
Шо случилось, шо произошло?
Какая из компаний закрыла свою табачку?
   
Це ти про гройсман?
Бо він закінчив ту академію
Такида!

Вот где кузница кадров...
   
дебільний закон.
Какой закон именно?
   
Какой закон именно?

№1049
   
№1049
Шо тебе не нравится?:

П О С Т А Н О В А
Верховної Ради України

Про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому як закон проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (реєстр. № 1049 від 29 серпня 2019 року)
___________________ ___________________ ___________________ _________


Верховна Рада України  п о с т а н о в л я є:

Скасувати рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому як закон проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (реєстр. № 1049 від 29 серпня 2019 року), прийняте на пленарному засіданні 4 жовтня 2019 року.
 

Голова

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67035
   
А в чем проблема законопроекта? При такой цене сигарет я сомневаюсь, что может вообще идти речь об их нерентабельности. Скорее всего хозяева фабрики просто боятся даже минимального учета, который сразу покажет расхождение между фактической продажей и объемом выпуска.
   
А в чем проблема законопроекта? При такой цене сигарет я сомневаюсь, что может вообще идти речь об их нерентабельности. Скорее всего хозяева фабрики просто боятся даже минимального учета, который сразу покажет расхождение между фактической продажей и объемом выпуска.

ну то відкривай виробництво цігарєт та косли бабло.
налаштуй собі систему обліку, кращу ніж sap, та нічого не бійся

 B-)
   
прихильники певної політсили методички комуняка пише
   
ну то відкривай виробництво цігарєт та косли бабло.
налаштуй собі систему обліку, кращу ніж sap, та нічого не бійся

 B-)
Мне совесть не позволяет людей травить.
   
налаштуй собі систему обліку, кращу ніж sap,
А шо, SAP может учитывать неучтённую продукцию?
Умеет это делать?
   
Шо тебе не нравится?:

П О С Т А Н О В А
Верховної Ради України

Про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому як закон проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (реєстр. № 1049 від 29 серпня 2019 року)
___________________ ___________________ ___________________ _________


Верховна Рада України  п о с т а н о в л я є:

Скасувати рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому як закон проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (реєстр. № 1049 від 29 серпня 2019 року), прийняте на пленарному засіданні 4 жовтня 2019 року.
 

Голова

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67035

Мені не подобається що власники планують припинити тут виробництво через той закон.
Не через постанову.
До речі, наведений вами текст каже що дурний ксерокс так само легко відміняє свої закони як і копіює.


Останнє редагування: 10 жовтня 2019 16:24:19 від Vad_Sv
   
Мені не подобається що власники планують припинити тут виробництво через той закон.
Закон про единый счёт для налогов и сборов?
Ты против единого счёта?
Бизнес против единого счёта?
   
Закон про единый счёт для налогов и сборов?
Ты против единого счёта?
Бизнес против единого счёта?

Старттопік каже що так.
І я проти недружньої політики держави до бізексу.
Оскільки через місяць буде 10 років як відкрив свій бізнес.
Оскільки вважаю що біль некомпетентної влади у нас ніколи не було.

"Скасувати рішення Верховної Ради України про прийняття в другому читанні та в цілому як закон проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (реєстр. № 1049 від 29 серпня 2019 року), прийняте на пленарному засіданні 4 жовтня 2019 року."

4 жовтня прийняли і вже скасували.  (tu)
Сьогодні 10

   
4 жовтня прийняли і вже скасували
Нет, не отменили.
Это просто Лёшик зарисовался.
   
Ніфуя собі вчорашній боян на 6 сторінок розтягнули )))) :lol:
   
Ніфуя собі вчорашній боян на 6 сторінок розтягнули )))) :lol:
Та скучно на работе...
   
Он врёт.

в чем ложь?
   
в чем ложь?
В старттопике.
   
Але порушення антимонопольного законодавства ніяк не доводить переваги поки ще проекту закону

Кем "Тедисом", при Януковиче?
Если так, я согласен.

Як наслідок, у 2013 р. «ТЕДІС Україна» стає монополістом на ринку з часткою 99,43%
   
Короче, нас чекає ВЕЛИКЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ. Економіка впаде на нуль. Всі досягнення минулих років спустяться в унітаз. По всій країні будуть бігати озвірілі люди і вішати зелених клоунів  :weep: І приговорювати при цьому - ох нікуя ж собі прикололися  :lol:


Які досягнення? Передостання економіка в Європі це досягнення? Ніхто нікого вішати не будуть, а поїдуть на трускавки, трускавок на всіх вистачить.
   
Які досягнення? Передостання економіка в Європі це досягнення? Ніхто нікого вішати не будуть, а поїдуть на трускавки, трускавок на всіх вистачить.

Власне я лишуся.
   
Кем "Тедисом", при Януковиче?
Если так, я согласен.

Як наслідок, у 2013 р. «ТЕДІС Україна» стає монополістом на ринку з часткою 99,43%
як цей закон завадив би стати Тедісу монополістом?
   
Але порушення антимонопольного законодавства ніяк не доводить переваги поки ще проекту закону

Хоч хтось б привів проект закону, а то написали номер закону і що там зрада, сомневающийся* з задоволенням підхобили, а у чому саме за зрада ніхто не знає.
   
Мдя..Аваков ще у 2006 радів,що більше половини бюджету Х/о формує філіп моріс..ага..То це колапс,реально для кількох областей..
   
Хоч хтось б привів проект закону, а то написали номер закону і що там зрада, сомневающийся* з задоволенням підхобили, а у чому саме за зрада ніхто не знає.

на цій сторінці я скопіював опис суті і застереження тютюноасоціації
   
Хоч хтось б привів проект закону, а то написали номер закону і що там зрада, сомневающийся* з задоволенням підхобили, а у чому саме за зрада ніхто не знає.

Дійсно, чому ви це не зробили?
   
Дійсно, чому ви це не зробили?
Того що він вже давно проплачений зeбiл.
   
Хоч хтось б привів проект закону, а то написали номер закону і що там зрада, сомневающийся* з задоволенням підхобили, а у чому саме за зрада ніхто не знає.

Читач, написав вище і не зрозумів про що мова. Він забув про те що у нас це акцизний товар. Він просто в тексті пропустив слово акціих, підняли на стільки акцих, що будуть купляти більше нелегальні сегарети, контрафакт, ніж легальні... Він тільки побачив те що йому подобається.

Підняли акциз бо немає грошей, ще на горілку треба підняти акциз, щоб Зелені всі отримали кайф.
   
на цій сторінці я скопіював опис суті і застереження тютюноасоціації

Не можна вірити асоціаціям, вони завжди тільки свої інтереси відстоюють і роблять це іноді занадто винахідливо.
   
Дійсно, чому ви це не зробили?

Я зради не бачу. Якщо вони підуть, ринок збуту, який й збирає основні податки у вигляді акцизів нікуди не подінеться, і навіть якщо хтось через це кине палити, я буду тільки радий. А ті хто на фабриці крутили цигарки, нехай вчать пітон.  :K
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія