Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні пропонують запровадити сімейне оподаткування [ua]

цікаво що більшість взагалі не вдупляє про що мова, але пердака вже порвало
 (tu)
бо здницею чують,що прийдеться платити,а не отримувати. І в цьому тісне співтовариство ВСІХ прихильників ВСІХ партій і течій. в той час коли верхівки всіх опозицій не дуже і критикують,бо розуміють що це правильно в очах держави (то що ці додаткові кошти підуть кудись інше то інша справа).
   
цікаво що більшість взагалі не вдупляє про що мова, але пердака вже порвало
 (tu)

Звичка дристать поносом, а потім розберуться чи вагітна Мендель  :laugh:
   
60 гривень за куб.
Електрика по 6 гривень кіловат.

прихильники певної політсили свати - ідіть по хліб бугогааа.

Ти диви, а з гривні на вісім та з 0,30 до 1,68 коли в світі все було стабільно, вас не коробило  B-)
Ринку хотіли  8-)
   
Тобто я вірно зрозумів?
Я отримую зарплату на роботі. Мій наймач платить ПОДАТОК з моєї платні.
Потім я приношу гроші додому і ще сплачую податок?
А вони там не хочуть втопитися в рибній юшці?
якщо ти поставив себе одного в подітковій відомості свому працедавцю,то заповнюючи сімейну декларацію  ти просто міняючи свій статус на одружений,платиш або тобі вертають гроші в залежності від умов закону. В чому проблема? Принаймні у нас так,тому працівники подають свій статус РЕАЛЬНИЙ працедавцю для відсутності проблем коли прийде час для заповнення своєї декларації податкової.
   
Не звизди. Хочешь - сам за себя, хочешь - солидарно.
Но там есть шкала, чего нету в Украине. А вот шкалу они и не хотят.
там власне весь цимес при заповнюванні своєї декларації-гра зі статусом,що вигідніше -чи оформляти собі і жінці окремі чи сімейну і кого записувати на себею.Людина має варіанти B-)
   
Кацапський шпигун Гетьманцев руліт.
Ага, і Третькова  :weep:
   
якщо ти поставив себе одного в подітковій відомості свому працедавцю,то заповнюючи сімейну декларацію  ти просто міняючи свій статус на одружений,платиш або тобі вертають гроші в залежності від умов закону. В чому проблема? Принаймні у нас так,тому працівники подають свій статус РЕАЛЬНИЙ працедавцю для відсутності проблем коли прийде час для заповнення своєї декларації податкової.

Будь ласка поясніть, як впливає на оподаткування мій сімейний стан?
Жінка платить податки на роботі.
Я плачу податки на роботі.
Що ще треба сплатити зеленій державі?
Сплатити податки за сина школяра?
Бо суто теоретично він отримує прибуток від батьків?
Чи сам факт існування шлюбу пропонують оподатковувати?
Чи треба платити податки за старих батьків, з тих сум, що ми даємо їм для їх потреб?

   
  про відміну обов'язкової реєстрації ФОП це добре,

  загальна річна сума також добра,

  тільки з цього закону не зрозуміло які ставки податків і як вони рахуються...

  що б не написали прихильники певної політсили, воно працювати не може тільки тому, що це написали прихильники певної політсили...
   
Будь ласка поясніть, як впливає на оподаткування мій сімейний стан?
Жінка платить податки на роботі.
Я плачу податки на роботі.
Що ще треба сплатити зеленій державі?
Сплатити податки за сина школяра?
Бо суто теоретично він отримує прибуток від батьків?
Чи сам факт існування шлюбу пропонують оподатковувати?
Чи треба платити податки за старих батьків, з тих сум, що ми даємо їм для їх потреб?

нє, ще раз сплатить податки з того, що отримав
   
про відміну обов'язкової реєстрації ФОП це добре,
що тут доброго, якщо податок буде 18%?
   
що тут доброго, якщо податок буде 18%?

  немає там нічого про податок
   
Пускай только кацапы от границ сьебутся и долбоебов у руля можно будет убирать мирным способом, поддержки у этого долбоящера все равно уже  нету, а  1й строк досидит на зоне.  Лавры янука не дают покоя. Были дебилы, но выбрали еще круче. Нет пределов совершенству!
   
от поясніть мені. який сенс цього маразму взагалі? Хто від цього виграє? Держава? Не думаю. А хто програє - народ. Податки сплачені й так, то нафіга? Тим паче це перевірити неможливо.
   
от поясніть мені. який сенс цього маразму взагалі? Хто від цього виграє? Держава? Не думаю. А хто програє - народ. Податки сплачені й так, то нафіга? Тим паче це перевірити неможливо.

  народ буде здавати одну декларацію замість чотирьох,

  про спосіб сплати податків в законі нічого немає...
   
  Вже не знають, як ще більше пересічного обідрать. B-)
   
  Вже не знають, як ще більше пересічного обідрать. B-)

  немає там нічого про "обідрать" при умові що буде фіксована ставка сплати податків
   
  немає там нічого про "обідрать" при умові що буде фіксована ставка сплати податків

тобто доплатять? Ну так по-вашому. Якщо не відберуть значить дадуть, чи є ще якісь варіанти?
   
  немає там нічого про податок

"сімейне оподаткування" - це словосполучення ні про що пану не каже?
А розмір податку очевидний - ПДФО
   
народ буде здавати одну декларацію замість чотирьох,
довго ржав
Розкажеш податковій, яка виставить штраф за невчасну декларацію ФОПа

   
тобто доплатять? Ну так по-вашому. Якщо не відберуть значить дадуть, чи є ще якісь варіанти?

  там є про зменшення оподаткування при певних умовах, але не прописана сама система оподаткування...
   
довго ржав
Розкажеш податковій, яка виставить штраф за невчасну декларацію ФОПа

  якого ще тобі "ФОПа"?

  там не треба реєструвати ніяких ФОПів...
   
"сімейне оподаткування" - це словосполучення ні про що пану не каже?
А розмір податку очевидний - ПДФО

  немає там нічого про ПДФО так само як і немає про ФОПів...
   
  немає там нічого про "обідрать" при умові що буде фіксована ставка сплати податків

  Не пам'ятаю жодної зміни оподаткування пересічного без збільшення виплат.
   
  Не пам'ятаю жодної зміни оподаткування пересічного без збільшення виплат.

  немає в цьому законі ані збільшення ані зменшення бо не прописана сама система оподаткування...

  прописана тільки спрощена бухгалтерія,

  якщо будуть фіксовані ставки то на ту загальну суму можна платити двічі більший податок аніж зараз і все одно буде вигідно...



 
   
  немає там нічого про ПДФО так само як і немає про ФОПів...

так. Ти взагалі читав перший пост? Мені здається, що ні.
З "нема там про податки" вже з'ясували:
«Запровадження „сімейного оподаткування“ не означає встановлення спеціального податкового режиму, а передбачає введення елементів „сімейного оподаткування“ в чинну систему оподаткування доходів фізичних осіб», — йдеться у документі.

Тепер перейдемо до "немає про ФОПів"
Доходи домогосподарств складаються з:

зарплати та інших прирівняних до неї виплат, отриманої найманими працівниками на підставі трудового договору (контракту) від роботодавців;
винагороди за видами підприємницької (економічної) діяльності;
...
прибутку від діяльності самозайнятої особи (ФОП та фізособа, яка здійснює незалежну професійну діяльність) за видами підприємницької діяльності, які не визначені статтею 5 цього Закону;

А про ПДФО... Ти в курсі, як це розшифровується? Будь ласка, напиши

   
Будь ласка поясніть, як впливає на оподаткування мій сімейний стан?
Жінка платить податки на роботі.
Я плачу податки на роботі.
Що ще треба сплатити зеленій державі?
Сплатити податки за сина школяра?
Бо суто теоретично він отримує прибуток від батьків?
Чи сам факт існування шлюбу пропонують оподатковувати?
Чи треба платити податки за старих батьків, з тих сум, що ми даємо їм для їх потреб?
при поставленні твого сина на  себе при тому,що ти заповнив свою декларацію як одинак ти можеш назвати себе як голова родини а це змога списати більше з податку ніж одинак.а твоя дружина іде як одиначка. Або навпаки в залежності від ваших заробітків.а можна всіх на одну декларацію . і бавитися з тим,де податок менший виходить. і тоді вже на біло оформити кінцеві варіанти. ну і .якщо впевнений що нічого не зміниться на майбутнє подати такі статуси свому роботодавцю на автозняття податку з місячної зарплати. Тоді в кінці року у тебе вийде більшменше в податках що заклав і не треба шеркбти "по сусєках" на доплату. а можна навпаки-перплачувати на проттязі року по трішки а на кінець року дістати зворот з поважною сумою на "шубу жінці" :D
 Але це у нас.як у вас то виходить вірніше виходитеме то ви самі розберетеся.
   
так. Ти взагалі читав перший пост? Мені здається, що ні.
З "нема там про податки" вже з'ясували:
Тепер перейдемо до "немає про ФОПів"
А про ПДФО... Ти в курсі, як це розшифровується? Будь ласка, напиши

  "чинна система" це в т.ч. спрощена, де не треба платити ніякі ПДФО

  "ФОП" в твоїй цитаті це окремі види діяльності, котрі не входять в загальний перелік

  для  загального переліку ФОП реєструвати не треба...
   
при поставленні твого сина на  себе при тому,що ти заповнив свою декларацію як одинак ти можеш назвати себе як голова родини а це змога списати більше з податку ніж одинак.а твоя дружина іде як одиначка. Або навпаки в залежності від ваших заробітків.а можна всіх на одну декларацію . і бавитися з тим,де податок менший виходить. і тоді вже на біло оформити кінцеві варіанти. ну і .якщо впевнений що нічого не зміниться на майбутнє подати такі статуси свому роботодавцю на автозняття податку з місячної зарплати. Тоді в кінці року у тебе вийде більшменше в податках що заклав і не треба шеркбти "по сусєках" на доплату. а можна навпаки-перплачувати на проттязі року по трішки а на кінець року дістати зворот з поважною сумою на "шубу жінці" :D
 Але це у нас.як у вас то виходить вірніше виходитеме то ви самі розберетеся.

  в цьому законі також прописані знижки на сплату податків при певних умовах,

 
   
  "чинна система" це в т.ч. спрощена, де не треба платити ніякі ПДФО

  "ФОП" в твоїй цитаті це окремі види діяльності, котрі не входять в загальний перелік

  для  загального переліку ФОП реєструвати не треба...

ще раз

доходи домогосподарств (тобто , те, на що планується подача декларації!) складаються з:
- прибутку від діяльності самозайнятої особи (ФОП


Трохи вище ти заявляв, що подавать треба "одну декларацію замість чотирьох", на що я резонно заперечив: податкова тобі викатить штраф, якщо не подаш за ФОПа

Тепер питання - у чому я не правий у своєму твердженні?
   
ще раз

доходи домогосподарств (тобто , те, на що планується подача декларації!) складаються з:
- прибутку від діяльності самозайнятої особи (ФОП

Трохи вище ти заявляв, що подавать треба "одну декларацію замість чотирьох", на що я резонно заперечив: податкова тобі викатить штраф, якщо не подаш за ФОПа

Тепер питання - у чому я не правий у своєму твердженні?


  "за видами підприємницької діяльності, які не визначені статтею 5 цього Закону"



  це тільки "золото" та подібне
   
  "за видами підприємницької діяльності, які не визначені статтею 5 цього Закону"



  це тільки "золото" та подібне

яке "золото" у ФОПа?
ФОПу золотом займатися заборонено!
   
яке "золото" у ФОПа?
ФОПу золотом займатися заборонено!

  там є окремий перелік ліцензійних видів діяльності...

  прочитай проект закону, він короткий, десь біля А4

 

  ФОПи торгують золотом, тільки треба РРО

   
   
  в цьому законі також прописані знижки на сплату податків при певних умовах,
ось і власне. взагалі то треба почекати до прийняття закону а тоді прикидувати.як він до вас віднгоситься-як ворог чи як товариш. адже нюансів багато і чим більше тим цікавіша гра на "як обійти закон,щоб ще і заробити" :)
   
ось і власне. взагалі то треба почекати до прийняття закону а тоді прикидувати.як він до вас віднгоситься-як ворог чи як товариш. адже нюансів багато і чим більше тим цікавіша гра на "як обійти закон,щоб ще і заробити" :)

  з опублікованого проекту поки ще нічого не зрозуміло бо є багато посилань на інші закони та підзаконні акти...

   

 
   
От я думаю, на кого це здирництво і податковий рекет розраховано?
Прокурори, депутати-фотографи, міліція, і решта чинуш - ці одразу мимо. Бо мама любіт скорость (доречі депутат Зеленського сказав)
А решта громадян мають податки сплачувати ДВІЧІ?
Дійсно, хто ж хитає країну схиблено-збоченими законодавчими ініціативами?
гетманцев, непонятно что ли
   
Re: В Україні пропонують запровадити сімейне оподаткування [ua]

більше, треба більше податків [ua] слава україні! [ua]
   
Поки що зі зрадою зачекаю. Розібратися важко - потрібно професійне роз'яснення. Й так зрад від цього відомства вистачає.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія